Białystok 11.05.2008
Finał gimnazjady województwa podlaskiego w lidze LA
100 m K
5 s 1 13.20 DZIEŻYK Ewelina KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD 0.0 III
1 12.54 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD 0.0 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
3 13.00 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U16 ZP 0.0 III #
4 13.09 ŁĘPICKA Katarzyna UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD 0.0 III
300 m K
1 41.50 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II B.D. # 1
2 42.77 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD II
3 43.06 RZEPNIEWSKA Kamila UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
4 43.68 PIETROWSKA Patrycja KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD --
5 43.89 BARTULEWICZ Weronika UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD III B.D. # BEZ
6 44.32 POLIŃSKA Izabela UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
7 44.74 MARCZYK Urszula UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0904/11 2013 BEZ
600 m K
1 1:40.07 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. BEZ
2 1:40.32 JANKOWSKA Maja UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD III
100 m pł MŁ K
1 15.28 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD 0.0 II #
2 15.98 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP 0.0 III B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz # , Z/0903/11 , 2019 M
3 16.53 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok # 93 U16 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
4 17.54 CHMIELEWSKA Marta LUKS Hańcza Suwałki # 94 U16 PD 0.0 V
100 m pł J MŁ K
1 14.85 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD 0.0 II #
Wzwyż K
1 1.60 MARCISZONEK Anna UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert # Z/0910/11 2011 3
2 1.55 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III B.D. B.D. 2
3 1.50 MANTUR Klaudia KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
W dal K
1 5.25 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD +0.2 III
Kula (3) K
1 10.89 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża # 94 U16 PD IV B.D. # BEZ
2 10.85 LUTY Żaneta LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD IV B.D. 4
Kula (4) K
1 10.22 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III B.D. B.D. # 3
Dysk (0.75) K
1 35.82 BAGIŃSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III
Dysk (1) K
1 32.15 CZUPRYŃSKA Urszula UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD III SUTYNIEC Hanna # Z/0901/11 2011 3
2 29.54 MRÓZ Magdalena KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD IV B.D. 4
100 m M
2 11.74 WITKOWSKI Janusz niest. Białystok # 93 U16 PD 0.0 III
300 m M
1 s 1 36.06 NOWAK Wojciech UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0913/11 2011 BEZ
5 s 1 38.33 CZYŻEWSKI Damian MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD III
1 s 3 36.61 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD -- B.D. 2
1000 m M
1 2:38.84 FIEDORUK Łukasz UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
2 2:40.66 RĘBACZ Damian UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
110 m pł J MŁ M
1 15.06 BOROWIK Rafał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ 0.0 III
2 15.81 WOJTACH Łukasz UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD 0.0 IV
3 16.16 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD 0.0 IV
Wzwyż M
2 1.75 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD IV B.D. # 2
3 1.70 ORŁOWSKI Andrzej LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD V
W dal M
1 6.35 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD -0.6 III
Kula (4) M
1 13.26 KOZAKIEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
Kula (5) M
1 14.67 OKUŁA Jerzy KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III
Dysk (1) M
1 44.34 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD III B.D. # Z/2831/11 2013 1
2 41.40 HARASIMOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD III
3 38.06 KRUSZEWSKI Robert MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
Oszczep (600) M
1 44.80 JAKUBOWSKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
2 42.50 WASILUK Paweł niest. Białystok # 93 U16 PD IV
Oszczep (700) M
1 56.06 KOMOSA Jarosław KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III
2 55.66 MALINOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.833909034729 sekund