Kielce 21.06.2008
II Mityng kwalifikacyjny
100 m K
1 f 12.53 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +0.5 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2020
1 12.54 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +0.7 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2020
200 m K
1 25.72 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU 0.0 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2020
2 26.18 GÓRECKA Agnieszka KKL Kielce 90 U20 SK +1.1 II #
3 27.16 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U16 SK +1.1 III #
400 m K
1 62.02 MIGUS Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 94 U16 SK IV
2 62.33 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
4 63.82 GARDJAN Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK IV
2000 m prz K
1 6:56.76 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce 84 Sen SK --
2 7:43.05 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce 89 U20 SK III #
3 7:55.72 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 92 U18 SK III #
Wzwyż K
1 1.70 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK I #
2 1.65 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ II GOS Piotr B.D. # Z/3964/11 2020 1
Tyczka K
1 2.40 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U16 SK IV
2 2.30 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ --
W dal K
1 5.31 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.2 III
2 5.27 REK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno # 90 U20 LD +1.1 III
Kula (4) K
1 11.15 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III #
Dysk (1) K
1 32.67 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ III #
2 31.11 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA IV
Młot (3) K
1 36.72 KOWALSKA Mariola KKL Kielce 93 U16 SK IV
2 33.35 PRUS Justyna KKL Kielce 94 U16 SK V
100 m M
1 s 1 11.19 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.5 II B.D. # 3
2 s 1 11.31 PROKOP Adrian UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK +0.5 III
4 s 1 11.62 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.5 III
3 s 2 11.88 STYCZEŃ Marcin KKL Kielce 93 U16 SK +0.1 IV
4 s 2 11.90 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.1 IV
1 f 11.18 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA +0.8 II B.D. # 3
2 f 11.19 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.8 II B.D. # 3
6 f 11.70 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.8 III
200 m M
6 24.40 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U16 MA 0.0 IV
400 m M
1 52.35 GIBAŁA Bartłomiej UKS WiR Łopuszno 91 U18 SK III
3 54.78 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA V
4 55.06 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA V
110 m pł J MŁ M
1 14.94 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.3 II
2 15.22 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK +0.3 III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
3 16.06 KUNDERA Paweł KKL Kielce 92 U18 SK +0.3 IV
4 16.37 WILK Krystian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.3 IV
110 m pł M (99.1) M
1 15.57 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.3 II
400 m pł J MŁ M
1 58.42 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III
1 58.98 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U18 SK IV
1 61.17 WILK Krystian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA --
Wzwyż M
1 2.04 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 U23 SK II B.D. # 1
2 1.90 ZALĘGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD III
3 1.90 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK III
W dal M
1 6.39 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK +1.1 III #
Trójskok M
1 14.57 BOBRZYK Wojciech MKS Start Lublin # 79 Sen LU +0.9 II KLECZEK Andrzej # 3
Dysk (1.5) M
1 41.06 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U18 SK III #
2 39.74 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA --
Dysk (2) M
1 48.00 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
Młot (4) M
1 42.17 KO¬BIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U16 SK V #
Młot (5) M
1 65.63 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U18 SK II #
2 53.11 PICHETA Szymon KKL Kielce 91 U18 SK III
3 47.03 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce 91 U18 SK IV
Młot (7.26) M
1 53.31 ZIĘBA Rafał KKL Kielce 88 U23 SK II #
2 40.48 SURDYK Jakub KKL Kielce 86 U23 SK III
Oszczep (800) M
1 55.42 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK II B.D. # 2
2 55.42 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.84603500366211 sekund