Łódź 20.06.2008
Memoriał L. Szumlewskiego
100 m K
1 s 1 12.01 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ +1.8 I #
2 s 1 12.10 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD +1.8 I
1 s 3 12.31 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II ROSIAK Zbigniew
3 e 1 12.51 CHAŁAS Magdalena AZS Łódź 88 U23 LD +1.8 II
1 f 12.05 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ 0.0 I #
2 f 12.12 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD 0.0 I ROSIAK Zbigniew
3 f 12.17 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II
200 m K
1 s 1 26.46 DWORAK Karolina UMLKS Pegaz Opoczno # 90 U20 LD 0.0 III
1 s 2 24.74 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD 0.0 I ROSIAK Zbigniew
400 m K
1 55.36 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL I
2 56.67 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD II #
3 58.58 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U23 LD II B.D. # BEZ
100 m pł K
1 14.35 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +0.1 I #
2 14.70 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD +0.1 II
400 m pł K K
1 f 67.12 ROMANOWICZ Anna SKS Start Łódź # 91 U18 LD III B.D. BEZ
Wzwyż K
1 1.69 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
2 1.66 GAWROŃSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ II
3 1.66 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM II
4 1.63 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD II
5 1.60 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U18 LD III B.D. # BEZ
Trójskok K
1 13.19 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD 0.0 I LIPIŃSKI Zdzisław # M
2 11.96 BEDENICZUK Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +0.5 II
3 11.92 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U20 LD +1.5 II B.D. # BEZ
4 11.57 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U20 LD +2.0 II
5 11.47 SZCZYGIELSKA Joanna AZS Łódź 83 Sen LD +0.1 III
6 11.15 ZINSER Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD +0.9 III #
7 10.60 SADO Joanna UKS-MOS Opole # 92 U18 OP +1.8 IV B.D. # 3
8 10.24 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD +1.4 IV #
Kula (4) K
1 12.68 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 11.53 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD III
3 9.89 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM IV
Dysk (0.75) K
1 30.26 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki # 93 U16 LD IV #
Dysk (1) K
1 48.77 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 45.32 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD I
3 43.60 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD I B.D. B.D. # 2
4 38.91 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U20 LD II #
5 34.01 GRAUSAM Katarzyna AZS Łódź 91 U18 LD III B.D. BEZ
6 29.36 PAWLAK Marika AZS Łódź 91 U18 LD IV
Młot (4) K
1 49.18 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola # 90 U20 LD I
2 38.97 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola # 92 U18 LD III B.D. # 3
3 30.35 KARDACKA Inez MUKS Park Zduńska Wola # 93 U16 LD V
100 m M
1 s 2 11.06 WIŚNIEWSKI Hubert LKS Narew Kurpiewski Łomża # 90 U20 PD 0.0 II
1 s 3 10.62 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP 0.0 M #
2 s 3 11.08 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD 0.0 II #
3 s 3 11.13 KOWALSKI Robert MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD 0.0 II #
4 s 3 11.31 FIRLIK Patryk RKS Łódź # 91 U18 LD 0.0 III #
1 s 4 10.54 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.2 M
2 s 4 10.79 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD +0.2 I #
3 s 4 11.42 METLER Kamil SKS Start Łódź # 92 U18 LD +0.2 III
1 s 5 10.68 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP +0.7 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 s 5 10.80 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.7 I #
1 f 10.37 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.2 M
2 f 10.41 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.2 M #
4 f 10.62 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP +0.2 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
5 f 10.75 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.2 I #
6 f 10.94 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD +0.2 II #
200 m M
1 s 2 22.12 WIŚNIEWSKI Hubert LKS Narew Kurpiewski Łomża # 90 U20 PD 0.0 II
3 s 2 22.82 FIRLIK Patryk RKS Łódź # 91 U18 LD 0.0 III #
1 s 3 21.50 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD 0.0 I #
2 s 3 21.93 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD 0.0 II #
3 s 3 22.20 WIĘCKOWSKI Marcin AZS Łódź 84 Sen LD 0.0 II
4 s 3 22.28 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U20 LD 0.0 II B.D. # 3
1 s 4 22.23 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +0.4 II B.D. BEZ
2 s 4 22.28 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +0.4 II BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
400 m M
1 s 2 47.03 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD M
2 s 2 47.23 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD I #
3 s 2 47.87 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
4 s 2 48.56 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U20 LD II B.D. # Z/2880/11 2019 MM
5 s 2 49.15 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD II
6 s 2 49.84 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 1
1 s 3 49.81 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II
3 s 3 51.40 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III #
1500 m M
1 3:51.69 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław # Z/2641/11 2019 2
4 4:10.44 WRONISZEWSKI Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM III B.D. # BEZ
10 4:29.86 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 Sen PM --
110 m pł M
2 s 1 14.91 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +0.5 I #
1 s 2 13.68 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.2 MM B.D. RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2019
2 s 2 13.81 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP +0.2 M #
3 s 2 14.43 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.2 I #
4 s 2 14.60 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA +0.2 I #
5 s 2 15.88 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD +0.2 III #
6 s 2 16.26 CELMER Damian RKS Łódź 87 U23 LD +0.2 III
1 f 13.78 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.1 M B.D. RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2019
2 f 13.79 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP +0.1 M #
3 f 14.41 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.1 I #
4 f 14.44 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +0.1 I #
5 f 14.81 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA +0.1 I #
6 f 16.12 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD +0.1 III #
400 m pł J MŁ M
1 58.99 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U18 LD IV #
2 59.34 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD IV B.D. 2
400 m pł M
1 s 1 52.57 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 s 1 52.84 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 Sen MZ I
3 s 1 53.80 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U23 LD I #
4 s 1 55.51 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U23 LD II
5 s 1 57.33 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD III #
1 s 2 58.10 MIKOŁAJCZYK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 90 U20 LD III
2 s 2 58.36 PUZANISTA Jacek SKS Start Łódź # 90 U20 LD III MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0107/11 2011 3
W dal M
1 7.66 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ 0.0 I #
2 7.61 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +0.4 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
3 7.52 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS 0.0 I #
4 7.42 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.1 I JAGACIAK Jarosław 1
5 7.38 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.1 I #
6 7.31 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 I #
7 7.05 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS 0.0 II #
8 6.77 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża # 92 U18 PD +0.3 III
9 6.56 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz # 92 U18 KP +0.7 III #
10 6.41 KLIMCZAK Adam AZS Łódź 91 U18 LD 0.0 III
11 6.37 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD +0.5 III
Trójskok M
1 15.81 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki # 89 U20 LD +1.9 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11, Z/3512/11 2019, 2020
2 14.26 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ +0.1 III GRABOLUS Marek BEZ
Kula (6) M
1 14.61 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
Dysk (1.75) M
1 50.78 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD I B.D. B.D. # 1
2 50.31 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD I #
3 44.55 STANISŁAWSKI Jakub MKLA Łęczyca 90 U20 LD II
4 43.72 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U20 LD III #
5 39.66 RYBIŃSKI Emil MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD III
6 38.68 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III #
Dysk (2) M
1 43.11 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola # 77 Sen LD II SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0354/19 , 2020 BEZ
Młot (6) M
1 48.77 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U18 LD III
2 48.61 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD III
3 47.36 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola # 91 U18 LD III
4 43.22 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola # 91 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej # Z/4754/11 2011 3
5 42.98 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U16 LD IV
Młot (7.26) M
1 57.17 SZEWCZYK Marcin MUKS Park Zduńska Wola # 83 Sen LD I
2 53.84 MUZYKA Karol AZS-AWF Gorzów 84 Sen LB II #
3 39.61 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola # 77 Sen LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0354/19 , 2020 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3051929473877 sekund