Białogard 28.06.2008
Mityng wakacyjny
100 m K
1 12.57 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD 0.0 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 12.76 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U16 ZP 0.0 III
200 m K
1 25.50 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP 0.0 II #
2 26.75 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U16 ZP 0.0 III
400 m K
1 58.96 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP II B.D. # 3
3 60.94 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III
600 m K
1 1:40.92 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 92 U18 LU -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2020
800 m K
1 2:17.83 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III
2 2:18.02 ŁUKOWSKA Klaudia LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III B.D. BEZ
3 2:20.32 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III #
1500 m K
1 4:30.75 MAJ-ROKSZ Maria KS Wejher Wejherowo # 80 Sen PM I
2 4:40.26 ŁUKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP II B.D. # BEZ
3 4:49.41 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP III B.D. B.D. # BEZ
4 4:50.88 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/4524/11 2020 M
6 4:57.88 HENGER Patrycja UKS Barnim Goleniów # 92 U18 ZP IV
7 4:59.57 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP IV B.D. BEZ
Kula (4) K
1 11.43 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk # 92 U18 PM III #
2 9.88 JAROSZEWICZ Ewa KL Bałtyk Koszalin # 92 U18 ZP IV
100 m M
1 11.06 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U20 ZP 0.0 II #
200 m M
1 22.27 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP 0.0 II
600 m M
1 1:26.07 OLOBRY Maciej UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP --
3 1:29.96 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U16 PM III
4 1:30.39 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U16 PM III
800 m M
2 1:58.84 PRĄDZIŃSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna # 92 U18 PM III #
1000 m M
2 2:39.54 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U18 PM -- #
3 2:44.36 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec # 93 U16 ZP IV
1500 m M
1 s 1 3:52.93 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
6 s 2 4:27.22 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin # 93 U16 ZP V
400 m pł J MŁ M
1 57.93 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
400 m pł M
2 58.09 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
Kula (5) M
1 15.73 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U18 PM II #
Kula (6) M
1 14.97 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP II
Oszczep (800) M
1 58.20 SUWARSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II
2 58.10 SIDEŁKO Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 90 U20 ZP II
3 56.24 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87015986442566 sekund