Warszawa 30 - 31.05.2009
Regionalne eliminacje do OOM
100 m K
1 e B 12.25 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ 0.0 II
2 e B 12.51 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ 0.0 II
3 e B 12.87 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 1986 Sen MZ 0.0 III
4 e B 13.51 STASZKIEWICZ Joanna RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 IV
1 e 1 12.86 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ +1.1 III
2 e 1 13.37 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +1.1 IV #
3 e 1 13.75 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ +1.1 IV #
4 e 1 14.27 PIERZCHANOWSKA Agnieszka UKS Clan Ostrołęka # 1992 U18 MZ +1.1 -- B.D. BEZ
1 e 2 13.05 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 1992 U18 MZ -0.8 III
2 e 2 13.48 JAGIEŁŁO Sylwia UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ -0.8 IV #
3 e 2 13.59 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.8 IV #
4 e 2 14.03 PAKUŁA Kinga RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ -0.8 --
5 e 2 14.03 GOŁĘBIEWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -0.8 --
6 e 2 14.20 PODYMNIAK Magdalena RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ -0.8 --
7 e 2 14.72 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -0.8 -- #
1 e 3 12.48 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ -0.2 II #
2 e 3 12.51 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ -0.2 II
3 e 3 13.51 STASZKIEWICZ Joanna RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ -0.2 IV
1 e 4 11.90 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 1987 U23 SL +0.9 I #
2 e 4 12.23 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ +0.9 II
3 e 4 12.25 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 1988 U23 MZ +0.9 II
4 e 4 12.80 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 1986 Sen MZ +0.9 III
1 f A 12.84 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ -0.2 III
2 f A 13.04 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 1992 U18 MZ -0.2 III
3 f A 13.26 JAGIEŁŁO Sylwia UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ -0.2 IV #
4 f A 13.41 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -0.2 IV #
5 f A 13.59 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.2 IV #
6 f A 14.03 GOŁĘBIEWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -0.2 --
200 m K
1 s 1 25.95 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN +0.9 II
2 s 1 26.99 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ +0.9 III
3 s 1 27.43 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ +0.9 IV B.D. # 1
4 s 1 27.79 JAGIEŁŁO Sylwia UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +0.9 IV #
5 s 1 27.83 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 IV #
6 s 1 28.01 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.9 IV
1 s 2 25.91 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -1.5 II #
2 s 2 26.68 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 1992 U18 MZ -1.5 III B.D. # BEZ
3 s 2 27.45 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ -1.5 IV #
4 s 2 28.54 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ -1.5 -- #
5 s 2 29.28 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ -1.5 --
6 s 2 30.51 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U16 MZ -1.5 -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
1 s 3 24.29 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 1987 U23 SL +0.1 I #
2 s 3 24.74 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 1988 U23 MZ +0.1 I
3 s 3 24.82 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ +0.1 I
4 s 3 25.19 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1987 U23 MZ +0.1 II #
5 s 3 25.40 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ +0.1 II
6 s 3 25.94 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 1986 Sen MZ +0.1 II
7 s 3 26.41 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +0.1 III #
1 s 4 25.77 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +1.4 II #
2 s 4 26.49 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN +1.4 III
3 s 4 26.83 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 1985 Sen WN +1.4 III
4 s 4 27.33 STASZKIEWICZ Joanna RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +1.4 IV
5 s 4 27.60 TAPEK Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN +1.4 IV
6 s 4 27.86 MULARSKA Kinga UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +1.4 IV #
400 m K
1 s 1 57.93 DEMBEK Dominika MUKL Brodnica 1988 U23 KP II
2 s 1 59.83 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 1991 U20 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
3 s 1 60.34 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa 1986 Sen MZ III
4 s 1 60.69 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN III
5 s 1 62.23 TAPEK Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN IV
1 s 2 58.53 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 1988 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 2 59.22 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 1984 Sen MZ III #
3 s 2 60.41 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 1989 U23 MZ III B.D. # 1
4 s 2 60.97 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 1988 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2021 1
5 s 2 69.03 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ -- #
1 s 3 58.99 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 1989 U23 PK II #
2 s 3 65.37 DOBRZYŃSKA Martyna KS Orzeł Warszawa 1991 U20 MZ --
3 s 3 66.36 PŁOSKA Marta MLKS Ostróda 1994 U16 WN V
4 s 3 66.76 SAJUR Paulina MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ --
5 s 3 66.96 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ -- #
1 s 4 58.44 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
2 s 4 59.66 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN III
3 s 4 60.18 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 1993 U18 WN III NOWICKI Ryszard # Z/0822/11 2020 3
1 s 5 63.41 CHWEDORUK Jolanta WLKS Nowe Iganie # 1993 U18 MZ IV
2 s 5 63.67 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 1993 U18 MZ IV
3 s 5 64.55 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ -- B.D. Z/3710/11 2012 3
4 s 5 65.12 CISKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 1993 U18 MZ --
5 s 5 69.33 POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -- #
800 m K
1 s 1 2:21.32 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 1993 U18 MZ III
2 s 1 2:22.54 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN III
3 s 1 2:22.73 KOZAKIEWICZ Aleksandra MUKS Płock 1993 U18 MZ III
4 s 1 2:24.78 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN III
5 s 1 2:25.95 BORUTA Karolina WLKS Nowe Iganie # 1993 U18 MZ IV
6 s 1 2:28.60 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV B.D. 4
7 s 1 2:36.74 WIŚNIEWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
1 s 2 2:34.57 WASILEWSKA Lidia UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
2 s 2 2:34.79 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1992 U18 LU --
3 s 2 2:34.89 SZKIŁĄDŹ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN --
4 s 2 2:36.24 NERS Weronika MUKS Płock 1993 U18 MZ --
6 s 2 2:38.21 BRZOZOWSKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 1993 U18 LU -- #
1 s 3 2:10.75 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 1984 Sen MZ II #
2 s 3 2:11.23 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 1988 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 s 3 2:11.36 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 1989 U23 PK II #
4 s 3 2:13.71 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 1990 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
5 s 3 2:14.56 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 1991 U20 MZ II B.D. # 2
6 s 3 2:18.17 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce 1991 U20 WN III
7 s 3 2:18.55 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 1983 Sen MZ III #
8 s 3 2:20.48 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 1992 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
1 s 4 2:25.81 KIJEWSKA Katarzyna MUKL Brodnica 1991 U20 KP IV B.D. BEZ
2 s 4 2:29.55 SZCZYGŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 1991 U20 KP IV
3 s 4 2:29.62 KANIA Inga MUKL Brodnica 1993 U18 KP IV
4 s 4 2:30.90 DOBRZYŃSKA Martyna KS Orzeł Warszawa 1991 U20 MZ IV
5 s 4 2:32.31 CZACHOR Karolina MUKL Brodnica 1993 U18 KP --
6 s 4 2:32.34 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ -- #
1500 m K
1 4:39.17 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 1988 U23 WN II
2 4:44.79 BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol # 1985 Sen PD III B.D. # Z/1932/11 2022
3 4:46.48 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 1991 U20 MZ III #
4 4:51.32 ZIĘTEK Olga KS Warszawianka W-wa 1988 U23 MZ III
5 5:11.41 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 1992 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2634/11 2
6 5:16.70 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce # 1993 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
7 5:20.44 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ -- #
3000 m K
1 10:13.29 DEMBEK Ida MUKL Brodnica 1989 U23 KP II B.D. 2
1 11:39.31 KRÓLIKOWSKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN IV
2 10:15.22 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 1991 U20 MZ II #
3 10:25.61 ZIĘTEK Olga KS Warszawianka W-wa 1988 U23 MZ III
4 10:48.76 SAWICKA Olga AKL Ursynów Warszawa 1988 U23 MZ III
5 10:50.77 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 1992 U18 ZP III B.D. # Z/2131/11 2022
6 11:03.77 GAWKOWSKA Joanna UOLKA Ostrów Mazowiecka 1991 U20 MZ III B.D. 3
7 11:14.26 STROJEK Ewelina LKS Osuchów 1993 U18 MZ IV #
8 11:39.31 KRÓLIKOWSKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN IV
100 m pł MŁ K
2 e 2 17.52 KOSTECKA Julianna UKS Kusy Warszawa 1994 U16 MZ +0.7 V
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.26 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.3 I B.D. # 1
3 e 1 15.59 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U18 MZ +1.3 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 e 1 15.74 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ +1.3 II #
5 e 1 16.10 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ +1.3 III B.D. # 1
3 e 2 17.70 OSOWIECKA Milena UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.7 IV #
4 e 2 17.85 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.7 --
1 14.47 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.3 I B.D. # 1
3 15.83 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U18 MZ -0.3 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 15.96 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ -0.3 III #
5 16.01 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -0.3 III B.D. # 1
100 m pł K
2 e 1 14.51 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +1.3 II #
6 e 1 17.13 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ +1.3 IV
1 e 2 15.56 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 1990 U20 MZ +0.7 II #
2 14.60 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ -0.3 II #
6 16.28 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ -0.3 III
400 m pł K K
1 s 1 62.78 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992 U18 MZ II B.D. # 1 LDK!
2 s 1 66.97 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 1993 U18 PM III BORYSEWICZ Piotr # Z/2406/11 1
3 s 1 67.28 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
1 s 2 60.12 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa 1986 Sen MZ I #
2 s 2 63.36 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ II
3 s 2 66.69 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ III #
4 s 2 69.86 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 1991 U20 MZ IV #
5 s 2 72.78 JASIŃSKA Julita MLKL Płock 1991 U20 MZ IV
2000 m prz K
1 7:11.78 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 1992 U18 LD II #
2 7:12.30 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 1988 U23 WN --
3 7:20.44 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 1989 U23 MZ -- B.D. #
4 7:40.59 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 1990 U20 WN III #
5 7:51.07 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 1992 U18 SK III #
6 7:51.74 BARCEWICZ Monika KS AZS UWM Olsztyn # 1991 U20 WN III #
7 8:04.84 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN III B.D. 3
8 8:13.68 MIKOŁAJCZYK Milena MLKL Płock 1992 U18 MZ -- #
Wzwyż K
1 1.70 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 U16 MZ I GOS Piotr B.D. # Z/3964/11 2022 1
2 1.55 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 1993 U18 MZ III
2 1.65 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 1990 U20 MZ II B.D. # 3
4 1.50 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
5 1.45 PORAYSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ IV
Tyczka K
1 3.71 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ I #
2 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 1987 U23 MZ II
3 2.60 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ IV
4 2.60 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ IV
5 2.40 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 1992 U18 MZ IV
6 2.20 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ --
W dal K
1 A 4.91 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 1992 U18 MZ 0.0 IV #
2 A 4.76 ŻBIKOWSKA Monika OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ 0.0 --
3 A 4.66 WALENTOWICZ Justyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1992 U18 MZ 0.0 --
4 A 4.60 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +0.3 --
5 A 4.42 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ 0.0 -- #
6 A 4.40 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ 0.0 -- B.D. BEZ
7 A 4.30 GOŁĘBIEWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -0.2 --
8 A 3.96 KOSTECKA Julianna UKS Kusy Warszawa 1994 U16 MZ 0.0 --
1 B 5.85 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ +0.4 I B.D. # 1
2 B 5.10 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 1990 U20 MA +0.6 III #
3 B 5.03 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 U20 MZ +0.5 IV B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
4 B 4.94 ROMANOWSKA Anna OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ +0.5 IV #
5 B 4.92 ŁAGODZIŃSKA Justyna WLKS Nowe Iganie # 1991 U20 MZ 0.0 IV
Trójskok K
1 A 11.35 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ 0.0 III
2 A 11.32 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ 0.0 III B.D. # 2
3 A 10.97 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 1992 U18 MZ -0.4 III #
4 A 10.37 STASIAK Marlena MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -0.3 IV
5 A 9.76 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ 0.0 --
1 B 12.47 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ -0.2 I B.D. # 1
2 B 11.71 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 U20 MZ -0.3 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 B 11.37 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 1990 U20 MA 0.0 III #
4 B 11.00 ROMANOWSKA Anna OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ -0.2 III #
5 B 10.24 KOPKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ 0.0 IV #
Kula (4) K
1 12.70 ULICKA Monika MLKL Płock 1990 U20 MZ I
2 11.09 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 1993 U18 WN III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
3 10.98 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ III B.D. # 2
4 10.72 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 1991 U20 WP III B.D. # 3
5 9.96 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
6 9.61 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 1993 U18 MZ IV
7 9.30 KRUK Joanna UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. 3
8 9.27 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 1990 U20 MZ IV #
9 8.73 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
10 8.28 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -- #
11 8.23 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ -- #
12 7.32 KOSTECKA Julianna UKS Kusy Warszawa 1994 U16 MZ --
13 7.24 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
14 7.23 OSOWIECKA Milena UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -- #
Dysk (1) K
1 39.98 ULICKA Monika MLKL Płock 1990 U20 MZ II
2 34.75 KOZIOŁ Ilona UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ III
3 33.31 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ III #
4 32.84 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 1991 U20 WP III B.D. # 3
5 30.48 KRUK Joanna UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. 3
6 26.98 BĄCZEK Dorota MKS Pułtusk 1993 U18 MZ --
7 24.42 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
Młot (3) K
1 41.20 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
2 30.62 PĘDZIWIATR Kaja AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ V
3 17.02 GIL Paulina RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ --
4 16.15 WASIAK Katarzyna RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ --
Młot (4) K
1 A 49.63 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ I
2 A 34.59 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
3 A 21.22 KORYTKO Edyta MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -- #
4 A 19.71 BUCZNA Magdalena MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -- #
1 B 38.08 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa 1991 U20 MZ III #
2 B 32.41 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ IV
1 C 47.84 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ II #
2 C 36.44 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ --
Oszczep (600) K
1 45.65 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 1993 U18 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
2 41.19 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 1991 U20 MZ II
3 36.41 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ III
4 31.23 PIĄTEK Zofia KS Warszawianka W-wa 1989 U23 MZ --
5 30.27 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ IV #
6 29.39 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -- #
8 19.29 LANGE Katarzyna UKS Orlęta Warszawa # 1994 U16 MZ --
Chód 5 km K
1 29:33.14 TOPOREK Natalia MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ III #
2 30:06.98 KOLTERMAN Nina LKS Vectra Włocławek # 1992 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5057/11 3
100 m M
1 e 1 10.90 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM +1.1 I
2 e 1 11.45 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ +1.1 III #
3 e 1 11.75 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ +1.1 III
4 e 1 11.83 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 IV #
5 e 1 12.01 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.1 IV #
6 e 1 12.26 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 --
1 e 2 11.42 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 1992 U18 WN +1.4 III #
2 e 2 11.67 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ +1.4 III
3 e 2 11.83 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ +1.4 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
4 e 2 11.92 E A MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ +1.4 IV
5 e 2 11.99 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.4 IV #
6 e 2 12.68 SZUBA Łukasz MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +1.4 -- #
1 e 3 11.43 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U18 MZ +0.8 III KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
2 e 3 11.47 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ +0.8 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
3 e 3 11.99 DRESZLER Szymon LKS Lubawa 1992 U18 WN +0.8 IV #
4 e 3 12.04 CZACHOROWSKI Kamil MLKL Płock 1992 U18 MZ +0.8 IV
5 e 3 12.65 WILCZYŃSKI Dawid MUKS Płock 1993 U18 MZ +0.8 --
1 e 4 11.25 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM -0.3 II #
2 e 4 11.87 WIERZBICKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ -0.3 IV #
3 e 4 11.91 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ -0.3 IV
4 e 4 12.23 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ -0.3 --
5 e 4 12.25 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ -0.3 --
6 e 4 12.30 MADEJ Maciej LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ -0.3 --
1 e 5 12.05 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ -0.3 IV #
2 e 5 12.16 YETSYK Anton OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ -0.3 IV #
3 e 5 12.29 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ -0.3 --
4 e 5 12.48 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.3 --
5 e 5 12.86 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U18 MZ -0.3 -- #
6 e 5 13.05 GUZNOWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -0.3 --
1 e 6 11.20 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 1987 U23 SL -0.4 II B.D. 2
2 e 6 11.33 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 1990 U20 SL -0.4 III B.D. 3
3 e 6 11.51 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa 1988 U23 MZ -0.4 III #
4 e 6 11.70 RAKOWSKI Łukasz MUKS Płock 1987 U23 MZ -0.4 III #
5 e 6 11.95 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -0.4 IV #
1 e 7 11.04 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ -0.3 II #
2 e 7 11.09 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ -0.3 II B.D. # 1
3 e 7 11.10 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ -0.3 II
4 e 7 11.38 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ -0.3 III #
5 e 7 11.52 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ -0.3 III #
6 e 7 11.59 KACNER Sebastian MUKS Płock 1990 U20 MZ -0.3 III B.D. # 2
1 e 8 11.38 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 III #
2 e 8 11.60 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ 0.0 III
3 e 8 11.61 GOGOŁEK Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ 0.0 III B.D. 2
4 e 8 11.85 STĘPNIAK Damian RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ 0.0 IV
5 e 8 11.93 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 1989 U23 MZ 0.0 -- #
6 e 8 12.43 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ 0.0 --
1 e 9 11.53 ZASOŃSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ 0.0 III
2 e 9 11.64 KRYZA Piotr RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 III
3 e 9 11.67 ROMANOWSKI Amadeusz MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ 0.0 III
4 e 9 11.71 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ 0.0 III #
5 e 9 11.97 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 1990 U20 MZ 0.0 IV
6 e 9 12.35 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 --
1 f A 10.93 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM -0.3 II
2 f A 10.98 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM -0.3 II #
3 f A 11.34 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ -0.3 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
4 f A 11.42 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 1992 U18 WN -0.3 III #
5 f A 11.42 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ -0.3 III #
6 f A 11.48 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U18 MZ -0.3 III KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
7 f A 11.82 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ -0.3 IV
1 f B 11.67 WIERZBICKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ -0.5 III #
2 f B 11.79 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -0.5 IV #
3 f B 11.87 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ -0.5 IV
4 f B 11.92 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ -0.5 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
5 f B 12.04 DRESZLER Szymon LKS Lubawa 1992 U18 WN -0.5 IV #
6 f B 12.08 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ -0.5 IV #
7 f B 12.13 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.5 IV #
1 C 10.97 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ 0.0 II B.D. # 1
2 C 10.99 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ 0.0 II #
3 C 11.10 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ 0.0 II
4 C 11.11 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ 0.0 II #
5 C 11.25 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 II #
6 C 11.37 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ 0.0 III #
7 C 11.43 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa 1988 U23 MZ 0.0 III #
200 m M
1 s 1 22.03 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM +0.4 II #
2 s 1 22.81 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 1992 U18 WN +0.4 III #
3 s 1 22.85 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ +0.4 III #
4 s 1 23.86 JENDRASZEK Łukasz UKS MOSiR Działdowo 1992 U18 WN +0.4 IV B.D. 3
5 s 1 23.94 BANACH Daniel MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1993 U18 WN +0.4 IV
6 s 1 24.15 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ +0.4 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
7 s 1 25.30 MASIARZ Piotr MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1993 U18 WN +0.4 --
1 s 2 22.72 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U18 MZ +1.1 II KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
2 s 2 23.46 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ +1.1 III
3 s 2 23.54 WIERZBICKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ +1.1 III #
4 s 2 23.65 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 IV #
5 s 2 24.01 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +1.1 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
6 s 2 24.06 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.1 IV #
7 s 2 24.31 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ +1.1 IV
8 s 2 24.40 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 1993 U18 ZP +1.1 IV #
1 s 3 22.15 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM +0.1 II
2 s 3 23.43 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.1 III #
3 s 3 23.90 CZACHOROWSKI Kamil MLKL Płock 1992 U18 MZ +0.1 IV
4 s 3 23.95 DRESZLER Szymon LKS Lubawa 1992 U18 WN +0.1 IV #
5 s 3 24.22 MADEJ Maciej LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ +0.1 IV
6 s 3 24.25 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +0.1 IV KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
7 s 3 24.37 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.1 IV #
1 s 4 24.47 E A MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ -1.0 --
2 s 4 25.16 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ -1.0 --
3 s 4 26.48 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U18 MZ -1.0 -- #
1 s 5 22.34 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 1987 U23 SL 0.0 II B.D. 2
2 s 5 22.36 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ 0.0 II #
3 s 5 22.37 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ 0.0 II #
4 s 5 22.42 MILEWICZ Maciej LKS Vectra Włocławek # 1990 U20 KP 0.0 II
5 s 5 22.52 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ 0.0 II #
6 s 5 22.64 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ 0.0 II
1 s 6 22.96 ZASOŃSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ -0.6 III
2 s 6 23.03 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ -0.6 III #
3 s 6 23.28 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ -0.6 III #
4 s 6 24.01 KANIA Krystian KS Piaseczno 1989 U23 MZ -0.6 --
5 s 6 24.76 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ -0.6 --
6 s 6 25.06 ŻOCHOWSKI Hubert MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ -0.6 --
1 s 7 22.42 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +0.5 II
2 s 7 22.49 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ +0.5 II #
3 s 7 22.77 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 1989 U23 MZ +0.5 II #
4 s 7 22.84 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ +0.5 III B.D. # 1
5 s 7 22.86 RAKOWSKI Łukasz MUKS Płock 1987 U23 MZ +0.5 III #
6 s 7 23.07 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +0.5 III #
7 s 7 23.54 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +0.5 III #
1 s 8 23.05 KACNER Sebastian MUKS Płock 1990 U20 MZ +0.3 III B.D. # 2
2 s 8 23.22 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 U20 MZ +0.3 III #
3 s 8 23.23 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 1991 U20 KP +0.3 III B.D. B.D. # 3
4 s 8 23.95 DŁUGOŁĘCKI Rafał RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +0.3 --
5 s 8 24.19 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 1990 U20 MZ +0.3 IV
6 s 8 24.46 PRZYBYSZ Michał MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +0.3 --
7 s 8 25.55 DZWOLAK Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1991 U20 MZ +0.3 --
400 m M
1 s 1 52.24 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 1992 U18 KP III
2 s 1 52.58 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 1993 U18 KP III #
3 s 1 52.64 BIELECKI Karol MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III
4 s 1 52.96 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV #
5 s 1 53.31 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 1992 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz B.D. # Z/3680/11 BEZ
6 s 1 55.84 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ -- #
1 s 2 52.45 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 1992 U18 WN III
2 s 2 53.61 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ IV
3 s 2 54.76 MILEWSKI Radosław MLKS Ostróda 1992 U18 WN -- #
4 s 2 56.29 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ --
5 s 2 56.54 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 1993 U18 MZ --
1 s 3 48.36 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 U20 KP I #
2 s 3 49.67 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 1989 U23 MZ II #
3 s 3 50.27 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ II #
4 s 3 50.70 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 U20 MZ III #
5 s 3 50.74 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa 1985 Sen MZ III
6 s 3 52.88 MROCZEK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 1991 U20 MZ IV #
7 s 3 52.29 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1990 U20 MZ III
1 s 4 51.02 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica 1988 U23 KP III
2 s 4 51.44 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ III B.D. # 2
3 s 4 51.79 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ III #
4 s 4 52.70 PRZYBYSZ Michał MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ III
5 s 4 55.05 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ --
1 s 5 51.49 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Sen MZ III #
2 s 5 52.33 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ III WRONA Grzegorz # Z/1132/11 2021 2
3 s 5 52.64 OLEJARCZYK Dawid KS Zawkrze Mława 1991 U20 MZ III #
4 s 5 52.98 LICHNOWSKI Tomasz MUKS Płock 1990 U20 MZ IV
5 s 5 53.55 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ IV
6 s 5 55.53 ŻOCHOWSKI Hubert MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ --
1 s 6 50.41 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ II #
2 s 6 51.31 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ III #
3 s 6 51.45 PIKUS Piotr AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ III
4 s 6 53.15 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ --
5 s 6 53.23 KANIA Krystian KS Piaseczno 1989 U23 MZ --
6 s 6 53.89 POMIANOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ IV #
800 m M
1 s 1 2:00.78 BARANOW Łukasz WLKS Nowe Iganie # 1992 U18 MZ III #
2 s 1 2:01.06 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ III #
3 s 1 2:01.18 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III
4 s 1 2:04.04 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN IV #
5 s 1 2:06.05 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 1992 U18 WN IV
6 s 1 2:06.27 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN IV
7 s 1 2:07.07 KAWKA Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
1 s 2 2:04.49 KOZŁOWSKI Adrian KS Polonia Pasłęk # 1992 U18 WN IV B.D. 4
2 s 2 2:04.82 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM IV #
3 s 2 2:04.86 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ IV B.D. # BEZ
4 s 2 2:05.38 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 1992 U18 MZ IV #
5 s 2 2:05.45 HAN Albert LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV
6 s 2 2:11.81 PIOTROWSKI Sebastian AZS-AWF Warszawa 1994 U16 MZ V
7 s 2 2:18.04 KRAUSE Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 1993 U18 WN --
1 s 3 2:01.51 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej # Z/4933/11 2
2 s 3 2:04.10 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej # 3
3 s 3 2:05.60 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. 3
4 s 3 2:06.40 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa 1994 U16 MZ IV
5 s 3 2:07.07 SZUMIŃSKI Kamil UOLKA Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV
6 s 3 2:12.16 KORNATOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ -- #
7 s 3 2:14.84 WASZKIEWICZ Damian MUKS Płock 1993 U18 MZ --
1 s 4 1:50.80 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 1989 U23 MZ I MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 s 4 1:51.83 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 1990 U20 MZ II #
3 s 4 1:52.59 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1980 Sen PD II B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
4 s 4 1:54.66 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 1992 U18 MZ II #
5 s 4 1:54.86 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ II B.D. # 2
6 s 4 1:59.12 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ III #
7 s 4 1:59.55 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 1989 U23 WN III
1 s 5 1:58.39 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 1993 U18 KP III #
2 s 5 1:59.36 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 1992 U18 KP III
3 s 5 2:01.62 LEONIK Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1990 U20 PD III #
4 s 5 2:02.30 LICHNOWSKI Tomasz MUKS Płock 1990 U20 MZ IV
5 s 5 2:05.08 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ IV WRONA Grzegorz # Z/1132/11 2021 2
6 s 5 2:05.21 POMIANOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ IV #
1500 m M
1 3:58.68 WALECZKO Maciej LKS Vectra Włocławek # 1986 Sen KP II NOWAKOWSKI Marian # 2
2 4:00.05 SŁODOWNIK Fabian MKS Truso Elbląg 1991 U20 WN II #
3 4:00.16 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 1991 U20 KP II
4 4:01.82 ZAKRZEWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 1991 U20 KP II #
5 4:02.08 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 1991 U20 WN III
6 4:05.44 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 1987 U23 WN III
7 4:06.58 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 1992 U18 WN III #
8 4:09.94 KOWIESKI Mirosław MLKS Ostróda 1992 U18 WN III #
9 4:12.57 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 1993 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2637/11 3
10 4:13.48 SZYMAŃSKI Marek WLKS Nowe Iganie # 1993 U18 MZ IV
11 4:13.54 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2022 2
12 4:17.82 JURZYK Piotr niest. Warszawa # 1993 U18 MZ IV #
13 4:34.25 RÓŻYCKI Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ --
14 4:34.85 PUKA Piotr MLKS Ostróda 1993 U18 WN -- #
15 4:38.49 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ -- #
3000 m M
1 8:55.12 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 1986 Sen PM III B.D. Z/2257/11 2022
2 9:09.20 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ III #
3 9:09.87 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 1991 U20 KP III B.D. # 2
4 9:19.61 ROMANOWSKI Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 1993 U18 WN IV #
5 9:31.88 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1448/11 2021 3
6 9:38.64 FIGAT Marcin UKS Jedynka Bartoszyce 1993 U18 WN IV
7 9:44.19 TROCHIM Tomasz MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1993 U18 WN IV B.D. # 4
8 9:44.38 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1990 U20 WN IV #
9 9:45.12 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U18 MZ IV #
10 9:57.62 KOBUS Wojciech UKS Jedynka Bartoszyce 1992 U18 WN IV
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.77 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -0.1 II
3 e 1 15.37 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ -0.1 III
4 e 1 15.81 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ -0.1 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 15.24 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.2 III
3 15.69 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ +0.2 III
4 16.63 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ +0.2 -- RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
110 m pł M (99.1) M
5 e 1 16.08 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ -0.1 III MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
110 m pł M
2 e 1 15.08 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 1984 Sen WN -0.1 II
2 15.42 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 1984 Sen WN +0.2 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.26 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ III #
2 s 1 58.58 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN IV #
3 s 1 59.37 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 1992 U18 WN IV
4 s 1 61.62 WIŚNIEWSKI Aleksander KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN --
1 s 2 56.53 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ III #
2 s 2 57.70 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
3 s 2 59.35 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
4 s 2 59.71 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ IV B.D. # BEZ
400 m pł M
1 53.47 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2022 3
2 56.97 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ III
3 60.44 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ IV
4 61.42 LEWANDOWSKI Maciej UKS MOSiR Działdowo 1991 U20 WN IV B.D. BEZ
2000 m prz M
1 5:44.83 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1977 Sen PD --
2 6:05.09 MICHALSKI Jarosław LKS Vectra Włocławek # 1990 U20 KP II
3 6:44.75 RAMA Piotr UKS MOSiR Działdowo 1990 U20 WN IV B.D. 4
4 7:09.32 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1990 U20 MZ --
5 7:12.93 MIŚKIEWICZ Sebastian UKS Olimp Kozienice 1993 U18 MZ --
Wzwyż M
1 1.95 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA II
2 1.95 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 1986 Sen WN II
3 1.90 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ III B.D. # 2
4 1.90 MARCINKOWSKI Kacper RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ III #
5 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 1991 U20 WN III #
6 1.85 PERUCKI Krzysztof RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ III
7 1.80 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
8 1.80 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 1989 U23 MZ -- #
9 1.75 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ IV #
10 1.75 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ IV
11 1.70 JASKULSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 U20 PM -- #
12 1.65 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -- #
13 1.65 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Tyczka M
1 4.20 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ II #
2 4.20 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ II #
3 4.20 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
4 3.80 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ III B.D. #
5 3.60 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III #
6 3.60 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ III #
7 3.60 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ III #
8 3.40 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ IV
9 2.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U16 MZ V B.D.
10 2.60 MIZYN Dominik UKS Orlęta Warszawa 1993 U18 MZ --
11 2.40 BURDECKI Przemysław UKS Orlęta Warszawa 1993 U18 MZ --
12 2.20 WOLSKI Adrian UKS Orlęta Warszawa 1993 U18 MZ --
W dal M
1 A 6.66 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ 0.0 III
2 A 6.56 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ 0.0 III
3 A 6.19 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 1991 U20 MZ +0.3 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
4 A 6.17 SENDERSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ -0.4 --
5 A 5.96 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 1990 U20 MZ 0.0 IV
1 B 6.57 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
2 B 6.19 KOSIERADZKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 1993 U18 MZ 0.0 IV
2 B 6.39 WASIŃSKI Przemysław UKS Olimp Kozienice 1993 U18 MZ +0.4 III
4 B 6.06 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ 0.0 IV
5 B 5.98 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 1993 U18 MZ +0.6 IV #
6 B 5.66 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ +0.3 --
7 B 5.60 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ 0.0 -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 B 5.55 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ +0.5 --
9 B 5.53 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +0.7 --
10 B 5.38 CHMURA Łukasz MUKS Płock 1993 U18 MZ +0.6 --
11 B 4.95 BIAŁCZAK Adam MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +0.5 --
Trójskok M
1 A 13.56 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 1992 U18 MZ 0.0 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
2 A 12.58 CHMURA Łukasz MUKS Płock 1993 U18 MZ +0.4 --
3 A 12.28 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +0.4 --
4 A 11.90 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ 0.0 --
5 A 11.73 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ 0.0 --
1 B 14.71 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ 0.0 II #
2 B 14.14 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ +0.5 III #
3 B 14.06 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.3 III
4 B 12.51 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 1991 U20 MZ +0.5 -- PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
Kula (5) M
1 19.08 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ I #
2 18.55 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 1992 U18 WN I #
3 16.63 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1992 U18 MZ II #
4 16.03 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 1992 U18 MZ II
5 15.41 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ II #
6 15.08 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U16 WN II B.D. 2
7 14.70 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 1993 U18 WN III #
8 13.44 GERAS Krystian MLKL Płock 1992 U18 MZ IV
9 13.27 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV
10 12.82 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ IV
11 11.29 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -- #
12 11.25 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 1992 U18 MZ -- #
13 10.61 ZAKOŚCIELNY Jakub AKL Ursynów Warszawa 1993 U18 MZ --
14 10.10 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -- #
Kula (6) M
1 15.38 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ II
2 14.15 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
3 13.81 MOSTEK Marcin RLTL ZTE Radom 1991 U20 MZ III
4 13.31 KOMAR Dawid RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ III
Dysk (1.5) M
1 53.50 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U18 LU I B.D. B.D. # M
2 53.19 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 1992 U18 MZ I
3 46.20 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ II B.D. 3
4 44.59 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U18 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
5 42.38 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ III #
6 40.64 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ III B.D. # BEZ
7 35.25 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 34.56 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -- #
9 30.04 GERAS Krystian MLKL Płock 1992 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 48.07 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
2 37.35 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ IV #
3 34.80 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ IV
Młot (4) M
1 57.84 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
2 56.77 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
3 53.66 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
Młot (5) M
1 57.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U18 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
Młot (6) M
1 71.14 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ I #
2 69.80 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 1990 U20 LU I ROSA Mikołaj # Z/2075/11 2021
3 49.17 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 74.54 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 60.22 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 1992 U18 MZ II
3 50.44 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ III
4 49.17 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
5 45.77 ŚLIWKA Maciej MKS Pułtusk 1992 U18 MZ IV B.D. 3
6 44.44 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -- #
7 39.27 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 37.74 MATELA Maciej UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 65.26 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 56.11 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa 1989 U23 MZ II B.D. BEZ
3 54.93 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ III #
4 52.21 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ III #
5 46.36 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ IV MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
6 39.81 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ IV
Chód 5 km M
1 21:44.62 GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 1988 U23 MZ -- #
2 22:58.88 ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ -- #
3 23:07.65 KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ -- #
4 23:29.83 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 1966 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2022 BEZ
5 23:44.32 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock # 1991 U20 MZ --
6 24:27.29 KUĆ Kacper WLKS Nowe Iganie # 1991 U20 MZ -- #
7 25:11.72 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ -- #
8 27:42.88 SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -- #
9 28:53.14 LIPKA Mariusz MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ IV #
10 29:27.89 DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 1994 U16 MZ IV #
11 31:12.43 KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 1995 U16 MZ V
12 32:05.16 MIŚKIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 1995 U16 MZ V # LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1726930141449 sekund