Zamość 06.09.2008
Liga Lekkoatletyczna - I Liga. II rzut
100 m K
1 s 1 12.05 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP -4.1 I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
1 s 1 12.74 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.5 II
2 s 1 12.06 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -4.1 I #
3 s 1 12.14 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -4.1 I #
3 s 1 13.55 WITKOWSKA Ewelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -2.5 IV #
4 s 1 12.19 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -4.1 II #
5 s 1 12.23 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -4.1 II #
6 s 1 12.51 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU -4.1 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2020 1
1 s 2 12.39 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -3.8 II #
2 s 2 12.50 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB -3.8 II
3 s 2 12.54 RADZIMIRSKA Marta KKL Kielce 87 U23 SK -3.8 II #
4 s 2 12.81 STAŃCZYK Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB -3.8 III #
5 s 2 12.99 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL -3.8 III MARKOWSKI Jacek # Z/2349/11 2020
6 s 2 13.16 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -3.8 III #
7 s 2 13.27 DRABIK Patrycja KS Agros Zamość # 90 U20 LU -3.8 IV
2 s 3 12.97 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -2.3 III B.D. # BEZ
3 s 3 13.08 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -2.3 III #
4 s 3 13.36 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U18 SK -2.3 IV #
5 s 3 13.49 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U18 LD -2.3 IV
200 m K
1 s 1 24.45 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ -2.4 I
2 s 1 25.12 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD -2.4 II B.D. M
3 s 1 25.24 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U23 LU -2.4 II
4 s 1 25.90 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL -2.4 II
1 s 2 25.20 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.2 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
2 s 2 25.54 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ -1.2 II
3 s 2 25.81 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -1.2 II B.D.
4 s 2 25.87 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -1.2 II B.D. 3
5 s 2 26.09 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL -1.2 II
1 s 3 25.78 KOŁODZIEJCZYK Ewa KKL Kielce 91 U18 SK -0.9 II STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
2 s 3 26.19 GÓRECKA Agnieszka KKL Kielce 90 U20 SK -0.9 II #
3 s 3 26.26 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB -0.9 III #
4 s 3 26.66 CHAŁAS Magdalena AZS Łódź 88 U23 LD -0.9 III
5 s 3 26.69 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U20 MA -0.9 III NOWAK Marcin 1
400 m K
1 54.86 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU I
2 58.16 LANDMESSER Mirella SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II
3 59.30 ZAPAŁA Emilia KKL Kielce 84 Sen SK III #
4 60.12 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III #
5 61.35 KINAST Paulina AZS Łódź 86 U23 LD III
800 m K
1 2:02.70 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław # 84 Sen DS M
2 2:05.00 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość # 73 Masters LU I #
3 2:05.25 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL I
4 2:06.11 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 Sen LU I #
5 2:09.21 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
6 2:12.81 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II
7 2:15.96 PLĄDER Marzena WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA II
8 2:16.86 OBRAŁ Jadwiga WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA II B.D.
9 2:17.13 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U18 SL II B.D. Z/2341/11 2013 1
10 2:20.17 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U23 LD III B.D. # BEZ
11 2:20.18 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U18 LD III #
12 2:26.33 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U20 LU IV KUCHARSKI Marek 3
3000 m K
1 9:30.19 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
2 9:30.21 GRUCA Dorota KS Agros Zamość # 70 Masters LU I
3 9:57.67 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce 84 Sen SK II
4 10:11.39 MRUGACZ Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U20 MA II
5 10:22.21 MICHALAK Sandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD II KRÓL Zbigniew # Z/2320/11 2020
6 10:27.67 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83 Sen SL III #
7 10:28.61 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U23 ZP III #
100 m pł K
1 s 1 13.74 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS -1.5 I
2 s 1 14.06 FRANKOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA -1.5 I
3 s 1 14.07 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.5 I
4 s 1 14.09 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -1.5 I #
5 s 1 14.50 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.5 I
6 s 1 14.64 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.5 II
7 s 1 14.73 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.5 II
1 s 2 14.57 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.3 II
2 s 2 14.64 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB -1.3 II
3 s 2 14.91 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -1.3 II #
4 s 2 15.10 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS -1.3 II
5 s 2 15.15 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD -1.3 II
6 s 2 15.18 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD -1.3 II
7 s 2 16.88 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD -1.3 III
400 m pł K K
1 s 1 58.13 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ M
2 s 1 58.63 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA M
3 s 1 59.59 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL I #
4 s 1 61.72 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB I
5 s 1 65.33 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
1 s 2 61.92 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
2 s 2 65.62 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. M
3 s 2 66.63 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III #
4 s 2 66.72 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III #
5 s 2 69.00 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U18 LD III B.D. # BEZ
6 s 2 70.02 WERNER Marta RKS Łódź 92 U18 LD IV
3000 m prz K
1 11:04.36 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP I #
2 11:20.16 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD II B.D. # 2
3 11:56.02 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice 87 U23 SL III
4 12:05.29 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce 89 U20 SK III #
Wzwyż K
1 1.85 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD M LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
2 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS M #
3 1.78 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK I
4 1.78 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 Sen LU I MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
5 1.74 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
6 1.74 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD I #
7 1.70 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
8 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I #
9 1.65 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
10 1.60 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB III
Tyczka K
1 4.30 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA MM #
2 4.00 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
3 3.90 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP M #
4 3.80 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U18 PM M #
5 3.80 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85 Sen ZP M #
6 3.70 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK I #
7 3.60 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP I #
8 3.60 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 Sen LU I #
8 3.60 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA I #
10 3.50 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I
11 3.50 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
12 3.30 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
W dal K
1 6.27 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +0.2 M #
2 5.80 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP -0.1 I #
3 5.73 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +0.1 II #
4 5.32 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 Sen LD -0.1 III
5 5.30 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -0.1 III #
6 5.29 KOSZALIŃSKA Agata AZS Łódź 91 U18 LD +0.2 III
7 4.54 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL +0.3 --
Trójskok K
1 13.23 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87 U23 ZP 0.0 M #
2 13.07 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD +0.1 I LIPIŃSKI Zdzisław # M
3 12.71 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 77 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
4 12.08 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU 0.0 I #
5 12.06 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.1 I
6 11.97 BEDENICZUK Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +0.3 II
7 11.76 GDULSKA Agnieszka AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 II #
8 11.54 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U23 LD +0.1 II B.D. BEZ
9 11.26 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD 0.0 III
10 11.24 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.4 III #
11 11.10 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U20 LD +0.1 III B.D. # BEZ
Kula (4) K
1 16.94 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU M #
2 15.92 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I #
3 13.74 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB I #
4 13.72 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP I #
5 12.72 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
6 11.31 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU III
7 10.93 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U20 LD III
8 9.13 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U18 LD IV B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 58.31 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice # 72 Masters DS M B.D. # Z/4389/11 2019 M
2 57.33 POTĘPA Wioletta WKS Śląsk Wrocław # 80 Sen DS M #
3 55.65 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU M
4 48.62 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
5 45.61 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
6 42.20 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
7 41.31 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II #
8 41.31 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
9 40.56 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów # 88 U23 LB II
10 37.40 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U20 LD II #
11 37.38 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
12 36.55 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
13 34.96 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
14 33.82 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
15 30.14 SKOTNICKA Agata MKL Szczecin 91 U18 ZP IV B.D. BEZ
Młot (4) K
1 66.26 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD M
2 62.09 KITA Katarzyna KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
3 62.02 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M #
4 54.65 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
5 54.17 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
6 53.10 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP I WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
7 52.67 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
8 49.97 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I
9 47.33 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
10 44.51 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II
Oszczep (600) K
1 50.77 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
2 42.42 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL II B.D. # 2
3 41.27 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 40.85 KACZMAREK Karolina LKS Lubusz Słubice # 80 Sen LB II #
5 34.22 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U18 LD IV
6 32.89 KUBIŃSKA Marta AZS Łódź 87 U23 LD --
Chód 5 km K
1 25:03.74 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2020
2 25:14.70 BURDZIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -- #
3 25:35.48 CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
4 26:58.11 SUSKA Monika KS Agros Zamość # 91 U18 LU II
100 m M
1 s 1 10.60 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP -2.2 M #
1 s 1 11.36 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -1.3 III
2 s 1 11.44 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -1.3 III B.D. # BEZ
3 s 1 10.81 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -2.2 I #
3 s 1 11.83 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA -1.3 IV
4 s 1 10.87 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -2.2 I
4 s 1 10.87 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -2.2 I #
6 s 1 10.87 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -2.2 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
7 s 1 10.98 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP -2.2 II #
8 s 1 10.99 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.2 II
1 s 2 10.78 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -3.9 I #
2 s 2 10.86 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -3.9 I #
3 s 2 10.94 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 Sen LU -3.9 II #
4 s 2 10.96 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -3.9 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
5 s 2 11.02 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -3.9 II #
6 s 2 11.09 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -3.9 II #
7 s 2 11.11 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP -3.9 II
1 s 3 10.94 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD -2.5 II SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
2 s 3 10.98 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -2.5 II #
3 s 3 11.27 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD -2.5 II
4 s 3 11.32 SZTABIŃSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB -2.5 III
5 s 3 11.32 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -2.5 III
6 s 3 11.33 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -2.5 III
7 s 3 11.35 TOMASZEWSKI Krzysztof KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU -2.5 III
1 s 4 10.92 WIERNIK Tomasz RKS Łódź 84 Sen LD -1.5 II
2 s 4 11.34 POPOWNIAK Patryk RKS Łódź 91 U18 LD -1.5 III #
3 s 4 11.37 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL -1.5 III B.D. #
4 s 4 11.48 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB -1.5 III
5 s 4 11.77 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD -1.5 -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
6 s 4 12.28 STAWICKI Michał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA -1.5 -- B.D. Z/1638/18 2020
200 m M
1 s 1 21.40 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U23 KP -2.0 M #
2 s 1 21.62 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD -2.0 I B.D.
3 s 1 21.69 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.0 I
4 s 1 21.75 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD -2.0 I #
5 s 1 22.22 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -2.0 II
1 s 2 21.73 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -2.8 I #
2 s 2 22.16 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP -2.8 II B.D. # Z/3085/18 2020 BEZ
3 s 2 22.62 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB -2.8 II
3 s 2 22.62 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD -2.8 II #
1 s 3 22.35 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB -2.1 II
2 s 3 22.67 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -2.1 II B.D. # 1
3 s 3 22.86 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 Sen WN -2.1 III B.D. B.D.
4 s 3 22.89 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA -2.1 III B.D. # M
5 s 3 23.52 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA -2.1 III KOLODZIEJ Roman 2
1 s 4 22.39 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -3.2 II
2 s 4 22.64 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD -3.2 II B.D. # 2
3 s 4 22.88 OLĘDZKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU -3.2 III
4 s 4 22.98 KREKORA Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU -3.2 III
5 s 4 23.46 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U20 LD -3.2 III
1 s 5 22.89 SŁOMKA Bartosz AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -1.7 III B.D.
2 s 5 23.30 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB -1.7 III
3 s 5 23.33 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -1.7 III
4 s 5 23.79 PORCZAK Michał niest. Rzeszów # 84 Sen PK -1.7 -- #
5 s 5 23.97 RONEK Damian RKS Łódź 92 U18 LD -1.7 IV
6 s 5 24.28 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U23 LD -1.7 --
1 s 6 22.60 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.4 II #
2 s 6 23.49 WIECZOREK Tomasz KKL Kielce 84 Sen SK -2.4 III #
400 m M
1 s 1 46.63 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 Sen WP M B.D. # BEZ
2 s 1 47.35 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD I
3 s 1 47.82 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I #
4 s 1 48.09 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
5 s 1 49.33 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
1 s 2 48.59 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
2 s 2 48.79 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
3 s 2 49.08 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2020 1
4 s 2 49.72 KUBINA Damian KS Agros Zamość # 86 U23 LU II
5 s 2 50.00 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda Śląska # 86 U23 SL II #
2 s 3 50.02 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
3 s 3 51.02 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. # BEZ
4 s 3 51.24 NIŻYŃSKI Piotr AZS-AWF Katowice 86 U23 SL III
5 s 3 51.43 SZIMELPFENIG Zbigniew SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP III #
1 s 4 50.32 ROMAŃCZUK Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU II #
2 s 4 50.39 KREKORA Daniel KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU II
3 s 4 51.01 ROSZKOWSKI Leszek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU III
4 s 4 51.15 PAWLAK Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB III
5 s 4 52.00 DOMACHOWSKI Radosław LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB III #
6 s 4 52.77 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD --
1 s 5 48.32 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
2 s 5 50.33 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU II B.D. # 1
3 s 5 51.03 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III B.D. B.D. B.D. # BEZ
4 s 5 51.38 DOMIŃSKI Adrian MKS Start Lublin # 87 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. # Z/4832/11 2011 3
5 s 5 53.28 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U18 SK IV
1 s 6 48.27 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
2 s 6 48.37 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
3 s 6 49.71 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
5 s 6 53.68 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
800 m M
1 s 1 1:48.23 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice # 78 Sen LB M
2 s 1 1:49.22 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2880/11 2020 MM
3 s 1 1:49.36 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD I #
4 s 1 1:49.57 JÓŹWIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ I #
5 s 1 1:50.30 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin 84 Sen ZP I #
6 s 1 1:50.46 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/1812/12 2020 2
7 s 1 1:50.83 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU I NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
8 s 1 1:52.63 TRZĄSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB II
9 s 1 1:53.38 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
10 s 1 1:54.20 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA II #
11 s 1 1:54.59 PIĄTKOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA II #
12 s 1 1:55.04 KLIMIUK Jan KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II #
1 s 2 1:53.98 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U23 SL II #
2 s 2 1:54.62 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U23 SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
3 s 2 1:55.37 ZAJĄC Przemysław AZS-AWF Katowice 88 U23 SL II #
4 s 2 1:56.29 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ II
5 s 2 1:57.18 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U20 SK III #
6 s 2 1:58.13 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
7 s 2 2:04.68 GRZELAK Tomasz RKS Łódź 90 U20 LD IV
1500 m M
1 3:53.22 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
2 3:53.70 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2020 2
3 3:56.12 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
4 3:56.12 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
5 3:56.65 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP II DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
6 3:57.23 KUBIAK Łukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U23 LD II
7 3:58.24 SPANNBAUER Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków # 85 Sen MA II
8 3:59.71 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II
9 4:01.19 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA II
10 4:03.60 BEDNARSKI Łukasz KKL Kielce 88 U23 SK III #
3000 m M
1 8:35.05 KRAKOWIAK Łukasz MKS Unia Hrubieszów # 89 U20 LU II
2 8:35.80 NOWOGRODZKI Dawid KS Agros Zamość # 88 U23 LU II
3 8:36.12 MIŚKOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK II #
4 8:36.56 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U20 LU II
5 8:39.41 JANICKI Karol AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB II #
110 m pł M
1 s 1 13.98 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP -2.0 M B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
2 s 1 14.00 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP -2.0 M #
3 s 1 14.55 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -2.0 I #
4 s 1 14.57 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.0 I #
5 s 1 14.65 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK -2.0 I #
6 s 1 14.75 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -2.0 I #
1 s 2 15.09 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -3.6 II
2 s 2 15.38 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA -3.6 II #
3 s 2 15.49 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS -3.6 II
4 s 2 16.79 WOJCIECHOWSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -3.6 --
5 s 2 16.99 CELMER Damian RKS Łódź 87 U23 LD -3.6 --
400 m pł M
1 s 1 52.59 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 s 1 52.95 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA I #
3 s 1 53.45 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
4 s 1 53.55 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
5 s 1 54.17 SULIMA Piotr KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I
1 s 2 54.49 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
2 s 2 54.82 KUBOŃ Arkadiusz AZS-AWF Katowice 86 U23 SL II #
3 s 2 55.13 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD II #
4 s 2 56.69 KARP Sławomir RKS Łódź # 82 Sen LD III
5 s 2 58.26 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB III
1 s 3 54.82 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II #
2 s 3 55.99 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD II B.D. 3
3 s 3 56.01 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD II
4 s 3 59.74 DOMARAŃCZYK Tomasz RKS Łódź 90 U20 LD IV
3000 m prz M
1 8:59.21 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 Sen WP I B.D. # Z/2488/11 2016 1
2 9:01.34 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP I KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 9:36.73 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
4 9:44.09 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III #
5 9:46.62 SUPRONOWICZ Tomasz LUKS Błyskawica Czartajew # 87 U23 PD III
Wzwyż M
1 2.35 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS MM
2 2.12 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA I
2 2.12 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
4 2.04 ROSZAK Piotr MKL Szczecin 86 U23 ZP II
5 2.04 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 U23 SK II B.D. # 1
5 2.04 WOLSKI Robert MKLA Łęczyca 82 Sen LD II
7 2.04 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP II #
8 2.00 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2020 1
9 2.00 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II
10 1.95 KIECANA Szymon KS Agros Zamość # 89 U20 LU II #
11 1.95 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU II
12 1.90 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice # 91 U18 LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
Tyczka M
1 5.50 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin # 83 Sen ZP M KALINICZENKO Wiaczesław # Z/3784/11 2017 M
2 5.40 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M #
3 4.50 HEROK Jarosław KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I #
4 4.40 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP II #
5 4.40 BRĄSZKIEWICZ Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP II
6 4.20 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
W dal M
1 7.92 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA -0.1 M #
2 7.75 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU 0.0 I
3 7.22 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 Sen SL -0.1 II
4 7.21 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.1 II #
5 7.21 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP +0.1 II
6 7.16 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +0.2 II DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
7 7.10 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS 0.0 II
8 6.57 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU -0.1 III #
9 6.52 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU 0.0 III
10 6.33 KLIMCZAK Adam AZS Łódź 91 U18 LD +0.1 III
Trójskok M
1 16.04 KRUHLIK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS 0.0 I
2 15.16 KONDRACIUK Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +0.1 I #
3 14.93 KATARZYŃSKI Konrad KKL Kielce 80 Sen SK 0.0 I
4 14.90 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS 0.0 I #
5 14.80 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.1 I MODELSKI Michał # Z/2170/11 2016 M
6 14.68 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS 0.0 II #
7 14.56 JARYMOWICZ Wojciech KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD 0.0 II
8 14.56 FIJAŁKOWSKI Kamil KS Agros Zamość # 88 U23 LU 0.0 II
9 14.36 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA +0.2 III
10 14.30 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA +0.1 III
11 14.16 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.2 III
12 14.06 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +0.1 III #
Kula (7.26) M
1 19.14 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD M
2 18.96 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
3 18.40 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 Sen PK M #
4 17.83 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM M #
5 17.60 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. # Z/2117/11 2019 1
6 17.27 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
7 17.26 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ I #
8 16.86 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD I #
9 16.60 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I #
10 16.32 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
11 15.82 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U20 LU I B.D. # 1
12 15.73 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 U23 SK I #
13 15.66 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP I B.D. 3
14 15.56 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA I B.D. # 1
15 15.15 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U20 ZP I B.D. # 3
16 15.12 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 Sen SL I #
17 14.70 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL I #
18 14.54 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz 2
19 13.95 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK II #
20 12.51 KRAMARCZYK Adam AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III #
Dysk (2) M
1 59.36 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M #
2 53.50 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 Sen KP I
3 52.77 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP I
4 51.13 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
5 51.00 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I
6 50.48 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
7 49.76 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice # 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2020 2
8 46.67 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I #
9 45.31 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP II #
10 41.67 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 80 Sen LB II CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2020 2
Młot (7.26) M
1 70.13 PAŁYSZKO Maciej KKL Kielce 78 Sen SK M
2 64.58 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U20 LU I KUMOR Jolanta KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020
3 60.93 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
4 60.26 MOSSOŃ Michał KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I
5 58.68 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 U23 SK I #
6 55.72 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
7 55.71 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2020 MM
8 54.20 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP I #
9 53.33 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
10 52.26 MUZYKA Karol AZS-AWF Gorzów 84 Sen LB II
11 52.16 ZIĘBA Rafał KKL Kielce 88 U23 SK II #
12 49.62 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U20 LU II
13 45.83 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL II #
Oszczep (800) M
1 69.46 LESZCZYŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
2 60.50 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
3 60.45 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK II B.D. # 2
4 60.09 BOROWCZAK Dariusz AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB II
5 59.29 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM II #
6 52.82 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 U23 LD III B.D. # 3
7 46.34 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB IV
Chód 5 km M
1 19:26.97 MARKOW Ilja KS AZS AWF Kraków # 72 Masters MA --
2 19:35.03 SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
3 19:58.13 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2020 MM
4 20:36.47 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU -- MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2020 M
5 20:56.15 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2020 MM
6 21:06.23 WIATER Tomasz KS Agros Zamość # 90 U20 LU --
7 22:41.89 BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 U20 ZP -- B.D. # Z/1146/11 2020 1
8 23:14.35 BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1704270839691 sekund