Rzeszów 08.05.2010
SAC 2010. Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików. I Mityng Kwalifikacyjny (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.55 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.9 II
2 s 1 12.90 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.9 III B.D. Z/4322/11 2019
3 s 1 12.95 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.9 III B.D. BEZ
4 s 1 13.10 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.9 III #
5 s 1 13.22 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.9 IV
6 s 1 13.45 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.9 IV #
1 s 2 13.31 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK -0.6 IV #
2 s 2 13.44 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA -0.6 IV B.D. B.D. #
3 s 2 13.53 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.6 IV #
4 s 2 13.71 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK -0.6 IV
5 s 2 13.95 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -0.6 -- KLESZOWSKI Leszek # BEZ
6 s 2 14.01 ZAMORSKA Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK -0.6 --
7 s 2 14.05 MAŁEK Joanna LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU -0.6 --
8 s 2 14.18 ZAJĄC-MICAŁ Michelle CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -0.6 -- B.D. B.D. BEZ
1 s 3 13.19 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -1.9 III
2 s 3 13.66 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -1.9 IV
3 s 3 13.81 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.9 -- #
4 s 3 13.89 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.9 --
5 s 3 14.05 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.9 --
6 s 3 14.35 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -1.9 -- B.D.
8 s 3 15.46 GĘBAROWSKA Katarzyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.9 --
1 s 4 13.77 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.5 IV #
2 s 4 14.05 BYKOWSKA Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.5 --
3 s 4 14.17 BARAN Izabela ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.5 --
4 s 4 14.34 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK -1.5 --
5 s 4 14.75 WYSMOLIŃSKA Iwona MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -1.5 -- #
6 s 4 14.82 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -1.5 -- B.D. BEZ
1 e 1 13.25 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -0.9 IV SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 e 1 13.45 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -0.9 IV #
3 e 1 13.67 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL -0.9 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 e 1 14.18 BŁAŻKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -0.9 V
6 e 1 14.88 ĆWIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -0.9 --
7 e 1 16.08 ŁYSIAK Weronika LKS Stal Mielec 98 U14 PK -0.9 --
1 e 2 13.07 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -1.4 III
2 e 2 13.50 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -1.4 IV
4 e 2 13.68 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA -1.4 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
5 e 2 14.55 GUTTER Agata UKS Kobylanka 95 U16 MA -1.4 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 e 2 15.19 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA -1.4 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
1 e 3 13.99 NIEDZIAŁEK Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.1 V #
2 e 3 14.10 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.1 V
3 e 3 14.16 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.1 V
4 e 3 14.74 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK +1.1 --
5 e 3 14.86 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.1 --
1 e 4 14.04 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -0.6 V
2 e 4 14.60 HAMERA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK -0.6 --
3 e 4 14.94 HAMERA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -0.6 --
4 e 4 15.58 JONKISZ Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -0.6 --
5 e 4 16.04 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -0.6 -- LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
6 e 4 16.14 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U12 PK -0.6 -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
7 e 4 16.50 SZAFARZ Agata ULKS Technik Trzcinica 96 U16 PK -0.6 --
1 f 12.70 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.2 II
2 f 13.17 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.2 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
3 f 13.34 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.2 IV
5 f 13.47 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.2 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
6 f 13.50 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.2 IV #
7 f 13.56 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +1.2 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
8 f 13.95 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.2 V
9 f 14.01 NIEDZIAŁEK Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.2 V #
300 m K
1 s 1 42.93 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK II
2 s 1 43.89 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III #
3 s 1 43.97 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III #
4 s 1 45.23 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
5 s 1 45.25 RUTKA Aldona MKS Agros Chełm 95 U16 LU IV
6 s 1 45.92 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
7 s 1 50.57 KURASZ Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
1 s 2 45.56 LICHOTA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
2 s 2 45.84 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
3 s 2 46.26 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
4 s 2 46.57 WYSMOLIŃSKA Iwona MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK V #
5 s 2 46.61 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
6 s 2 46.84 KOPCZAK Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK V
1 s 3 46.44 RAJTER Sylwia KS Komunalni Sanok 96 U16 PK IV
2 s 3 47.92 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP V B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
3 s 3 48.00 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA V #
4 s 3 48.50 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK V BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
5 s 3 49.73 GEMZIK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
6 s 3 49.78 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
1 s 4 49.93 SYREK Małgorzata KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- B.D. BEZ
2 s 4 51.10 ĆWIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
3 s 4 51.31 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
5 s 4 52.31 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U12 PK -- B.D.
6 s 4 52.67 WSZOŁEK Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
7 s 4 52.72 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
1 s 5 50.97 KWARCIŃSKA Magdalena UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # 4
2 s 5 53.92 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -- LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
3 s 5 54.55 GALAS Karolina LKS Stal Mielec 95 U16 PK --
4 s 5 57.05 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U12 PK -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
1 s 6 45.76 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK IV KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
2 s 6 49.75 DOBOS Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
3 s 6 55.25 RZUCIDŁO Anna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
4 s 6 58.82 CHWAŁEK Klaudia LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
400 m K
1 s 1 56.45 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 s 1 59.62 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III
3 s 1 60.95 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK III
4 s 1 64.30 MAŁEK Joanna LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU IV
5 s 1 66.08 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
6 s 1 67.57 BOREK Patrycja KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK -- B.D. BEZ
1 s 2 64.45 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
2 s 2 65.54 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
3 s 2 67.14 SUDOŁ Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
4 s 2 68.11 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
5 s 2 71.02 MUSZKA Ewa KS Komunalni Sanok 93 U18 PK --
1 s 3 60.65 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
2 s 3 62.54 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV
3 s 3 66.58 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
4 s 3 70.38 HUBER Elżbieta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
100 m M
1 s 1 10.93 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.1 II
2 s 1 11.17 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK +0.1 II B.D. 2
3 s 1 11.21 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.1 II
4 s 1 11.45 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.1 III B.D. # 2
5 s 1 11.64 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.1 III
6 s 1 11.83 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U18 LU +0.1 IV
1 s 2 11.23 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU +0.3 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 2 11.47 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.3 III
3 s 2 11.53 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.3 III
4 s 2 11.64 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.3 III
5 s 2 11.66 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.3 III #
6 s 2 11.67 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.3 III #
7 s 2 11.84 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.3 -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
1 s 3 11.52 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.2 III
2 s 3 11.57 SŁAPCZYŃSKI Karol KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK +1.2 III
3 s 3 11.62 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.2 III #
4 s 3 11.72 NĘDZI Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK +1.2 III
5 s 3 11.82 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +1.2 --
6 s 3 11.84 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.2 IV
7 s 3 11.86 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.2 IV
1 s 4 11.46 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III #
2 s 4 11.47 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.1 III #
3 s 4 11.59 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.1 III
4 s 4 11.60 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.1 III B.D. 3
5 s 4 11.82 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.1 IV
6 s 4 11.84 CZERWIENIEC Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.1 IV
1 s 5 12.10 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +0.2 IV
2 s 5 12.12 SOKULSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.2 IV
3 s 5 12.15 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.2 IV
4 s 5 12.20 ZIELONKA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.2 IV
5 s 5 12.32 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.2 --
6 s 5 12.47 POLESKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +0.2 --
7 s 5 12.79 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.2 --
1 s 6 11.76 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK 0.0 IV B.D. # 1
2 s 6 12.10 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK 0.0 IV
3 s 6 12.26 GAJ Marek KB Witar Tarnobrzeg 95 U16 PK 0.0 V
4 s 6 12.80 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK 0.0 --
5 s 6 12.86 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK 0.0 -- LDK!
6 s 6 13.14 TELEGA Maciej niest. Rzeszów # 90 U23 PK 0.0 --
1 e 1 11.73 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.7 III
2 e 1 11.88 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.7 IV #
3 e 1 12.18 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +0.7 IV
4 e 1 12.74 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.7 V #
6 e 1 14.77 KORALEWICZ Grzegorz UKS Czwórka Przemyśl # 98 U14 PK +0.7 --
7 e 1 15.08 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK +0.7 --
1 e 2 12.63 WOJCIECHOWSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.0 V
2 e 2 12.65 ZGŁOBICA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.0 V
3 e 2 12.69 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK +1.0 V
4 e 2 12.99 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK +1.0 --
5 e 2 15.28 CHMIEL Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.0 --
1 e 3 12.18 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.8 IV
2 e 3 13.36 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.8 --
3 e 3 14.84 KIZIOR Łukasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +0.8 --
1 e 4 12.71 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +0.7 V
2 e 4 13.13 GĄSKA Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +0.7 --
3 e 4 13.36 KACZMARSKI Kamil niest. Rzeszów # 95 U16 PK +0.7 --
4 e 4 14.17 PARTYKA Krystian MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +0.7 --
5 e 4 14.47 KRZYŚ Rafał MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +0.7 --
1 f 11.93 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -1.3 IV
2 f 12.24 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU -1.3 V #
3 f 12.45 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -1.3 V
4 f 12.50 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -1.3 V
5 f 12.88 ZGŁOBICA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -1.3 --
6 f 12.95 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -1.3 --
7 f 13.03 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK -1.3 --
8 f 13.16 WOJCIECHOWSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -1.3 --
300 m M
1 s 1 38.89 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
2 s 1 39.51 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ IV RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
3 s 1 40.32 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
4 s 1 40.69 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK V SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
6 s 1 42.12 PRZYBYŁOWICZ Hubert UKS Kobylanka 95 U16 MA V
1 s 2 43.16 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- B.D. 3
2 s 2 44.54 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK --
3 s 2 45.04 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
5 s 2 50.83 WĄS Marcin CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK --
6 s 2 52.90 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK --
1 s 3 43.57 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
2 s 3 44.97 GANCARZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK --
3 s 3 45.02 CHMIEL Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
4 s 3 45.97 KOZIARA Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
5 s 3 48.31 PARTYKA Krystian MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
6 s 3 50.08 ULMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK --
7 s 3 54.64 DZIUBA Mariusz KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
1 s 4 41.62 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
2 s 4 42.65 ŚWIĄDER Michał KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
3 s 4 43.27 TUR Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
4 s 4 44.40 GĄSKA Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
5 s 4 52.97 OLEKSY Dominik KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
400 m M
1 s 1 48.31 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK I ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 s 1 48.66 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK II
3 s 1 50.53 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
4 s 1 50.63 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III B.D.
5 s 1 50.83 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
6 s 1 52.61 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
1 s 2 53.09 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
2 s 2 55.28 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
3 s 2 56.29 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- #
4 s 2 58.41 SUROWANIEC Robert KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
5 s 2 59.98 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK -- LDK!
6 s 2 60.40 PANCERZ Krzysztof KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0605959892273 sekund