Toruń 31.08.2008
Indywidualne mistrzostwa młodzików województwa kujawsko-pomorskiego
100 m K
1 ? ? 12.90 DZIEDZIC Aleksandra UKS Żaczek Połaniec # 94 U16 SK +0.5 III
1 s 1 12.52 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP +1.9 II #
2 s 1 12.84 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U16 KP +1.9 III #
1 f 12.91 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP -1.1 III #
200 m K
1 26.59 LANDMESSER Mirella SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.9 III
300 m K
1 s 1 42.58 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 1 42.68 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U16 DS II B.D. # M
1 s 2 42.87 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP II B.D. BEZ
2 s 2 43.61 RUSINEK Monika UKB Szubin 93 U16 KP III #
600 m K
1 s 1 1:39.59 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie # 93 U16 KP III
2 s 1 1:41.75 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III
1 s 2 1:41.51 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP III B.D. # BEZ
1000 m K
1 3:03.88 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89 U20 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
100 m pł MŁ K
1 15.09 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP +2.1 II #
2 15.31 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +2.1 II B.D. BEZ
3 16.66 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP +2.1 III #
100 m pł J MŁ K
1 16.90 KOLCZYŃSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP +2.1 III
300 m pł K
1 48.27 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP III #
2 50.37 WOJTASIŃSKA Milena KS Wda Świecie # 93 U16 KP IV
Wzwyż K
1 1.58 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
2 1.55 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U16 KP III #
3 1.50 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
W dal K
1 5.15 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP +0.7 III
2 5.04 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP +0.9 IV #
3 5.01 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +1.0 IV #
4 4.93 STUCZYŃSKA Karolina KS Wda Świecie # 93 U16 KP +0.3 IV
Kula (3) K
1 13.13 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 10.31 BOJANOWSKA Katarzyna UKS Cyprianka 93 U16 KP IV
Dysk (0.75) K
1 31.03 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
2 30.65 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 28.50 CYRAŃSKA Natalia UKS Cyprianka 94 U16 KP IV
4 28.15 BOJANOWSKA Katarzyna UKS Cyprianka 93 U16 KP IV
Oszczep (600) K
1 33.65 KOPROWSKA Dorota MKL Toruń 91 U18 KP IV
2 32.41 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
100 m M
1 s 1 11.43 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP +1.6 III B.D. # 2
2 s 1 11.49 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP +1.6 III
3 s 1 11.53 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U16 KP +1.6 III #
1 s 3 11.62 BERING Jakub MKL Toruń 94 U16 KP +1.0 III
1 f 11.56 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -0.2 III B.D. # 2
2 f 11.60 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U16 KP -0.2 III #
3 f 11.64 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP -0.2 III
4 f 11.71 BERING Jakub MKL Toruń 94 U16 KP -0.2 III
1 11.00 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP +0.4 II
300 m M
1 s 1 37.66 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP III
2 s 1 37.97 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U16 KP III #
3 s 1 38.12 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP III
4 s 1 38.56 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP III #
1 s 2 36.33 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U18 KP -- B.D. B.D. # 3
3 s 2 39.82 ZAREMBA Adam OKS Start Otwock 86 U23 MZ --
600 m M
1 s 1 1:28.21 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III #
2 s 1 1:30.11 POCHYLSKI Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
3 s 1 1:30.56 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U16 KP III
1 s 2 1:26.41 KOPIŃSKI Przemysław MKL Toruń 90 U20 KP --
2 s 2 1:27.78 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U18 KP -- #
1000 m M
1 s 1 2:28.32 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5137/15 2018 M
2 s 1 2:32.66 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U18 KP --
1 s 2 2:44.04 NASZKO Michał UKB Szubin # 93 U16 KP IV WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
2 s 2 2:44.69 KRAŚNIEWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP IV
2000 m M
1 5:57.48 POKORNIECKI Tomasz LKS Ostromecko 88 U23 KP --
2 6:04.78 KOKOCKI Paweł MKL Toruń 90 U20 KP -- B.D. BEZ
110 m pł MŁ M
1 15.95 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP 0.0 III
300 m pł M
1 40.96 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP II
2 44.02 WIŚNIEWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
Wzwyż M
1 1.95 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP II #
W dal M
1 B 6.36 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP +0.2 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
1 A 7.08 PILARCZYK Krystian MUKS Olimpia Nowe Miasto # 86 U23 WN +0.7 II
2 B 6.17 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP -0.2 IV B.D. # 3
2 A 6.97 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U23 KP +0.2 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 B 5.84 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota # 93 U16 KP -0.6 V #
3 A 6.84 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +0.4 II #
4 B 5.78 BERING Jakub MKL Toruń 94 U16 KP +0.2 V
4 A 6.43 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP +2.1 III
5 B 5.77 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U16 KP -0.1 V #
  6.36 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP +0.9 III
Kula (4) M
1 14.94 ERNESTOWICZ Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III
2 14.72 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
3 13.44 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U16 KP IV HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
4 13.38 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
Dysk (1) M
1 51.94 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP II
2 45.54 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U16 KP III HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
3 42.23 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
4 40.12 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie # 93 U16 KP IV B.D. # 3
5 39.00 JUSKOWIAK Jędrzej LIUKS Kruszwica 94 U16 KP IV
Młot (4) M
1 45.19 WEJWODA Michał BKS Bydgoszcz 93 U16 KP IV
Młot (7.26) M
1 60.30 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0150651931763 sekund