Warszawa 14.08.2008
Mityng Cud nad Wisłą.
100 m K
1 12.07 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -2.0 I #
2 12.08 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.0 I #
3 12.16 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -2.0 II #
200 m K
1 24.22 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.3 I #
2 25.93 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -0.3 II #
5 26.79 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU -0.3 III B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
6 26.93 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU -0.3 III B.D. B.D. # 1
400 m K
1 s 1 55.61 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I #
2 s 1 56.40 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU I B.D. B.D. # 1
3 s 1 56.89 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
4 s 1 58.76 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 56.68 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
2 s 2 57.34 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II #
3 s 2 57.41 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U23 LU II
4 s 2 57.69 DEMBEK Dominika MUKL Brodnica 88 U23 KP II
5 s 2 58.60 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 85 Sen LU II #
800 m K
1 2:06.77 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK I #
2 2:11.30 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II #
3 2:12.15 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK II #
4 2:12.20 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II
5 2:12.51 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
6 2:12.94 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
8 2:19.92 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol 92 U18 LU III MACHNOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0993/11 2011 3
100 m pł K
1 13.92 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS -1.2 I
2 13.97 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.2 I
3 14.89 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -1.2 II #
4 14.97 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 II
400 m pł K K
1 62.50 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
2 63.74 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA II
3 63.79 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U20 LU II B.D. B.D. BEZ
4 66.01 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP III B.D.
Wzwyż K
1 1.80 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
2 1.70 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
Tyczka K
1 4.00 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
2 3.50 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ I
W dal K
  6.05 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD +1.4 I #
1 6.39 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +0.9 M #
2 6.14 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD +2.4 I #
3 5.63 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +1.7 II
Kula (4) K
2 13.08 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
3 12.50 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU I
100 m M
1 s 1 10.67 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -1.5 I #
2 s 1 10.73 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -1.5 I
3 s 1 10.77 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -1.5 I NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
4 s 1 10.78 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU -1.5 I #
5 s 1 10.80 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -1.5 I #
1 s 2 10.87 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -1.0 I #
200 m M
1 s 1 22.45 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU -1.0 II
1 s 2 21.33 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.5 M
2 s 2 21.51 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -0.5 I #
3 s 2 21.61 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.5 I #
4 s 2 22.25 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP -0.5 II PTAK Krzysztof M
400 m M
1 s 1 49.23 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2020 1
2 s 1 50.08 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU II B.D. # 1
3 s 1 50.52 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III B.D. B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 51.16 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III
5 s 1 51.37 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP III B.D. B.D. # 3
1 s 2 46.54 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 Sen DS M
2 s 2 47.39 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP I
3 s 2 47.92 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I
4 s 2 48.86 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
800 m M
1 s 1 1:51.17 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U23 KP I B.D. # Z/0781/11 2020 2
2 s 1 1:56.24 KOWALSKI Adrian SKB Kraśnik 90 U20 LU II
3 s 1 1:58.13 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III #
4 s 1 1:58.78 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM III
4 s 2 1:58.26 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP III B.D. # 2
400 m pł M
1 52.90 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 53.39 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. B.D. 1
3 54.22 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ I #
4 56.88 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ III #
5 58.62 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
Wzwyż M
1 2.00 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 Sen MZ II #
2 2.00 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 U23 SK II B.D. # 1
Tyczka M
1 4.50 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
2 4.20 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
W dal M
1 7.40 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.7 I #
2 7.38 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.2 I #
3 6.92 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U23 MZ +1.5 II #
4 6.61 CHMIELEWSKI Krzysztof niest. Warszawa # 91 U18 MZ +0.8 III PUŁAWSKI Andrzej # Z/1437/12 2013 3
6 6.50 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.2 III #
Kula (7.26) M
1 18.27 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD M
2 17.35 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 Sen PM I
3 17.20 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ I #
4 16.73 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1825299263 sekund