Poznań 19.09.2008
Mityng okręgowy
100 m K
1 e 1 12.67 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.1 II #
2 e 1 13.04 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +1.1 III
3 e 1 13.97 OCHELSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +1.1 --
1 e 2 12.65 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +0.2 II B.D. # BEZ
2 e 2 12.82 DOLACIŃSKA Aleksandra MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP +0.2 III BARTKOWSKI Jerzy # 3
3 e 2 13.17 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
4 e 2 13.78 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP +0.2 IV
1 12.58 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +0.3 II B.D. # BEZ
2 12.62 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.3 II #
3 13.00 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +0.3 III
4 13.92 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP +0.3 --
400 m K
1 s 1 65.97 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U16 WP V #
2 s 1 70.11 PIOTROWICZ Małgorzata UKS Sportowiec Borowo 93 U16 WP --
5 s 1 75.57 JAKUBIAK Zuzanna UKS Sportowiec Borowo 93 U16 WP --
1 s 2 58.68 PARUCKA Zuzanna TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP II B.D.
2 s 2 63.15 MISZTA Karolina KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP IV
3 s 2 65.27 STEFANOWSKA Diana OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP V
4 s 2 68.68 PIOSIK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
5 s 2 72.01 JESSA Mirona MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
3 72.04 ŚRODA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo # 95 U14 WP --
800 m K
1 2:21.11 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III
2 2:25.62 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP IV #
3 2:28.76 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP IV
4 2:31.29 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP IV B.D. BEZ
1500 m K
1 5:11.75 TYLL Agnieszka KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
2 5:26.34 DAJEWSKA Marta MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP -- B.D. BEZ
3 5:43.94 MARCINIAK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
100 m pł J MŁ K
1 17.36 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +1.7 IV
100 m pł K
1 15.41 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +1.7 II
Wzwyż K
1 1.50 SZULDA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP IV
W dal K
1 5.43 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U18 ZP +0.6 II
2 5.15 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +1.5 III
3 4.87 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U16 ZP -0.1 IV
Trójskok K
1 11.05 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U18 ZP +1.0 III
2 10.37 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U16 ZP +0.8 IV
Kula (4) K
1 13.59 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U20 KP I
2 11.43 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2020 M
3 8.84 WIERNICKA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP --
Dysk (1) K
1 33.11 ŁYSIAK Izabela MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP III
2 28.33 STRÓŻYK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
Oszczep (600) K
1 46.92 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP I
2 27.37 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP --
3 26.93 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP --
4 23.13 NOWAK Marta MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP -- #
100 m M
1 e 1 11.15 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.5 II
2 e 1 11.17 WYPYSZYŃSKI Jarosław KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.5 II
3 e 1 11.62 WOLNIEWICZ Ireneusz OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.5 III #
4 e 1 11.64 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U20 WP +0.5 III SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
5 e 1 12.25 GARCZYŃSKI Michał KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP +0.5 --
1 11.26 WYPYSZYŃSKI Jarosław KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.8 II
2 11.63 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U20 WP +0.8 III SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
3 11.70 WOLNIEWICZ Ireneusz OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.8 III #
4 12.16 GARCZYŃSKI Michał KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP +0.8 IV
400 m M
1 s 1 52.88 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP IV
2 s 1 53.89 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP IV #
3 s 1 54.00 BAMBROWICZ Miłosz TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP IV DURCZAK Marek 3
4 s 1 54.31 NAPIERAŁA Wojciech TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP IV
1 s 2 48.67 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
2 s 2 50.08 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
3 s 2 50.17 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB II SASKA Tomasz # Z/1824/11 2012 2
4 s 2 50.24 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II
5 s 2 52.10 KUBIAK Dominik LKS Maraton Turek # 89 U20 WP III
6 s 2 52.15 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP III B.D. # 2
800 m M
1 1:54.42 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
2 1:58.65 GIL Sebastian OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III
3 1:59.10 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
4 2:00.17 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP III
5 2:00.50 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
6 2:06.29 GOLEC Tobiasz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
7 2:08.42 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP -- MAĆKOWIAK Robert # Z/1189/11 2011 2
10 2:15.01 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -- B.D. 2
1500 m M
1 4:03.64 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek # 89 U20 WP III B.D. 1
2 4:11.97 ŁUCYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP III WEGWERTH Włodzimierz # Z/1002/12 2012 3
3 4:18.45 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP --
4 4:28.59 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U20 WP --
5 4:30.92 CHUDZICKI Adam KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz # Z/5260/11 2012 3
110 m pł J MŁ M
2 15.24 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań # 91 U18 WP +0.1 III SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
110 m pł M (99.1) M
1 14.48 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.1 I #
Wzwyż M
1 2.00 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP II B.D. # 1
2 2.00 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2020 1
3 1.95 GORZELAŃCZYK Jędrzej MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP II
4 1.85 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP III
5 1.80 KĘSY Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
5 1.80 WACHOWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP IV
7 1.70 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn # 92 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek # Z/0544/11 2014 2
W dal M
1 6.64 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +0.9 III
2 6.62 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP +1.0 III
3 6.62 KNUTELSKI Krystian AZS-PWSZ Gorzów 90 U20 LB +1.3 III
4 6.30 JURDECZKA Piotr AZS-PWSZ Gorzów 87 U23 LB -0.2 III #
5 6.29 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 87 U23 LB 0.0 --
6 5.88 LIPOŃSKI Seweryn niest. Poznań # 90 U20 WP +1.5 -- SZUDROWICZ Stanisław B.D. # BEZ
7 5.76 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek # 92 U18 WP +0.6 --
Kula (5) M
1 15.20 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
2 12.98 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP IV B.D. # 3
Dysk (1.5) M
1 49.77 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
2 45.14 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP II B.D. # 3
Dysk (1.75) M
1 40.42 GŁOWACZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP III
Młot (5) M
1 62.55 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U18 KP II #
Oszczep (600) M
1 37.20 ORŁOWSKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U16 WP V
2 30.95 PISZCZ Jędrzej UKS Sportowiec Borowo 93 U16 WP --
Oszczep (700) M
1 46.14 NEFERMANN Adam MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP IV
Oszczep (800) M
1 52.23 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP III
2 51.98 BATURA Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 87 U23 WP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3320949077606 sekund