Warszawa 05.09.2008
Mityng warszawski
100 m K
1 f 11.91 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM -0.3 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 f 12.20 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.3 II
3 f 12.21 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN -0.3 II
4 f 12.78 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ -0.3 III B.D. # 1 LDK!
1 12.03 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM -0.8 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 12.39 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN -0.8 II
3 12.43 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.8 II
4 12.80 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ -0.8 III B.D. # 1 LDK!
200 m K
1 24.96 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.4 II #
2 25.06 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.4 II #
5 25.83 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ +0.4 II B.D. # 1 LDK!
6 25.99 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +0.4 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
400 m K
1 56.71 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II #
2 57.38 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
3 58.43 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # BEZ
4 59.55 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ III B.D. # 3
6 60.58 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 1
800 m K
1 2:15.33 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
3 2:15.85 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U20 MZ II
4 2:17.01 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. # 3
6 2:18.28 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.09 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP -1.4 II SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
1 s 2 14.89 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP -0.1 II SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
4 f 16.49 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -0.1 III
4 16.55 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -1.4 III
100 m pł K
2 s 1 16.00 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -1.4 III #
2 s 2 15.90 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -0.1 III #
1 f 14.58 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -0.1 II
1 14.69 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -1.4 II
5 16.75 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ -1.4 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
400 m pł K K
1 66.84 ROMANOWICZ Anna SKS Start Łódź # 91 U18 LD III B.D. BEZ
Wzwyż K
1 1.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
2 1.60 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
Tyczka K
1 3.20 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
1 3.80 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 Sen SK M
2 2.20 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 3.20 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II
3 2.00 SIUDAJ Ilona MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ V
W dal K
1 5.68 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ 0.0 II
2 5.50 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +0.5 II
3 5.12 ŻBIKOWSKA Monika OKLA Ostrołęka # 92 U18 MZ +1.1 III
Trójskok K
1 11.08 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.3 III
1 11.61 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U20 LD 0.0 II
Kula (4) K
1 15.11 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I #
2 14.51 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U23 WN I SIENNICKI Andrzej 3
3 13.57 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
4 12.37 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD II #
5 11.05 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
7 9.92 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ IV
8 9.73 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U18 MZ IV B.D. # 1
Dysk (1) K
1 47.77 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 38.34 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
3 35.30 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
Młot (4) K
1 62.68 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ M #
2 48.81 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
3 48.32 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ I #
4 45.56 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
5 44.62 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ II
6 44.51 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
7 41.27 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ III
8 36.17 SAMORAJ Maria KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 37.29 SOWÓL Joanna UKS Technik Augustów # 88 U23 PD III B.D. B.D.
2 36.00 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ III
100 m M
1 s 1 11.00 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +0.2 II
2 s 1 11.03 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.2 II #
1 s 2 11.01 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD +0.1 II B.D. 2
1 s 5 11.50 FIRLIK Patryk RKS Łódź # 91 U18 LD -0.5 III #
1 f 10.99 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.4 II #
2 f 11.02 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +0.4 II
3 f 11.04 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD +0.4 II B.D. 2
4 f 11.32 FIRLIK Patryk RKS Łódź # 91 U18 LD +0.4 III #
200 m M
1 s 1 21.49 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +1.1 I
2 s 1 21.65 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +1.1 I RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 s 2 22.54 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +1.8 II B.D. # 1
2 s 2 23.16 SZTENDEL Mateusz UKS Vis Skierniewice # 91 U18 LD -1.8 III
1 s 3 22.32 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +1.2 II
4 s 5 25.09 KALBARCZYK Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 93 U16 MZ +2.3 V
5 s 5 25.17 DŁUGOŁĘCKI Kamil MKS Pogoń Siedlce # 93 U16 MZ +2.3 V
4 s 6 24.85 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 93 U16 MZ +0.1 V
400 m M
1 s 1 47.70 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
2 s 1 49.35 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
2 s 2 52.08 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
2 s 2 52.33 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U18 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
1 s 4 54.23 CHROMIŃSKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce # 93 U16 MZ IV
3 s 4 55.72 KALBARCZYK Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 93 U16 MZ V
800 m M
1 s 1 1:53.07 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM II
2 s 1 1:53.25 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II
3 s 1 1:55.87 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U20 MZ II #
4 s 2 2:00.70 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
1500 m M
1 3:56.94 WRONISZEWSKI Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM II B.D. # BEZ
3000 m M
1 9:20.86 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD IV
110 m pł J MŁ M
2 f 15.77 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.1 IV
3 f 15.81 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.1 IV #
4 f 16.04 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.1 IV
2 15.67 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.9 III #
3 16.16 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -0.9 IV
4 16.20 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.9 IV
110 m pł M (99.1) M
1 f 15.27 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U20 LD +0.1 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
1 15.46 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U20 LD -0.9 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
400 m pł M
1 54.44 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
2 55.87 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II
Wzwyż M
5 1.85 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
Tyczka M
1 3.00 WITKOWSKI Karol AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ V
1 4.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ II #
2 2.40 STAŃCZYK Jan UKS Orlęta Warszawa # 93 U16 MZ --
2 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 2.40 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2020
3 4.20 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U23 MZ II
4 4.00 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II BONTRUK Dariusz # Z/3899/11 2020 1
6 2.00 TRUSIAK Mateusz UKS Orlęta Warszawa # 94 U16 MZ --
W dal M
1 7.33 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.9 I #
2 7.06 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U23 MZ +0.4 II #
Kula (5) M
1 13.57 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
Kula (6) M
1 14.00 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
Kula (7.26) M
1 15.55 SŁOWIŃSKI Mirosław RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
Dysk (1.5) M
1 47.36 RYBIŃSKI Emil MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD II
Dysk (1.75) M
1 39.58 KRÓL Paweł MKS Tomaszów Mazowiecki # 90 U20 LD III
Młot (5) M
1 48.51 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
2 41.40 MICHALSKI Paweł KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
Młot (6) M
1 62.78 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ I #
2 61.18 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU I #
3 50.67 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 47.68 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
2 43.97 MATHIA Jerzy RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ III
Oszczep (700) M
1 60.71 MELA Przemysław MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD II #
2 52.39 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 59.84 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 69 Masters MZ II
2 59.76 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki # 89 U20 LD II #
3 59.64 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
4 57.83 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
5 57.80 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U20 MZ II B.D. BEZ
6 55.13 NIEZGODA Sławomir UKS Impuls Warszawa # 88 U23 MZ II
7 53.93 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.529470205307 sekund