Wrocław 23 - 31.05.2009
Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Mityng Kwalifikacyjny
100 m K
1 e 1 12.70 KRAK Paulina MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS +2.3 II B.D. BEZ
2 e 1 13.52 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 1994 U16 DS +2.3 IV
3 e 1 13.62 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 1995 U16 DS +2.3 IV #
4 e 1 13.72 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 1994 U16 WP +2.3 IV
5 e 1 13.74 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 1994 U16 DS +2.3 IV #
6 e 1 13.88 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS +2.3 V #
7 e 1 13.96 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 1995 U16 DS +2.3 V
8 e 1 14.04 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS +2.3 V #
1 e 2 14.08 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS +0.5 V #
2 e 2 14.34 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS +0.5 V #
3 e 2 14.48 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS +0.5 V #
1 e 3 13.49 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP +0.2 IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
2 e 3 14.22 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 1996 U14 DS +0.2 V
3 e 3 14.36 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS +0.2 V #
1 e 4 12.40 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II #
2 e 4 12.72 FRĄCZEK Urszula MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II
3 e 4 12.83 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
4 e 4 12.92 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 III
5 e 4 13.45 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS 0.0 IV #
1 e 5 13.05 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec 1992 U18 DS 0.0 III
2 e 5 13.34 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV #
3 e 5 13.44 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 1993 U18 DS 0.0 IV
4 e 5 13.57 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV #
5 e 5 13.65 NOWICKA Magdalena KS Stal Ostrów Wlkp. 1992 U18 WP 0.0 IV
6 e 5 13.84 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz 1992 U18 WP 0.0 -- BARTKOWSKI Jerzy 3
7 e 5 13.89 ROZESŁANIEC Marzena MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
1 e 6 13.29 BOJANOWSKA Aleksandra MLKS Sokół Lubin 1993 U18 DS 0.0 IV
2 e 6 13.95 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 -- B.D.
3 e 6 14.07 ZIÓŁKOWSKA Patrycja MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
4 e 6 14.20 PIETROSZEK Agata LKS Orzeł Namysłów 1993 U18 OP 0.0 --
5 e 6 15.11 STOKROCKA Elżbieta MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 --
1 e 7 12.21 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 1990 U20 WP 0.0 II
2 e 7 12.36 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II
3 e 7 12.60 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
4 e 7 12.65 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
5 e 7 12.66 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
6 e 7 12.78 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 1990 U20 ZP 0.0 III B.D. # 2
7 e 7 13.11 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 1990 U20 WP 0.0 III
1 e 8 12.77 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III
2 e 8 13.04 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U20 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 e 8 13.09 ŁADOŃSKA Agata WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS 0.0 III
4 e 8 13.26 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 1991 U20 OP 0.0 IV
5 e 8 13.31 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV #
6 e 8 13.40 PAŹDZIOR Sandra MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV
7 e 8 13.41 USZYŃSKA Patrycja WLKS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV
1 A 12.88 KRAK Paulina MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 III B.D. BEZ
2 A 13.39 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 1995 U16 DS 0.0 IV #
3 A 13.60 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP 0.0 IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
4 A 13.64 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 1994 U16 DS 0.0 IV
5 A 13.90 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 1994 U16 WP 0.0 V
6 A 13.90 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 1994 U16 DS 0.0 V #
7 A 14.14 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 1995 U16 DS 0.0 V
1 B 12.42 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II #
2 B 12.75 FRĄCZEK Urszula MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II
3 B 12.83 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
4 B 13.00 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 III
5 B 13.15 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec 1992 U18 DS 0.0 III
6 B 13.43 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV #
7 B 13.47 BOJANOWSKA Aleksandra MLKS Sokół Lubin 1993 U18 DS 0.0 IV
1 C 12.13 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 1990 U20 WP 0.0 I
2 C 12.34 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II
3 C 12.56 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
4 C 12.67 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II
5 C 12.77 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 III
6 C 13.12 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U20 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
200 m K
1 s 1 26.37 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 1994 U16 DS +0.7 III #
2 s 1 27.55 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP +0.7 IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
3 s 1 28.23 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS +0.7 IV #
4 s 1 29.43 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS +0.7 V #
5 s 1 29.66 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS +0.7 V #
6 s 1 29.71 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS +0.7 V #
7 s 1 29.33 MUSZYŃSKA Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 1995 U16 DS +0.7 V
1 s 2 29.59 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS 0.0 V
2 s 2 30.47 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 1996 U14 DS 0.0 --
1 s 3 28.60 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 1996 U14 DS 0.0 V B.D. # 2
2 s 3 29.08 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS 0.0 V #
3 s 3 29.95 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 1997 U14 DS 0.0 V
1 s 4 25.43 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 II #
2 s 4 25.85 FRĄCZEK Urszula MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II
3 s 4 26.17 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II
4 s 4 27.68 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 1993 U18 DS 0.0 IV
5 s 4 27.86 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
1 s 5 27.05 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
2 s 5 27.42 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS 0.0 IV #
3 s 5 27.66 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV #
4 s 5 28.31 ZIÓŁKOWSKA Patrycja MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV
1 s 6 28.84 WRONA Roksana MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
2 s 6 32.38 OBODZIŃSKA Maria SSMKS Parasol Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
1 s 7 24.82 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 I #
2 s 7 25.08 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 1990 U20 WP 0.0 II
3 s 7 25.25 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
4 s 7 25.37 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II
5 s 7 26.15 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
6 s 7 26.44 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 1990 U20 WP 0.0 III
1 s 8 25.88 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II #
2 s 8 25.98 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II
3 s 8 26.93 ŁADOŃSKA Agata WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS 0.0 III
4 s 8 27.24 PAŹDZIOR Sandra MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III
5 s 8 27.27 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III #
6 s 8 28.68 RAJEWSKA Marta MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 -- #
400 m K
1 s 1 57.82 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 1992 U18 DS II
2 s 1 58.26 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 1990 U20 DS II #
3 s 1 58.27 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław 1989 U23 DS II
4 s 1 60.70 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
5 s 1 60.82 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
1 s 2 62.88 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
2 s 2 67.12 WRONA Roksana MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS --
3 s 2 67.12 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 1995 U16 DS -- #
800 m K
1 s 1 2:10.35 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 1989 U23 WP I
2 s 1 2:10.61 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U18 OP II #
3 s 1 2:12.31 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 1991 U20 WP II #
4 s 1 2:18.02 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 1993 U18 DS III
5 s 1 2:18.23 FICNER Anna MKS Siechnice # 1985 Sen DS III SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2023
6 s 1 2:18.83 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 1992 U18 DS III KOLODYNSKI Czesław 3
7 s 1 2:19.89 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1988 U23 PD III B.D. 3
8 s 1 2:22.33 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 1993 U18 DS III
9 s 1 2:22.39 WUJDA Alicja SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS III B.D. BEZ
10 s 1 2:23.79 FUCZEK Anna MLKS Sokół Lubin 1992 U18 DS III #
11 s 1 2:28.81 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 1991 U20 DS IV #
1 s 2 2:24.14 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
2 s 2 2:25.74 LASKO Dorota LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS IV
3 s 2 2:26.54 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 1993 U18 LD IV FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
4 s 2 2:26.88 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
5 s 2 2:27.92 KRAWCZYK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 1994 U16 DS IV
6 s 2 2:29.10 PRZYDRÓŻNA Barbara KS AZS AWF Wrocław # 1988 U23 DS --
7 s 2 2:29.96 ANTKIEWICZ Laura LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS IV #
8 s 2 2:32.78 KRUCZYK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 1990 U20 DS --
9 s 2 2:38.84 RUSKOWIAK Anna UKS Junior Nietążkowo 1992 U18 WP --
1 s 3 2:30.19 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS IV #
2 s 3 2:31.82 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS IV #
3 s 3 2:33.78 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
1500 m K
1 4:39.49 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 U20 KP II BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2023
2 4:49.65 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław 1989 U23 DS III
3 4:54.23 CZARNOTTA Jagoda GLKS Świdnica 1992 U18 DS III #
4 4:55.99 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 1992 U18 DS III KOLODYNSKI Czesław 3
5 4:57.77 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek Śląski 1990 U20 DS IV #
6 4:58.37 CHOCHOROWSKA Patrycja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 1993 U18 DS IV
7 4:58.83 KACZMARSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS IV
8 5:01.51 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS IV B.D. # 3
9 5:04.31 SARAT Paulina ULKS Muflon Bielawa 1989 U23 DS -- #
10 5:06.87 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
11 5:09.54 PŁOCH Sylwia MLKS Echo Twardogóra 1992 U18 DS IV B.D. 4
12 5:23.62 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS -- #
13 5:57.28 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg # 1991 U20 OP -- B.D. # BEZ
100 m pł MŁ K
1 15.94 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U16 OP +0.2 III #
2 16.14 OŁYNIEC Krystyna MKS Osa Zgorzelec # 1994 U16 DS +0.2 III #
3 17.62 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS +0.2 V #
4 17.93 KŁOSOWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS +0.2 V #
5 18.55 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS +0.2 -- #
6 18.97 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS +0.2 -- #
100 m pł J MŁ K
1 14.64 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec 1992 U18 DS 0.0 II
2 15.39 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno 1992 U18 WP 0.0 II
3 15.60 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 II B.D.
4 16.42 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS 0.0 III #
5 16.43 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 III B.D. # BEZ
6 16.50 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 1993 U18 WP 0.0 III
7 16.85 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS 0.0 III #
8 16.93 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
100 m pł K
1 s 1 14.24 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 I
2 s 1 15.01 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 1990 U20 MZ 0.0 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2021 M
3 s 1 15.16 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II
4 s 1 15.38 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 1990 U20 ZP 0.0 II B.D. # 2
5 s 1 15.66 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II #
6 s 1 15.98 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 1990 U20 DS 0.0 III #
1 s 2 15.05 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 1991 U20 OP 0.0 II
2 s 2 15.40 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II #
3 s 2 17.12 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV #
4 s 2 17.40 RAJEWSKA Marta MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV #
300 m pł K
1 48.32 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U16 OP III #
2 49.37 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS -- B.D. # BEZ
3 49.59 OŁYNIEC Krystyna MKS Osa Zgorzelec # 1994 U16 DS IV #
4 51.63 KŁOSOWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS IV #
5 54.31 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS V #
6 55.25 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS -- #
400 m pł K K
1 61.89 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2023 MM
2 64.65 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 1991 U20 DS II #
3 65.03 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 1990 U20 WP II
4 68.49 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS III
5 68.81 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS III #
Wzwyż K
1 A 1.50 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek Śląski 1995 U16 DS IV
2 A 1.45 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS IV #
3 A 1.45 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS IV #
4 A 1.40 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS V #
5 A 1.40 ANTOSIK Joanna MLKS Rakowice # 1994 U16 DS V
6 A 1.35 PAWŁOWICZ Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 1995 U16 DS --
8 A 1.35 CYBULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1994 U16 DS --
1 B 1.55 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 1989 U23 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
2 B 1.45 KUCHARZAK Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów 1991 U20 OP IV
2 B 1.45 RAJEWSKA Marta MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS IV #
4 B 1.40 SZYMAŃSKA Justyna LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/4375/11 2011 4
5 B 1.35 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
6 B 1.30 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS -- #
Tyczka K
1 2.70 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS III
2 2.50 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS IV #
3 2.30 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec 1989 U23 DS --
W dal K
1 A 4.75 DZIEWICZ Katarzyna MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS +0.3 V
2 A 4.74 OŁYNIEC Krystyna MKS Osa Zgorzelec # 1994 U16 DS +0.4 V #
3 A 4.68 SKRZETUSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP +0.9 V
4 A 4.27 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS +0.8 -- #
5 A 4.25 MUSZYŃSKA Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 1995 U16 DS 0.0 --
7 A 4.02 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 1994 U16 WP -0.1 --
1 B 5.65 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 1990 U20 MZ +0.5 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2021 M
2 B 5.56 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz 1990 U20 KP -0.4 II
3 B 5.49 DUDA Alicja STS Pomerania Szczecinek 1991 U20 ZP +0.1 II
4 B 5.27 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS +0.7 III #
5 B 5.23 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 1993 U18 DS -0.6 III #
6 B 5.15 STEFANIAK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 1988 U23 DS +0.8 III
7 B 4.96 KAISER Aleksandra MLKS Sokół Lubin 1991 U20 DS +0.1 IV B.D. # BEZ
8 B 4.80 JANIAK Martyna MKS Calisia Kalisz 1992 U18 WP 0.0 IV BARTKOWSKI Jerzy 3
9 B 4.68 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 1991 U20 ZP +0.6 --
10 B 4.37 CHERUBIN Magdalena MKS Calisia Kalisz 1992 U18 WP 0.0 -- BARTKOWSKI Jerzy BEZ
11 B 4.24 MOCEK Marzena KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U20 WP +0.5 --
12 B 4.12 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 1992 U18 DS +0.1 --
13 B 3.70 STOKROCKA Elżbieta MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 --
Trójskok K
1 10.24 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec 1989 U23 DS -0.4 --
2 10.03 TRACZEWSKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno # 1993 U18 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/4966/11 2011 4
Kula (3) K
1 10.95 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS IV B.D. 2
2 8.68 GURSZPIT Ewa MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS -- #
Kula (4) K
1 A 11.91 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 1991 U20 DS II
2 A 11.88 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS Świdnica 1992 U18 DS II #
3 A 10.59 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS III
4 A 10.02 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS III
5 A 9.98 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS IV
6 A 8.63 DYJA Maria MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS --
7 A 7.35 BŁACHUT Magdalena MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS --
Dysk (0.75) K
1 37.23 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 1994 U16 DS III
2 25.34 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS V B.D. 2
3 27.61 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 1995 U16 DS V
Dysk (1) K
1 37.09 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 1990 U20 WP II #
2 33.61 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 1992 U18 DS III
3 32.42 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 1991 U20 WP III
4 30.95 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS IV
5 29.86 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS IV KORBUT Piotr 3
6 27.58 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS IV #
7 23.69 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
8 22.13 BŁACHUT Magdalena MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS --
Młot (3) K
1 42.22 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 1994 U16 DS III
2 29.08 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS V B.D. 2
Młot (4) K
1 47.60 WRÓBEL Barbara niestowarzyszona 1992 U18 II
1 54.34 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 1990 U20 WP I #
2 46.55 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 1992 U18 WP II #
3 42.38 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 1992 U18 WP III
4 40.52 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS III
5 29.19 KORDAS Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
6 29.04 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
7 28.72 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS -- #
8 28.69 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
9 26.98 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 1991 U20 WP --
Oszczep (600) K
1 A 31.90 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 1994 U16 DS IV
2 A 24.16 KOWALCZYK Agnieszka MULKS MOS Sieradz 1994 U16 LD --
3 A 24.12 BRAKONIECKA Jagoda MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS -- #
1 B 37.88 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS III B.D. #
2 B 36.77 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS III #
3 B 32.60 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 1992 U18 DS IV
4 B 31.80 KACZMAREK Klaudia KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U20 WP IV #
5 B 28.71 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
6 B 25.44 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
7 B 24.10 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
8 B 23.88 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
9 B 23.12 TOCZYŃSKA Alicja MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS -- #
10 B 22.40 RAJEWSKA Marta MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS -- #
100 m M
1 e 1 12.10 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS 0.0 IV
2 e 1 12.21 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 V
3 e 1 12.33 RYBAK Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 1994 U16 DS 0.0 V #
4 e 1 12.35 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 V
5 e 1 12.50 JARCZEWSKI Mateusz MKS Calisia Kalisz 1994 U16 WP 0.0 V BARTKOWSKI Jerzy 4
6 e 1 12.95 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 1995 U16 DS 0.0 --
7 e 1 13.46 MARECKI Dawid UKS Nowogrodziec 1995 U16 DS 0.0 --
1 e 2 12.17 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS +0.1 IV
2 e 2 12.53 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS +0.1 V #
3 e 2 12.65 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS +0.1 V #
4 e 2 12.71 DUDEK Maciej MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS +0.1 V
8 e 2 15.06 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 1995 U16 DS +0.1 --
1 e 3 11.29 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 II #
2 e 3 11.47 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno # 1992 U18 WP 0.0 III
3 e 3 11.60 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III B.D. # 3
4 e 3 11.68 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
5 e 3 11.82 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 IV #
6 e 3 11.84 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 1993 U18 DS 0.0 IV #
7 e 3 11.90 KULCZYCKI Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 1992 U18 OP 0.0 IV
1 e 4 11.60 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 1992 U18 WP -0.1 III
2 e 4 12.02 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1993 U18 DS -0.1 IV
3 e 4 12.10 MIELNIK Grzegorz MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS -0.1 IV
4 e 4 12.24 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS -0.1 --
5 e 4 12.26 KRAWCZYK Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS -0.1 --
6 e 4 12.36 TYMOSIEWICZ Sebastian MKL 12 Jelenia Góra 1992 U18 DS -0.1 --
1 e 5 11.49 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS 0.0 III B.D. BEZ
2 e 5 12.01 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 1992 U18 DS 0.0 IV
3 e 5 12.32 STEC Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
4 e 5 12.35 MAJCHRZAK Patryk KS Stal Ostrów Wlkp. 1993 U18 WP 0.0 --
5 e 5 12.52 LATOSIŃSKI Piotr MKS Calisia Kalisz 1992 U18 WP 0.0 -- BARTKOWSKI Jerzy BEZ
6 e 5 12.55 PAWLAK Bartek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS 0.0 --
7 e 5 12.65 ŻENDARSKI Bartosz WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS 0.0 --
1 e 6 11.78 KLATKA Maciej MUKS Legnica 1992 U18 DS 0.0 IV #
2 e 6 12.55 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 -- #
3 e 6 12.69 KARPIŃSKI Filip UKS Junior Nietążkowo 1992 U18 WP 0.0 --
4 e 6 12.94 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 -- #
1 e 7 12.26 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 -- #
2 e 7 12.31 ANTONOWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS 0.0 --
3 e 7 12.52 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
1 e 8 10.87 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 1986 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
2 e 8 10.89 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 U20 WP 0.0 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
3 e 8 10.90 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 1990 U20 DS 0.0 I
4 e 8 10.92 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 1983 Sen WP 0.0 II PTAK Krzysztof 1
5 e 8 10.95 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów 1990 U20 OP 0.0 II POKORA Tomasz # 1
6 e 8 11.19 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 1990 U20 WP 0.0 II
1 e 9 11.46 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
2 e 9 11.61 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III
3 e 9 11.64 PAWIŁOJĆ Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 1991 U20 DS 0.0 III B.D. 2
4 e 9 12.01 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów 1991 U20 DS 0.0 IV
5 e 9 12.10 ŚLEPOKURA Mariusz GLKS Świdnica 1991 U20 DS 0.0 IV #
6 e 9 12.13 MATUSZCZAK Damian WKS Śląsk Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 IV B.D. 2
1 e 10 11.91 KULIKOWSKI Jakub MUKS Puma Kłodzko 1991 U20 DS 0.0 IV
2 e 10 11.94 DUCHNIAK Marek MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 IV #
3 e 10 12.32 SOKOŁOWSKI Marcin MKS Piast Głogów 1990 U20 DS 0.0 --
4 e 10 12.62 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 -- #
5 e 10 12.67 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS 0.0 --
6 e 10 12.94 PIOTROWICZ Krzysztof MKS Piast Głogów 1991 U20 DS 0.0 -- #
1 A 12.12 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 IV
2 A 12.16 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS 0.0 IV
3 A 12.27 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS 0.0 V
4 A 12.38 JARCZEWSKI Mateusz MKS Calisia Kalisz 1994 U16 WP 0.0 V BARTKOWSKI Jerzy 4
5 A 12.39 RYBAK Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 1994 U16 DS 0.0 V #
6 A 12.41 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 V
7 A 12.80 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS 0.0 -- #
8 A 12.80 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS 0.0 -- #
1 B 11.30 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 II #
2 B 11.31 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno # 1992 U18 WP 0.0 III
3 B 11.35 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS 0.0 III B.D. BEZ
4 B 11.56 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 1992 U18 WP 0.0 III
5 B 11.63 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
6 B 11.70 KLATKA Maciej MUKS Legnica 1992 U18 DS 0.0 III #
7 B 11.70 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
1 C 11.03 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 U20 WP 0.0 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
2 C 11.04 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów 1990 U20 OP 0.0 II POKORA Tomasz # 1
3 C 11.09 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 1990 U20 DS 0.0 II
4 C 11.22 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 1990 U20 WP 0.0 II
5 C 11.54 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
6 C 12.24 KULIKOWSKI Jakub MUKS Puma Kłodzko 1991 U20 DS 0.0 --
200 m M
1 s 1 25.39 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 V
2 s 1 25.84 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 1995 U16 DS 0.0 --
3 s 1 26.32 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 -- #
1 s 2 24.55 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 1994 U16 DS 0.0 V #
2 s 2 25.21 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS 0.0 V #
3 s 2 25.71 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1995 U16 DS 0.0 -- #
4 s 2 25.87 A A SSMKS Parasol Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 -- #
5 s 2 26.25 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS 0.0 -- #
1 s 3 23.07 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
2 s 3 23.24 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 1993 U18 DS 0.0 III #
3 s 3 23.44 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 III #
4 s 3 23.58 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 1992 U18 DS 0.0 III #
5 s 3 23.89 KULCZYCKI Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 1992 U18 OP 0.0 IV
6 s 3 24.16 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
1 s 4 24.23 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS +0.2 IV
2 s 4 24.69 FRYDRYK Adrian SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS +0.2 --
3 s 4 24.82 MIELNIK Grzegorz MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS +0.2 --
4 s 4 25.15 ŻENDARSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1992 U18 DS +0.2 --
5 s 4 25.20 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS +0.2 -- #
6 s 4 25.78 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 1993 U18 DS +0.2 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 s 5 24.24 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1993 U18 DS 0.0 IV
2 s 5 25.31 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 5 25.42 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS 0.0 --
4 s 5 25.73 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS 0.0 --
1 s 6 21.84 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 1990 U20 DS 0.0 I
2 s 6 22.75 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 II #
3 s 6 22.79 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 II #
4 s 6 23.25 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS 0.0 III
5 s 6 24.35 RODAK Michał SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS 0.0 IV
6 s 6 25.17 ŁASOCHA Mariusz WLKS Wrocław 1991 U20 DS 0.0 --
400 m M
1 s 1 48.29 PAŁKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony Dąb Żarów 1986 Sen DS I MYDŁOWSKI Ryszard 1
2 s 1 49.40 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS II #
3 s 1 49.98 JANIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 1990 U20 DS II
4 s 1 50.36 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS II #
5 s 1 51.22 WŁODARSKI Rafał MKS MOS Wrocław # 1990 U20 DS III
1 s 2 50.24 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno 1991 U20 WP II
2 s 2 52.22 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS III
3 s 2 52.46 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 1991 U20 DS III
4 s 2 52.48 PAWLIK Mariusz MUKS Puma Kłodzko 1991 U20 DS III
5 s 2 52.98 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS IV
6 s 2 53.36 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS IV
7 s 2 54.59 RÓJ Dawid MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS IV
1 s 3 51.80 PAŁKIEWICZ Piotr GLKS Świdnica 1991 U20 DS III #
2 s 3 52.72 ZWARYCZ Kamil GLKS Świdnica 1991 U20 DS III
3 s 3 52.78 DOBRAS Daniel KS Stal Ostrów Wlkp. 1993 U18 WP IV #
4 s 3 55.50 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS -- #
5 s 3 55.60 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 1993 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
6 s 3 55.63 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1992 U18 DS -- #
1 s 4 54.61 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS IV
2 s 4 55.12 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 1991 U20 DS -- MYDŁOWSKI Ryszard # Z/1413/14 2015 BEZ
3 s 4 57.42 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS --
4 s 4 57.71 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica # 1992 U18 DS -- B.D. BEZ
1 s 5 55.74 DROZDEK Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS --
2 s 5 56.79 CZŁONKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS --
3 s 5 58.10 BISKUPSKI Dawid MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS --
800 m M
1 s 1 1:52.37 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 1990 U20 WP II #
2 s 1 1:54.02 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 1988 U23 WP II B.D. 2
3 s 1 1:54.99 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 1989 U23 DS II
4 s 1 1:55.43 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1989 U23 OP II
5 s 1 1:55.91 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 1990 U20 DS II B.D. # 3
6 s 1 1:56.46 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 1992 U18 WP II #
7 s 1 1:57.44 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 1990 U20 DS III #
8 s 1 1:58.51 KOWALSKI Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS III
9 s 1 1:58.53 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 1991 U20 WP III
10 s 1 1:58.56 SAMBORSKI Arkadiusz LUKS MGOKSiR Korfantów 1990 U20 OP III
11 s 1 1:59.02 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1992 U18 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2023 3
12 s 1 1:59.98 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 1991 U20 DS III #
13 s 1 2:01.23 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 1989 U23 DS III
1 s 2 1:56.32 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1992 U18 DS II #
2 s 2 1:56.80 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 1992 U18 DS II B.D. 2
3 s 2 1:57.59 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 1984 Sen LB III
4 s 2 2:00.34 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS III #
5 s 2 2:02.16 MISTERSKI Grzegorz WLKS Wrocław # 1992 U18 DS IV
6 s 2 2:02.30 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 1990 U20 DS IV
7 s 2 2:03.55 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
8 s 2 2:04.11 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP IV B.D. # BEZ
9 s 2 2:04.36 KARASIEWICZ Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 1989 U23 DS --
10 s 2 2:05.22 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 1992 U18 DS IV #
11 s 2 2:05.76 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 1990 U20 LD IV B.D. # 3
12 s 2 2:06.22 ŻYŁAK Kajetan LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS IV #
13 s 2 2:06.70 BARAN Jacek LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS IV #
14 s 2 2:07.76 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 1992 U18 DS -- #
1 s 3 2:04.79 STASIK Marek MULKS MOS Sieradz 1992 U18 LD IV #
2 s 3 2:05.56 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 1993 U18 WP IV #
3 s 3 2:06.06 NITKA Maciej RKS Łódź # 1993 U18 LD IV #
4 s 3 2:06.48 BIEGACZ Daniel UKS Nowogrodziec 1993 U18 DS IV
5 s 3 2:06.84 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS IV #
6 s 3 2:08.36 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 1993 U18 DS -- #
7 s 3 2:09.42 TOMICZEK Igor UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław # 1990 U20 DS --
8 s 3 2:09.60 SAMBORSKI Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP --
9 s 3 2:11.26 LEONARCZYK Marek UKS Junior Nietążkowo 1992 U18 WP --
10 s 3 2:13.40 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS -- #
11 s 3 2:14.28 WÓJTOWICZ Adrian MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS --
12 s 3 2:14.65 STAŃCZYSZYN Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS -- #
13 s 3 2:15.36 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 1994 U16 DS -- #
15 3 2:16.24 SOCHA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 1992 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0009/11 2011 4
1500 m M
1 3:55.67 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1990 U20 DS II
2 3:55.81 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 1991 U20 DS II SOBCZYK Tomasz # Z/1703/11 2023
3 4:07.80 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1992 U18 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2023 3
4 4:16.02 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
5 4:28.86 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 1993 U18 DS -- B.D. # 3
7 4:37.97 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 1993 U18 DS --
5000 m M
1 14:58.81 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 1989 U23 DS II B.D. 3
2 15:35.63 SOBCZYK Tomasz MKS Siechnice # 1977 Sen DS III B.D. # Z/1218/11 2021 3
3 15:49.35 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 1991 U20 DS III #
4 15:55.54 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1991 U20 OP III B.D. # Z/4771/11 2023
5 16:01.59 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja # 1990 U20 DS III B.D. # BEZ
6 16:15.80 KOGUT Piotr MLKS Sokół Lubin 1991 U20 DS III #
7 16:21.40 GOŁĘBIOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 1990 U20 DS IV
8 16:38.70 KOSSOWSKI Sebastian MKS MOS Wrocław # 1990 U20 DS IV
9 17:08.00 SZLENDAK Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 1990 U20 DS IV #
10 17:36.88 JOLIBSKI Jacek MKS Aurum Kobud Złotoryja # 1991 U20 DS -- B.D. B.D. 4
110 m pł MŁ M
1 16.21 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS 0.0 III
2 17.39 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS 0.0 IV #
110 m pł J MŁ M
1 15.58 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS 0.0 III #
2 15.86 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS 0.0 IV
3 18.68 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 14.25 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS -0.2 I B.D. BEZ
2 15.69 KACZEREWSKI Jakub MKS Szerszeń Bogatynia # 1990 U20 DS -0.2 II
300 m pł M
1 41.45 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS II #
2 41.75 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS III
3 43.33 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 1995 U16 DS IV #
400 m pł J MŁ M
1 58.86 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin 1992 U18 DS IV #
2 59.64 KLATKA Maciej MUKS Legnica 1992 U18 DS IV #
3 59.70 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS IV #
4 61.19 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS --
5 61.41 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 1992 U18 DS --
6 63.22 KRZYŻANOWSKI Arkadiusz MLKS Echo Twardogóra 1992 U18 DS --
7 64.69 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS --
8 67.14 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS --
400 m pł M
1 54.97 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS II #
2 56.12 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1990 U20 OP II #
3 56.63 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1990 U20 OP III
4 57.43 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS III
5 58.81 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 1991 U20 DS III
Wzwyż M
1 A 1.70 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP V #
2 A 1.65 POLUCHOWSKI Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1994 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # 5
3 A 1.65 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 1994 U16 DS V #
4 A 1.50 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS --
1 B 2.00 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1989 U23 WP II B.D. # 1
2 B 1.90 POPŁAWSKI Maciej MKL 12 Jelenia Góra 1992 U18 DS III
3 B 1.85 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 1991 U20 DS III
4 B 1.85 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS III B.D. 3
5 B 1.75 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 1992 U18 DS IV B.D. 3
6 B 1.65 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 1993 U18 DS --
7 B 1.60 GĄSIOREK Maciej KS Stal Ostrów Wlkp. 1992 U18 WP --
Tyczka M
1 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1989 U23 DS I
2 4.50 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 1989 U23 DS I
3 4.50 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1988 U23 DS I
4 3.90 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 1989 U23 DS III
5 3.70 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 1988 U23 DS III
6 3.70 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 1991 U20 DS III
7 3.30 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS IV #
8 3.10 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 1990 U20 DS -- #
9 2.30 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U14 DS -- B.D. # 3
W dal M
1 A 5.71 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 1994 U16 DS -0.7 V #
2 A 5.68 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS +0.3 V
3 A 5.63 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 1994 U16 DS -0.5 V #
1 B 6.81 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS -0.4 II B.D. # BEZ
2 B 6.78 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 1992 U18 DS -1.2 III #
3 B 6.62 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 U20 LU +0.4 III B.D. # Z/4261/11 2023
4 B 6.61 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 1991 U20 WP -0.6 III
5 B 6.59 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1991 U20 WP -0.5 III
6 B 5.99 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 1991 U20 DS -1.0 IV B.D. BEZ
7 B 5.86 NAPIERAŁA Krzysztof LKS Orzeł Namysłów 1991 U20 OP -1.3 --
8 B 5.25 PIOTROWICZ Krzysztof MKS Piast Głogów 1991 U20 DS +1.0 -- #
9 B 5.13 KLISZKA Paweł MKS Piast Głogów 1991 U20 DS -0.7 --
10 B 4.97 SEMIK Łukasz MKS Piast Głogów 1991 U20 DS -0.5 -- #
Trójskok M
1 14.42 PRZYBYLAK Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1987 U23 DS -0.8 II
2 13.90 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 1992 U18 DS -0.3 III #
3 13.23 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 1992 U18 DS -0.1 III BARTKOWSKI Jerzy # 3
4 12.45 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1990 U20 DS 0.0 --
Kula (4) M
1 14.54 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 1994 U16 DS III #
2 8.53 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 1995 U16 DS --
Kula (5) M
1 13.03 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 1992 U18 DS IV #
2 12.84 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS IV
3 12.62 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 1992 U18 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
4 12.60 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS IV #
5 11.98 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
6 11.54 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS -- #
7 10.35 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS -- #
8 8.90 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 1993 U18 DS -- #
Kula (6) M
1 17.58 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 U20 SL I B.D. # Z/1690/11 2023
2 14.02 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław 1990 U20 DS II
3 10.90 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 1991 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2023 MM
Dysk (1) M
1 43.00 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 1995 U16 DS III #
2 42.12 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 1994 U16 DS III
3 39.11 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1994 U16 DS IV #
Dysk (1.5) M
1 42.83 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 1993 U18 DS III #
2 36.74 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 1992 U18 DS IV
3 35.90 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 1992 U18 DS IV #
4 35.62 PRYT Dawid MKS Osa Zgorzelec 1993 U18 DS IV
5 29.40 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS -- #
Dysk (1.75) M
1 44.32 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 U20 SL II B.D. # Z/1690/11 2023
2 41.79 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 1991 U20 DS III
3 34.38 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław 1990 U20 DS IV
Dysk (2) M
1 34.17 KINAL Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1981 Sen DS -- MAŃKA Bogumił Z/1227/20 2023
Oszczep (600) M
1 50.74 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 1994 U16 DS III #
2 45.01 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 1994 U16 DS IV
3 37.56 NAWROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 1994 U16 DS V #
4 37.18 WOCH Hubert MLKS Sokół Lubin 1994 U16 DS V
Oszczep (700) M
1 55.44 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 1992 U18 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
2 52.29 HNATÓW Gracjan MLKS Echo Twardogóra 1992 U18 DS III
3 48.80 BIEŃKOWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1993 U18 DS IV
4 42.69 BUKOWIECKI Michał MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
5 38.67 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 1992 U18 DS --
6 35.76 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 1993 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 55.02 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław 1990 U20 DS II
2 54.58 SZTUL Łukasz UKS Achilles Leszno 1991 U20 WP III
3 51.28 NIEZGODZIŃSKI Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 1990 U20 DS III B.D. 3
4 49.95 SZYRWIEL Adrian MKS Osa Zgorzelec 1984 Sen DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9901430606842 sekund