Warszawa 01.09.2008
Mityng warszawski
100 m K
1 12.19 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ +0.3 II
2 12.25 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ +0.3 II #
200 m K
1 s 1 24.86 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -2.1 I #
2 s 1 25.03 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -2.1 II
2 s 3 26.91 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ -0.5 III #
400 m K
1 56.68 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II #
2 56.69 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ II
800 m K
1 2:13.53 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
2 2:14.04 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
3 2:14.72 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
4 2:15.24 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. # 3
5 2:16.13 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U20 MZ II
6 2:16.82 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # 2
100 m pł J MŁ K
2 s 2 16.68 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -1.0 III
100 m pł K
1 s 2 16.33 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ -1.0 III B.D. # 1
1 14.71 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -2.0 II
2 14.76 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -2.0 II
3 15.10 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -2.0 II #
Tyczka K
1 3.61 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 Sen SK I
2 3.51 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ I #
3 3.30 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
4 3.00 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II
5 2.80 CUDNA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III
Kula (4) K
1 13.02 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 11.27 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
Dysk (1) K
1 34.56 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
2 33.96 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
Młot (3) K
1 33.79 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V #
2 31.55 MYŚLICKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ V #
3 26.89 BUCZNA Magdalena MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ -- #
4 25.93 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ --
5 24.74 KORYTKO Edyta MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ -- #
Młot (4) K
1 57.64 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
2 49.18 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ I #
3 49.14 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
4 48.08 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ I #
5 47.91 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
6 46.99 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ II
7 38.65 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ III
100 m M
1 10.81 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.9 I #
200 m M
1 21.81 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.5 I #
2 22.12 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.5 II #
3 22.46 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ -0.5 II B.D. # BEZ
400 m M
1 47.91 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
2 48.76 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
7 52.69 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
800 m M
1 1:51.17 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
2 1:51.73 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/1812/12 2020 2
3 1:52.58 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 1:53.34 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
6 1:56.67 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U20 MZ II #
110 m pł J MŁ M
2 15.62 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.2 III #
3 15.78 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.2 IV
110 m pł M
1 14.66 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.2 I #
Tyczka M
1 4.20 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U23 MZ II
2 4.20 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II #
2 4.20 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
4 4.20 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
5 3.60 TARNOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
7 3.20 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
8 3.20 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV #
Kula (5) M
1 13.87 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa # 92 U18 MZ III #
Kula (6) M
1 13.83 STANKIEWICZ Wojciech AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
Kula (7.26) M
1 16.05 SŁOWIŃSKI Mirosław RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
Dysk (1) M
1 49.03 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
Dysk (1.75) M
1 47.76 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
Młot (4) M
1 53.38 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
2 49.61 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV #
3 46.81 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV #
4 44.37 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ IV #
5 41.70 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 63.71 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ I #
2 52.49 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
Młot (7.26) M
1 48.54 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2020 BEZ
2 43.90 MATHIA Jerzy RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ III
Oszczep (700) M
1 55.64 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
2 53.08 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 61.27 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM
2 60.13 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U20 MZ II B.D. BEZ
3 59.75 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
4 58.80 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
5 55.78 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 69 Masters MZ II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2347378730774 sekund