Warszawa 27.09.2009 31 Maraton Warszawski |
||||||||||||||||||||
Półmaraton K | ||||||||||||||||||||
3 | + | 1:29:17 | KALIŃSKA Renata | KS Warszawianka W-wa # | 1978 | Sen | MZ | III | ||||||||||||
4 | + | 1:36:58 | POPIEL Grażyna | niest. Katowice # | 1962 | Masters | SL | -- | ||||||||||||
6 | + | 1:38:18 | MATUSIK Barbara | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | -- | ||||||||||||
Maraton K | ||||||||||||||||||||
2 | 3:00:11 | KALIŃSKA Renata | KS Warszawianka W-wa # | 1978 | Sen | MZ | II | |||||||||||||
4 | 3:19:10 | MATUSIK Barbara | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | III | |||||||||||||
6 | 3:23:59 | POPIEL Grażyna | niest. Katowice # | 1962 | Masters | SL | III | |||||||||||||
7 | 3:27:08 | KOBIERSKA Agnieszka | Klub Skialpinistyczny Kandahar Chorzów # | 1980 | Sen | SL | III | B.D. WDOWIAK Szymon | Z/0860/13 | 2020 | ||||||||||
8 | 3:28:35 | NIWIŃSKA Aleksandra | LKS Olymp Błonie # | 1986 | Sen | MZ | III | ŻUKIEWICZ Maciej # | Z/5139/11 | 2023 | MM | LDK! | ||||||||
10 | 3:31:59 | HURYŃ Ewa | KB Maratończyk Team Szczecin # | 1973 | Masters | ZP | III | B.D. | 2 | |||||||||||
11 | 3:32:38 | PASZCZAK Alicja | niest. Warszawa # | 1967 | Masters | MZ | III | |||||||||||||
12 | 3:32:53 | KALARUS Ewa | CKS Budowlani Częstochowa | 1989 | U23 | SL | III | |||||||||||||
13 | 3:32:56 | KOWALCZYK Katarzyna | niest. Warszawa # | 1975 | Sen | MZ | III | |||||||||||||
14 | 3:33:18 | NIENADOWSKA Beata | niest. Olsztyn # | 1968 | Masters | WN | III | |||||||||||||
15 | 3:33:23 | GRACZYK Ilona | niest. Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | III | |||||||||||||
16 | 3:35:32 | CHUDY Grażyna | TKKF Ognisko | 1981 | Sen | ZP | -- | |||||||||||||
17 | 3:36:46 | SOBCZAK Jolanta | niest. Wrocław # | 1965 | Masters | DS | -- | |||||||||||||
18 | 3:37:03 | MŁYNARSKA Mariola | WKB Meta Lubliniec | 1971 | Masters | SL | -- | |||||||||||||
19 | 3:38:27 | OPOWICZ Marzena | niest. Warszawa # | 1963 | Masters | MZ | -- | |||||||||||||
20 | 3:40:48 | DOMARSKA Wiesława | niest. Warszawa # | 1969 | Masters | MZ | -- | |||||||||||||
21 | 3:40:55 | GACOŃ Karolina | LKB Rudnik | 1975 | Sen | SK | -- | |||||||||||||
23 | 3:46:15 | BRZYKCY Barbara | niest. Kraków # | 1963 | Masters | MA | -- | |||||||||||||
24 | 3:46:24 | RAZIUK Agnieszka | niest. Katowice # | 1983 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
25 | 3:46:38 | OLE¦ Katarzyna | niest. ŁódĽ # | 1986 | Sen | LD | -- | |||||||||||||
26 | 3:47:04 | KIELLER Małgorzata | niest. Warszawa # | 1970 | Masters | MZ | -- | |||||||||||||
27 | 3:47:06 | STASZAK Katarzyna | niest. Warszawa # | 1979 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
28 | 3:47:29 | KU¬NIEWSKA Małgorzata | niest. Warszawa # | 1977 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
30 | 3:49:08 | BALUK Iwona | niest. Lublin # | 1963 | Masters | LU | -- | |||||||||||||
31 | 3:49:15 | MIZERA Agnieszka | AZS-AWF Katowice # | 1969 | Masters | SL | -- | |||||||||||||
32 | 3:49:29 | MARYL Marta | niest. Warszawa # | 1978 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
33 | 3:50:09 | SZYMAŃSKA Małgorzata | niest. Katowice # | 1979 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
34 | 3:51:25 | ZATOŃSKA Magdalena | niest. Warszawa # | 1977 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
35 | 3:54:19 | FAMULSKA Julita | niest. Warszawa # | 1977 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
36 | 3:54:22 | MICA Adriana | niest. Warszawa # | 1980 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
37 | 3:54:49 | SZYMAŃSKA Justyna | niest. Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||||
38 | 3:55:08 | GLINIEWICZ Aleksandra | niest. Warszawa # | 1955 | Masters | MZ | -- | |||||||||||||
40 | 3:55:57 | STASIEWICZ Iwona | niest. Warszawa # | 1978 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
41 | 3:56:12 | TARCZYŃSKA Halina | niest. Warszawa # | 1975 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
42 | 3:56:27 | KRUSZEWSKASENK Agnieszka | niest. Warszawa # | 1984 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
43 | 3:57:33 | OLCZAKKUTAK Marta | niest. Warszawa # | 1975 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
44 | 3:58:24 | ZA¦KO Anna | niest. Warszawa # | 1976 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
45 | 3:58:33 | KARŁOWICZ Anna | SRS Kondycja Żabieniec # | 1973 | Masters | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław # | Z/0714/12 | 2013 | BEZ | |||||||||
46 | 3:58:34 | SZAFARCZYK Joanna | niest. Katowice # | 1977 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
47 | 3:58:51 | KRYSTOSZYK Katarzyna | niest. Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||||
51 | 3:59:49 | BIESZYŃSKA Anna | niest. Warszawa # | 1960 | Masters | MZ | -- | |||||||||||||
Półmaraton M | ||||||||||||||||||||
9 | + | 1:13:32 | DOMIŃCZAK Patryk | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | Sen | KP | III | ||||||||||||
10 | + | 1:15:17 | THIEL Adam | KS Team run Gdańsk # | 1972 | Masters | PM | III | DUDYCZ Radosław # | Z/1284/11 | 2016 | BEZ | ||||||||
1 | = | + | 1:05:12 | DRACZYŃSKI Adam | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1976 | Sen | LB | I | DRACZYŃSKI Adam # | Z/2638/11 | 2022 | ||||||||
1 | = | + | 1:05:12 | KACZMAREK Michał | WKS Grunwald Poznań | 1977 | Sen | WP | I | # | ||||||||||
3 | = | + | 1:05:13 | GIŻYŃSKI Mariusz | TKKF Płock # | 1981 | Sen | MZ | I | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2492/11 | 2024 | ||||||||
Maraton M | ||||||||||||||||||||
2 | 2:12:56 | DRACZYŃSKI Adam | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1976 | Sen | LB | MM | DRACZYŃSKI Adam # | Z/2638/11 | 2022 | ||||||||||
3 | 2:17:15 | GIŻYŃSKI Mariusz | TKKF Płock # | 1981 | Sen | MZ | I | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2492/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 2:18:57 | KACZMAREK Michał | WKS Grunwald Poznań | 1977 | Sen | WP | I | # | ||||||||||||
9 | 2:37:08 | THIEL Adam | KS Team run Gdańsk # | 1972 | Masters | PM | III | DUDYCZ Radosław # | Z/1284/11 | 2016 | BEZ | |||||||||
10 | 2:38:04 | DOMIŃCZAK Patryk | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | Sen | KP | III | |||||||||||||
11 | 2:38:21 | WRÓBLEWSKI Jan | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1980 | Sen | SL | III | |||||||||||||
12 | 2:38:48 | SARAPUK Krzysztof | niest. Gdańsk # | 1970 | Masters | PM | III | |||||||||||||
13 | 2:38:56 | ZABORSKI Ryszard | niest. Szczecin # | 1971 | Masters | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
14 | 2:39:04 | JAKUBOWSKI Piotr | WKS Gwardia Warszawa | 1978 | Sen | MZ | III | |||||||||||||
15 | 2:39:51 | ZDUNEK Michał | niest. Lublin # | 1977 | Sen | LU | III | |||||||||||||
16 | 2:40:31 | ELWART Roman | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1972 | Masters | PM | III | B.D. | Z/5263/11 | 2022 | BEZ | |||||||||
18 | 2:41:33 | LISIEWICZ Michał | BKS Wataha Warszawa # | 1974 | Masters | MZ | III | |||||||||||||
19 | 2:44:59 | JAROSZ Bogdan | WKS ¦l±sk Wrocław | 1967 | Masters | DS | III | |||||||||||||
21 | 2:46:04 | KOCIUBA Marek | niest. Wrocław # | 1980 | Sen | DS | III | B.D. | 3 | |||||||||||
22 | 2:46:28 | WASYLUK Krzysztof | niest. Wrocław # | 1978 | Sen | DS | III | B.D. | 3 | |||||||||||
23 | 2:46:32 | LISTOPAD Dariusz | niest. Lublin # | 1971 | Masters | LU | III | |||||||||||||
24 | 2:46:58 | STARZYŃSKI Wojciech | niest. Warszawa # | 1971 | Masters | MZ | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.6080961227417 sekund |