Warszawa 18.07.2008
Mityng warszawski
100 m K
1 f 11.93 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 80 Sen LU -0.8 I
1 11.98 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 80 Sen LU -0.8 I
2 12.26 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.8 II
3 12.57 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ -0.8 II #
200 m K
1 24.85 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.9 I
2 25.59 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -0.9 II
4 26.50 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA -0.9 III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
6 26.57 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD -0.9 III
300 m K
1 40.39 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ --
2 41.62 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -- B.D. B.D. #
3 41.75 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ -- B.D. B.D. # BEZ
4 42.64 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U18 MZ -- B.D. B.D. # 2
6 42.77 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ -- B.D. # 3
7 42.90 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ -- #
400 m K
1 56.17 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I #
2 57.57 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
3 59.39 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ III #
600 m K
1 1:40.64 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -- B.D. # 1
2 1:40.73 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ III B.D. B.D. BEZ
800 m K
1 2:16.86 DEMBEK Ida MUKL Brodnica 89 U20 KP II B.D. 2
2 2:17.40 GOSK Anna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/3112/11 2019 M
3 2:17.90 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
1000 m K
1 2:57.23 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2255/11 2019 BEZ
2 2:57.52 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD -- KOTOWSKI Jan # 2
3 3:02.48 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ -- #
4 3:03.54 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. BEZ
5 3:03.97 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
6 3:09.84 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
1500 m K
1 4:40.79 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
2 4:41.70 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
3 4:44.11 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ III B.D. # BEZ
4 4:52.36 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III
100 m pł MŁ K
4 17.13 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ -1.1 IV #
100 m pł J MŁ K
1 f 14.14 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +0.4 I #
4 f 15.15 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ +0.4 II #
6 f 16.73 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.4 III
1 14.38 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM -1.1 I #
2 14.87 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ -1.1 II #
3 16.75 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -1.1 III
100 m pł K
2 f 14.75 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ +0.4 II #
3 f 14.77 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.4 II #
5 f 16.41 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ +0.4 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
1 14.72 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -0.5 II #
2 14.88 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ -0.5 II #
3 15.73 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ -0.5 II #
4 16.62 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ -0.5 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
400 m pł K K
1 62.38 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 63.22 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ II B.D. # 1
3 65.08 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II
4 68.69 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
Wzwyż K
1 1.60 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
2 1.60 ŻABOWSKA Kesja MUKS Płock 90 U20 MZ III
Tyczka K
1 3.65 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 Sen SK I
2 3.65 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK I #
3 3.45 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U18 PM I #
4 3.45 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
5 3.25 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II
6 3.05 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
W dal K
1 6.13 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +0.1 I #
2 5.55 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.9 II
3 5.32 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.9 III #
7 4.96 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD -0.2 IV
Trójskok K
1 11.07 WOJTCZAK Edyta MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD +1.3 III #
2 10.86 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +1.3 III #
3 10.84 ZINSER Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD +0.8 III #
Kula (3) K
3 11.77 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ III
Kula (4) K
1 13.34 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 11.98 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II #
4 11.40 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
Dysk (1) K
1 36.93 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
Młot (4) K
1 39.99 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III
2 37.85 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ III
Oszczep (600) K
1 35.44 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ III
3 30.37 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ IV
100 m M
2 s 1 10.68 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.1 I #
3 s 1 10.75 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -0.1 I #
5 s 1 11.22 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD -0.1 II B.D. BEZ
2 s 2 11.11 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +0.1 II
5 s 4 11.90 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ -0.3 IV ZGLESZEWSKI Daniel # 2
2 f 10.76 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -0.9 I #
5 f 11.20 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD -0.9 II B.D. BEZ
6 f 11.22 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM -0.9 II
200 m M
1 s 1 21.65 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.4 I #
2 s 1 22.14 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -0.4 II #
3 s 1 22.21 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ -0.4 II #
4 s 1 22.33 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP -0.4 II #
5 s 1 22.43 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -0.4 II B.D. # 1
1 s 2 21.85 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +0.4 I
2 s 2 22.41 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +0.4 II B.D. BEZ
3 s 2 22.58 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +0.4 II B.D. # 1
1 s 3 21.67 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -0.5 I #
300 m M
1 35.66 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ -- #
2 36.39 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -- #
3 36.87 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ -- #
400 m M
1 49.89 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II
2 50.22 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
4 51.98 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
5 52.51 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U18 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
800 m M
1 1:58.25 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP III B.D. # 2
1500 m M
1 4:00.16 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ II #
110 m pł J MŁ M
1 f 14.45 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ -0.3 II #
2 f 15.16 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.3 III #
4 f 16.09 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ -0.3 IV #
1 14.46 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ -1.9 II #
2 15.31 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -1.9 III
5 15.97 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -1.9 IV #
6 16.09 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ -1.9 IV #
110 m pł M (99.1) M
4 15.66 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ -1.9 II
110 m pł M
3 f 15.17 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN -0.3 II
3 15.57 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN -1.9 II
400 m pł J MŁ M
1 57.90 SADKOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 91 U18 MZ III
400 m pł M
1 s 1 52.63 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 1 53.88 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ I RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
3 s 1 56.11 ANTOŃCZAK Marek KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II
4 s 1 56.44 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II
2 s 2 59.00 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
Tyczka M
1 4.65 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
2 4.25 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II #
3 4.05 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
4 3.85 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III BONTRUK Dariusz # Z/3899/11 2020 1
5 3.75 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ III #
6 3.65 TARNOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
7 3.65 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III
8 3.45 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
9 3.45 KOWALEWSKI Rafał SKLA Sopot 92 U18 PM IV #
10 3.25 SEMRAU Paweł KL Gdynia 92 U18 PM IV #
W dal M
1 7.11 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.6 II #
2 6.82 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +1.3 II
3 6.68 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.1 III #
4 6.55 CHMIELEWSKI Krzysztof niest. Warszawa # 91 U18 MZ +0.1 III PUŁAWSKI Andrzej # Z/1437/12 2013 3
Trójskok M
1 15.30 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ +1.2 I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
2 14.30 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM +1.1 III
3 13.43 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk # 92 U18 MZ +1.3 III
4 13.37 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.6 III
5 12.37 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ 0.0 --
Kula (5) M
1 16.81 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ II #
2 16.03 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
3 15.60 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ II
4 14.20 ULEWICZ Michał UKS LA Basket Warszawa 92 U18 MZ III
Kula (6) M
1 19.01 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ I #
Dysk (1) M
1 53.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
2 39.99 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ IV B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
Dysk (1.5) M
1 51.15 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
Młot (4) M
1 48.06 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
2 46.89 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV #
3 39.54 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
Młot (5) M
1 68.83 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ I #
2 59.14 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U18 MZ II B.D. # BEZ
3 46.66 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
4 43.40 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
Młot (6) M
1 51.62 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD II
Oszczep (700) M
2 60.26 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
3 55.07 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
4 55.01 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III
5 54.16 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 61.89 KAŹMIERCZAK Andrzej RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ II B.D. 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3731050491333 sekund