Białystok 15.06.2008
Finał gimnazjady w lidze La
100 m K
5 s 1 13.20 KOZŁOWSKA Adrianna LUKS Hańcza Suwałki # 94 U16 PD -0.3 III
1 12.65 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -0.3 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 12.72 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -0.3 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
4 12.97 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U16 ZP -0.3 III #
300 m K
1 s 1 41.58 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -- #
2 s 1 42.01 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II B.D. # 1
4 s 1 42.37 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD II GOWORSKI Tomasz # 2
6 s 1 42.65 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin # 94 U16 ZP II #
7 s 1 42.71 RZEPNIEWSKA Kamila UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
8 s 1 43.22 WUJDA Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -- B.D. # BEZ
1 s 2 43.40 MIRECKA Justyna MKS Kusy Szczecin # 92 U18 ZP --
2 s 2 43.63 MILCZAREK Monika MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
1 s 3 44.26 TESMER Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP III
2 s 3 44.28 GLESMAN Wioleta UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK III
3 s 3 44.58 JĘDRZEJCZAK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
600 m K
1 1:39.81 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP III B.D. BEZ
2 1:42.14 JANKOWSKA Maja UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD III
100 m pł MŁ K
1 14.99 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD -0.9 II #
2 15.71 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -0.9 III B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz # , Z/0903/11 , 2020 M
3 16.70 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD -0.9 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
4 17.26 JAROSZ Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP -0.9 IV
5 17.69 CHMIELEWSKA Marta LUKS Hańcza Suwałki # 94 U16 PD -0.9 V
6 17.82 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno # 94 U16 LD -0.9 V #
100 m pł J MŁ K
1 s 2 15.87 WITKOWSKA Ewelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP +0.8 III #
2 s 2 16.36 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS +0.8 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
3 s 2 16.81 HOŁY Aleksandra niest. Białystok # 92 U18 PD +0.8 III
1 15.06 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -0.1 II
2 15.45 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin # 92 U18 ZP -0.1 II B.D.
3 15.59 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -0.1 II
4 16.41 PROFIC Monika SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA -0.1 III
Wzwyż K
1 1.65 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin # 92 U18 ZP II #
2 1.62 MARCISZONEK Anna UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD II NAZARKIEWICZ Robert # Z/0910/11 2011 3
3 1.53 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
W dal K
1 5.46 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP +0.3 II
2 5.22 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +1.2 III #
3 4.93 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD 0.0 IV
Kula (3) K
1 10.45 ROQUE DE OLIVEIRA Paulina MMKS Kędzierzyn Koźle # 93 U16 OP IV
Dysk (0.75) K
1 37.42 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
2 31.90 OPIELA Amanda MMKS Kędzierzyn Koźle # 93 U16 OP IV
3 30.62 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA IV
4 30.46 CHMIELEWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
5 30.40 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
6 29.94 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS IV KORBUT Piotr 3
7 28.60 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD IV
8 28.54 PŁACIŃSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
Dysk (1) K
1 32.71 JANKOWSKA Klaudia MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U18 OP III
2 31.90 CZUPRYŃSKA Urszula UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD IV SUTYNIEC Hanna # Z/0901/11 2011 3
Oszczep (600) K
1 35.00 HABINA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA III
100 m M
1 11.37 MILANIUK Damian MKS Start Lublin # 92 U18 LU 0.0 III
300 m M
1 s 1 35.87 NOWAK Wojciech UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0913/11 2011 BEZ
2 s 1 36.14 SZIMELPFENIG Zbigniew SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -- #
3 s 1 36.28 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II
4 s 1 36.72 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2020 1
5 s 1 37.01 FILIPEK Paweł SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA --
5 s 1 42.47 NASZCZOCKI Mirosław MKS Olavia Oława # 91 U18 DS --
6 s 1 37.23 REGULSKI Patryk MOS Dąbrowa Górnicza 92 U18 SL --
1 s 2 37.34 CZYŻEWSKI Damian MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD II
4 s 2 37.76 FIUK Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL III
6 s 2 38.44 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin # 93 U16 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
1 s 3 37.66 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III #
3 s 3 38.52 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP III
4 s 3 38.76 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL III #
5 s 3 39.03 GRABOWSKI Mateusz niest. Białystok # 93 U16 PD IV
2 s 4 39.39 ZAREMBA Adam OKS Start Otwock 86 U23 MZ --
3 s 4 39.54 ZAJAC Bartłomiej niest. Białystok # 93 U16 PD IV
1000 m M
1 2:38.98 TARARUJ Dawid MKS Truso Elbląg # 92 U18 WN --
2 2:39.98 FIEDORUK Łukasz UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
5 2:47.52 POWROŹNIK Mateusz MKS Start Lublin # 93 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław 4
110 m pł MŁ M
1 16.02 KUCEWICZ Karol MMKS Dąbrowa Górnicza 93 U16 SL -0.8 III
2 17.72 RYBICKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD -0.8 IV
110 m pł J MŁ M
1 14.98 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -0.6 II
2 16.12 DUCZMAL Sebastian MLKS Echo Twardogóra # 92 U18 DS -0.6 IV
Wzwyż M
1 1.90 SMARKUSZ Marek KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III
3 1.80 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg # 93 U16 WN IV B.D. 3
W dal M
1 6.32 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.4 III
4 5.97 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP -0.6 IV SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2020 2
5 5.77 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD 0.0 V
6 5.73 BUBEL Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL +0.4 V #
Kula (4) M
1 15.03 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD III
2 14.80 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
3 13.71 KUBICZEK Bartłomiej MKS Truso Elbląg # 93 U16 WN IV
4 13.66 KOZAKIEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
5 13.17 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 89 U20 DS -- B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2020
Kula (5) M
1 14.05 SIĆKO Kamil ZS Dąbrowa Białostocka 92 U18 PD III
Dysk (1) M
1 53.43 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
2 47.59 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
3 45.62 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
4 43.03 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL III
5 42.95 KRUSZEWSKI Robert MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD III
6 42.90 HARASIMOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III
7 42.84 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS III #
Oszczep (600) M
1 47.01 JAKUBOWSKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
2 42.10 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD IV
Oszczep (700) M
1 56.04 KOMOSA Jarosław KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2861928939819 sekund