Słupsk 12 - 13.09.2009 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.71 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.7 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.73 | ŚWIĄTEK Kinga | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | +1.7 | II | # | |||||||||
3 | e | 1 | 12.76 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U16 | DS | +1.7 | III | B.D. # | M | ||||||||
4 | e | 1 | 12.85 | BARAŃSKA Paulina | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 12.89 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.7 | III | # | |||||||||
6 | e | 1 | 13.00 | KUCEWICZ Aleksandra | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
7 | e | 1 | 13.87 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.7 | V | # | |||||||||
1 | e | 2 | 13.06 | PŁOSZYŃSKA Nikoletta | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U16 | KP | +1.8 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.20 | WÓJCIK Anna | MLKS Krajna Sępólno | 1994 | U16 | KP | +1.8 | III | PATYNA Tomasz | 3 | ||||||||
3 | e | 2 | 13.24 | KUCZMA Sandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | +1.8 | IV | # | |||||||||
4 | e | 2 | 13.44 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.64 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.14 | MAKOWSKA Paulina | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | -1.2 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | e | 3 | 13.38 | GAWEŁ Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | -1.2 | IV | ||||||||||
3 | e | 3 | 13.67 | PISKORSKA Jagoda | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | -1.2 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 13.77 | DRĄŻCZYK Sara | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | -1.2 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.21 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | -0.5 | IV | # | |||||||||
2 | e | 4 | 13.88 | BOLESKA Jacquelina | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.11 | CIEMIŃSKA Dominika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
4 | e | 4 | 14.19 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | -0.5 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 4 | 14.24 | TEKLIŃSKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | -0.5 | V | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 4 | 14.33 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
7 | e | 4 | 14.67 | RAKOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.65 | ŚWIĄTEK Kinga | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.69 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U16 | DS | +2.0 | II | B.D. # | M | ||||||||
3 | f | 1 | 12.84 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +2.0 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 12.85 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.88 | BARAŃSKA Paulina | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.91 | PŁOSZYŃSKA Nikoletta | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U16 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.12 | KUCEWICZ Aleksandra | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.33 | MAKOWSKA Paulina | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +2.0 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.51 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U16 | DS | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | s | 1 | 42.75 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 42.88 | ŚWIĄTEK Kinga | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.66 | WIDOMSKA Anita | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.72 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 44.25 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 45.19 | MANEROWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 46.57 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.26 | MADELSKA Sandra | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.03 | MATEROWSKA Regina | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.77 | ZIARNECKA Magdalena | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 46.54 | HOLKA Kinga | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 46.67 | SZMYCIŃSKA Sandra | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 46.80 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 48.82 | SZPANKIEWICZ Patrycja | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 46.14 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 48.31 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.90 | JAGIELSKA Ewa | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 49.41 | RAKOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.65 | GAJDUS Julia | SKLA Sopot # | 1995 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:38.92 | KUKIEŁKO Tatiana | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 1:39.02 | NOWICKA Amanda | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.81 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:40.43 | GWOŹDZIAŃSKA Monika | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1995 | U16 | PM | III | B.D. | Z/1058/11 | 2013 | 4 | |||||||
6 | s | 1 | 1:40.87 | KUTA Bianka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | s | 1 | 1:42.11 | DETTLAFF Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:42.73 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:43.46 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:44.81 | LEWOWICKA Elwira | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:45.73 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U16 | PM | IV | ZBLEWSKI Leszek # | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
12 | s | 1 | 1:48.55 | WIŚNIEWSKA Katrin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 1:50.01 | MAŚLANKA Monika | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:03.58 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:04.16 | HRYCAJEWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 3:06.56 | DZIENNIAK Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:08.44 | HANAS Anna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:10.24 | ŚMIGIELSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:11.99 | KONKEL Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1994 | U16 | PM | III | WALCZAK Mariusz # | Z/0950/11 | 2013 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 3:15.24 | KARNAS Kinga | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:15.67 | CZARNOWSKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:16.22 | SZYLAKOWSKA Alina | MUKL Brodnica | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:17.94 | BOGDANOWICZ Anastazja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:18.35 | LABUDA Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:30.28 | ZAJĄC Klaudia | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:16.60 | GAWŁOWSKA Daria | LKS Vectra Włocławek # | 1995 | U16 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 3:20.78 | DUSZYŃSKA Amanda | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 3:25.33 | GŁODOWSKA Daria | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:25.68 | JASNOCH Martyna | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:27.88 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:28.29 | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1994 | U16 | PM | V | POBŁOCKI Piotr # | Z/0675/11 | 2024 | ||||||||
7 | s | 2 | 3:31.32 | KURZAWSKA Ewelina | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.47 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.54 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.73 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
4 | s | 1 | 16.23 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.39 | LEŚNIAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.82 | DYCZEK Maria | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.6 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 16.43 | SZPEJANKOWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 16.51 | MICHALCZAK Alicja | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.52 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.56 | ABDUŁCHALIMOW Kamila | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +0.4 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 20.27 | HAŃCZYK Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | +0.4 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.92 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 48.25 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.91 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.21 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 49.73 | LEŚNIAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 51.28 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 50.76 | ZIARNECKA Magdalena | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 52.58 | REINKE Martyna | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 53.32 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 54.54 | WARZECHA Daria | KKL Rodło Kwidzyn # | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 56.94 | ŚNITKO Adrianna | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | FORDAN Sandra | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | MAĆKOWIAK Klaudia | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | KOPECKA Ada | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | WASIEK Martyna | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | WILCZEWSKA Dagmara | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | WSZELAK Sandra | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3677/11 | 3 | ||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | KROPIDŁOWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.70 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 2.10 | MIKOŁAJCZAK Karolina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.25 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.15 | WYSOCKA Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | -0.3 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.99 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +0.1 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.97 | MUSIALIK Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.93 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.81 | RZEŹNIK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +1.0 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.62 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +1.8 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 4.52 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | 0.0 | V | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.35 | ABDUŁCHALIMOW Kamila | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +0.4 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.30 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 3.83 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.78 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.71 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.79 | REYER Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.53 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.35 | DEMSKA Dagmara | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.29 | LIPECKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.25 | WIECZORKOWSKA Agata | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.18 | MEYER Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.78 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.03 | MASŁOWSKA Joanna | LKS Ostromecko | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.40 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 31.23 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.60 | LIPECKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.42 | REYER Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 26.76 | ANTOSZEWSKA Andżelika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 22.44 | ŻURAŃSKA Milena | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 21.99 | ŚWITALSKA Paulina | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 20.53 | CIESIELSKA Kamila | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 17.51 | GÓRECKA Alicja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.73 | DREGER Anna | BKS Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | V | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 25.68 | ŚWITALSKA Paulina | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 23.42 | ANTOSZEWSKA Andżelika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.05 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 22.60 | ŻURAŃSKA Milena | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 20.58 | CIESIELSKA Kamila | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 54.29 | JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | I | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.70 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 37.83 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.09 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.94 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 32.09 | WIECZORKOWSKA Agata | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 25.90 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.28 | SZTAL Antonina | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 25.13 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 24.56 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 22.43 | GÓRECKA Alicja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 22.32 | KWIATKOWSKA Katarzyna | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:30.88 | RAPANT Klaudia | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 18:00.60 | WIJATA Monika | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 18:31.66 | GOSTOMCZYK Weronika | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 18:46.54 | SZWEJKOWSKA Agata | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | 4 | |||||||||
5 | s | 1 | 19:01.19 | MARCINKOWSKA Barbara | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 19:02.30 | BRANDT Agata | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 19:25.75 | ZBLEWSKA Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 19:35.13 | GLAZA Andżelika | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 19:35.16 | MOMOT Aleksandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 20:10.14 | ZABOROWSKA Sylwia | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.73 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.76 | RATAJCZAK Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.9 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.76 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.9 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 1 | 11.99 | KOBYLARZ Radosław | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.9 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
5 | e | 1 | 12.16 | GRUCKA Kacper | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.9 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.89 | SZUFREIDA Damian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +2.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 11.97 | STUDZIŃSKI Tomasz | SKS Sokół Malbork | 1994 | U16 | PM | +2.0 | IV | SAJKOWSKI Norbert | Z/3558/11 | 2011 | BEZ | ||||||
3 | e | 2 | 12.19 | HENCLIK Jacek | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +2.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.34 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
5 | e | 2 | 12.45 | SIKORA Jakub | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.31 | BIANEK Marcin | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.55 | BISHA Maciej | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.56 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.59 | PIĄTKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.2 | V | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | e | 3 | 12.75 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
6 | e | 3 | 12.86 | JANIK Patryk | KS Gwardia Piła | 1994 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 12.94 | OKUŃ Szymon | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
8 | e | 3 | 12.95 | MODRZEJEWSKI Filip | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.66 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.4 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 11.69 | RATAJCZAK Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.4 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.73 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.4 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.92 | STUDZIŃSKI Tomasz | SKS Sokół Malbork | 1994 | U16 | PM | +1.4 | IV | SAJKOWSKI Norbert | Z/3558/11 | 2011 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 11.93 | SZUFREIDA Damian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.4 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 11.93 | KOBYLARZ Radosław | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.4 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
7 | f | 1 | 11.94 | GRUCKA Kacper | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.4 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.46 | HENCLIK Jacek | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +1.4 | V | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.81 | MAJEWSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 38.50 | ZOSIAK Mariusz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 38.73 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 38.91 | PRZYCHODZKI Krzysztof | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 39.74 | UŚCIŃSKI Artur | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.81 | JANKOWSKI Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 40.83 | KRAWACZYŃSKI Sebastian | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 41.04 | WICHROWSKI Patryk | RKS Rumia | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 41.27 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 41.79 | BOLT Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 37.98 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.49 | BISHA Maciej | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 40.28 | WYZINA Damian | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 41.14 | LEWANDOWSKI Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 41.31 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 41.62 | IWIŃSKI Filip | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 42.30 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:24.04 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U16 | ZP | II | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 1:26.03 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | II | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 1:26.51 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:26.57 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:29.67 | MĘŻYK Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:29.99 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:30.79 | MILERT Krzysztof | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 1:31.25 | KRUSZCZYŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:31.65 | GLONEK Waldemar | SL Olimpia Poznań # | 1994 | U16 | WP | III | B.D. | 3 | |||||||||
10 | s | 1 | 1:33.32 | MAKIŁA Mikołaj | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:36.06 | SZYMION Dawid | LKS Jantar Ustka | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:42.71 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:45.29 | GIL Waldemar | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:46.08 | KANIGOWSKI Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:47.53 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:49.48 | WOLNIAK Kacper | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:49.85 | SIUDA Filip | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:50.08 | SAROSIEK Patryk | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | Z/4457/11 | 2012 | 4 | |||||||
8 | s | 1 | 2:50.54 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:55.98 | KOTOWSKI Tomasz | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:56.53 | BARANOWSKI Adrian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:02.11 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
12 | s | 1 | 3:04.07 | WENT Dawid | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:56.91 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 6:02.29 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 6:03.55 | MAŃSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 6:09.21 | KLEPACZ Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:10.45 | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 6:13.60 | KRAKÓWKA Jacek | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 6:16.24 | STEPNIAK Kacper | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 6:17.33 | ZABOROWSKI Paweł | LKS Vectra Włocławek # | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 6:20.13 | JABŁOŃSKI Dawid | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 6:30.47 | WNUK Błażej | KUKS Remus Kościerzyna | 1994 | U16 | PM | V | B.D. | 5 | |||||||||
11 | s | 1 | 6:34.31 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U14 | PM | V | |||||||||||
13 | s | 1 | 6:59.43 | WILMA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 7:01.19 | KUNA Tomasz | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.72 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.09 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 16.13 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.17 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 16.28 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.96 | ŚWIĄTKOWSKI Przemysław | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.75 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 41.36 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.15 | DAWID Bartosz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 42.24 | ŚWIĄTKOWSKI Przemysław | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 42.86 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 43.94 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 49.14 | JAKUĆ Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | HINC Radosław | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | LIWOCH Juliusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | KWIATKOWSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.60 | KREFTA Cezary | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | BŁASZKOWSKI Jacek | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.20 | PILC Damian | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.13 | SZUFREIDA Damian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.6 | IV | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.04 | KOBYLARZ Radosław | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.8 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
3 | f | 1 | 5.67 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | +0.8 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.65 | WENTA Aleksander | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | -0.1 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.63 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.58 | KAMIŃSKI Mariusz | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.37 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.86 | TYMA Karol | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.7 | -- | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.43 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | III | B.D. | M | |||||||||
2 | f | 1 | 13.65 | REINHARDT Mariusz | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.61 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 12.26 | HOLESIŃSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.16 | CICHOSZ Sebastian | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.56 | MARCZAK Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.78 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 45.24 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 43.71 | WACHOWSKI Adam | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 40.30 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 36.07 | MARCZAK Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.84 | WELENC Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.84 | KŁÓSEK Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.89 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.47 | HOLESIŃSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 37.38 | GÓRECKI Sławomir | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 31.41 | PUKAS Dominik | MUKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.23 | DREGER Maciej | BKS Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | I | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.05 | PIETRAS Krzysztof | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 46.58 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | IV | B.D. | M | |||||||||
3 | f | 1 | 45.26 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 44.13 | JETTER Łukasz | UKS Cyprianka | 1994 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | Z/4380/11 | 2012 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 43.62 | GROMOWSKI Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | IV | JUSZCZAK Stanisław # | Z/2157/11 | 2014 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 43.14 | DYDECKI Marcin | UKS Cyprianka | 1994 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 42.84 | STRZELECKI Filip | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 42.45 | KŁÓSEK Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 36.66 | CHLEBOWSKI Mikołaj | UKS Cyprianka | 1994 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | 5 | |||||||||
10 | f | 1 | 34.68 | KELBRATOWSKI Rafał | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław # | 4 | |||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 27:56.54 | SZARMACH Adrian | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | 4 | |||||||||
2 | s | 1 | 29:34.00 | KAIM Artur | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/5059/11 | 2012 | 4 | |||||||
3 | s | 1 | 29:34.58 | GUZOWSKI Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0637/12 | 2024 | 3 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.0909531116486 sekund |