Sopot 20.09.2009 Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.30 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U23 | PM | -0.5 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.55 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | -0.5 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.67 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | -0.5 | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | ||||||
4 | s | 1 | 13.10 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.5 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.28 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 13.29 | BARAŃSKA Paulina | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.59 | ROMANOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.48 | JAS Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.50 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U20 | PM | -0.3 | IV | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
3 | s | 2 | 13.59 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.3 | IV | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
4 | s | 2 | 13.69 | ARŁUKOWICZ Adriana | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.76 | PIELEŃ Magdalena | RKS Rumia | 1991 | U20 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.89 | GÓRSKA Wiktoria | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.76 | CHAŁUBEK Aleksandra | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U18 | ZP | -0.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.89 | BOLESKA Jacquelina | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | -0.6 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.08 | JEŻEWSKA Ewa | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.13 | ZALAS Sandra | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.6 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 3 | 14.41 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.6 | V | # | |||||||||
1 | s | 4 | 14.01 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
2 | s | 4 | 14.32 | LENKIEWICZ Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.31 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | -- | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 42.27 | CHAŁUBEK Aleksandra | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 42.94 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 45.41 | KONKOL Magdalena | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 46.49 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 46.80 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 46.82 | ŚPICA Agnieszka | KL Bałtyk Koszalin | 1991 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.37 | MISLISZ Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 47.01 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U16 | PM | V | ZBLEWSKI Leszek # | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
3 | s | 2 | 47.19 | MISLISZ Jagoda | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:37.67 | KARCZMARCZYK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:39.87 | HANAS Anna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:41.98 | SKAWIŃSKA Anna | GKS Żukowo # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:55.28 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:18.71 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:28.01 | WŁODKOWSKA Paulina | KL Bałtyk Koszalin | 1991 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:33.44 | SZARMACHER Agata | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 16.23 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.54 | LEŚNIAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.37 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | -0.4 | II | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 16.43 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -0.4 | III | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 16.05 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -0.4 | III | # | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | GRZEGORZEWSKA Daria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | FORDAN Sandra | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | KOPECKA Ada | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | SEROCKA Barbara | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | WASIEK Martyna | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | KOSEDOWSKA Daria | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.20 | DASZKOWSKA Kamila | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.80 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U18 | PM | M | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.30 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 1992 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.30 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.80 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | f | 1 | 2.80 | TUZ Linda | KL Gdynia | 1996 | U14 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.80 | GOLEC Anna | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.30 | MIKOŁAJCZAK Karolina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.55 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | +0.8 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.51 | KRAUCZUNAS Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.2 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.32 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +0.3 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.31 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +0.2 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.10 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +0.3 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | f | 1 | 5.08 | ZIELEZIŃSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.07 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.00 | KARAWAJ Anna | LKS Zantyr Sztum | 1992 | U18 | PM | +0.6 | IV | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.85 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | +1.0 | IV | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.82 | BRYLOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.53 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.6 | V | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
12 | f | 1 | 4.50 | JAS Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.6 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 3.89 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.28 | RUDNIK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | +0.1 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.25 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +0.3 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 10.75 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.5 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 10.71 | KALINOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | -0.1 | IV | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.89 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.98 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.40 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.26 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.48 | PRZYBYLSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
5 | f | 1 | 10.15 | JAROSZEWICZ Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.10 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 30.72 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 23.30 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.84 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 32.24 | GAJDAMOWICZ Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.20 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.97 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | -- | B.D. | 2 | |||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.85 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 45.21 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.93 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 37.22 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 35.80 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 35.38 | JĘCHOREK Monika | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 33.87 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.30 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.5 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.40 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -0.5 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.41 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | -0.5 | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | s | 1 | 11.50 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.5 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.63 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.65 | KOŃKA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.5 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 11.67 | ZANIEWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | -0.5 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.65 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -0.3 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.78 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.82 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.83 | KOWALCZYK Kamil | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.93 | BORKOWSKI Michał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.01 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.3 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
7 | s | 2 | 12.12 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.3 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.58 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -0.6 | III | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
2 | s | 3 | 11.69 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | -0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.79 | WÓJCICKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1990 | U20 | PM | -0.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.87 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.6 | IV | # | |||||||||
5 | s | 3 | 11.92 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | -0.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 11.95 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -0.6 | IV | # | |||||||||
7 | s | 3 | 11.95 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew | 1989 | U23 | PM | -0.6 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.07 | SULEWSKI Krzysztof | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.14 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | -0.3 | IV | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
4 | s | 4 | 12.27 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -0.3 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 12.43 | ROMANOWSKI Arkadiusz | UKS Gimpas Pasłęk | 1992 | U18 | WN | -0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 12.43 | WIŚNIEWSKI Przemysław | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 12.79 | NOWAKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1991 | U20 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.78 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.3 | IV | B.D. | |||||||||
1 | s | 5 | 12.00 | GRABOWSKI Marek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
2 | s | 5 | 12.05 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U18 | PM | -0.3 | IV | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
3 | s | 5 | 12.11 | STUDZIŃSKI Tomasz | SKS Sokół Malbork | 1994 | U16 | PM | -0.3 | IV | SAJKOWSKI Norbert | Z/3558/11 | 2011 | BEZ | ||||||
4 | s | 5 | 12.62 | MALEC Andrzej | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 12.74 | SIKORA Jakub | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
6 | s | 5 | 12.76 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | -0.3 | -- | # | |||||||||
7 | s | 5 | 12.86 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 12.10 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | -0.5 | IV | # | |||||||||
2 | s | 6 | 12.16 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | -0.5 | IV | # | |||||||||
3 | s | 6 | 12.50 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 12.63 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
5 | s | 6 | 12.63 | LASKA Dawid | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.59 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 35.91 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U16 | ZP | II | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | s | 1 | 36.54 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 36.99 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 37.69 | SOŚNIAK Kamil | KL Lechia Gdańsk | 1988 | U23 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 37.84 | BORKOWSKI Michał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 38.41 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 38.07 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 38.38 | ROMANOWSKI Arkadiusz | UKS Gimpas Pasłęk | 1992 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 39.04 | BISHA Maciej | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 39.55 | UŚCIŃSKI Artur | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 39.46 | KRUSZCZYŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 40.83 | GODLEWSKI Damian | MKS Truso Elbląg | 1994 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 42.35 | LASKA Dawid | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.26 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.09 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 39.61 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 40.22 | PIĄTKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 3 | 42.01 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 44.28 | GÓRSKI Mateusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0199/13 | 2015 | BEZ | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:29.31 | ZAWADZKI Łukasz | GKS Żukowo | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:31.43 | KERSZEN Maciej | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:36.08 | WARDAK Mateusz | LUKS Wieża Postomino # | 1995 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:37.58 | SZEFER Adam | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:37.61 | SZYMION Dawid | LKS Jantar Ustka | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:38.03 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | B.D. # | 3 | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:58.74 | WĄSICKI Sebastian | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1988 | U23 | PM | III | B.D. B.D. | Z/2027/11 | 2015 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 1:58.94 | CZYŻ Michał | MLKS Sparta Złotów | 1991 | U20 | WP | III | KOWALSKI Dariusz # | Z/1946/12 | 2014 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 1:59.16 | BAŃKA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1993 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:59.65 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 1:59.98 | DWORAK Dawid | MKL Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 2:00.55 | MIELEWCZYK Cezary | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 2:00.84 | BULLMANN Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:01.08 | GĄSIOROWSKI Radosław | LUKS Pomorzanin Serock | 1991 | U20 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
9 | s | 1 | 2:01.23 | KARMELITA Marcin | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:01.01 | NIWCZYK Artur | UKS I LO Viking Rumia | 1991 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:02.58 | PRZEPIÓRKA Jacek | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:02.91 | KOZŁOWSKI Adrian | KS Polonia Pasłęk # | 1992 | U18 | WN | IV | B.D. | 4 | |||||||||
4 | s | 2 | 2:03.19 | DOMAŃSKI Dawid | KL Lechia Gdańsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:03.69 | TYLICKI Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1993 | U18 | WN | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:12.08 | MYDŁOWSKI Robert | GLKS Świdnica | 1991 | U20 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:13.10 | STOLC Piotr | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:41.17 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:41.18 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:45.82 | GRABKOWSKI Paweł | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:45.82 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:51.34 | RYMARCZYK Tomasz | MKS Truso Elbląg | 1991 | U20 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:53.68 | GODLEWSKI Damian | MKS Truso Elbląg | 1994 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:54.14 | LEWANDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/9320/21 | 2023 | ||||||||
8 | s | 1 | 2:56.26 | DERDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -- | MYKOWSKI Jerzy | Z/4365/11 | 2022 | 3 | |||||||
9 | s | 1 | 2:56.59 | KAMIŃSKI Jacek | KS Agro Kociewie Starogard # | 1994 | U16 | PM | V | B.D. | 5 | |||||||||
10 | s | 1 | 2:56.60 | WENT Dawid | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:01.20 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 9:01.53 | KAMIŃSKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 9:33.30 | KRYSZEWSKI Adam | GKS Żukowo | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 9:41.79 | MIEDZIŃSKI Krzysztof | MKS Truso Elbląg | 1992 | U18 | WN | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 9:51.15 | HEBDZIŃSKI Grzegorz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 10:06.19 | PŁOTKA Eryk | KKB Starogard Gdański # | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 10:20.46 | ZAŁUSKI Paweł | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 10:36.68 | DOMBROWSKI Dawid | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.89 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -0.5 | II | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
2 | s | 1 | 16.38 | JENDRASZCZYK Paweł | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -0.5 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 18.00 | MALEC Andrzej | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 18.15 | DĄBROWSKI Piotr | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -0.5 | -- | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 2 | 15.55 | CZAJKOWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.7 | II | # | |||||||||
4 | s | 2 | 15.71 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.7 | III | B.D. | |||||||||
5 | s | 2 | 15.99 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -0.7 | III | # | |||||||||
7 | s | 2 | 16.57 | STĘPNIEWSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 15.41 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew | 1987 | U23 | PM | -0.7 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 15.46 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | -0.7 | II | ||||||||||
6 | s | 2 | 16.15 | GRZELAK Piotr | KL Lechia Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -0.7 | III | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.90 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.85 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | WANGER Szymon | UKS I LO Viking Rumia | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.80 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew | 1989 | U23 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.80 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.75 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.01 | KARGOL Maciej | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.30 | PILC Damian | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.93 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.4 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.42 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 6.17 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.16 | BUKOWSKI Dariusz | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | +0.2 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | f | 1 | 6.10 | ŻOŁDOWICZ Marcin | LKS Zantyr Sztum | 1993 | U18 | PM | +0.2 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 6.09 | JENDRZEJEWSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.6 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.87 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.72 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.67 | KAMIŃSKI Mariusz | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.54 | KONOPKA Lucjan | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.50 | MALEC Andrzej | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 5.50 | WENTA Aleksander | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.50 | SULEWSKI Krzysztof | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | +0.4 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 5.48 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.44 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1990 | U20 | PM | -0.1 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.97 | DAROSZEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1991 | U20 | KP | +0.2 | I | # | |||||||||
3 | f | 1 | 14.27 | BAUMGART Paweł | BKS Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 12.64 | WAWRZYNIAK Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | +0.3 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.12 | KOZIARSKI Grzegorz | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1987 | U23 | PM | -0.5 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.11 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | II | B.D. | M | |||||||||
2 | f | 1 | 13.75 | REINHARDT Mariusz | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.41 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.73 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.90 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 12.65 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.58 | GRÓDEK Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.93 | HEWELT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.21 | SAKWIŃSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.85 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.97 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | M | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 17.62 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | Sen | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 17.44 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk | 1977 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund | Z/4792/11 | 2021 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 16.84 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 15.22 | KLEBS Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1977 | Sen | KP | I | |||||||||||
6 | f | 1 | 14.82 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
7 | f | 1 | 14.20 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U23 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 13.98 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
9 | f | 1 | 12.46 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 11.00 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.12 | WACHOWSKI Adam | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 43.36 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 34.92 | WELENC Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.02 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 39.71 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 38.00 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 36.70 | LANGOWSKI Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1959 | Masters | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 31.92 | GRÓDEK Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 30.86 | GOWIN Michał | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.75 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 40.88 | SUWAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.15 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 45.03 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 43.41 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | Sen | PM | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 42.62 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U23 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 35.12 | KOBYŁKA Bartosz | UKS 12 Kalisz # | 1989 | U23 | WP | III | B.D. # | Z/4072/11 | 2024 | 1 | |||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.84 | TOMCZYK Mateusz | MKS Święc Sławno | 1994 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 44.78 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 44.70 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | IV | B.D. | M | |||||||||
4 | f | 1 | 43.82 | BŁASZKOWSKI Jacek | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 43.30 | PIETRAS Krzysztof | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 42.83 | GRZYBOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 40.53 | JANIKOWSKI Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1994 | U16 | ZP | V | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 64.07 | WIELICHOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 52.80 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 44.57 | HEWELT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 44.14 | MURAWSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 42.02 | BIGUS Tomasz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 41.65 | SUBKOWSKI Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 68.08 | KOBYŁKA Bartosz | UKS 12 Kalisz # | 1989 | U23 | WP | I | B.D. # | Z/4072/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 65.98 | PLENER Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1990 | U20 | MZ | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 62.14 | DANKOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1990 | U20 | PM | I | GRECKA Ewa # | Z/4868/11 | 2017 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 60.43 | SIDEŁKO Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1990 | U20 | ZP | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 53.91 | OSEWSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | PIĄTEK Mirosław # | Z/2549/11 | 2023 | MM | |||||||
6 | f | 1 | 51.42 | KAMELA Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 46.42 | FILIPEK Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.1167459487915 sekund |