Warszawa 13.09.2009
Mityng Warszawski
100 m K
1 e 1 11.85 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 1990 U20 PM +0.8 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 e 1 12.62 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ +0.8 II #
3 e 1 12.75 BUJNOWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 1985 Sen LU +0.8 II DANIELCZUK Paweł # Z/3189/11 2022
4 e 1 13.00 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD +0.8 III
5 e 1 13.53 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.8 IV
6 e 1 13.73 KARPUL Dominika AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.8 IV
1 e 2 12.80 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ +0.8 III
2 e 2 12.96 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +0.8 III
3 e 2 13.26 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ +0.8 IV B.D. # 1
4 e 2 13.39 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 IV #
5 e 2 13.61 ZBUCKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.8 IV
6 e 2 13.81 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.8 -- #
1 e 3 13.04 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.4 III B.D. # 1
2 e 3 13.51 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ +0.4 IV
3 e 3 13.67 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.4 IV #
4 e 3 13.79 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +0.4 IV #
1 e 4 13.23 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.6 IV
2 e 4 13.25 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +1.6 IV
3 e 4 13.97 PAKUŁA Kinga RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ +1.6 --
4 e 4 14.08 NIZKA Zuzanna OKS Start Otwock 1992 U18 MZ +1.6 --
5 e 4 14.34 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.6 --
1 e 5 13.77 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.7 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
2 e 5 13.89 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U14 LD +0.7 V #
3 e 5 14.35 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 1996 U14 MZ +0.7 V #
1 f 1 12.67 BUJNOWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 1985 Sen LU +0.6 II DANIELCZUK Paweł # Z/3189/11 2022
2 f 1 12.75 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ +0.6 II
3 f 1 13.06 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD +0.6 III
4 f 1 13.10 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.6 III
5 f 1 13.21 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 IV
6 f 1 13.29 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 IV #
7 f 1 13.40 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.6 IV
8 f 1 14.04 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.6 -- #
200 m K
1 s 1 25.51 BUJNOWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 1985 Sen LU +0.8 II DANIELCZUK Paweł # Z/3189/11 2022
2 s 1 26.43 ŻBIKOWSKA Ewa SSA Legia 1926 Warszawa # 1988 U23 MZ +0.8 III
3 s 1 26.69 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ +0.8 III B.D. # 1
4 s 1 26.92 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 III
5 s 1 27.17 BARTULEWICZ Weronika UKS 19 Bojary Białystok # 1993 U18 PD +0.8 III B.D. # BEZ
6 s 1 27.52 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 IV #
7 s 1 28.14 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.8 IV
1 s 2 27.73 PERYCZ Urszula SSA Legia 1926 Warszawa # 1985 Sen MZ +0.2 -- #
2 s 2 27.76 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.2 IV
3 s 2 27.80 BACŁAWSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.2 IV
4 s 2 28.01 KĘDZIOREK Monika GKS Wilga Garwolin 1993 U18 MZ +0.2 IV
5 s 2 29.38 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.2 --
6 s 2 29.44 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan BEZ
400 m K
1 s 1 56.62 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 U23 MZ II #
2 s 1 57.31 KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 U20 MZ II B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
3 s 1 57.46 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992 U18 MZ II B.D. # 1 LDK!
4 s 1 58.82 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 U18 MZ II B.D. # 3
5 s 1 60.94 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 1993 U18 WN III
6 s 1 61.13 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III B.D. # 3
7 s 1 61.60 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 1991 U20 MZ III B.D. 3
1 s 2 60.95 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD III B.D. BEZ
2 s 2 62.34 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U18 WN IV
3 s 2 63.45 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV #
4 s 2 64.89 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U18 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
5 s 2 66.10 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ -- #
6 s 2 66.44 SAJUR Paulina MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ --
7 s 2 66.92 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ -- #
8 s 2 70.06 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ -- B.D. BEZ
800 m K
1 s 1 2:14.80 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ II
2 s 1 2:17.38 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 1991 U20 MZ II B.D. B.D. # 2
3 s 1 2:23.58 BAZAN Anna MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ III B.D. # BEZ
4 s 1 2:25.48 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 1991 U20 MZ IV #
5 s 1 2:38.81 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1992 U18 LU --
1500 m K
1 s 1 4:44.55 WOŁOS Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1987 U23 PD III
2 s 1 5:09.80 BURSZTA Matylda niest. Wrocław # 1992 U18 DS IV
3 s 1 5:10.37 DYBIKOWSKA Julita LKS Osuchów # 1992 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
4 s 1 5:10.99 STROJEK Ewelina LKS Osuchów 1993 U18 MZ -- #
5 s 1 5:17.63 WIŚNIEWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
6 s 1 5:18.86 BRZEZIŃSKA Wioletta LKS Osuchów 1993 U18 MZ --
100 m pł J MŁ K
3 s 1 15.65 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -0.2 II #
6 s 1 17.92 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ -0.2 -- B.D. BEZ
100 m pł K
1 s 1 14.59 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 U23 MZ -0.2 II #
2 s 1 14.84 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -0.2 II B.D. # 1
4 s 1 16.11 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ -0.2 III B.D. 1
5 s 1 17.10 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 1991 U20 MZ -0.2 IV
400 m pł K K
1 s 1 64.85 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
2 s 1 68.24 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1989 U23 PD III
3000 m prz K
1 10:15.63 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2020 BEZ
Wzwyż K
1 1.50 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U20 MZ IV B.D. 1
2 1.30 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ -- B.D. BEZ
Tyczka K
1 3.00 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 1987 U23 MZ II
2 2.80 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III
W dal K
1 5.42 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 1990 U20 MA +0.4 II #
2 5.02 PERYCZ Urszula SSA Legia 1926 Warszawa # 1985 Sen MZ +0.6 -- #
3 4.98 ŻBIKOWSKA Monika OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.1 IV
4 4.76 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 1993 U18 MZ +0.1 -- #
5 4.67 SMOLIŃSKA Paulina SSA Legia 1926 Warszawa # 1988 U23 MZ +0.6 --
6 4.65 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U14 LD -0.8 V #
7 4.48 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +1.3 --
8 4.23 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 1996 U14 MZ 0.0 -- #
Trójskok K
1 11.28 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 U20 MZ +0.5 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
2 9.71 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 -- B.D. BEZ
Kula (4) K
1 12.17 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 1991 U20 LU II
2 11.85 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ II B.D. # 2
3 10.28 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ III B.D. # 1
4 9.92 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV
5 9.18 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV
6 8.84 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
Dysk (1) K
1 34.71 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 1991 U20 LU III
2 31.47 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ IV B.D. # 1
3 23.97 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U18 MZ --
3 26.54 MATUSZEWSKA Marta GKS Wilga Garwolin 1991 U20 MZ --
4 22.86 NIEWIADOMSKA Ilona UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ --
Młot (3) K
1 44.54 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
2 39.57 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ IV #
3 34.84 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 1995 U16 MZ V
Młot (4) K
1 49.80 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa 1989 U23 MZ I
2 33.06 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV B.D. BEZ
3 25.45 SZCZEPAN Sandra RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ --
Oszczep (600) K
1 33.24 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U20 MZ IV B.D. # 1
2 27.81 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ -- #
100 m M
1 e 1 10.91 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 1991 U20 LU +0.7 II B.D. 1
2 e 1 11.04 SAKOWICZ Daniel MKS Juvenia Białystok 1992 U18 PD +0.7 II MYDLARZ Adrian Z/3475/11 2011 2
3 e 1 11.07 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.7 II #
4 e 1 11.18 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 1991 U20 PD +0.7 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
5 e 1 11.51 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +0.7 III #
1 e 2 11.85 PONIATOWSKI Paweł RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ +0.5 IV
2 e 2 11.87 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.5 IV #
3 e 2 11.91 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 1992 U18 MZ +0.5 IV
4 e 2 11.98 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.5 IV #
5 e 2 12.24 ZAJĄC Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.5 --
6 e 2 12.28 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +0.5 --
1 e 3 11.90 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.9 IV #
2 e 3 11.92 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie 1991 U20 MZ +0.9 IV
3 e 3 11.96 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +0.9 IV #
4 e 3 11.99 DŁUGOŁĘCKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1993 U18 MZ +0.9 IV
5 e 3 12.10 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 IV #
6 e 3 12.42 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ +0.9 --
1 e 4 11.63 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ +0.1 III #
2 e 4 12.03 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U18 MZ +0.1 IV ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3693/11 2021
3 e 4 12.08 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +0.1 IV #
4 e 4 12.16 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ +0.1 IV
5 e 4 12.44 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ +0.1 -- #
1 e 5 11.09 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1990 U20 MZ +0.6 II B.D. # 1
2 e 5 11.37 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 III
3 e 5 11.67 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +0.6 III
4 e 5 11.99 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 IV #
5 e 5 12.05 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.6 IV
1 e 6 11.81 ROMANOWSKI Amadeusz MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +0.5 IV
2 e 6 12.15 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ +0.5 IV
3 e 6 12.29 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.5 --
4 e 6 12.65 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U18 MZ +0.5 -- #
1 e 7 11.27 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +0.8 II
2 e 7 11.68 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +0.8 III
3 e 7 12.15 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 1994 U16 MZ +0.8 IV
4 e 7 12.21 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 --
5 e 7 12.62 DRZEWIŃSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 --
1 f 1 10.87 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 1991 U20 LU +0.8 I B.D. 1
2 f 1 10.99 SAKOWICZ Daniel MKS Juvenia Białystok 1992 U18 PD +0.8 II MYDLARZ Adrian Z/3475/11 2011 2
3 f 1 11.11 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 1991 U20 PD +0.8 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
4 f 1 11.18 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ +0.8 II
5 f 1 11.32 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 III
6 f 1 11.49 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +0.8 III #
1 f 2 11.71 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ +1.3 III
2 f 2 11.76 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +1.3 IV #
3 f 2 11.79 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +1.3 IV #
4 f 2 11.82 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 1992 U18 MZ +1.3 IV
5 f 2 11.90 ROMANOWSKI Amadeusz MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ +1.3 IV
6 f 2 12.05 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +1.3 IV #
200 m M
1 s 1 22.42 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 1989 U23 PD +0.7 II
2 s 1 22.52 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ +0.7 II #
3 s 1 22.99 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 1988 U23 MZ +0.7 III #
4 s 1 23.28 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ +0.7 III #
5 s 1 23.43 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ +0.7 III
6 s 1 23.78 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.7 IV #
7 s 1 24.21 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 1992 U18 MZ +0.7 IV
1 s 2 23.62 KANIA Krystian KS Piaseczno 1989 U23 MZ +0.7 --
2 s 2 24.03 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 IV #
3 s 2 24.42 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ +0.7 -- #
4 s 2 24.45 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 -- #
5 s 2 24.74 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 1993 U18 MZ +0.7 --
6 s 2 25.23 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U14 MZ +0.7 V #
1 s 3 24.19 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 IV #
2 s 3 24.43 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 --
3 s 3 24.56 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 1992 U18 MZ +0.7 --
4 s 3 24.59 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 --
5 s 3 24.62 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 1991 U20 MZ +0.7 --
6 s 3 24.66 DŁUGOŁĘCKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1993 U18 MZ +0.7 --
7 s 3 25.55 DRZEWIŃSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ +0.7 --
1 s 4 24.32 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +0.9 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
2 s 4 24.56 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.9 --
3 s 4 24.61 ZAJĄC Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.9 --
1 s 5 24.29 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 IV #
2 s 5 24.84 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.8 --
3 s 5 25.08 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ +0.8 -- B.D. # BEZ
400 m M
1 s 1 47.85 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 1988 U23 MZ I
2 s 1 48.42 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 1988 U23 MZ I #
3 s 1 48.49 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź 1990 U20 LD I B.D. 2
4 s 1 48.77 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 1990 U20 PD II B.D. # 1
5 s 1 49.77 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 1990 U20 MZ II B.D. # BEZ
6 s 1 50.26 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 1992 U18 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
7 s 1 51.97 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 U20 MZ III #
8 s 1 52.73 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 1990 U20 MZ III
1 s 2 51.78 BIELECKI Karol MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ III
2 s 2 51.88 KAWKA Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ III
3 s 2 52.46 STĘPNICKI Emil MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ III
4 s 2 53.43 GOS Filip OKS Start Otwock 1989 U23 MZ --
5 s 2 54.38 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ IV RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
6 s 2 54.70 ZAWADA Wojciech OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV
7 s 2 54.94 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U18 MZ -- B.D. # BEZ
1 s 3 52.78 DŁUGOŁĘCKI Rafał RKS Skra Warszawa 1988 U23 MZ --
2 s 3 53.45 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 1992 U18 MZ IV B.D. 3
3 s 3 53.91 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ IV
4 s 3 54.43 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ IV
5 s 3 55.40 E A MKS Durasan Płońsk 1992 U18 MZ --
800 m M
1 s 1 1:55.28 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 1990 U20 MZ II
2 s 1 1:55.70 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ II #
3 s 1 1:56.25 DYBOWSKI Jacek KS Wejher Wejherowo 1992 U18 PM II
4 s 1 1:56.93 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Sen MZ II #
5 s 1 1:57.79 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 1991 U20 MZ III WRONA Grzegorz # Z/1132/11 2021 2
6 s 1 1:57.91 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 1988 U23 MZ III
7 s 1 1:59.23 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 1987 U23 MZ III #
8 s 1 2:00.13 KOPICKI Paweł KS Wejher Wejherowo 1991 U20 PM III
9 s 1 2:09.04 GUBA Adrian OKS Start Otwock 1993 U18 MZ --
1 s 2 2:02.70 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 1992 U18 MZ IV
2 s 2 2:05.78 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 1992 U18 MZ IV B.D. 3
3 s 2 2:05.88 SZOSTAK Piotr GKS Wilga Garwolin 1992 U18 MZ IV
4 s 2 2:08.13 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2022 2
5 s 2 2:08.60 WOJTKOWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1986 Sen MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1651/22 , 2022
6 s 2 2:09.87 JASIONOWSKI Mariusz SSA Legia 1926 Warszawa # 1991 U20 MZ --
7 s 2 2:11.86 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1990 U20 MZ --
8 s 2 2:15.56 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1993 U18 MZ --
9 s 2 2:19.61 SIEKIERSKI Rafał AKL Ursynów Warszawa 1987 U23 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:10.88 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik # 1990 U20 LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
2 s 1 4:14.66 KOSĘDA Sebastian AZS-AWF Warszawa 1981 Sen MZ --
3 s 1 4:21.13 GAŁĄZKA Marcin GKS Wilga Garwolin 1989 U23 MZ -- KŁECZEK Radosław 2
4 s 1 4:21.24 ZAGAWA Łukasz AZS-AWF Warszawa 1989 U23 MZ --
5 s 1 4:22.94 CHLUDZIŃSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ -- #
6 s 1 4:23.75 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa # 1986 Sen MZ -- GALICZ Karol Z/0804/12 2017
7 s 1 4:26.45 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U18 MZ -- #
8 s 1 4:33.82 RÓŻYCKI Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ --
3000 m M
1 s 1 9:03.55 KLAWIKOWSKI Jakub KS Wejher Wejherowo 1992 U18 PM III
2 s 1 10:02.00 KUNICKI Damian UKS Filipides Teresin # 1993 U18 MZ IV #
110 m pł J MŁ M
2 e 2 15.70 MARCINKOWSKI Kacper RKS Skra Warszawa 1992 U18 MZ +0.8 III #
4 e 2 15.81 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U18 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
5 e 2 15.98 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 f 1 18.70 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ +0.6 -- RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.14 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +1.1 II #
2 e 1 15.72 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 III
3 e 1 16.05 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ +1.1 III MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
4 e 1 16.19 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +1.1 III
5 e 1 16.98 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +1.1 IV #
3 e 2 15.73 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +0.8 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 f 1 15.04 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 1992 U18 MZ +0.6 II #
2 f 1 15.58 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ +0.6 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 f 1 16.09 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 III
110 m pł M
1 e 2 15.44 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ +0.8 II #
400 m pł J MŁ M
2 s 1 58.69 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa # 1993 U18 MZ IV #
3 s 1 60.75 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U18 MZ IV #
400 m pł M
1 s 1 53.84 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 1989 U23 MZ I #
4 s 1 62.09 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 1991 U20 MZ --
Wzwyż M
1 1.85 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ III
2 1.80 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie 1991 U20 MZ IV
3 1.75 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
Tyczka M
1 4.00 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 1991 U20 MZ II B.D. #
2 4.00 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ II #
3 4.00 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 U20 MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
4 3.80 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ III #
5 3.40 ZAWADZKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1984 Sen MZ --
6 3.40 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U18 MZ IV
7 3.00 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -- #
8 3.00 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa 1992 U18 MZ -- #
W dal M
1 5.92 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ +0.6 IV
2 5.66 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +0.8 --
Trójskok M
  12.62 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +1.1 IV
1 12.72 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 1991 U20 MZ +2.6 IV
2 12.16 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ +0.6 --
Kula (5) M
1 15.24 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 1992 U18 MZ II
2 15.20 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U18 MZ II B.D. M
3 13.49 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV B.D. 2
4 11.57 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 1993 U18 MZ --
Dysk (1.5) M
1 46.73 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
2 35.68 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV #
3 35.46 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U18 MZ IV B.D. 2
4 30.46 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U18 MZ -- B.D. M
Dysk (1.75) M
1 37.53 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ IV
Młot (5) M
1 60.99 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 1992 U18 MZ II B.D. BEZ
2 50.52 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
3 50.39 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ III #
4 48.26 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U16 MZ IV #
5 40.13 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 1993 U18 MZ IV #
6 39.08 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ -- #
Młot (6) M
1 49.48 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 1991 U20 MZ III
2 41.39 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ IV
Młot (7.26) M
1 63.62 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ I GÓRA Marcin # Z/4412/11 2022 1
2 46.14 PIĄCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ II B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2022
Oszczep (700) M
1 72.51 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 66.29 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa 1992 U18 MZ I
3 56.84 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 1993 U18 MZ III
4 49.98 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 1992 U18 MZ IV
5 41.13 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Oszczep (800) M
1 63.36 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 U20 MZ I
2 58.57 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa 1969 Masters MZ II
3 54.45 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 1992 U18 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5161280632019 sekund