Słupsk 20 - 21.09.2008
Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
100 m K
1 s 1 13.05 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U16 KP -0.2 III #
2 s 1 13.28 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP -0.2 IV B.D. # BEZ
3 s 1 13.53 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP -0.2 IV
4 s 1 13.92 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino # 94 U16 ZP -0.2 V
5 s 1 14.16 KABAT Magdalena SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP -0.2 V
1 s 2 13.15 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin # 93 U16 ZP -0.1 III #
2 s 2 13.22 SZATKOWSKA Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP -0.1 IV
3 s 2 13.55 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino # 94 U16 ZP -0.1 IV
4 s 2 14.26 CZAJKA Magdalena MKS Kusy Szczecin # 94 U16 ZP -0.1 V
1 e 1 12.52 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.4 II #
2 e 1 12.91 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +0.4 III B.D. # 1
3 e 1 13.20 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +0.4 III B.D. BEZ
4 e 1 13.35 KAJDA Dżesika UKS-MOS Opole # 94 U16 OP +0.4 IV
5 e 1 13.90 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa # 93 U16 SL +0.4 V LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
1 e 2 12.39 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U16 ZP +0.4 II
2 e 2 12.87 ŻAK Kamila RKS Rumia 93 U16 PM +0.4 III
3 e 2 13.26 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ +0.4 IV
4 e 2 13.56 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB +0.4 IV #
5 e 2 13.73 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola # 94 U16 PK +0.4 IV #
1 e 3 12.83 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP +0.3 III #
2 e 3 13.22 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U16 DS +0.3 IV #
3 e 3 13.35 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U16 LD +0.3 IV BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
4 e 3 13.49 RACHWAŁ Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK +0.3 IV
1 e 4 12.87 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP +0.3 III
2 e 4 12.93 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP +0.3 III #
3 e 4 13.17 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.3 III
4 e 4 13.55 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U16 PM +0.3 IV #
5 e 4 13.58 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U16 SL +0.3 IV
1 12.14 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS -3.3 I #
2 12.52 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U16 ZP -3.3 II
3 12.82 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP -3.3 III #
4 12.84 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP -3.3 III #
5 12.85 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP -3.3 III
6 13.04 ŻAK Kamila RKS Rumia 93 U16 PM -3.3 III
7 13.06 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -3.3 III B.D. # 1
300 m K
1 s 1 43.56 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk # 93 U16 MZ III #
2 s 1 44.48 JAROCH Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK III #
3 s 1 44.77 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec # 94 U16 PK III
4 s 1 45.03 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U16 MA IV
5 s 1 45.09 BACŁAWSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ IV
6 s 1 46.05 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ IV
7 s 1 47.31 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA V #
1 s 2 42.54 PYŚ Karolina KS Agros Zamość # 93 U16 LU II #
2 s 2 42.71 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U16 SL II B.D. # BEZ
3 s 2 42.75 ŻAK Kamila RKS Rumia 93 U16 PM II
4 s 2 43.06 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin # 94 U16 ZP III #
5 s 2 43.13 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk # 94 U16 PM III B.D. # BEZ
7 s 2 43.27 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD III GOWORSKI Tomasz # 2
1 s 3 43.22 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U16 DS III B.D. # M
2 s 3 43.64 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP III
3 s 3 43.90 GORAJ Kamila LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III #
4 s 3 44.42 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III #
5 s 3 44.44 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U16 PM III #
6 s 3 44.57 KRAWCZYK Agnieszka UKS Dziesiątka Radomsko 93 U16 LD III B.D. 4
7 s 3 44.90 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK III B.D. BEZ
1 s 4 40.37 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
2 s 4 40.53 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U16 ZP II
3 s 4 40.99 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP II
4 s 4 42.07 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
5 s 4 42.51 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U16 ZP II
6 s 4 43.78 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL III
7 s 4 44.33 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U16 PM III #
8 s 4 45.18 ŻELAZOWSKA Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU IV
600 m K
1 s 1 1:39.59 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
2 s 1 1:39.99 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
3 s 1 1:40.03 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U16 DS III
4 s 1 1:41.12 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie # 93 U16 KP III
5 s 1 1:41.57 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. # 2
6 s 1 1:42.44 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 93 U16 MZ III
7 s 1 1:42.94 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów # 93 U16 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
8 s 1 1:43.34 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN IV
9 s 1 1:43.65 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA IV #
10 s 1 1:45.53 KRZYSZTOFIK Paulina UKS Technik Augustów # 93 U16 PD IV
1 s 2 1:35.56 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U16 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1457/11 2016 1
2 s 2 1:37.16 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U16 WN II NOWICKI Ryszard B.D. # Z/0822/11 2020
3 s 2 1:38.26 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP II B.D. BEZ
4 s 2 1:38.43 KRAKOWIAK Malwina LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U16 PM II
5 s 2 1:38.85 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
6 s 2 1:39.50 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
7 s 2 1:39.72 SKRZYPCZAK Karolina LKS Sana Kościan # 93 U16 WP III TALIKADZE Roman 3
8 s 2 1:43.20 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U16 MZ IV
9 s 2 1:48.09 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U16 SK V #
1 s 3 1:39.18 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. BEZ
2 s 3 1:40.71 GARDJAN Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK III
3 s 3 1:41.73 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
4 s 3 1:42.31 MIGUS Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 94 U16 SK III
5 s 3 1:43.45 KONIK Diana UKS Gminy Brzeszcze # 93 U16 MA IV
6 s 3 1:45.64 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV #
7 s 3 1:46.35 JASTRZĘBSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej # BEZ
8 s 3 1:46.54 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole # 93 U16 OP V B.D. 4
9 s 3 1:46.60 HEREŚNIAK Małgorzata ZKS Unia Tarnów # 93 U16 MA V
10 s 3 1:47.95 WILK Martyna RKS Łódź 94 U16 LD V
1000 m K
1 s 1 2:58.08 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP II #
2 s 1 2:58.86 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/0581/11 2019 M
3 s 1 3:01.47 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
4 s 1 3:01.81 SERAFINOWSKA Julia ULKS Talex Borzytuchom 93 U16 PM II
5 s 1 3:04.40 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III
6 s 1 3:04.43 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
7 s 1 3:04.59 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo # 93 U16 PM III #
8 s 1 3:05.83 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn # 94 U16 PM III #
9 s 1 3:10.00 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ III B.D. 4
10 s 1 3:10.70 LITWIŃSKA Jagoda UKS bieganie.pl Wieliczka # 93 U16 MA III B.D. 3
11 s 1 3:11.26 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U16 LD III #
12 s 1 3:12.85 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U16 ZP IV SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
13 s 1 3:15.18 KULIK Ewelina KS Agros Zamość # 94 U16 LU IV #
14 s 1 3:16.96 KARPIŃSKA Milena UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV
1 s 2 3:05.24 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U16 LU III #
2 s 2 3:06.94 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U16 SL III B.D. PASZTA Wiesław 1
3 s 2 3:07.22 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła # 94 U16 WP III
4 s 2 3:10.39 KOZAKIEWICZ Aleksandra MUKS Płock 93 U16 MZ III
5 s 2 3:11.58 FARINA Vanessa MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U16 SL III
6 s 2 3:11.79 ZIELOSKO Klaudia KS Górnik 09 Mysłowice # 93 U16 SL III
7 s 2 3:13.95 ANTKIEWICZ Laura LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS IV #
8 s 2 3:14.35 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz # 93 U16 LD IV FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
9 s 2 3:14.90 MOKROS Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD IV B.D. B.D. Z/3527/15 2019
10 s 2 3:15.17 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV KOTOWSKI Jan BEZ
11 s 2 3:17.02 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
100 m pł MŁ K
1 e 1 15.10 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP +0.3 II #
2 e 1 15.77 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ +0.3 III
3 e 1 15.91 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.3 III
4 e 1 16.15 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ +0.3 III #
5 e 1 16.39 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ +0.3 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
6 e 1 16.88 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec # 94 U16 PK +0.3 IV
7 e 1 16.95 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP +0.3 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz # , Z/0903/11 , 2019 M
8 e 1 17.01 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP +0.3 IV #
1 e 2 15.00 LANGOWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM +1.2 II
2 e 2 15.08 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +1.2 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
3 e 2 15.71 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ +1.2 III #
4 e 2 15.92 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS +1.2 III
5 e 2 16.44 BIŁYK Emilia LUKS Dwójka Namysłów 93 U16 OP +1.2 III
6 e 2 16.44 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
7 e 2 16.45 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +1.2 III
8 e 2 17.86 SOBOTKA Patrycja UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ +1.2 V
1 e 3 15.96 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM -1.5 III
2 e 3 16.13 CHMURA Magdalena KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD -1.5 III
3 e 3 16.51 WOŹNY Karolina UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP -1.5 III
4 e 3 16.58 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK -1.5 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3
5 e 3 16.61 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP -1.5 III B.D. BEZ
6 e 3 16.67 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS -1.5 III #
7 e 3 16.84 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -1.5 IV
1 14.70 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU -1.9 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 14.96 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP -1.9 II #
3 15.01 LANGOWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM -1.9 II
4 15.70 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ -1.9 III #
5 15.71 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS -1.9 III
6 15.78 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ -1.9 III
7 15.84 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM -1.9 III
8 16.05 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS -1.9 III
300 m pł K
1 s 1 45.95 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź # 93 U16 LD II GOWORSKI Tomasz # 2
2 s 1 46.59 CHMURA Magdalena KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD II
3 s 1 47.54 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP III #
4 s 1 47.59 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS III
5 s 1 47.59 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U16 LD III B.D. # BEZ
7 s 1 49.83 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
1 s 2 47.26 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ III #
2 s 2 48.25 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec # 94 U16 PK III
3 s 2 48.36 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk # 94 U16 MZ III LEWANDOWSKI Jacek #
4 s 2 48.63 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 93 U16 SK III KALWAT Marek KALWAT Marek 3
5 s 2 52.12 SUS Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK V
6 s 2 52.92 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U16 SL V PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
7 s 2 58.59 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów # 94 U16 SL -- #
1 s 3 43.32 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 3 45.82 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U16 ZP II
3 s 3 46.56 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL II
4 s 3 47.28 LASS Marta ULKS Talex Borzytuchom 93 U16 PM III #
5 s 3 47.62 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM III
6 s 3 48.10 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
Wzwyż K
1 1.72 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ I GOS Piotr B.D. # Z/3964/11 2019 1
2 1.67 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła # 93 U16 WP II
3 1.59 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U16 MZ III
4 1.59 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U16 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
5 1.55 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot # 94 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
5 1.55 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
7 1.50 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
8 1.50 RAKUŚ Kamila SKLA Słupsk 93 U16 PM IV
9 1.50 BARANOWSKA Monika MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP IV
9 1.50 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
11 1.50 SZYMANIAK Izabela UKS Dziewiątka Kutno # 93 U16 LD IV
12 1.50 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
12 1.50 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk # 94 U16 WN IV
14 1.50 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
15 1.45 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV B.D. B.D. # BEZ
16 1.45 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV #
Tyczka K
1 3.30 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ I #
2 3.30 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź # 93 U16 LD I WOJTYNIAK Andrzej # Z/0109/11 2011 1
3 3.10 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź # 93 U16 LD II WOJTYNIAK Andrzej # Z/0098/11 2011 1
3 3.10 LAR Agnieszka SKS Start Łódź # 93 U16 LD II WOJTYNIAK Andrzej # Z/0102/11 2011 3
5 3.00 WOJDYŁO Magdalena MKS Ustroń 93 U16 SL II #
5 3.00 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II B.D. # 2
7 2.90 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U16 SL III #
8 2.90 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA III
9 2.80 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U16 SL III #
10 2.40 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP IV
W dal K
1 5.75 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.4 II B.D. # 1
2 5.44 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP -0.4 II
3 5.43 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U16 LB +1.1 II #
4 5.38 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU -0.1 III
5 5.36 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ -1.3 III
6 5.29 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM -1.4 III #
7 5.24 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM +1.4 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
8 5.19 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS -1.0 III #
9 5.13 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U16 SL +0.5 III #
10 5.05 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK -0.5 IV
11 4.96 KASYK Anna MKL Szczecin # 93 U16 ZP -0.1 IV #
12 4.86 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła # 93 U16 WP +1.8 IV
13 4.81 MATUSIAK Joanna ŁKS Łódź 93 U16 LD +0.5 IV RÓŻAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
14 4.76 WOJTYNA Agata KS Agros Zamość # 94 U16 LU -3.0 V B.D. # BEZ
Kula (3) K
1 13.35 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP II #
2 12.62 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 11.80 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan B.D. # 3
4 11.59 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ III
5 11.45 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM III
6 11.40 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 1
7 11.40 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP III #
8 11.26 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD III B.D. # 3
9 11.10 ZACHARSKA Anna MKS Pułtusk 93 U16 MZ III
10 11.04 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych # 94 U16 DS III #
11 10.91 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP IV POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
12 10.54 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
13 9.98 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U16 MZ IV
14 9.38 ZARAŃSKA Angelika AZS Łódź 94 U16 LD V
Dysk (0.75) K
1 42.58 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS II #
2 38.90 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM II #
3 38.24 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U16 PM II #
4 36.95 SIKORA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III
5 34.44 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS III KORBUT Piotr 3
6 33.36 KURKOWSKA Paulina UKS Lipusz 93 U16 PM III
7 33.12 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III
8 33.06 BĄCZEK Dorota MKS Pułtusk 93 U16 MZ III
9 32.52 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP IV #
10 32.51 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK IV
11 31.76 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD IV KOTOWSKI Jan B.D. # 3
12 30.59 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP IV POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
13 30.57 ZYSKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ IV
14 30.02 MITKOWSKA Justyna MKS Pułtusk 94 U16 MZ IV #
15 29.49 ROGOZIŃSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP IV
16 28.75 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U16 MZ IV
17 28.44 ZARĘBSKA Joanna ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
18 28.35 PAWLAK Zuzanna MKS Pułtusk 93 U16 MZ IV
19 26.89 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA V
Młot (3) K
1 48.76 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD II B.D. # 2
2 45.17 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU III #
3 42.77 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU III KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 42.72 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP III
5 41.31 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP III
6 40.01 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS IV #
7 39.94 TARNOWSKA Joanna MUKS Kadet Rawicz # 94 U16 WP IV
8 38.45 ROGALA Zofia MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP IV
9 36.95 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP IV
10 36.09 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV #
11 34.15 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 93 U16 PM V #
12 31.80 KOWALSKA Mariola KKL Kielce 93 U16 SK V
13 27.60 MYŚLICKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ V #
Oszczep (600) K
1 40.80 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM II WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2020 1
2 38.26 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U16 PM III
3 37.77 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
4 37.38 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP III #
5 37.24 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 93 U16 PM III #
6 37.06 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
7 36.78 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U16 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
8 36.04 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła # 93 U16 WP III
9 33.89 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U16 DS IV PIERZCHALA Robert B.D. # Z/4391/11 2015 3
10 32.87 BERNACKA Adrianna SKLA Słupsk 93 U16 PM IV
11 31.12 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU IV KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
12 30.89 RAJDA Anita MKS Tempo Kęty # 93 U16 MA IV
13 27.54 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ V #
Chód 3 km K
1 15:01.56 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
2 15:15.28 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa # 93 U16 SL II LAMCH Czesław # Z/1874/11 2017 3
3 15:27.68 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II
4 15:39.73 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II B.D. #
5 16:06.12 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU III #
6 16:10.59 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U16 SL III #
7 16:39.12 KISZKA Andżelika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III
8 16:47.76 KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III
9 16:50.79 KACZOR Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III
10 16:57.77 STRAŚKO Anna KS Gwardia Piła # 94 U16 WP III
11 16:57.80 LEWANDOWSKA Aleksandra LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP III
12 17:10.90 TOPOREK Natalia MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ III #
13 17:17.62 PAZIO Sylwia MKS Polonia Warszawa # 94 U16 MZ III #
14 17:20.52 ŚWIĘCKA Aleksandra MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD III
15 17:39.66 ŁAWECKA Katarzyna LLKS Osowa Sień 93 U16 LB IV
16 18:43.07 UŚCINOWICZ Julia KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV #
17 18:49.94 BARTUSIK Marta KL Lechia Gdańsk # 94 U16 PM IV
18 19:38.22 GLAZA Andżelika UKS Drzewiarz Osieczna 94 U16 PM V
100 m M
1 s 1 12.04 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +0.5 IV B.D. # 3
2 s 1 12.38 GRUBICH Mateusz BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +0.5 V #
3 s 1 12.43 MLICKI Adam BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +0.5 V
4 s 1 12.44 GRUCKA Kacper BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +0.5 V #
5 s 1 12.47 ZWOLAK Oskar UKL Ósemka Police # 95 U14 ZP +0.5 V
6 s 1 12.48 OLSZEWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS +0.5 V
7 s 1 12.48 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +0.5 V #
1 e 1 11.49 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ 0.0 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
2 e 1 11.58 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA 0.0 III #
3 e 1 11.60 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP 0.0 III
4 e 1 11.87 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź # 93 U16 LD 0.0 IV #
5 e 1 12.03 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL 0.0 IV #
6 e 1 12.25 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK 0.0 V #
1 e 2 11.55 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ +1.1 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 e 2 11.66 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U16 SL +1.1 III ŻWAK Adam # Z/3287/11 2016 2
3 e 2 11.85 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U16 WN +1.1 IV #
4 e 2 11.87 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM +1.1 IV #
5 e 2 12.07 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U16 MA +1.1 IV
6 e 2 12.62 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA +1.1 V B.D. # 2
1 e 3 11.27 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP +2.3 II B.D. # 2
2 e 3 11.57 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police # 93 U16 ZP +2.3 III #
3 e 3 11.66 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ +2.3 III #
4 e 3 11.81 JAROSZEWSKI Kamil LKS Lubawa 93 U16 WN +2.3 IV
5 e 3 11.87 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U16 MZ +2.3 IV B.D. #
6 e 3 11.93 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U16 PM +2.3 IV #
7 e 3 12.01 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +2.3 IV #
1 e 4 11.22 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów # 93 U16 ZP +1.7 II
2 e 4 11.42 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +1.7 III #
3 e 4 11.58 MARSZAŁEK Robert RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ +1.7 III
4 e 4 11.62 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP +1.7 III #
5 e 4 11.79 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ +1.7 IV #
6 e 4 11.79 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK +1.7 IV
7 e 4 11.87 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U16 LD +1.7 IV #
1 11.27 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów # 93 U16 ZP -0.6 II
2 11.44 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -0.6 III B.D. # 2
3 11.47 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ -0.6 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
4 11.54 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ -0.6 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
5 11.58 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA -0.6 III #
6 11.62 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -0.6 III #
7 11.72 MARSZAŁEK Robert RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ -0.6 III
300 m M
1 s 1 36.59 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP II B.D. # 2
2 s 1 36.88 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U16 DS II #
3 s 1 37.05 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U16 KP II #
4 s 1 37.10 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB II WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
5 s 1 37.12 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP II
6 s 1 37.51 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 3
7 s 1 37.55 FIUK Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL III
8 s 1 37.74 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ III #
1 s 2 38.47 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL III #
2 s 2 38.76 KUKIELAK Tomasz MOSiR Mysłowice # 93 U16 SL III
3 s 2 39.08 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA IV
4 s 2 39.38 JAROSZEWSKI Kamil LKS Lubawa 93 U16 WN IV
5 s 2 39.78 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA IV #
6 s 2 40.08 JAGIELSKI Piotr SKLA Słupsk 93 U16 PM IV
7 s 2 41.07 DALECKI Łukasz SKLA Słupsk 93 U16 PM V
1 s 3 35.84 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP II
2 s 3 35.97 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II #
3 s 3 36.64 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP II #
4 s 3 36.72 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U16 LU II B.D. # 1
5 s 3 36.81 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU II #
6 s 3 37.50 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
7 s 3 37.92 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U16 LU III #
1 s 4 37.49 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U16 WN II #
2 s 4 37.96 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U16 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
3 s 4 38.10 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL III #
4 s 4 38.17 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III
5 s 4 38.17 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 s 4 38.35 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U16 SL III STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
7 s 4 38.82 LUBIATOWSKI Witold MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP III
8 s 4 38.84 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK III
600 m M
1 s 1 1:24.56 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP II #
2 s 1 1:24.75 JARMOŁOWICZ Jakub PLKS Gwda Piła # 93 U16 WP II
3 s 1 1:24.82 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck # 93 U16 PM II
4 s 1 1:24.84 MIELEWCZYK Cezary LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U16 PM II B.D. 3
5 s 1 1:25.44 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U16 LD II
6 s 1 1:28.49 WIŚNIEWSKI Paweł KS Gwardia Piła # 93 U16 WP III
7 s 1 1:30.01 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno 93 U16 WP III GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
8 s 1 1:31.24 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin # 93 U16 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
9 s 1 1:32.13 DOBRAS Daniel KS Stal Ostrów Wlkp. # 93 U16 WP IV #
1 s 2 1:25.16 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL II #
2 s 2 1:27.83 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U16 LB II
3 s 2 1:29.08 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III B.D. 2
4 s 2 1:30.12 HRYWNIAK Jarosław SKLA Słupsk 93 U16 PM III
5 s 2 1:30.66 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III #
6 s 2 1:31.48 NOREK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK III
7 s 2 1:33.30 WADOWSKI Arkadiusz MKS Agros Chełm # 94 U16 LU IV #
8 s 2 1:35.08 HOŁDA Sławomir ZKS Unia Tarnów # 93 U16 MA V
1 s 3 1:26.58 GUBA Adrian OKS Start Otwock 93 U16 MZ II
2 s 3 1:26.97 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ II WARDASZKA Andrzej # 3
3 s 3 1:27.50 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB II B.D. # BEZ
4 s 3 1:28.25 KSIĄŻEK Adam LKS Omega Kleszczów # 93 U16 LD III B.D. B.D. #
5 s 3 1:28.69 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U16 MZ III #
6 s 3 1:28.70 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ III B.D. LEWANDOWSKA Dorota #
7 s 3 1:29.85 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 93 U16 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2291/19 2019 BEZ
8 s 3 1:31.43 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III
9 s 3 1:32.72 SMAKOSZ Marcin UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ IV
1000 m M
1 s 1 2:42.92 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard # 93 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
2 s 1 2:43.76 POWROŹNIK Mateusz MKS Start Lublin # 93 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław 4
3 s 1 2:44.45 SZUCKI Mateusz MKS Żak Biała Podlaska # 93 U16 LU IV
4 s 1 2:45.50 GAŃSZCZYK Piotr MOSiR Mysłowice # 93 U16 SL IV
4 s 1 2:45.50 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV MARMUR Stanisław B.D. # Z/0483/11 2019 2
6 s 1 2:45.84 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP IV #
7 s 1 2:46.07 PIĘTKA Jakub LKS Lubusz Słubice # 93 U16 LB IV #
8 s 1 2:50.71 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice # 94 U16 SL V
9 s 1 2:51.40 PIETRAS Kamil STS Skarżysko-Kamienna 93 U16 SK V #
10 s 1 2:54.50 JOŃCA Adrian UKS Żaczek Połaniec # 93 U16 SK V #
11 s 1 2:57.61 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK V
12 s 1 2:58.54 KOKOSZKA Rafał LKS Stal Mielec # 94 U16 PK V
1 s 2 2:40.03 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U16 MA III #
2 s 2 2:40.20 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U16 PM III
3 s 2 2:41.06 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2637/11 3
4 s 2 2:41.52 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ III WARDASZKA Andrzej # Z/4933/11 2
5 s 2 2:42.55 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin # 93 U16 ZP III
6 s 2 2:43.38 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP IV #
7 s 2 2:44.86 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL IV
8 s 2 2:47.02 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U16 PM IV
9 s 2 2:47.42 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U16 OP IV
10 s 2 2:52.81 SZUMIŃSKI Kamil UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ V
2000 m M
1 s 1 5:49.48 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP II B.D. # Z/2485/11 2019
2 s 1 5:51.62 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
3 s 1 5:54.17 ROMANOWSKI Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 93 U16 WN II #
4 s 1 5:56.47 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U16 WP II #
5 s 1 5:59.83 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
6 s 1 6:00.82 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
7 s 1 6:01.99 KRAŚNIEWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III
8 s 1 6:02.08 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III
9 s 1 6:04.06 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U16 PM III
10 s 1 6:04.93 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin # 93 U16 ZP III #
11 s 1 6:05.59 KLEPACZ Krystian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U16 PM III #
12 s 1 6:05.77 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U16 PD III #
13 s 1 6:05.78 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec # 93 U16 ZP III
14 s 1 6:07.47 NASZKO Michał UKB Szubin # 93 U16 KP III WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
15 s 1 6:07.51 WOŁOSZYK Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. # Z/4433/11 2016 BEZ
16 s 1 6:09.61 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
1 s 2 5:59.57 HAN Michał MKL Gniezno # 93 U16 WP II PINIARSKI Paweł 4
2 s 2 6:00.38 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III B.D. 2
3 s 2 6:05.10 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA III B.D. BEZ
4 s 2 6:06.62 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS III #
5 s 2 6:07.70 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ III WARDASZKA Andrzej # Z/0424/12 2012 4
6 s 2 6:08.52 TRELA Bartłomiej KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
7 s 2 6:08.86 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U16 SK III #
8 s 2 6:09.95 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U16 PM III #
9 s 2 6:10.86 KIELAR Mateusz KKB MOSiR Krosno # 93 U16 PK IV
10 s 2 6:10.93 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U16 ZP IV #
11 s 2 6:11.59 WOŹNICA Daniel GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL IV
12 s 2 6:12.01 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U16 LD IV
13 s 2 6:12.51 BYCZEK Michał MUKS Gim 2 Nysa 94 U16 OP IV
14 s 2 6:19.22 RDZANEK Damian WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ IV
15 s 2 6:19.86 PUKA Piotr MLKS Ostróda 93 U16 WN IV #
16 s 2 6:24.75 ROGACKI Kacper LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM V
16 s 2 6:31.93 KUZIMIERUK Marek SKLA Słupsk 93 U16 PM V
110 m pł MŁ M
1 e 1 15.90 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -1.0 III
2 e 1 16.27 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP -1.0 III
3 e 1 16.28 KUCEWICZ Karol MMKS Dąbrowa Górnicza 93 U16 SL -1.0 III
4 e 1 16.28 BĄK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP -1.0 III #
5 e 1 16.55 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom # 93 U16 MZ -1.0 III
6 e 1 16.64 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN -1.0 III #
7 e 1 18.06 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U16 KP -1.0 V B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz #
1 e 2 15.14 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U16 KP -1.1 II #
2 e 2 15.89 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL -1.1 III B.D. # BEZ
3 e 2 15.95 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL -1.1 III
4 e 2 16.16 MAKOWSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD -1.1 III #
5 e 2 16.38 KOZIOŁ Przemysław ULKS Lipinki 93 U16 MA -1.1 III #
6 e 2 16.75 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U16 SK -1.1 III #
7 e 2 16.86 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ -1.1 III #
8 e 2 17.19 ANDRYSIAK Adam MKLA Łęczyca 93 U16 LD -1.1 IV
1 15.03 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U16 KP -3.1 II #
2 15.61 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -3.1 II
3 15.83 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL -3.1 III B.D. # BEZ
4 16.02 BĄK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP -3.1 III #
5 16.10 KUCEWICZ Karol MMKS Dąbrowa Górnicza 93 U16 SL -3.1 III
6 16.42 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL -3.1 III
7 16.65 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP -3.1 III
300 m pł M
1 s 1 40.15 MAKOWSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki # 93 U16 PD II #
2 s 1 41.09 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U16 SK II #
3 s 1 41.41 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP II
4 s 1 41.78 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U16 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
5 s 1 42.22 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ III #
6 s 1 44.76 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL V RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
1 s 2 42.51 PUKALSKI Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK III
2 s 2 43.05 PASIEK Krzysztof SKLA Słupsk 96 U14 PM IV
2 s 2 43.05 WOŹNIAK Michał MLKS Baszta Bytów # 93 U16 PM IV
4 s 2 43.11 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM IV #
5 s 2 43.55 MICHAŁOWSKI Dawid MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV
1 s 3 39.21 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP II #
2 s 3 40.18 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB II WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
3 s 3 40.41 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
4 s 3 40.71 FIUK Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL II
5 s 3 41.08 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ II
6 s 3 41.43 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN II #
1 s 4 40.88 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL II #
2 s 4 41.39 JONDA Filip TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U16 SL II
3 s 4 41.55 KUKIELAK Tomasz MOSiR Mysłowice # 93 U16 SL III
4 s 4 41.95 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III B.D. 3
5 s 4 42.34 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U16 LD III
6 s 4 42.67 KUŚNIERZ Jarosław KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA III
7 s 4 45.60 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS V
Wzwyż M
1 1.94 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK III #
2 1.90 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK III
3 1.82 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP III SKWIERZYŃSKI jacek # Z/0526/11 2012 2
4 1.82 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP III B.D. B.D. # Z/4274/11 2017 2
5 1.82 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
6 1.75 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 93 U16 PM IV #
7 1.75 WYSOCKI Jacek PLKS Gwda Piła # 93 U16 WP IV
8 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U16 LD IV #
8 1.75 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole # 93 U16 OP IV #
10 1.75 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg # 93 U16 WN IV B.D. 3
11 1.75 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD IV
12 1.70 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U16 MZ V B.D. BEZ
13 1.70 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP V
14 1.70 WALCZAK Andrzej ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS V
14 1.70 MANIA Patryk MKS Sambor Tczew # 93 U16 PM V
16 1.70 BRZEZIŃSKI Marcin MKLA Łęczyca 93 U16 LD V
17 1.65 PIEKARNIK Bartosz MLKS Agros Żary # 93 U16 LB V #
Tyczka M
1 4.10 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP II #
2 3.80 ŚWIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL III
3 3.80 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III
4 3.40 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U16 KP IV LISIAK Adam # Z/2178/11 2019 M
5 3.20 KARGOL Maciej KL Gdynia 94 U16 PM IV
6 3.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
7 3.00 BUK Michał KKL Kielce 93 U16 SK V
8 3.00 STĘPNICKI Adam KL Gdynia 94 U16 PM V
W dal M
1 6.88 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -0.9 II B.D. # 2
2 6.71 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD -0.2 III B.D. # 3
3 6.57 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP -1.3 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
4 6.56 WASIŃSKI Przemysław UKS Olimp Kozienice # 93 U16 MZ -0.1 III
5 6.37 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS -0.2 III #
6 6.27 TUROWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 93 U16 DS -1.0 IV
7 6.20 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA -0.5 IV
8 6.18 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory # 94 U16 SL -2.2 IV #
9 6.13 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U16 MZ -1.8 IV
10 6.11 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk # 93 U16 MZ 0.0 IV
11 6.10 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota # 93 U16 KP -2.0 IV #
12 6.09 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość # 93 U16 LU -0.8 IV
13 6.06 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo # 93 U16 WP -1.4 IV #
14 6.00 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS -0.7 IV #
15 5.93 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła # 94 U16 WP -1.2 IV
16 5.88 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA -0.9 V B.D. # 2
17 5.88 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP -3.7 V B.D. 3
18 5.87 MALUCHA Łukasz KS Gwardia Piła # 93 U16 WP -1.9 V
19 5.71 MAJ Łukasz UKS Olimp Kozienice # 94 U16 MZ -0.2 V
20 5.71 DZIWORSKI Jakub AZS Łódź 93 U16 LD -3.6 V
Kula (4) M
1 19.67 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 19.49 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 17.65 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
4 17.14 GRABCZYK Kamil TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U16 SL II
5 16.09 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD II
6 15.73 ERNESTOWICZ Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III
7 15.59 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
8 15.51 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
9 14.54 JAKUBOWSKI Michał LUKS Podium Kup # 93 U16 OP III
10 14.48 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U16 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
11 14.37 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS III #
12 13.90 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U16 DS IV
13 13.84 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
14 13.44 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno # 93 U16 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
15 13.15 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
16 12.15 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK V #
17 11.60 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA V
Dysk (1) M
1 57.73 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 57.30 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD II #
3 56.83 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
4 54.54 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
5 51.32 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
6 50.16 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD II
7 50.02 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP II
8 49.89 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP II
9 48.96 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
10 45.98 DZIENGO Mateusz MOSM Tychy 93 U16 SL III #
11 45.23 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS III #
12 45.03 WALIGÓRA Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP III CZARNECKI Mateusz 3
13 43.97 BIELANG Patryk MKS Sambor Tczew # 93 U16 PM III
14 43.92 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
15 43.59 KŁOSIEWICZ Daniel MKS Pułtusk 93 U16 MZ III
16 43.23 KRUSZEWSKI Robert MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD III
17 40.75 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV
Młot (4) M
1 64.21 GRAJEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 93 U16 PM II #
2 63.78 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
3 59.66 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II
4 57.65 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U16 LD III
5 55.11 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III
6 51.89 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
7 49.07 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ IV #
8 48.68 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U16 SK IV #
9 45.90 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 93 U16 SL IV
10 42.93 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V
11 39.90 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
12 38.09 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz # 94 U16 WP V #
Oszczep (600) M
1 60.13 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz # 93 U16 LD II KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
2 54.70 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk # 94 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
3 54.57 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS III
4 53.12 WIELICHOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM III #
5 52.82 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U16 MA III B.D. 2
6 50.83 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA III
7 49.67 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB III #
8 47.47 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV
9 46.55 JAKUBOWSKI Daniel MOKS Słoneczny Stok Białystok # 93 U16 PD IV
10 45.50 HENCZKE Hubert UKS Olimp Duszniki # 93 U16 WP IV #
11 45.27 BIELANG Patryk MKS Sambor Tczew # 93 U16 PM IV
12 44.62 BIEŃKOWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV
13 39.94 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard # 93 U16 ZP V #
14 38.58 WOŹNIAK Emil MUKS Płock 93 U16 MZ V
Chód 5 km M
1 23:08.66 RZEŹNIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 93 U16 SL II ŚLEZIONA Katarzyna # Z/1662/11 2018 2
2 24:28.39 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U16 SL II #
3 25:02.05 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II
4 25:16.73 SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ II #
5 26:03.19 GOŁAWSKI Adam WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ III
6 26:14.75 KUBLAS Maciej UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 93 U16 PK III
7 26:16.45 BARAŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM III
8 27:00.90 FABIAN Marek OTG Sokół Mielec # 93 U16 PK III
9 27:36.04 KANTORSKI Michał LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP IV
10 28:44.07 DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ IV #
11 28:46.49 SZARMACH Adrian KL Lechia Gdańsk # 94 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław # 4
12 28:48.13 BOGUSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U16 PD IV
13 29:47.32 PRZYBYLSKI Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP V #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3067469596863 sekund