Warszawa 14.06.2009
Mityng Warszawski
100 m K
1 e 1 12.37 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ +0.9 II #
2 e 1 13.15 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 III #
3 e 1 13.28 STASZKIEWICZ Joanna RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +0.9 IV
4 e 1 13.38 ADAMCZAK Paulina OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ +0.9 IV
5 e 1 13.43 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
6 e 1 13.79 SZABŁOWSKA Justyna OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.9 IV
7 e 1 14.13 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.9 -- #
1 e 2 12.80 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +2.2 III #
2 e 2 12.92 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA +2.2 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
3 e 2 13.15 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +2.2 III
4 e 2 13.30 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +2.2 IV
5 e 2 13.40 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ +2.2 IV B.D. # 1
6 e 2 13.58 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +2.2 IV #
7 e 2 13.59 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +2.2 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
1 e 3 12.75 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ +2.4 II
2 e 3 13.04 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +2.4 III
3 e 3 13.26 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U18 MZ +2.4 IV STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 e 3 13.96 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ +2.4 V #
5 e 3 14.00 NIZKA Zuzanna OKS Start Otwock 1992 U18 MZ +2.4 --
1 e 4 12.69 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ +2.5 II OBROCKI Bogdan B.D. # Z/4330/11 2021 1
2 e 4 13.58 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U16 MZ +2.5 IV #
3 e 4 13.61 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U16 MZ +2.5 IV B.D. # 2
4 e 4 13.76 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U16 MZ +2.5 IV OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
5 e 4 14.18 ŚLIWIŃSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ +2.5 V #
6 e 4 14.32 KOCHAŃSKA Iwona LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 1992 U18 MZ +2.5 --
1 f A 12.36 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ +1.4 II #
2 f A 12.72 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.4 II #
3 f A 12.73 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ +1.4 II OBROCKI Bogdan B.D. # Z/4330/11 2021 1
4 f A 12.83 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA +1.4 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
5 f A 12.93 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ +1.4 III
6 f A 13.00 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.4 III
7 f A 13.43 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.4 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
8 f A 13.54 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U16 MZ +1.4 IV #
1 f B 13.57 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +1.4 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
2 f B 13.74 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ +1.4 IV #
3 f B 13.79 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U16 MZ +1.4 IV B.D. # 2
4 f B 13.88 SZABŁOWSKA Justyna OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +1.4 --
5 f B 13.92 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U16 MZ +1.4 V OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
6 f B 14.34 ŚLIWIŃSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ +1.4 V #
200 m K
1 s 1 25.05 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ +3.0 II
2 s 1 25.69 KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 U20 MZ +3.0 II B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
3 s 1 25.87 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 U23 MZ +3.0 II #
4 s 1 26.13 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 1986 Sen MZ +3.0 II
5 s 1 26.78 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 1989 U23 MZ +3.0 III B.D. # 1
6 s 1 27.00 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +3.0 III #
7 s 1 27.21 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +3.0 III #
8 s 1 27.49 STANISZEWSKA Joanna RKS Skra Warszawa # 1991 U20 MZ +3.0 IV
1 s 2 25.82 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.2 II #
2 s 2 26.33 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA +0.2 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
3 s 2 26.43 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ +0.2 III B.D. # 1
4 s 2 26.97 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 U18 MZ +0.2 III B.D. # 3
5 s 2 27.22 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ +0.2 III #
6 s 2 27.46 BIAŁOWĄS Julita KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ +0.2 IV
7 s 2 30.68 KOZICKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD +0.2 --
1 s 3 27.13 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 III
2 s 3 27.15 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 III
3 s 3 27.58 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
4 s 3 27.79 KRYSIAK Olga UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 IV
5 s 3 28.14 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.6 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
6 s 3 28.51 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 -- B.D. B.D. BEZ
7 s 3 29.66 JASTRZĘBSKA Milena OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.6 --
1 s 4 27.26 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ +0.7 III B.D. # 1
2 s 4 27.43 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.7 IV
3 s 4 28.21 BACŁAWSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.7 IV
4 s 4 28.62 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ +0.7 V #
5 s 4 29.12 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ +0.7 V #
6 s 4 29.35 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 1996 U14 MZ +0.7 V
1 s 5 25.57 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1989 U23 MA +1.6 II
2 s 5 27.79 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 1994 U16 MZ +1.6 IV B.D. # 2
3 s 5 27.88 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 1994 U16 MZ +1.6 IV #
4 s 5 30.66 ŚLIWIŃSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ +1.6 -- #
5 s 5 31.41 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U16 MZ +1.6 -- #
400 m K
1 s 1 58.69 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ II
2 s 1 59.08 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ III #
3 s 1 60.73 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 1989 U23 MZ III B.D. # 1
4 s 1 61.35 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 1993 U18 MZ III
5 s 1 63.12 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 1993 U18 MZ IV
1 s 2 63.15 CACKO Monika OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV
2 s 2 63.19 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV #
3 s 2 65.33 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ --
4 s 2 66.37 NERS Weronika MUKS Płock 1993 U18 MZ --
5 s 2 68.62 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ -- #
6 s 2 69.43 POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -- #
800 m K
1 2:21.13 JABŁOŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD III B.D. BEZ
2 2:21.46 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 1983 Sen MZ III #
3 2:25.20 BAZAN Anna MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ IV B.D. # BEZ
4 2:26.94 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 1994 U16 MZ IV
5 2:31.73 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
6 2:32.95 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ -- #
7 2:33.11 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ -- #
8 2:35.38 TRALIŃSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ --
9 2:35.78 WASILEWSKA Lidia UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
11 2:46.11 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ -- #
1500 m K
1 4:43.34 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 1991 U20 MZ II B.D. 3
2 4:53.25 WICHA Iwona KS Prefbet-Sonarol # 1987 U23 PD III B.D. Z/1806/18 2022
3 5:04.77 SAWICKA Olga AKL Ursynów Warszawa 1988 U23 MZ --
4 5:15.13 BURSZTA Matylda niest. Wrocław # 1992 U18 DS --
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.37 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 I B.D. # 1
2 e 1 15.21 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U18 MZ +0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 e 1 15.26 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ +0.6 II #
4 e 1 17.20 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 IV
2 f 14.43 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.5 I B.D. # 1
5 f 15.29 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ +0.5 II #
100 m pł K
1 e 2 14.09 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1989 U23 MA +1.8 I
2 e 2 14.52 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +1.8 II #
3 e 2 14.61 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +1.8 II #
4 e 2 16.10 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ +1.8 III
1 f 14.14 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1989 U23 MA +0.5 I
3 f 14.54 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +0.5 II #
4 f 14.93 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +0.5 II #
400 m pł K K
1 71.29 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ IV #
Wzwyż K
1 1.55 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ III #
2 1.50 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
3 1.50 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ IV #
4 1.30 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
Tyczka K
1 3.80 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA M #
2 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 1987 U23 MZ II
3 3.00 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ II
4 3.00 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ II
5 2.40 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
6 2.20 ZYSKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ --
7 2.00 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ --
W dal K
1 4.96 PERYCZ Urszula SSA Legia 1926 Warszawa # 1985 Sen MZ +0.8 -- #
2 4.94 GŁASZCZKA Sylwia GKS Wilga Garwolin 1994 U16 MZ +0.9 IV
3 4.90 SMOLIŃSKA Paulina SSA Legia 1926 Warszawa # 1988 U23 MZ +0.8 --
4 4.87 ŻBIKOWSKA Monika OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.9 IV
5 4.33 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ -0.3 -- #
6 4.02 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa # 1994 U16 MZ +1.0 --
Trójskok K
1 12.42 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ +0.1 I B.D. # 1
2 11.49 ROMANOWSKA Anna OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ +0.6 III #
3 11.16 DZIEKOŃSKA Paulina OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.7 III
4 10.75 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.4 III #
5 10.42 KOPKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 1990 U20 MZ +0.9 IV #
6 10.40 BADUREK Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ +0.5 IV
7 9.72 WARDA Monika MKS Durasan Płońsk 1993 U18 MZ +0.8 --
Kula (3) K
1 10.17 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 1994 U16 MZ IV
2 9.81 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 1994 U16 MZ IV
Kula (4) K
1 12.67 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 1991 U20 LU I
2 11.37 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ III B.D. # 2
3 10.05 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ III B.D. # 1
4 9.55 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV
5 9.17 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV
6 8.52 KRUK Joanna UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ -- B.D. 3
Dysk (1) K
1 34.38 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 1991 U20 LU III
2 32.76 KRUK Joanna UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ III B.D. 3
3 29.44 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ IV B.D. # 1
4 26.00 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
5 25.48 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U18 MZ --
6 25.42 ZYSKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ --
Młot (3) K
1 42.74 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
2 37.85 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 1994 U16 LD IV
3 30.30 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ V #
4 23.48 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 1996 U14 MZ -- #
6 20.36 GIL Paulina RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ --
8 16.92 WASIAK Katarzyna RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ --
Młot (4) K
1 48.78 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ I #
2 48.29 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ I
3 48.06 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ I #
4 45.08 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa 1991 U20 MZ II #
5 44.33 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola # 1992 U18 LD II B.D. # 3
6 42.73 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ III
7 34.73 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
8 34.26 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ IV
Oszczep (600) K
1 33.63 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ IV
2 32.73 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 1994 U16 MZ IV
3 32.43 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ -- B.D. # 2
4 31.58 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ IV B.D. # 1
5 29.61 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ --
6 28.22 PIĄTEK Zofia KS Warszawianka W-wa 1989 U23 MZ --
7 27.52 GRZESZCZUK Marta UKS Orlęta Warszawa 1994 U16 MZ V
9 25.11 GOŁASZEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 1994 U16 MZ --
10 24.37 TIL Joanna KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ --
11 23.55 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 1994 U16 MZ --
13 15.38 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
100 m M
1 e 1 11.17 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ +1.8 II ZGLESZEWSKI Daniel # 2
2 e 1 11.77 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.8 IV #
3 e 1 11.77 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.8 IV #
4 e 1 11.86 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.8 IV #
5 e 1 12.10 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ +1.8 IV
6 e 1 12.69 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ +1.8 V #
7 e 1 12.74 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +1.8 -- B.D. # BEZ
1 e 2 11.64 KSIĄŻEK Adam LKS Omega Kleszczów 1993 U18 LD +2.3 III B.D. B.D. #
2 e 2 11.89 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ +2.3 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
3 e 2 11.92 GWIAZDA Mateusz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +2.3 IV
4 e 2 12.03 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1994 U16 MZ +2.3 IV #
5 e 2 12.09 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +2.3 IV
6 e 2 12.14 DUNOWSKI Emil UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +2.3 IV
7 e 2 12.40 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +2.3 --
1 e 3 11.86 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +2.1 IV #
2 e 3 12.19 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 1994 U16 MZ +2.1 IV
3 e 3 12.63 LISOWSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +2.1 --
4 e 3 12.68 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ +2.1 V #
1 e 4 11.61 MUSEE Keith AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ +2.3 III
2 e 4 11.78 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 1994 U16 MZ +2.3 IV B.D. Z/1575/12 2013 2
3 e 4 11.90 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ +2.3 IV
4 e 4 12.04 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ +2.3 IV #
5 e 4 12.28 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ +2.3 -- #
6 e 4 12.66 RUCIŃSKI Kamil WKS Gwardia Warszawa 1992 U18 MZ +2.3 -- PUŁAWSKI Andrzej 4
1 e 5 10.56 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.7 M
2 e 5 11.24 GOGOŁEK Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +1.7 II B.D. 2
3 e 5 11.34 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +1.7 III
4 e 5 11.38 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +1.7 III
5 e 5 11.92 PAUCZ Szymon WAT Warszawa 1987 U23 MZ +1.7 --
6 e 5 11.94 FURMAN Kamil SSA Legia 1926 Warszawa # 1991 U20 MZ +1.7 IV
1 e 6 11.13 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +2.6 II B.D. BEZ
2 e 6 11.39 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa 1988 U23 MZ +2.6 III #
3 e 6 11.47 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +2.6 III #
4 e 6 11.50 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ +2.6 III
5 e 6 11.67 KRYZA Piotr RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +2.6 III
6 e 6 11.73 ROMANOWSKI Amadeusz MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +2.6 III
7 e 6 11.81 STAŃCZYK Łukasz OKS Start Otwock 1989 U23 MZ +2.6 --
1 e 7 11.06 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ +1.2 II B.D. # 1
2 e 7 11.10 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +1.2 II #
3 e 7 11.20 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 1990 U20 SL +1.2 II B.D. 3
4 e 7 11.50 BĄBIK Mariusz OKS Start Otwock 1990 U20 MZ +1.2 III
5 e 7 11.66 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 1989 U23 MZ +1.2 III #
6 e 7 11.71 PAKUŁA Patryk RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ +1.2 III
7 e 7 12.28 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +1.2 --
1 f A 10.51 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +0.1 M
2 f A 11.06 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +0.1 II #
3 f A 11.34 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +0.1 III
4 f A 11.40 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +0.1 III B.D. BEZ
5 f A 11.58 GOGOŁEK Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +0.1 III B.D. 2
1 f B 11.38 BĄBIK Mariusz OKS Start Otwock 1990 U20 MZ +2.3 III
2 f B 11.45 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ +2.3 III
3 f B 11.54 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +2.3 III #
4 f B 11.67 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 1989 U23 MZ +2.3 III #
5 f B 11.69 KRYZA Piotr RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +2.3 III
6 f B 11.83 ROMANOWSKI Amadeusz MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +2.3 IV
1 f C 11.31 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ -0.4 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
2 f C 11.55 MUSEE Keith AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ -0.4 III
3 f C 11.87 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -0.4 IV #
4 f C 11.99 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ -0.4 IV #
5 f C 12.06 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ -0.4 IV #
6 f C 12.75 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -0.4 -- #
1 f D 11.75 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ +1.6 III
2 f D 11.94 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ +1.6 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
3 f D 11.98 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ +1.6 IV #
4 f D 11.98 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1994 U16 MZ +1.6 IV #
5 f D 12.07 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ +1.6 IV
6 f D 12.26 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ +1.6 -- #
200 m M
1 s 1 21.26 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.1 M
2 s 1 22.27 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +1.1 II B.D. BEZ
3 s 1 22.42 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ +1.1 II
4 s 1 22.45 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +1.1 II
5 s 1 22.60 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ +1.1 II #
6 s 1 25.74 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ +1.1 -- #
1 s 2 22.18 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 1989 U23 MZ +1.8 II #
2 s 2 22.27 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ +1.8 II B.D. # 1
3 s 2 22.33 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 1990 U20 MZ +1.8 II B.D. # BEZ
4 s 2 22.72 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa 1988 U23 MZ +1.8 II #
5 s 2 22.84 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa 1985 Sen MZ +1.8 III
6 s 2 22.84 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +1.8 III
7 s 2 23.01 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +1.8 III
1 s 3 22.52 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ +1.4 II #
2 s 3 22.92 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +1.4 III #
3 s 3 23.20 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +1.4 III
4 s 3 24.07 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +1.4 --
5 s 3 24.19 FURMAN Kamil SSA Legia 1926 Warszawa # 1991 U20 MZ +1.4 IV
6 s 3 24.70 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +1.4 --
1 s 4 23.11 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 1992 U18 PD +1.5 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
2 s 4 23.95 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 1992 U18 MZ +1.5 IV
3 s 4 24.00 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.5 IV #
4 s 4 24.29 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.5 IV #
5 s 4 24.50 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.5 -- #
1 s 5 23.51 KSIĄŻEK Adam LKS Omega Kleszczów 1993 U18 LD -0.3 III B.D. B.D. #
2 s 5 23.70 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 1994 U16 MZ -0.3 IV B.D. Z/1575/12 2013 2
3 s 5 24.72 ZAWADA Wojciech OKS Start Otwock 1993 U18 MZ -0.3 --
4 s 5 24.99 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ -0.3 -- #
5 s 5 25.13 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 1994 U16 MZ -0.3 V
1 s 6 23.63 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ 0.0 IV #
2 s 6 24.00 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ 0.0 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
3 s 6 24.12 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ 0.0 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 s 6 24.21 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ 0.0 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
5 s 6 24.27 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ 0.0 IV #
6 s 6 24.61 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ 0.0 --
7 s 6 24.91 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 1994 U16 MZ 0.0 V
1 s 7 22.23 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 1988 U23 MZ +1.1 II #
2 s 7 24.03 MUSEE Keith AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 IV
3 s 7 24.81 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 --
4 s 7 24.85 A E RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ +1.1 V #
5 s 7 25.21 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +1.1 --
400 m M
1 s 1 51.31 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ III #
2 s 1 51.38 KAWKA Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III
3 s 1 51.60 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 1990 U20 MZ III
4 s 1 52.21 BIELECKI Karol MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III
5 s 1 53.38 GUBA Adrian OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV
6 s 1 53.83 GOS Filip OKS Start Otwock 1989 U23 MZ --
1 s 2 53.17 DŁUGOŁĘCKI Rafał RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ --
2 s 2 53.81 KANIA Krystian KS Piaseczno 1989 U23 MZ --
3 s 2 54.47 MADEJ Maciej LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV
4 s 2 55.19 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ -- B.D. # BEZ
5 s 2 56.75 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa 1994 U16 MZ V
800 m M
1 s 1 1:49.06 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 1986 Sen LD I BEDNARSKI Tomasz # Z/0230/12 2021 2
2 s 1 1:49.73 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 1988 U23 MZ I
3 s 1 1:50.26 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 1985 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
4 s 1 1:51.90 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/1812/12 2022 2
5 s 1 1:55.45 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/2750/11 2021
6 s 1 1:57.39 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje 1984 Sen ZP III
7 s 1 1:57.47 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III
8 s 1 2:04.11 PRZYBYSZ Michał MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ IV
1 s 2 1:56.76 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Sen MZ II #
2 s 2 2:00.16 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ III #
3 s 2 2:02.78 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U18 PM IV
4 s 2 2:04.82 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2022 2
5 s 2 2:07.05 WOJTKOWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1986 Sen MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1651/22 , 2022
6 s 2 2:17.89 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 1993 U18 MZ --
1500 m M
1 3:59.47 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ II
2 4:00.87 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ II WRONA Grzegorz # Z/1132/11 2021 2
3 4:03.33 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 1986 Sen PM III B.D. Z/2257/11 2022
4 4:18.36 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ IV #
5 4:34.45 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1990 U20 MZ --
6 4:34.87 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ V #
3000 m M
1 9:40.96 SZOSTAK Piotr GKS Wilga Garwolin 1992 U18 MZ IV
2 9:44.82 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa # 1986 Sen MZ -- GALICZ Karol Z/0804/12 2017
4 9:51.06 SIEKIERSKI Rafał AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ --
5 10:20.97 RÓŻYCKI Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 e 1 13.93 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ +2.0 I #
2 e 1 14.57 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +2.0 II #
3 e 1 15.44 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +2.0 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 e 1 15.54 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +2.0 III #
5 e 1 15.71 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ +2.0 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
6 e 1 16.07 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +2.0 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
1 e 2 15.25 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 1993 U18 MZ +2.5 III
2 e 2 15.51 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +2.5 III #
3 e 2 15.73 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +2.5 III
5 e 2 17.32 DUNOWSKI Emil UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +2.5 --
1 f 14.06 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 1992 U18 MZ +1.7 I #
2 f 14.80 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +1.7 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 f 15.17 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +1.7 III #
4 f 15.31 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.7 III #
5 f 15.53 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ +1.7 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
7 f 19.06 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +1.7 -- RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
110 m pł M (99.1) M
4 e 2 16.58 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ +2.5 IV
6 f 16.39 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ +1.7 III
400 m pł J MŁ M
2 55.25 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U18 MZ II KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
400 m pł M
1 53.44 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2022 3
3 56.02 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ II
Wzwyż M
1 2.05 KRÓL Tomasz KKL Kielce 1987 U23 SK II B.D. # 1
2 2.05 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa 1983 Sen MZ II #
3 1.75 PERUCKI Krzysztof RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ IV
4 1.70 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 4.20 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ II #
3 3.80 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III
4 3.80 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ III #
5 3.60 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa 1990 U20 MZ III #
6 3.40 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ IV
W dal M
1 7.40 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +0.7 I #
2 6.67 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.8 III
3 6.66 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 1992 U18 MZ +0.5 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
4 6.56 CHMIELEWSKI Krzysztof niest. Warszawa # 1991 U20 MZ +0.6 III PUŁAWSKI Andrzej # Z/1437/12 2013 3
5 6.49 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ +0.6 III #
6 6.25 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 IV #
7 6.23 SENDERSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ +0.9 --
8 6.16 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 1991 U20 MZ +0.6 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
9 6.09 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.6 IV
10 5.94 SZUBA Łukasz MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.9 IV #
11 5.91 DZWOLAK Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1991 U20 MZ +0.5 IV
12 5.84 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 1987 U23 MZ +0.3 -- #
13 5.69 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ +0.7 --
14 5.35 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ +0.8 --
15 5.18 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U16 MZ +1.3 -- #
Trójskok M
1 13.10 TENDERENDA Maciej KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ +0.5 -- B.D. BEZ
2 12.30 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ +0.4 --
Kula (4) M
1 16.29 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U16 MZ II #
2 16.16 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1995 U16 MZ II #
3 13.78 SAMUL Karol OKS Start Otwock 1994 U16 MZ IV
4 12.84 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2022 1
5 11.10 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 1995 U16 MZ V #
Kula (5) M
1 18.42 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ I #
2 17.65 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1992 U18 MZ I #
3 15.70 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ II #
4 14.80 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U18 MZ III B.D. M
5 14.58 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
6 13.33 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ IV
7 13.12 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U18 MZ IV
Kula (6) M
1 15.50 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ II
1 17.61 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 1990 U20 ZP I B.D. 3
2 13.20 MOSTEK Marcin RLTL ZTE Radom 1991 U20 MZ III
3 12.85 KOMAR Dawid RLTL ZTE Radom 1990 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 17.29 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ I
Dysk (1) M
1 50.40 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U16 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2022 1
2 47.21 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U16 MZ II #
3 35.94 SAMUL Karol OKS Start Otwock 1994 U16 MZ IV
Dysk (1.5) M
1 46.63 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
2 40.00 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U18 MZ III #
3 38.66 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 34.76 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U18 MZ -- B.D. M
Dysk (1.75) M
1 34.64 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ IV
Młot (4) M
1 58.02 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
2 55.96 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
3 54.52 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
4 32.04 SITEK Paweł MUKS Park Zduńska Wola 1995 U16 LD V #
5 29.69 PRZYBYŁOWICZ Radosław MUKS Płock 1994 U16 MZ --
Młot (5) M
1 58.35 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
2 31.18 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -- #
Młot (7.26) M
1 66.16 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1988 U23 KP I #
Oszczep (700) M
1 66.62 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I
2 65.10 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 1992 U18 MZ I
3 50.28 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III
4 48.84 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ IV #
5 39.12 MATELA Maciej UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 69.32 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 59.47 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ II
3 58.77 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ II
4 58.24 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1969 Masters MZ II
5 53.52 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1990 U20 MZ III
6 38.38 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8444681167603 sekund