Rzeszów 08.05.2010
SAC 2010. Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików. I Mityng Kwalifikacyjny
600 m K
1 s 1 1:38.25 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
2 s 1 1:41.04 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U16 LU III JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
4 s 1 1:43.80 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV B.D. # 3
5 s 1 1:44.93 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
6 s 1 1:47.07 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V
7 s 1 1:47.67 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK V KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
8 s 1 1:49.11 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
9 s 1 1:51.34 GRZEBYK Pamela CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -- #
10 s 1 1:55.20 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
1 s 2 1:48.85 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V #
2 s 2 1:48.94 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK V #
3 s 2 1:49.99 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
5 s 2 1:50.56 RURKA Monika UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
6 s 2 1:51.28 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
7 s 2 1:56.96 SOBOŃ Aleksandra GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/1827/12 2013 BEZ
8 s 2 1:57.25 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
9 s 2 1:57.79 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
10 s 2 2:02.10 TRAWKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK --
11 s 2 2:03.71 GUDYKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
12 s 2 2:03.74 GWIAZDA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
13 s 2 2:04.40 ŚLIWA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
1 s 3 1:54.14 SZEWCZYK Natalia LUKS Burza Rogi 96 U16 PK --
2 s 3 1:56.49 KIELAR Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
3 s 3 1:56.94 KŁODA Aneta CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -- B.D. B.D. BEZ
4 s 3 1:57.16 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
5 s 3 1:58.65 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
6 s 3 2:01.74 GRABA Kamila KB Krościenko Wyżne # 97 U14 PK --
7 s 3 2:04.53 GRABA Magdalena KB Krościenko Wyżne # 97 U14 PK --
8 s 3 2:06.90 ZEMBROŃ Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK --
9 s 3 2:07.62 PIENIOWSKA Anita CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
10 s 3 2:08.68 KUSZEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
800 m K
1 2:18.59 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA III OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 2:20.47 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U20 PK III B.D.
3 2:22.48 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 2:23.57 RUTYNA Agnieszka KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK III
5 2:29.96 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
6 2:37.03 CHOCHOŁEK Monika ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
7 2:43.66 EKIERT Gabriela KB Krościenko Wyżne # 94 U18 PK --
8 2:50.56 MARSZAŁEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
1500 m K
1 4:47.79 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU III B.D. BEZ
2 4:48.01 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
Wzwyż K
1 1.46 GIZA Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
1 1.73 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
2 1.46 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
2 1.70 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK I
3 1.43 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
3 1.60 HAS Joanna AZS UMCS Lublin 83 Sen LU III
4 1.43 SOKOŁOWSKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK V
4 1.50 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK IV B.D. BEZ
5 1.40 LEPA Marlena KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V
5 1.45 KOPACZ Paulina UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
6 1.40 KOCENIAK Katarzyna LKS Stal Mielec 95 U16 PK V #
6 1.45 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
7 1.35 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
8 1.35 TABOR Agnieszka LKS Stal Mielec 95 U16 PK --
8 1.35 KAZIENKO Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK --
10 1.30 SYPEK Monika LKS Stal Mielec 95 U16 PK --
11 1.30 KLUK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
12 1.30 HUL Klaudia LKS Stal Mielec 95 U16 PK --
13 1.25 CZAJKA Kinga ULKS Technik Trzcinica 95 U16 PK --
W dal K
1 5.08 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.4 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
1 5.44 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 II #
2 4.91 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.3 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
2 5.33 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.1 III B.D. BEZ
3 4.89 DZIEWIT Monika LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.2 IV
3 5.30 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 III B.D. BEZ
4 4.78 RAJTER Sylwia KS Komunalni Sanok 96 U16 PK +0.5 V
4 5.17 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.1 III
5 4.74 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.1 V #
5 5.10 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.1 III
6 4.39 CZAJKA Kinga ULKS Technik Trzcinica 95 U16 PK +0.2 --
6 4.95 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.3 IV
7 4.35 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.4 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
7 4.87 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.3 IV #
8 4.33 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.5 --
8 4.83 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.2 IV B.D. BEZ
9 2.83 KURAS Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +0.2 --
9 4.55 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +0.7 -- B.D. B.D. #
10 4.35 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.3 --
11 4.03 BYKOWSKA Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.7 --
Kula (3) K
1 10.47 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
2 8.90 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
3 8.87 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
4 8.69 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
5 8.42 KWARCIŃSKA Magdalena UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # 4
6 8.37 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
7 8.03 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
8 7.74 PIJANOWSKA Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
9 7.30 ZIEMBA Zofia UKS Kobylanka 95 U16 MA --
10 7.26 DUL Karolina niest. Rzeszów # 95 U16 PK --
11 6.99 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
Kula (4) K
1 12.09 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA II B.D. # 1
2 9.98 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
3 8.97 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
4 7.40 KUNIK Ewa KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
5 7.07 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Dysk (0.75) K
1 26.80 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
1 26.83 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
2 24.70 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
3 23.54 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
4 21.88 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
Dysk (1) K
1 38.90 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
2 32.98 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
3 32.04 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III #
4 31.29 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 1
5 27.80 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
6 24.72 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
7 19.28 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
8 15.91 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
Oszczep (600) K
1 30.04 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
1 33.30 MAŁEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK IV
2 22.33 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
2 32.10 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
3 21.21 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
4 19.93 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
800 m M
1 s 1 2:05.75 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
3 s 1 2:08.23 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/4641/11 2017 BEZ
4 s 1 2:10.34 SZOSTAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
5 s 1 2:11.80 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
6 s 1 2:19.88 ŚLIWIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
7 s 1 2:25.99 PELC Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
1 s 2 2:00.18 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
2 s 2 2:00.27 NIEŚCIOR Paweł LKS Znicz Biłgoraj 93 U18 LU III
3 s 2 2:03.00 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
4 s 2 2:05.14 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U18 LU IV #
5 s 2 2:08.07 ŁOZIŃSKI Arkadiusz LUKS Burza Rogi 92 U20 PK --
6 s 2 2:10.59 WOSZCZAK Piotr KS Agros Zamość 94 U18 LU -- #
7 s 2 2:12.73 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK --
1000 m M
1 s 1 2:43.17 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
2 s 1 2:45.25 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
3 s 1 2:47.78 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
4 s 1 2:51.12 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
5 s 1 2:51.94 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
6 s 1 2:57.73 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U16 LU V #
7 s 1 2:58.86 MAZUREK Jakub MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
9 s 1 3:07.42 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -- #
10 s 1 3:10.21 WALOS Jacek CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
12 s 1 2:51.52 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
13 s 1 3:27.72 MIERZWA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
1 s 2 3:00.65 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 s 2 3:01.64 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- #
3 s 2 3:05.85 ZUBKA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
4 s 2 3:05.90 MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
5 s 2 3:15.12 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
6 s 2 3:16.03 KASPERKOWICZ Kamil KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
7 s 2 3:19.97 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK -- LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
8 s 2 3:20.63 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
9 s 2 3:23.33 CHMIELOWIEC Hubert MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK --
10 s 2 3:24.03 SZMYD Jan KB Krościenko Wyżne # 98 U14 PK -- B.D.
11 s 2 3:24.25 MICHALCZYK Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
12 s 2 3:30.28 NITKA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK --
13 s 2 3:31.05 PAŹ Adrian MKS Stal Nowa Dęba 97 U14 PK --
14 s 2 3:37.06 BRZÓSKA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
15 s 2 3:41.13 TOMCZYK Mikołaj MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK --
16 s 2 3:46.53 DUL Filip MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK --
17 s 2 3:48.09 MIKULA Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
1500 m M
2 4:16.65 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
3 4:18.73 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. # BEZ
4 4:20.20 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
5 4:25.89 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
6 4:36.34 SADECKI Piotr MKS Stal Nowa Dęba 94 U18 PK --
7 4:45.94 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
8 4:49.27 WOŁOSZYN Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
9 5:20.17 FRYDRYCH Arkadiusz KB Krościenko Wyżne # 94 U18 PK --
Wzwyż M
1 1.83 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III
1 2.05 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK II
2 1.70 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki # 95 U16 MA V #
2 1.95 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
3 1.65 WIDYŃSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V
3 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
4 1.60 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
4 1.85 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
5 1.55 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
5 1.77 DZIUMAK Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
6 1.50 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK -- #
6 1.55 CZARNOCIŃSKI Marcin KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
6 1.55 TUREK Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
8 1.50 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
9 1.45 KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
10 1.35 ŚWIETLICKI Grzegorz UKS Czwórka Przemyśl # 98 U14 PK --
W dal M
1 5.65 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.1 V #
1 7.05 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.2 II
2 5.34 JAROSZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.3 --
2 6.81 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU +0.7 II
3 5.24 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.1 --
3 6.68 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.2 III
4 5.24 WIDYŃSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.2 --
4 6.51 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +0.6 III B.D. 3
5 4.96 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK +0.2 --
5 6.48 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.4 III B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
6 4.95 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 -- B.D. 3
6 6.22 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.7 IV
7 4.76 THE TONG Kewin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.1 --
7 6.20 SOKULSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.5 IV
8 4.73 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.1 --
8 5.97 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK 0.0 IV
9 5.95 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.5 IV
10 4.22 KORALEWICZ Grzegorz UKS Czwórka Przemyśl # 98 U14 PK +0.3 --
10 5.62 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.3 --
11 3.65 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.5 --
11 4.10 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK +0.4 --
12 3.95 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK +0.5 --
Kula (5) M
1 11.61 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V #
1 14.95 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
2 9.54 DYLĄG Szymon UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
2 13.25 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK IV WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
3 9.03 PASZKO Jakub KS Agros Zamość 95 U16 LU -- #
3 12.89 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV #
4 8.56 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
4 10.69 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
5 8.31 PARTYKA Piotr Ceramika Harasiuki # 96 U16 PK --
6 8.12 PRAJSNAR Mieszko CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
7 7.26 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
8 7.90 KURYŚKO Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
9 6.61 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Kula (6) M
1 15.67 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
2 13.81 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK III WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
3 13.60 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK III
Kula (7.26) M
1 13.32 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
2 10.31 SŁAPCZYŃSKI Karol KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK --
Dysk (1) M
1 46.81 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK II #
2 28.79 PRAJSNAR Mieszko CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
3 25.46 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
4 20.64 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Dysk (1.5) M
1 46.40 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 29.72 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
3 26.25 BIAŁEK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 46.52 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
2 35.92 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
Dysk (2) M
1 44.11 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
Oszczep (600) M
1 41.12 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
2 33.76 KURYŚKO Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
3 18.60 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
Oszczep (700) M
1 46.73 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
Oszczep (800) M
1 51.14 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
2 48.07 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
3 25.73 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1342351436615 sekund