Bielsko-Biała 07 - 08.06.2008 Eliminacje do OOM |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.05 | KAJTOCH Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | Sen | MZ | -0.3 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.28 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | -0.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.95 | HELBIK Joanna | LKS Pszczyna | 1993 | U16 | SL | -2.3 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | f | 12.57 | SKOCZYLAS Ewelina | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | -2.1 | II | # | ||||||||||
1 | 12.32 | SKOCZYLAS Ewelina | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | +0.8 | II | # | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.31 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | -0.6 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.58 | BUCZEK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U20 | SL | -0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.79 | MANDA Aneta | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U20 | SL | -0.6 | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 26.79 | ROTECKA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1989 | U20 | SL | -0.6 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 24.24 | KAJTOCH Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | Sen | MZ | -0.6 | I | ||||||||||
2 | s | 2 | 24.85 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | -0.6 | I | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.55 | WOLSKA Marzena | AZS-AWF Katowice | 1982 | Sen | SL | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 57.30 | ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/2913/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 3 | 58.05 | GORZKOWSKA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | II | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # | Z/1747/11 | 2018 | M | |||||||
3 | s | 3 | 60.52 | BARANIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 60.89 | CZICHY Agnieszka | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 3 | 60.92 | MADEJCZYK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:13.74 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | II | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 2:15.91 | SZCZERBAK Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
1 | 2:14.42 | WRÓBLEWSKA Wioletta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | II | # | ||||||||||||
2 | 2:17.02 | PACHOTA Marta | TS AKS Chorzów # | 1991 | U18 | SL | II | B.D. | Z/2341/11 | 2013 | 1 | |||||||||
3 | 2:17.64 | BACZYŃSKA Karolina | LKS Pszczyna | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 2:17.94 | BIAŁKOWSKA Ewelina | MUKS Gim 2 Nysa | 1991 | U18 | OP | III | |||||||||||||
5 | 2:18.32 | KUCŁO Marta | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:39.42 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | U23 | SL | II | B.D. | Z/0731/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 4:45.30 | NABIELEC Magdalena | niest. Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 4:57.03 | CHROBAK Patrycja | UKS Diament Jastrzębie # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:02.28 | PRZYBYŁA Beata | AZS-AWF Katowice | 1983 | Sen | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 10:21.57 | SZTYKIEL Dagna | KS AZS AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 10:28.32 | BEHNKE Antonina | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 10:48.94 | WNUK Ewa | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
5 | 10:50.23 | LUBSZCZYK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
6 | 10:53.01 | BARKA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||||
7 | 10:58.90 | CZAPIGA Kornelia | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | III | |||||||||||||
9 | 11:11.16 | KAMIŃSKA Agata | MKS-MOSM Bytom | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
10 | 11:17.51 | PRZEPIÓRA Sylwia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
11 | 11:20.35 | KI¦LUK Elżbieta | UKS Czwórka Żory # | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 16.91 | PEŁKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1993 | U16 | SL | -1.3 | IV | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 14.54 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | 0.0 | II | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 15.15 | FURMAŃSKA Marta | UKS-MOS Opole # | 1992 | U18 | OP | 0.0 | II | # | ||||||||||
3 | f | 15.82 | POPIELA Joanna | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U18 | SL | 0.0 | III | # | ||||||||||
4 | f | 16.38 | KOWALCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 14.67 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.3 | II | B.D. # | Z/5612/23 | 2024 | ||||||||
2 | f | 14.98 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | +0.3 | II | |||||||||||
3 | f | 15.33 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | +0.3 | II | # | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 62.45 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | I | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 63.66 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 63.93 | KAJTOCH Monika | AZS-AWF Katowice # | 1982 | Sen | SL | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 64.84 | MARKIEWICZ Martyna | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 65.21 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | II | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 68.85 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 64.36 | TABACZEK Angelika | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 65.58 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 65.73 | POCZEKAJSKA Lidia | MUKS Gim 2 Nysa | 1989 | U20 | OP | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 66.75 | STAWIŃSKA Agata | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1991 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 67.57 | FURMAŃSKA Marta | UKS-MOS Opole # | 1992 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 67.74 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 68.47 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 7:02.87 | KULA Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 7:25.53 | KOWALSKA Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 7:29.22 | BRY¦ Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1992 | U18 | OP | II | # | ||||||||||||
4 | 8:02.37 | KOŁODZIEJ Agata | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | III | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | |||||||||
1 | 1.75 | GARDZIELEWSKA Urszula | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U23 | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 1.60 | GNIEŁKA Ewa | TS AKS Chorzów # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 1.70 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | I | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.30 | MOLEK Magdalena | MKS Ustroń | 1990 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
1 | 3.70 | WAWAK Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | I | |||||||||||||
1 | 3.80 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | M | # | ||||||||||||
2 | 2.60 | ANDRZEJAK Marta | MKS Ustroń | 1990 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||||
2 | 3.20 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 3.60 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | I | # | ||||||||||||
3 | 3.10 | MOLEK Aneta | MKS Ustroń | 1994 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
4 | 3.00 | NYCZ Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U16 | MA | II | |||||||||||||
5 | 3.00 | WOJDYŁO Magdalena | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
6 | 2.80 | CYGANEK Monika | MKS Ustroń | 1994 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
7 | 2.60 | MARMYSZ Izabela | UKS Olimp Mazańcowice # | 1993 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.28 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | +1.1 | III | ||||||||||||
1 | 5.81 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | +1.2 | I | # | |||||||||||
2 | 5.11 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | +0.7 | III | # | |||||||||||
2 | 5.40 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | II | B.D. # | 3 | ||||||||||
3 | 5.26 | GDULSKA Agnieszka | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | +1.3 | III | # | |||||||||||
5 | 5.14 | SZYMAŃSKA Anna | LKS Pszczyna | 1994 | U16 | SL | +0.8 | III | # | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.70 | PŁONKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||||
1 | 12.44 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | I | # | |||||||||||
2 | 10.08 | KUCIA Aneta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | +0.4 | -- | ||||||||||||
2 | 11.91 | GDULSKA Agnieszka | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||||
3 | 11.22 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.65 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | 13.26 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 12.03 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 10.47 | JANKOWSKA Klaudia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1992 | U18 | OP | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.98 | FRANICZEK Dominika | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
1 | 41.76 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 36.51 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 37.50 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 33.40 | STEFAŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1990 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3 | 36.25 | JANKOWSKA Klaudia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1992 | U18 | OP | III | |||||||||||||
4 | 32.08 | PAJEK Martyna | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U20 | OP | III | |||||||||||||
4 | 34.40 | WŁOSZCZYK Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
5 | 33.43 | LYTEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.97 | NORAS Marta | MOSM Tychy | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | 55.87 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 38.73 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 45.35 | JELONKIEWICZ Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 24.17 | KRUCZKIEWICZ Ewa | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
3 | 34.52 | WAWOCZNY Klaudia | RMKS Rybnik | 1990 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.29 | SIEKIERA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 31.96 | DURAJ Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
5-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 2561 | PEŁKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1993 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 2081 | STRZELCZYK Karolina | TS AKS Chorzów # | 1993 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 2061 | JĘDRYSIK Bożena | LKS Pogórze Skoczów # | 1993 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 1795 | ADAMIK Sylwia | LKS Pogórze Skoczów # | 1994 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 1774 | GROJEC Olga | MKS Budomark Mysłowice # | 1993 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 1765 | KANIA Anna | MOSiR Mysłowice # | 1993 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
7 | 1741 | JAGODA Emilia | UKS Skaut Będzin # | 1994 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. # | Z/0979/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
8 | 1616 | JACKOWSKA Sylwia | TS AKS Chorzów # | 1994 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
9 | 1389 | GO¬DZIŃSKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1993 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
10 | 1382 | BULANDRA Kinga | LKS Pogórze Skoczów # | 1995 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3245 | ROTERMAN Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 3216 | KRAWCZYK Paulina | TS AKS Chorzów # | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 2824 | PATYK Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. B.D. | Z/0983/11 | 2011 | BEZ | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.10 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | -0.8 | II | # | |||||||||
1 | s | 1 | 11.28 | PIKSA Denis | RMKS Rybnik | 1991 | U18 | SL | -1.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.16 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | -0.8 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.33 | MAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U18 | DS | -1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.46 | KITA Michał | UKS-MOS Opole # | 1992 | U18 | OP | -1.3 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.47 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | -1.3 | III | # | |||||||||
1 | f | 10.69 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | -1.1 | I | # | ||||||||||
1 | f | 10.98 | PIKSA Denis | RMKS Rybnik | 1991 | U18 | SL | 0.0 | II | # | ||||||||||
2 | f | 10.99 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | -1.1 | II | # | ||||||||||
2 | f | 11.22 | MAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U18 | DS | 0.0 | II | |||||||||||
3 | f | 11.19 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | -1.1 | II | # | ||||||||||
3 | f | 11.24 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | 0.0 | II | # | ||||||||||
4 | f | 11.32 | KITA Michał | UKS-MOS Opole # | 1992 | U18 | OP | 0.0 | III | |||||||||||
1 | 10.74 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | -0.9 | I | # | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.09 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.46 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 22.53 | SODKIEWICZ Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | 0.0 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 22.83 | MAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U18 | DS | -0.4 | III | ||||||||||||
2 | 22.96 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | -0.4 | III | # | |||||||||||
3 | 23.10 | WAŁTOSZ Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | -0.4 | III | # | |||||||||||
4 | 23.12 | OSZEK Paweł | LKS Pszczyna | 1991 | U18 | SL | -0.4 | III | # | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.50 | OSZEK Paweł | LKS Pszczyna | 1991 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 49.89 | HURMAN Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.18 | WINIARSKI Adam | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.32 | WAŁTOSZ Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 52.25 | MILEWSKI Marek | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 52.35 | MATUSZNY Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 52.35 | CZERNECKI Jacek | MKS-MOSM Bytom # | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 52.50 | JARONI Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 49.41 | TOTO¦ Filip | niest. Katowice # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:53.33 | MESYASZ Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:53.76 | ŻYWOT Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.75 | BULA Jacek | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | II | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | 1:57.77 | GRESCHUTZ Thomas | LUKS Azymek Zdzieszowice # | 1992 | U18 | OP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 1:59.22 | MODRZEJEWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | III | GAJEWSKI Wojciech # | Z/2446/11 | 2015 | 2 | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 4:00.18 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
1 | 4:10.88 | JANICKI Krzysztof | MKS-MOSM Bytom | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 8:44.69 | CIE¦LAR Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 8:56.69 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U20 | SL | III | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | |||||||||
4 | 8:58.79 | KRÓL Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
5 | 9:07.94 | PĘKALSKI Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1991 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
7 | 9:18.19 | CIEPŁAK Marcin | TL ROW Rybnik # | 1991 | U18 | SL | IV | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3967/11 | 2024 | 2 | |||||||||
9 | 9:19.11 | KAWIK Tomasz | TL ROW Rybnik # | 1991 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
10 | 9:19.27 | KOTYLA Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U18 | SL | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 16:24.89 | SZYMOŃCZYK Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 15:25.17 | SAMBORSKI Arkadiusz | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U20 | OP | III | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | w | 16.74 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 1994 | U16 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.07 | SOJKA Grzegorz | UKS-MOS Opole | 1991 | U18 | OP | +0.2 | III | # | ||||||||||
1 | w | 15.67 | KULA Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | -0.9 | III | STANISLAWSKI Krzysztof # | 1 | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.33 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | -0.3 | II | # | ||||||||||
2 | f | 15.33 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | -0.3 | II | |||||||||||
3 | f | 15.58 | BRZOZA Mateusz | GKS Piast Gliwice # | 1989 | U20 | SL | -0.3 | II | # | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.62 | ZAWŁOCKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 58.54 | GWIAZDOŃ Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | IV | B.D. # | M | |||||||||
3 | s | 1 | 58.94 | MUCHA Arkadiusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 60.67 | KLUSZCZYŃSKI Artur | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 57.40 | SOJKA Grzegorz | UKS-MOS Opole | 1991 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 60.81 | PIERÓG Paweł | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1992 | U18 | OP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 61.10 | TKACZUK Sebastian | GUKS Byczyna | 1992 | U18 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 61.37 | KONIECZNY Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.78 | KUBOŃ Arkadiusz | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 56.37 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 56.83 | GÓRALCZYK Daniel | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U23 | SL | III | |||||||||||||
4 | 57.05 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U20 | OP | III | BU¦KO Przemysław | ||||||||||||
5 | 58.11 | SOBOL Maciej | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U20 | SL | III | |||||||||||||
6 | 58.94 | SODKIEWICZ Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:57.74 | ŻEBROWSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | I | |||||||||||||
2 | 6:12.25 | MATNER Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
3 | 6:16.90 | TOMZA Cyprian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U20 | SL | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 6:21.03 | GRAJCAR Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U23 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1879/11 | 2021 | 3 | |||||||||
5 | 6:21.46 | KARLIK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 6:23.19 | JANIAK Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
7 | 6:35.76 | DZIEDZIŃSKI Tomasz | MUKS Gim 2 Nysa | 1991 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
8 | 6:37.55 | PTAK Michał | LUKS Podium Kup # | 1992 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
9 | 6:39.06 | KLIMCZAK Mikołaj | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1992 | U18 | OP | IV | B.D. PIERÓG Paweł # | , Z/3321/11 | , 2024 | ||||||||||
11 | 6:51.76 | FRONCZEK Paweł | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1992 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.88 | KONIECZNY Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 1.84 | DŁUTEK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 1.84 | MICKIEWICZ Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1992 | U18 | OP | III | # | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | ¦WIERKOT Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | 4.80 | HEROK Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | I | # | ||||||||||||
2 | 3.70 | KLYTA Tomasz | MKS Ustroń | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 3.80 | ¦WIERKOT Artur | UKS Olimp Mazańcowice # | 1993 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 3.20 | RYBIŃSKI Rafał | UKS Olimp Mazańcowice # | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 3.70 | KŁODA Michał | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.35 | SIWIEC Adam | LUKS Zabrzeg | 1991 | U18 | SL | +1.1 | III | ||||||||||||
1 | 7.35 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +2.0 | I | ||||||||||||
2 | 6.44 | WATOŁA Maciej | TS AKS Chorzów # | 1991 | U18 | SL | +1.6 | III | STAWOWY Andrzej B.D. | Z/3226/11 | 2019 | 3 | ||||||||
2 | 7.04 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | II | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||||
3 | 6.36 | STASIEK Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | +0.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | 6.32 | CZOLIJ Łukasz | RMKS Rybnik | 1992 | U18 | SL | +1.6 | III | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.15 | NORAS Piotr | SPLA Tychy # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 13.20 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | III | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||||
3 | 12.93 | STASIEK Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.79 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U18 | SL | II | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
2 | 15.49 | ŁAZOWSKI Kamil | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1992 | U18 | OP | II | |||||||||||||
3 | 14.60 | JANKOWSKI Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 13.95 | MROCZKOWSKI Łukasz | MKS-MOSM Bytom # | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.73 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 15.46 | HORODYŃSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 15.01 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 13.86 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.04 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 16.55 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | Sen | SL | I | # | ||||||||||||
3 | 15.10 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | I | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.32 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U18 | SL | II | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
2 | 44.12 | ŁAZOWSKI Kamil | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1992 | U18 | OP | III | |||||||||||||
3 | 42.12 | CIE¦LOK Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
4 | 41.10 | WˇSIEWICZ Ireneusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.46 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 44.69 | HORODYŃSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 39.96 | BRODA Maciej | MOSM Tychy | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.57 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | I | # | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.18 | SPICYN Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
2 | 45.55 | CIESIELSKI Marcin | RMKS Rybnik | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.17 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 52.40 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
4 | 39.66 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.61 | PARLICKI Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 48.26 | SIWIEC Adam | LUKS Zabrzeg | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 70.55 | KEMPNY Bartłomiej | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
8-bój MŁ M | ||||||||||||||||||||
000 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||||
1 | 3986 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 1994 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 4246 | KULA Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | IV | STANISLAWSKI Krzysztof # | 1 | |||||||||||
2 | 4027 | KAŃTOCH Leszek | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 3766 | TRZASKOWSKI Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
5 | 3524 | BUŁKA Daniel | MOSiR Mysłowice # | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.8681569099426 sekund |