Kozienice 03.05.2008
Mistrzostwa Polski na 10 000 m K i M
10000 m K
1 32:53.67 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA M
2 34:32.09 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
3 34:39.23 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I #
4 35:07.41 LEWANDOWSKA Edyta E.L.ite Sports Olsztyn # 80 Sen SL I B.D. Z/1210/11 2019
5 35:39.66 CZYŻ Katarzyna TL Pogoń Ruda Śląska # 77 Sen SL I #
6 36:09.43 KŁUCZYŃSKA Marzena OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP I #
7 36:18.90 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83 Sen SL I #
8 36:36.40 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
9 37:05.12 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
10 37:13.04 CENTKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP I #
11 37:15.17 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice # 86 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/0731/11 2019 2
12 37:19.10 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U23 ZP I #
13 38:15.79 FICNER Anna MKS Siechnice # 85 Sen DS II SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2019
14 38:17.63 KUCHARSKA Ewa TL ROW Rybnik # 81 Sen SL II B.D. # Z/5142/11 2019 BEZ
10000 m M
1 28:44.09 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U23 ZP M JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2019 MM
2 28:57.73 SMALEC Michał KS Podlasie Białystok # 81 Sen PD I CHYLIŃSKI Romuald Z/5117/11 2016 3
3 29:17.82 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 Sen LD I KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2019 2
4 29:32.16 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ I
5 29:39.11 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
6 29:40.29 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
7 29:49.80 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 81 Sen PD I B.D. Z/0139/13 2019 2
8 30:22.94 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP I B.D. # Z/1711/11 2019 1
9 30:40.03 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
10 30:52.39 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
11 31:07.91 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 Sen ZP II
12 31:11.83 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2019 1
13 31:24.62 WALECZKO Maciej LKS Vectra Włocławek # 86 U23 KP II NOWAKOWSKI Marian # 2
14 31:28.30 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0673/11 2019 1
15 31:32.34 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
16 31:33.50 ŚWIERC Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP II B.D. # Z/3378/11 2019 3
17 32:19.22 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
18 32:29.08 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
19 33:15.91 BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD III B.D. B.D. Z/2113/11 2019 BEZ
20 33:49.56 LIGĘZA Karol MKS Sambor Tczew # 88 U23 PM III
21 34:33.89 MISZTAL Adam AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.71753191947937 sekund