Kielce 07.09.2008
MMM
100 m K
1 12.45 GÓRECKA Agnieszka KKL Kielce 90 U20 SK +1.7 II #
300 m K
1 42.84 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U16 LD II #
2 43.84 KRAWCZYK Agnieszka UKS Dziesiątka Radomsko 93 U16 LD III B.D. 4
3 44.55 CZUPERSKA Małgorzata RKS Łódź 93 U16 LD III #
600 m K
1 1:39.87 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U18 SK -- #
1000 m K
1 3:06.99 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD -- #
2 3:07.80 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U16 LD III #
3 3:09.38 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz # 93 U16 LD III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
4 3:13.35 MOKROS Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD IV B.D. B.D. Z/3527/15 2019
5 3:13.70 LINOWSKA Milena ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK IV
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.24 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +1.5 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 1 16.27 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD +1.5 III GOWORSKI Tomasz # 2
3 s 1 16.40 MATUSIAK Joanna ŁKS Łódź 93 U16 LD +1.5 III RÓŻAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
4 s 1 16.79 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U16 LD +1.5 IV #
5 s 1 17.91 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno # 94 U16 LD +1.5 V #
1 s 2 15.84 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź # 93 U16 LD +1.7 III WOJTYNIAK Andrzej # Z/0109/11 2011 1
2 s 2 15.97 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK +1.7 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3
1 s 3 17.17 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź # 93 U16 LD +1.2 IV
300 m pł K
1 44.35 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 47.75 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD III GOWORSKI Tomasz # 2
3 48.40 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U16 LD III B.D. # BEZ
4 48.75 MILCZAREK Monika MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
5 49.72 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
Wzwyż K
1 1.50 SZYMANIAK Izabela UKS Dziewiątka Kutno # 93 U16 LD IV
Tyczka K
1 2.80 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź # 93 U16 LD III WOJTYNIAK Andrzej # Z/0109/11 2011 1
2 2.60 LAR Agnieszka SKS Start Łódź # 93 U16 LD IV WOJTYNIAK Andrzej # Z/0102/11 2011 3
3 2.60 PAROL Maria SKS Start Łódź # 95 U14 LD IV
4 2.60 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ IV
5 2.00 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U16 SK V
6 1.80 FURMANEK Elżbieta KKL Kielce 93 U16 SK --
7 1.60 ANIOŁ Agnieszka KKL Kielce 94 U16 SK --
W dal K
1 5.23 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM +2.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
2 5.09 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD +2.7 IV B.D. BEZ
3 4.93 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U16 LD +1.9 IV B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
4 4.88 MATUSIAK Joanna ŁKS Łódź 93 U16 LD +1.7 IV RÓŻAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
Kula (3) K
1 10.56 ZARAŃSKA Angelika AZS Łódź 94 U16 LD IV
2 10.18 BURA Michalina UKS Korabka Łowicz # 93 U16 LD IV
3 9.99 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD IV
Dysk (0.75) K
1 36.70 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
2 34.35 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki # 93 U16 LD III #
3 32.64 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U16 LD IV #
4 28.74 KOWALSKA Agnieszka MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV
Młot (3) K
1 39.42 KOWALSKA Mariola KKL Kielce 93 U16 SK IV
2 38.42 PRUS Justyna KKL Kielce 94 U16 SK IV
3 26.58 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice # 94 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/4567/11 2014 3
4 25.33 ŁĄCZKOWICZ Milena KKL Kielce 94 U16 SK --
5 24.71 GAJDA Izabela UKS Błyskawica Domaniewice # 93 U16 LD --
6 24.52 WARDA Karolina UKS Błyskawica Domaniewice # 94 U16 LD --
Oszczep (600) K
1 28.88 KAPUSTA Żaneta UKS Błyskawica Domaniewice # 93 U16 LD V
2 28.58 BURA Michalina UKS Korabka Łowicz # 93 U16 LD V
100 m M
1 f 11.50 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź # 93 U16 LD +1.2 III #
2 f 11.63 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK +1.2 III
3 f 11.78 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U16 LD +1.2 IV #
4 f 11.90 KAWCZYŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD +1.2 IV
300 m M
1 36.88 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II #
2 39.13 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK IV
3 39.43 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U16 LD IV #
4 39.75 BARSZCZ Daniel ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK IV
5 39.89 STYCZEŃ Marcin KKL Kielce 93 U16 SK IV
600 m M
1 1:30.54 KSIĄŻEK Adam LKS Omega Kleszczów # 93 U16 LD III B.D. B.D. #
2000 m M
1 6:15.18 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U16 SK IV #
2 6:20.79 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U16 LD V
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.26 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD +1.5 III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
2 s 1 16.58 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK +1.5 III
3 s 1 16.61 ANDRYSIAK Adam MKLA Łęczyca 93 U16 LD +1.5 III
4 s 1 17.22 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U16 SK +1.5 IV #
5 s 1 17.61 BARTNIAK Mateusz AZS Łódź 93 U16 LD +1.5 IV
6 s 1 18.51 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U16 LD +1.5 -- #
1 s 2 17.02 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U16 LD +2.3 IV
2 s 2 17.06 BRZEZIŃSKI Marcin MKLA Łęczyca 93 U16 LD +2.3 IV
3 s 2 17.32 ZAREMBA Grzegorz KKL Kielce 92 U18 SK +2.3 --
4 s 2 17.76 ŻURAWSKI Filip KS Resursa Zduńska Wola # 93 U16 LD +2.3 V
5 s 2 18.65 KOWASZ Dominik KS Resursa Zduńska Wola # 93 U16 LD +2.3 -- B.D. BEZ
300 m pł M
1 s 1 41.56 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U16 SK III #
2 s 1 43.67 MICHAŁOWSKI Dawid MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV
3 s 1 43.83 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U16 LD IV
1 s 2 44.36 POPIŃSKI Stefan UKS Vis Skierniewice # 94 U16 LD IV
2 s 2 45.72 KOWASZ Dominik KS Resursa Zduńska Wola # 93 U16 LD V B.D. BEZ
Wzwyż M
1 1.80 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK IV
2 1.75 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
3 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV #
4 1.70 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U16 LD V
Tyczka M
1 2.80 BUK Michał KKL Kielce 93 U16 SK V
2 2.40 PIETRONIK Piotr KKL Kielce 93 U16 SK --
3 2.40 RACZYŃSKI Michał KKL Kielce 93 U16 SK --
4 2.20 TOPOREK Paweł KKL Kielce 94 U16 SK --
W dal M
1 6.78 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +2.7 III
3 6.09 DZIWORSKI Jakub AZS Łódź 93 U16 LD +1.7 IV
6 5.85 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice # 93 U16 LD +2.6 V
Kula (4) M
1 17.30 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
2 15.66 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD III
3 13.17 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD IV #
4 13.00 RADOMSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 93 U16 LD IV #
Dysk (1) M
1 55.09 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
2 47.70 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD II
3 47.13 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
4 43.38 JANUS Grzegorz KKL Kielce 93 U16 SK III
Młot (4) M
1 56.51 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U16 LD III
2 43.58 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U16 SK IV #
3 40.64 GÓRA Rafał UKS Błyskawica Domaniewice # 93 U16 LD V
4 40.13 RADOMSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 93 U16 LD V #
5 39.81 KSIĄŻCZYK Mateusz KS Resursa Zduńska Wola # 93 U16 LD V
Oszczep (600) M
1 56.28 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz # 93 U16 LD III KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
3 42.08 MICHALAK Karol UKS Vis Skierniewice # 94 U16 LD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1041829586029 sekund