Chorzów 26.04.2008
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 12.49 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.4 II #
300 m K
1 s 1 43.80 ROTECKA Martyna TS AKS Chorzów # 89 U20 SL --
3 s 1 44.44 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA III B.D. B.D. 1
1 s 2 44.34 DURASIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów # 93 U16 SL III
600 m K
1 1:39.37 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL -- #
4 1:42.48 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL III B.D. PASZTA Wiesław 1
1000 m K
1 s 1 2:44.35 PLI¦ Renata MKL Maraton ¦winouj¶cie # 85 Sen ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
2 s 1 2:49.00 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -- KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
3 s 1 2:50.47 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U23 SL --
4 s 1 3:00.56 BARTU¦ Maja UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL --
1 s 2 2:59.40 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -- #
Tyczka K
1 3.81 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS M #
2 3.20 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL II #
3 3.10 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U16 SL II #
4 2.90 WOJDYŁO Magdalena MKS Ustroń 93 U16 SL III #
5 2.80 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U16 SL III #
6 2.50 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U14 SL IV
7 2.10 GÓRNIOK Karolina MKS Ustroń 94 U16 SL V #
W dal K
2 4.85 ANDRYCHIEWICZ Joanna TS AKS Chorzów # 94 U16 SL +0.3 IV
Kula (4) K
1 10.63 KI¦LUK Izabela UKS Czwórka Żory # 89 U20 SL III
Dysk (1) K
1 39.26 KIERES Alina AZS-AWF Katowice 88 U23 SL II
2 37.91 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II
3 34.41 STEFAŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 90 U20 SL III
4 32.58 PAJEK Martyna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U20 OP III
5 29.13 JANKOWSKA Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP IV
Młot (4) K
1 40.59 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U20 SL III
2 36.64 SENYK Katarzyna MOSM Tychy 90 U20 SL IV
3 36.50 WAWOCZNY Klaudia RMKS Rybnik 90 U20 SL IV
Oszczep (600) K
4 28.58 KIJAS Nikol TS AKS Chorzów # 93 U16 SL V
100 m M
1 11.23 ADAMUS Gabriel MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL +0.8 II
300 m M
1 s 1 36.14 CZECHOWSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza # 91 U18 SL --
1 s 2 36.50 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP -- #
2 s 2 36.86 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL -- #
2 s 4 39.17 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL IV B.D. 2
3 s 4 39.62 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV #
600 m M
1 s 1 1:21.70 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna # 88 U23 SL -- B.D. # 3
2 s 1 1:22.75 WINIARSKI Adam UKS Olimpia Zabrze # 92 U18 SL --
3 s 1 1:25.27 MLECZKO Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze # 89 U20 SL --
4 s 1 1:25.38 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL --
5 s 1 1:26.89 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 90 U20 SL -- B.D. # BEZ
3 s 2 1:30.94 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza # 93 U16 SL III #
1 s 4 1:26.82 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -- #
1000 m M
1 s 1 2:25.37 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice # 78 Sen LB --
2 s 1 2:27.21 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- #
3 s 1 2:27.66 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- #
4 s 1 2:29.11 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U20 OP -- B.D. 2
5 s 1 2:29.12 JANOTA Jan TS AKS Chorzów # 87 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
6 s 1 2:30.84 MICHALIK Krzysztof GKS Piast Gliwice # 85 Sen SL -- #
7 s 1 2:33.06 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
8 s 1 2:33.32 SOBAS Jacek MKS Siechnice # 85 Sen DS -- B.D. # Z/3377/11 2020
9 s 1 2:38.34 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -- #
10 s 1 2:40.22 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
2 s 2 2:39.63 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U18 SL -- CZECH Klaus # Z/0985/11 2012 3
2000 m M
1 5:38.40 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -- B.D. 3
2 6:10.96 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2020 BEZ
Tyczka M
1 3.60 KLYTA Tomasz MKS Ustroń 91 U18 SL III #
2 3.60 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U16 SL III #
3 2.70 TOMICZEK Filip MKS Ustroń 94 U16 SL --
4 2.70 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U16 SL -- #
W dal M
1 6.87 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U20 SL +0.2 II B.D. Z/2974/11 2020
2 6.44 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów # 91 U18 SL -0.2 III STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3
Kula (4) M
1 15.27 GRABCZYK Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL III
2 13.22 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
Kula (5) M
1 14.94 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 14.85 JANKOWSKI Łukasz AZS-AWF Katowice 91 U18 SL III
3 14.21 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP III
Kula (6) M
1 13.89 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
2 13.71 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U20 SL III BONK Stanisław # 3
Kula (7.26) M
1 16.19 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 Sen SL I #
2 14.28 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP II B.D. # Z/3386/11 2020 1
Dysk (1.5) M
1 47.37 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 40.10 KAŃTOCH Leszek UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U18 SL III
Dysk (1.75) M
1 41.98 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
Młot (7.26) M
1 53.37 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2020 1
2 40.58 MIELCZAREK Damian TS AKS Chorzów # 87 U23 SL III #
Oszczep (600) M
1 44.90 GEZ Jakub LUKS Podium Kup # 94 U16 OP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5982837677002 sekund