Rzeszów 07.09.2008
MMM
300 m K
1 s 1 43.82 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK III B.D. BEZ
2 s 1 44.65 JAROCH Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK III #
3 s 1 44.76 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U16 MA III
1 s 5 44.57 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U14 MZ III #
600 m K
1 s 1 1:39.84 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 1:41.53 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA III #
1 s 2 1:41.80 WĘGRZYN Magdalena MLUKS Tarnów # 95 U14 MA III SŁUPSKA Agnieszka 3
1000 m K
1 3:01.42 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/0581/11 2019 M
2 3:06.09 LITWIŃSKA Jagoda UKS bieganie.pl Wieliczka # 93 U16 MA III B.D. 3
3 3:10.19 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz # 93 U16 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
4 3:10.64 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola # 94 U16 PK III #
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.11 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ -1.8 III #
2 s 1 16.21 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA -1.8 III
3 s 1 16.51 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec # 94 U16 PK -1.8 III
4 s 1 17.18 ZAJĄC-MICAŁ Michelle CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK -1.8 IV B.D. B.D. BEZ
5 s 1 17.64 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK -1.8 V B.D. BEZ
100 m pł J MŁ K
2 s 2 16.97 BIAŁEK Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK -1.5 IV
100 m pł K
1 s 2 16.31 ROŚ Paula CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -1.5 III #
300 m pł K
1 49.88 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ IV #
Wzwyż K
1 1.60 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III
W dal K
1 5.33 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.9 III
2 4.98 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL +1.7 IV #
3 4.97 RACHWAŁ Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK +0.7 IV
4 4.89 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 94 U16 MA +0.9 IV #
Kula (3) K
1 10.48 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV B.D. # 1
2 10.38 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U14 MA IV TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
Dysk (0.75) K
1 34.14 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U14 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 31.80 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
3 28.96 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK IV
4 28.70 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV B.D. # 1
5 28.59 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz # 93 U16 MA IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
6 28.36 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA IV
Młot (3) K
1 32.95 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK V
2 26.18 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica # 93 U16 PK -- #
Oszczep (600) K
1 31.02 RAJDA Anita MKS Tempo Kęty # 93 U16 MA IV
2 30.20 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 94 U16 MA IV B.D. B.D. # 2
Chód 3 km K
1 15:20.10 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
2 16:00.10 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III
3 16:13.52 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III B.D. #
4 16:56.59 KISZKA Andżelika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III #
5 17:36.77 KACZOR Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK IV
6 17:47.61 KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK IV
7 18:56.80 KUBAS Bożena GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U16 PK IV
300 m M
1 38.85 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA III
2 38.89 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 2
3 38.95 POTONIEC Dawid UKS Budowlani Nowy Sącz # 93 U16 MA III
4 39.98 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV
600 m M
1 1:26.86 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U16 LD II
2 1:30.06 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 93 U16 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2291/19 2019 BEZ
1000 m M
1 2:40.92 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U16 MA III #
2000 m M
1 5:57.01 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP II B.D. # Z/2485/11 2019
2 6:11.51 KIELAR Mateusz KKB MOSiR Krosno # 93 U16 PK IV
3 6:12.57 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV B.D. BEZ
4 6:17.34 GÓROWSKI Artur UKS Budowlani Nowy Sącz # 93 U16 MA IV
5 6:18.11 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK IV #
110 m pł MŁ M
1 16.79 KOZIOŁ Przemysław ULKS Lipinki 93 U16 MA -2.4 III #
2 18.25 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U16 KP -2.4 V B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz #
300 m pł M
1 39.86 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II
2 42.79 KUŚNIERZ Jarosław KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA III
3 43.22 PUKALSKI Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV
Wzwyż M
1 1.85 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK III #
2 1.80 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
2 1.80 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
3 1.70 RACHEL Arkadiusz UKS Maraton Sękowa # 93 U16 MA V
4 1.70 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK V #
W dal M
1 6.21 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA +1.9 IV B.D. # 2
2 6.18 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA +1.4 IV
3 5.95 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +2.0 IV #
4 5.77 SARNECKI Rafał UKS Maraton Sękowa # 94 U16 MA +1.8 V
Dysk (1) M
1 41.80 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III
2 39.92 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV
3 39.79 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV
4 38.20 BUŚ Grzegorz ULKS Lipinki 93 U16 MA IV
Młot (4) M
1 55.38 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III #
Oszczep (600) M
1 49.50 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA III
2 47.00 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U16 MA IV B.D. # 2
Chód 5 km M
1 27:27.58 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III
2 28:46.48 KUBLAS Maciej UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 93 U16 PK IV
3 29:22.49 FABIAN Marek OTG Sokół Mielec # 93 U16 PK IV
4 31:11.92 WIERZBICKI Karol UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 94 U16 PK V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3878538608551 sekund