Rzeszów 28.09.2008
Liga juniorów I rzut im. S. Szyszły
100 m K
1 12.28 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU +1.2 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 13.09 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +1.2 III B.D. # 1
200 m K
2 s 1 26.50 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -0.8 III
3 s 1 26.94 CIŚLAK Magdalena ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK -0.8 III
4 s 1 26.98 KIPIEL Joanna UKS Maraton Sękowa # 90 U20 MA -0.8 III
3 s 2 27.70 KRÓL Mariola AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +0.6 IV
400 m K
5 63.86 NOWAKOWSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola # 93 U16 PK IV
800 m K
1 s 1 2:15.59 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK II #
2 s 1 2:16.18 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
4 s 1 2:23.75 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. # 2
1 s 2 2:22.05 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
2 s 2 2:22.52 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
3000 m K
1 9:49.00 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
2 9:54.68 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK I #
100 m pł J MŁ K
1 14.81 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +1.3 II
400 m pł K K
1 64.15 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U20 LU II B.D. B.D. BEZ
2 70.46 MRÓZ Natalia KS Agros Zamość # 92 U18 LU IV
4 71.15 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ IV B.D. # BEZ
Wzwyż K
1 1.60 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. 2
2 1.60 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III B.D. # 2
3 1.60 KASPRZYCKA Ewelina KS Wisła Puławy # 91 U18 LU III B.D. # BEZ
W dal K
1 5.47 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +1.2 II #
2 5.25 ZIOMEK Małgorzata ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK +0.8 III #
3 5.23 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.9 III #
4 5.14 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK +0.8 III B.D. B.D. BEZ
5 5.06 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +0.3 IV MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
7 5.02 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +1.7 IV
Trójskok K
1 11.07 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK +0.7 III #
Kula (4) K
1 11.65 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
2 10.69 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU III
Dysk (1) K
1 43.81 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK I
2 36.99 KUJAWA Karolina AZS UMCS Lublin 90 U20 LU III
3 35.89 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U18 LU III B.D. # 1
4 31.63 ZIĘBA Amanda ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK IV
6 30.23 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK IV
Młot (3) K
4 37.83 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU IV #
Młot (4) K
1 54.89 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U20 LU I
2 46.01 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU II #
3 39.33 MATYSIAK Beata KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK III
5 36.42 PUDŁO Anna MKS Start Lublin # 90 U20 LU IV B.D. BEZ
6 34.60 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy # 91 U18 LU IV #
7 31.28 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U18 PK --
Oszczep (600) K
2 35.22 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin # 89 U20 LU III WIEJAK Izydor B.D. # Z/4167/11 2013 1
3 34.18 MAŁEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK IV
4 33.65 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy # 92 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
Chód 5 km K
1 24:15.36 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
2 26:01.99 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
3 26:13.13 SUSKA Monika KS Agros Zamość # 91 U18 LU II
4 26:52.90 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK II #
5 27:39.12 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK III
6 27:50.83 BRZOZOWSKA Aleksandra OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK III
7 28:27.37 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
8 28:47.09 KISZKA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
9 28:57.16 RUSIN Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
10 29:11.50 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość # 90 U20 LU III KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
11 29:31.38 KISZKA Andżelika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III
12 30:09.19 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK III
13 31:03.49 ŻMUDA Ewelina GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV
14 31:17.43 KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK IV
15 33:11.32 BOGDANOWICZ Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV #
100 m M
1 s 1 10.90 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +1.6 I
2 s 1 11.00 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +1.6 II #
5 s 1 11.31 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.6 III
4 s 3 11.85 BARANOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +1.5 IV #
1 s 4 11.83 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK +1.1 IV B.D. # 2
200 m M
2 s 1 23.30 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU -1.2 III #
4 s 2 25.39 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ -0.9 V #
400 m M
1 s 1 49.02 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II B.D. B.D. B.D. BEZ
2 s 1 49.42 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 s 1 51.36 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. # 1
4 s 1 52.33 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość # 91 U18 LU III B.D. # 2
1 s 2 52.01 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U18 LU III #
3 s 2 54.33 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U16 MA IV #
800 m M
1 s 1 1:56.62 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK II B.D.
3 s 1 1:57.58 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU III B.D. # 3
4 s 1 1:59.53 DOBROWOLSKI Kamil LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III
5 s 1 1:59.97 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
6 s 3 2:11.93 DUL Adrian KKS Victoria Stalowa Wola # 93 U16 PK V
1500 m M
3 4:29.56 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość # 93 U16 LU V
3000 m M
1 8:58.39 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U20 LU III
2 9:03.53 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP III B.D. # Z/2485/11 2019
3 9:06.72 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość # 91 U18 LU III
6 10:04.12 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK IV #
110 m pł MŁ M
4 18.01 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U16 KP +0.9 V B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz #
110 m pł J MŁ M
2 15.87 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +0.9 IV #
3 16.20 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U18 PK +0.9 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 15.07 SKUBISZ Krystian CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +0.9 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.15 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
2 s 1 59.26 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U18 LU IV B.D. # 2
3 s 1 59.28 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK IV B.D. # BEZ
2 s 2 58.50 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
400 m pł M
1 s 2 56.14 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II
3 s 2 59.29 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
2000 m prz M
1 6:15.80 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
2 6:18.91 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U18 MA III B.D. 2
3 6:24.10 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III WOJTAS Tomasz # Z/0094/11 2019 3
5 6:52.89 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U18 MA -- #
Wzwyż M
1 1.90 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. BEZ
2 1.90 OSTROWSKI Łukasz CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
W dal M
1 6.84 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +0.4 II B.D. # 2
2 6.74 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +1.1 III #
3 6.56 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.2 III B.D. # 3
4 6.30 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK +0.8 III #
7 6.10 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość # 93 U16 LU +0.3 IV
Trójskok M
1 14.33 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U18 LU +1.2 III #
2 13.73 SERAFIN Dariusz LKS Stal Mielec # 90 U20 PK +1.3 III
3 13.52 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U18 LU +1.2 III B.D. # BEZ
4 13.17 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +0.8 IV
Kula (5) M
1 14.47 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
Kula (6) M
1 17.49 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U20 LU I B.D. # 1
Dysk (1.5) M
1 41.21 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica # 92 U18 PK III WŁADYKA Jacek # Z/2220/11 2014 BEZ
2 40.04 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
Dysk (1.75) M
1 42.92 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U20 LU III WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
Młot (5) M
1 45.32 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin # 92 U18 LU IV WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 45.07 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec # 93 U16 PK IV
3 41.23 KŁOS Eryk KS Wisła Puławy # 92 U18 LU IV #
4 38.45 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy # 95 U14 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
Oszczep (700) M
1 52.77 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
2 52.73 GONTARZ Paweł KS Agros Zamość # 92 U18 LU III B.D. BEZ
Oszczep (800) M
1 61.87 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK II
Chód 10 km M
1 44:30.29 WIATER Tomasz KS Agros Zamość # 90 U20 LU I
2 46:20.30 WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II
3 46:57.26 KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ II #
4 47:58.49 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA II #
5 49:01.11 STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
6 49:29.92 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7542140483856 sekund