Gdańsk 15.05.2010
Mityng Kwalifikacyjny Juniorów i Juniorów Młodszych
100 m K
1 e 1 12.46 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM -2.1 II #
1 e 1 12.87 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.9 III #
2 e 1 12.82 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -2.1 III
2 e 1 13.13 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -1.9 III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
3 e 1 13.40 BARTOSZCZYK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.1 IV #
3 e 1 13.72 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -1.9 IV
4 e 1 13.80 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -2.1 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/3953/11 2018 1
4 e 1 14.01 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM -1.9 V
5 e 1 14.31 LABUDA Nicole UKS Szóstka Wejherowo 98 U14 PM -1.9 V B.D. 4
6 e 1 14.64 LEWANDOWSKA Iga KL Gdynia 96 U16 PM -1.9 --
7 e 1 14.73 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia # 98 U14 PM -1.9 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
1 e 2 12.82 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM -2.4 III B.D. # BEZ
1 e 2 13.30 ŚWIĄTEK Kinga SKLA Słupsk 94 U18 PM -2.8 IV
2 e 2 13.36 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -2.4 IV B.D. B.D. BEZ
2 e 2 13.65 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -2.8 IV #
3 e 2 13.48 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -2.4 -- DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
3 e 2 13.99 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -2.8 -- B.D.
4 e 2 13.59 CHOCIEJ Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.4 IV
4 e 2 14.34 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM -2.8 V #
5 e 2 14.04 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM -2.4 --
6 e 2 14.25 NAKIELSKA Weronika MMKS Gdańsk 92 U20 PM -2.4 --
7 e 2 14.25 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM -2.4 -- #
1 e 3 13.30 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM -1.9 IV #
2 e 3 13.41 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -1.9 IV
3 e 3 13.93 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -1.9 --
4 e 3 14.56 URBANIAK Monika UKS Lipusz 94 U18 PM -1.9 --
1 f 1 13.16 ŚWIĄTEK Kinga SKLA Słupsk 94 U18 PM -1.3 III
1 f 1 13.35 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -1.8 IV B.D. B.D. BEZ
2 f 1 13.17 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM -1.3 III #
2 f 1 13.49 CHOCIEJ Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -1.8 IV
3 f 1 13.22 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -1.3 IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
3 f 1 13.90 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -1.8 -- KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/3953/11 2018 1
4 f 1 13.47 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -1.3 IV
4 f 1 14.02 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM -1.8 --
5 f 1 14.25 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM -1.8 -- #
5 f 1 14.50 URBANIAK Monika UKS Lipusz 94 U18 PM -1.3 --
200 m K
1 s 1 26.46 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM -2.4 III #
2 s 1 26.66 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -2.4 III
3 s 1 26.98 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -2.4 III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
4 s 1 27.09 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -2.4 III
1 s 2 27.80 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -2.3 -- DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
2 s 2 27.82 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -2.3 IV #
3 s 2 28.04 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -2.3 IV B.D. B.D. BEZ
4 s 2 28.43 MISLISZ Jagoda LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM -2.3 IV
5 s 2 28.49 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -2.3 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
6 s 2 28.64 CHOCIEJ Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.3 --
7 s 2 29.75 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM -2.3 -- #
400 m K
1 s 1 59.34 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
2 s 1 59.66 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN III B.D. 3
3 s 1 59.83 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM III B.D. BEZ
4 s 1 61.11 ZABOROWSKA Ewa KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III WALCZAK Mariusz Z/0713/11 2013 1
5 s 1 62.75 DAJEK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM IV
6 s 1 65.95 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
1 s 2 61.22 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
2 s 2 62.24 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM IV
3 s 2 63.34 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV B.D.
4 s 2 63.82 KONKOL Magdalena SKLA Sopot 93 U18 PM IV
5 s 2 65.56 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM V #
6 s 2 65.68 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
7 s 2 66.38 GÓRALSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM --
1 s 3 60.50 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
2 s 3 61.94 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
3 s 3 62.62 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo 93 U18 PM IV
4 s 3 62.84 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM IV #
5 s 3 64.34 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM IV
6 s 3 69.51 KIERSCHKOWSKA Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM --
800 m K
1 s 1 2:20.59 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 2:22.23 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
3 s 1 2:26.38 KONKEL Katarzyna KS Wejher Wejherowo 94 U18 PM IV WALCZAK Mariusz Z/0950/11 2013 3
4 s 1 2:29.88 DETTLAFF Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 94 U18 PM IV
5 s 1 2:30.29 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM IV
6 s 1 2:43.27 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM -- #
7 s 1 2:47.36 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 94 U18 PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0675/11 2019 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:39.97 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP II CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
2 s 1 4:44.68 KOTAS Magdalena LKS Zorza Gdynia 94 U18 PM III #
3 s 1 4:48.98 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 U23 PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2019 2
4 s 1 4:53.45 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
5 s 1 4:58.65 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN IV
6 s 1 5:02.18 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U18 PM IV ZBLEWSKI Leszek # Z/3510/11 2017 1
7 s 1 5:02.22 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN IV #
8 s 1 5:04.71 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM IV
9 s 1 5:09.49 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
10 s 1 5:14.11 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
11 s 1 5:20.63 BRZÓZKA Klaudia LKB im. Braci Petk Lębork # 91 U20 PM -- B.D. Z/0542/12 2019
12 s 1 5:28.55 GAŁKOWSKA Anna SKLA Słupsk 91 U20 PM --
13 s 1 5:35.06 STRUPIŃSKA Dorota LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. BEZ
14 s 1 5:36.28 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
15 s 1 5:42.20 ŻOŁĘDZIOWSKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM --
16 s 1 5:43.47 KILISZEK Paulina KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM --
17 s 1 5:54.43 STRUPIŃSKA Iwona LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -- B.D. Z/1059/11 2013 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.03 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -2.0 II
2 s 1 15.29 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -2.0 II #
3 s 1 15.40 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -2.0 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
4 s 1 15.71 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -2.0 II
5 s 1 15.93 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -2.0 III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
6 s 1 17.58 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -2.0 IV
100 m pł K
1 s 1 15.01 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM -1.5 II
2 s 1 15.25 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -1.5 II B.D. B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 67.04 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM III
2 s 1 72.79 JEŻEWSKA Ewa KL Gdynia 92 U20 PM IV
4x100 m K
1 s 1 48.07 WESOŁOWSKA Katarzyna
KLAWITER Paulina
GRZEGORZEWSKA Daria
FISZER Karolina
AZS-AWFiS Gdańsk 90
89
90
89
U23 POM --


2 s 1 49.15 GOŁĄBEK Klaudia
DRZYCIMSKA Martyna
RATAJCZYK Katarzyna
BARTOSZCZYK Dorota
AZS-AWFiS Gdańsk 95
92
92
91
U20 POM --
B.D. B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
3 s 1 53.76 CHOJNACKA Katarzyna
ŁOSIK Aleksandra
MIKOŁAJEK Maja
ZIĘTARA Aleksandra
AZS-AWFiS Gdańsk 95
95
96
96
U16 POM --

B.D.
3
Wzwyż K
1 f 1 1.55 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM III
2 f 1 1.50 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV #
3 f 1 1.45 FORDAN Sandra MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV
4 f 1 1.45 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM IV B.D.
5 f 1 1.45 MOĆKO Izabela SKLA Słupsk 94 U18 PM IV
6 f 1 1.45 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
7 f 1 1.35 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
8 f 1 1.30 MUNCH Joanna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
Tyczka K
1 f 1 4.00 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U20 PM M #
2 f 1 3.90 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
3 f 1 3.60 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin 85 Sen LU I #
4 f 1 3.60 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 83 Sen LU I #
5 f 1 2.90 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
6 f 1 2.70 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM III
7 f 1 2.40 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U14 PM IV KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. # Z/0173/14 2019 1
8 f 1 2.30 LACKOWSKA Anna KL Gdynia 97 U14 PM V
9 f 1 2.30 HERKA Katarzyna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 93 U18 PM --
10 f 1 2.00 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM --
11 f 1 2.00 ZALAS Sandra KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
12 f 1 2.00 REKOWSKA Sandra KL Gdynia 96 U16 PM V
13 f 1 2.00 LEWANDOWSKA Paulina WKS Flota Gdynia # 98 U14 PM V #
14 f 1 1.90 ZAPRZALSKA Paulina KL Gdynia 96 U16 PM --
15 f 1 1.90 TRACZYK Anna KL Gdynia 96 U16 PM --
15 f 1 1.90 KOZAK Karina KL Gdynia 97 U14 PM --
W dal K
1 f 1 5.39 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.8 III
2 f 1 5.13 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.7 III B.D. BEZ
3 f 1 4.88 PIELEŃ Magdalena RKS Rumia 91 U20 PM +1.9 IV
4 f 1 4.74 OBUCHOWSKA Monika MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.6 --
5 f 1 4.53 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.1 V
Kula (3) K
1 f 1 9.81 HERKA Monika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM IV
2 f 1 8.52 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM --
Kula (4) K
1 f 1 12.35 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN II BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
2 f 1 11.46 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM III
3 f 1 11.22 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
4 f 1 11.12 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM III
5 f 1 10.94 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
6 f 1 10.66 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka 91 U20 PM III B.D. # 3
7 f 1 8.96 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -- #
8 f 1 8.57 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM --
9 f 1 8.19 PODGÓRSKA Marta LKS Jantar Ustka 93 U18 PM --
10 f 1 7.82 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -- B.D. BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.28 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM IV
2 f 1 26.08 PRANGA Aleksandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
3 f 1 25.86 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
4 f 1 22.90 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
Dysk (1) K
1 f 1 32.50 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III #
2 f 1 32.10 WENTA Patrycja MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III #
3 f 1 31.26 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM IV #
4 f 1 29.83 LIETZ Karolina MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV
5 f 1 29.25 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka 91 U20 PM IV B.D. # 3
6 f 1 27.97 MAJKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM IV
7 f 1 27.81 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
8 f 1 27.48 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
Oszczep (600) K
1 f 1 58.82 PIWNICKA Urszula SKLA Sopot 83 Sen PM MM
2 f 1 46.20 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM I
3 f 1 44.31 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
4 f 1 43.46 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
5 f 1 42.11 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 Sen PM II
6 f 1 41.53 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
7 f 1 40.64 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
8 f 1 39.40 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
9 f 1 39.34 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
10 f 1 37.83 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM III
11 f 1 29.85 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM --
12 f 1 29.47 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
13 f 1 28.35 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM V
14 f 1 28.15 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
15 f 1 27.66 PIĄTKOWSKA Magdalena KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
16 f 1 26.38 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM --
17 f 1 26.30 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
18 f 1 25.79 PODGÓRSKA Marta LKS Jantar Ustka 93 U18 PM --
19 f 1 23.92 ZIELIŃSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -- #
20 f 1 23.49 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM --
21 f 1 19.15 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
Chód 5 km K
1 s 1 25:54.36 STASIEWICZ Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U20 PM II B.D. STASIEWICZ Mirosław , Z/2629/11 , 2014 BEZ
2 s 1 25:58.60 KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/4791/11 2014 BEZ
3 s 1 27:59.01 IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
Chód 10 km K
1 s 1 51:50.62 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U23 PM I B.D. # Z/1228/11 2019 1
100 m M
1 e 1 11.25 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM -2.5 II
1 e 1 11.54 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -2.1 III #
2 e 1 11.44 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -2.5 III #
2 e 1 11.91 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM -2.1 IV
3 e 1 11.47 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN -2.5 III MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
3 e 1 12.31 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM -2.1 -- B.D. BEZ
4 e 1 11.60 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP -2.5 III #
4 e 1 12.48 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -2.1 --
5 e 1 11.68 MORGAŚ Tomasz UKS Atos Woźnice 90 U23 WN -2.5 III BRODOWSKI Wojciech # Z/4792/15 2018 2
5 e 1 12.59 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -2.1 --
6 e 1 11.71 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.5 III #
6 e 1 12.61 GROENKE Szymon UKS Szóstka Wejherowo 95 U16 PM -2.1 V B.D.
7 e 1 11.85 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -2.5 IV #
7 e 1 12.66 KOBUS Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM -2.1 --
8 e 1 12.06 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM -2.5 --
1 e 2 11.40 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -1.7 III
1 e 2 12.00 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM -1.7 IV #
2 e 2 11.43 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM -1.7 III
2 e 2 12.53 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM -1.7 -- B.D. 3
3 e 2 11.49 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U23 PM -1.7 III B.D. 3
3 e 2 12.54 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN -1.7 --
4 e 2 11.77 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM -1.7 IV
4 e 2 12.92 MODRZEJEWSKI Filip UKS Lipusz 94 U18 PM -1.7 --
5 e 2 11.98 BORKOWSKI Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM -1.7 IV
5 e 2 13.06 SIKORA Jakub KL Gdynia 94 U18 PM -1.7 --
6 e 2 15.67 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM -1.7 --
1 e 3 11.86 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -2.1 -- #
1 e 3 11.92 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM -1.9 IV #
2 e 3 11.92 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -2.1 IV #
2 e 3 12.33 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U18 PM -1.9 -- #
3 e 3 12.04 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -2.1 IV WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
3 e 3 13.12 KRAKOWSKI Jan WKS Flota Gdynia 94 U18 PM -1.9 -- B.D. BEZ
4 e 3 13.18 IWAŃSKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM -1.9 --
4 e 3 13.29 KACZYŃSKI Konrad MMKS Gdańsk 92 U20 PM -2.1 --
5 e 3 13.19 MIŁKOWSKI Adrian SKLA Sopot 95 U16 PM -1.9 -- #
6 e 3 13.99 WIERTEL Kacper KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM -1.9 --
7 e 3 16.63 ĆWIKLIŃSKI Krystian WKS Flota Gdynia # 97 U14 PM -1.9 --
1 f 1 11.36 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -2.0 III #
1 f 1 11.77 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM -2.1 IV #
2 f 1 11.43 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN -2.0 III MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
2 f 1 11.92 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM -2.1 IV #
3 f 1 11.88 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM -2.0 IV
3 f 1 12.23 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U18 PM -2.1 -- #
4 f 1 11.96 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -2.0 IV #
4 f 1 12.29 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN -2.1 --
5 f 1 12.07 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.0 IV
5 f 1 12.38 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM -2.1 -- B.D. 3
200 m M
1 s 1 22.97 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -2.3 III
2 s 1 23.06 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -2.3 III #
3 s 1 23.33 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN -2.3 III MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
4 s 1 23.58 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.3 III #
5 s 1 24.09 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM -2.3 -- B.D. BEZ
6 s 1 25.29 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM -2.3 --
1 s 2 23.07 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM -3.4 III
2 s 2 24.21 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM -3.4 --
3 s 2 24.38 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -3.4 IV #
4 s 2 24.48 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -3.4 -- WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
5 s 2 25.30 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -3.4 --
6 s 2 25.38 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -3.4 --
1 s 3 22.20 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -3.0 II #
2 s 3 22.96 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM -3.0 III #
3 s 3 22.97 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -3.0 III #
4 s 3 23.99 BORKOWSKI Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM -3.0 IV
5 s 3 25.17 JACYNO Oskar MLKS Ostróda 90 U23 WN -3.0 --
6 s 3 25.92 WERRA Paweł LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM -3.0 --
7 s 3 26.99 LESNER Mariusz KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -3.0 --
400 m M
1 s 1 49.57 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM II
2 s 1 50.27 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM II WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
3 s 1 50.97 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM III #
4 s 1 52.45 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM III B.D. BEZ
5 s 1 52.51 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM III B.D. 2
6 s 1 52.90 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN IV B.D. BEZ
1 s 2 52.33 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM III
2 s 2 54.44 MIELEWCZYK Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM IV B.D. B.D. BEZ
3 s 2 56.95 JACYNO Oskar MLKS Ostróda 90 U23 WN --
4 s 2 57.56 HOMOT Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM --
5 s 2 57.96 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM -- #
6 s 2 59.07 KOTŁOWSKI Patryk GKS Żukowo 96 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/0719/12 2014 3
1 s 3 51.46 WÓJCICKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 90 U23 PM III
2 s 3 52.83 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U18 PM IV B.D. 2
3 s 3 53.16 PAPINIGUS Artur WKS Flota Gdynia 86 Sen PM --
4 s 3 54.58 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -- #
5 s 3 56.31 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM V
800 m M
1 s 1 1:56.67 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II #
2 s 1 1:57.17 KLOSKOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III
3 s 1 1:59.05 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
4 s 1 1:59.97 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 90 U23 KP III
5 s 1 2:02.45 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN IV
6 s 1 2:03.00 KRÓL Błażej GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 87 Sen PM -- NAWROCKI Dariusz Z/0528/12 2012 2
7 s 1 2:04.48 NIEZGODA Marcel WKS Flota Gdynia 87 Sen PM --
1 s 2 1:59.18 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U20 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
2 s 2 2:05.46 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV #
3 s 2 2:06.99 GRABKOWSKI Paweł SKLA Sopot 91 U20 PM IV B.D. # 3
4 s 2 2:10.31 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM --
5 s 2 2:11.77 HERMAN Paweł KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM --
6 s 2 2:12.23 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
7 s 2 2:15.76 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM --
8 s 2 2:17.22 MALIBORSKI Kamil SKLA Sopot 92 U20 PM --
9 s 2 2:23.90 KIEŁPIŃSKI Robert GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM -- NAWROCKI Dariusz BEZ
1 s 3 1:58.60 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
2 s 3 2:01.49 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN III
3 s 3 2:04.80 NOWAKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 91 U20 PM IV
4 s 3 2:07.59 MĘŻYK Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- #
5 s 3 2:13.45 HEBDZIŃSKI Grzegorz MKS Sambor Tczew 92 U20 PM --
6 s 3 2:18.09 KRZYŻANOWSKI Patryk SKLA Sopot 95 U16 PM -- B.D. #
7 s 3 2:19.90 HINC Michał GKS Żukowo 96 U16 PM --
8 s 3 2:29.22 GZELA Adam SKLA Sopot 95 U16 PM --
9 s 3 2:31.47 PLICHTA Robert SRS Szansa-Start Gdańsk # 79 Sen PM --
10 s 3 2:36.77 PAWŁOWSKI Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
1 s 4 2:02.78 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
2 s 4 2:02.94 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM IV
3 s 4 2:03.76 ZAWADZKI Łukasz GKS Żukowo 93 U18 PM IV
4 s 4 2:07.37 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM IV
5 s 4 2:09.00 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM --
1500 m M
1 s 1 4:02.24 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U23 PD III B.D. # Z/1198/11 2019 2
2 s 1 4:02.32 DWORAK Dawid MKL Szczecin # 88 U23 ZP III B.D. # BEZ
3 s 1 4:03.76 WĄSICKI Sebastian LKB im. Braci Petk Lębork # 88 U23 PM III B.D. B.D. Z/2027/11 2015 3
4 s 1 4:07.80 KLAWIKOWSKI Jakub KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III
5 s 1 4:07.88 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
6 s 1 4:10.97 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
7 s 1 4:11.72 SZELEŻYŃSKI Kamil RKS Rumia 92 U20 PM III B.D. 3
8 s 1 4:12.97 WIRKUS Łukasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0524/12 2014 BEZ
9 s 1 4:13.40 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM IV MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
10 s 1 4:14.75 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM IV
11 s 1 4:15.04 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP IV #
12 s 1 4:19.98 KRYSZEWSKI Adam GKS Żukowo 93 U18 PM IV
13 s 1 4:22.25 KNIACHNICKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
1 s 2 4:13.89 TYLICKI Mariusz KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV
2 s 2 4:18.19 RAJKOWSKI Wojciech SKS Sokół Malbork 92 U20 PM IV B.D. 4
3 s 2 4:20.54 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U18 PM IV
4 s 2 4:26.40 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
5 s 2 4:29.05 ROBAK Wojciech WKS Flota Gdynia 91 U20 PM --
6 s 2 4:29.49 ERLICH Dariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 90 U23 PM --
7 s 2 4:31.38 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
8 s 2 4:32.61 PŁOTKA Eryk KKB Starogard Gdański # 93 U18 PM --
9 s 2 4:56.82 PSZCZOLIŃSKI Piotr MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
10 s 2 5:01.08 OSTASZEWSKI Robert KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/5023/11 2012 BEZ
3000 m M
1 s 1 9:00.37 BULLMANN Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM III
2 s 1 9:23.81 JAKIMOWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 91 U20 WN IV
3 s 1 9:40.88 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
4 s 1 9:44.05 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/4532/11 2019 BEZ
5 s 1 9:55.34 PYTLAK Michał SKLA Słupsk 91 U20 PM IV
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.53 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM -2.1 -- WRZOSEK Zbigniew Z/1772/12 2015 2
2 s 1 17.48 LUBECKI Paweł UKS Lipusz 94 U18 PM -2.1 --
3 s 1 18.35 HETSCHER Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM -2.1 --
4 s 1 21.00 SIKORA Jakub KL Gdynia 94 U18 PM -2.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.11 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM -2.0 II #
2 s 1 15.44 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -2.0 II B.D.
3 s 1 15.45 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM -2.0 II #
4 s 1 15.46 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -2.0 II #
5 s 1 16.00 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -2.0 III #
110 m pł M
6 s 1 16.66 KUNCEWICZ Szymon MKS Sambor Tczew 87 Sen PM -2.0 III
400 m pł M
1 s 1 56.30 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II
2 s 1 56.68 LIPIŃSKI Samuel AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
3 s 1 56.87 MIERZEJEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
2000 m prz M
1 s 1 6:23.86 TREDER Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4219/11 2011 3
2 s 1 6:28.17 GUMIENNY Paweł ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
3 s 1 6:29.74 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV #
4x100 m M
1 s 1 42.48 REJMUS Michał
FOSTIAK Krzysztof
RÓŻALSKI Michał
I O
AZS-AWFiS Gdańsk 91
91
91
92
U20 POM -- B.D.


Z/2560/11
2017
1
2 s 1 44.02 KARNAS Kamil
SŁOWIKOWSKI Przemysław
BYKOWSKI Michał
KAMIŃSKI Mariusz
MMKS Gdańsk 93
93
93
94
U18 POM --
KOTUŁA Krzysztof

Z/3333/11
2019
MM
3 s 1 44.49 PIĄTKOWSKI Krzysztof
RUSZKIEWICZ Damian
WITOŃ Bartosz
NASTKIEWICZ Maciej
SKLA Sopot 94
94
93
93
U18 POM -- B.D.
B.D.

B.D.
3
BEZ
2
4 s 1 46.41 STRYSZYK Przemysław
KOBUS Paweł
GIERSZEWSKI Daniel
PRZYTARSKI Tomasz
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 94
94
94
93
U18 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.95 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 91 U20 PM II B.D. # 3
2 f 1 1.75 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM --
3 f 1 1.75 BŁAWAT Marcin KL Gdynia 93 U18 PM IV
4 f 1 1.75 REKOWSKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV
5 f 1 1.70 JASKULSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM --
6 f 1 1.65 STERZEL Bartłomiej MMKS Gdańsk 94 U18 PM -- #
7 f 1 1.60 BORKOWSKI Krzysztof UKS Lipusz 94 U18 PM --
8 f 1 1.60 GUTOWSKI Jakub SKLA Słupsk 94 U18 PM --
9 f 1 1.55 KĘDRA Paweł MKS Sambor Tczew 94 U18 PM --
10 f 1 1.50 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
Tyczka M
1 f 1 5.00 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I #
2 f 1 4.00 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM II B.D.
3 f 1 3.00 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM --
4 f 1 2.80 NACZKE Krystian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
5 f 1 2.60 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
6 f 1 2.40 ALBECKI Mateusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
7 f 1 2.00 ĆWIKLIŃSKI Krystian WKS Flota Gdynia # 97 U14 PM --
8 f 1 1.80 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech # Z/1200/13 2019 2
W dal M
  f 1 5.42 BRUSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +1.3 --
  f 1 5.88 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM +1.9 -- #
1 f 1 7.58 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.6 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 f 1 7.07 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.6 II DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
3 f 1 7.00 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U23 PM +2.0 II
4 f 1 6.74 ODOOM Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.8 III
5 f 1 6.38 JENDRZEJEWSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.5 III
6 f 1 6.33 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM +2.0 III WRZOSEK Zbigniew Z/1772/12 2015 2
7 f 1 6.16 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM +1.9 IV
8 f 1 6.06 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM +2.4 IV #
9 f 1 5.97 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +1.1 IV
10 f 1 5.80 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +2.0 -- #
11 f 1 5.54 BRUSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +2.4 --
12 f 1 5.12 CEYNOWA Maciej KL Gdynia 96 U16 PM +1.1 --
13 f 1 4.91 STEC Emilian SKLA Słupsk 96 U16 PM +1.7 --
14 f 1 3.83 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM +2.0 --
Kula (5) M
1 f 1 11.19 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
1 f 1 16.28 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM II
2 f 1 10.17 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM --
2 f 1 13.98 KOLATOWSKI Marcin UKS I LO Viking Rumia 93 U18 PM III B.D. 3
3 f 1 13.12 REINHARDT Mariusz KL Gdynia 94 U18 PM IV
4 f 1 12.34 ŻBIKOWSKI Maksymilian KL Gdynia 93 U18 PM --
5 f 1 11.71 BAUMGARD Patryk UKS Lipusz 94 U18 PM --
6 f 1 11.30 PIESIK Nikodem UKS I LO Viking Rumia 94 U18 PM -- B.D. Z/4672/11 2011 3
7 f 1 11.11 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
8 f 1 10.73 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
9 f 1 10.72 GRÓDEK Bartosz MKS Sambor Tczew 93 U18 PM --
10 f 1 9.80 DOMARADZKI Mateusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM --
11 f 1 9.12 ŚLEDŹ Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
Kula (6) M
1 f 1 14.80 SAKWIŃSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
2 f 1 12.72 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM IV B.D.
Kula (7.26) M
1 f 1 17.45 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
2 f 1 16.98 PŁOSKI Przemysław KL Lechia Gdańsk 77 Sen PM I ANTCZAK Edmund Z/4792/11 2019 1
3 f 1 14.89 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM I #
4 f 1 14.80 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2016
5 f 1 14.78 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM I
6 f 1 14.76 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM I
7 f 1 14.09 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM II PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
8 f 1 13.76 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg 90 U23 WN II
Dysk (1) M
1 f 1 29.92 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM --
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.58 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
2 f 1 38.28 KOLATOWSKI Marcin UKS I LO Viking Rumia 93 U18 PM IV B.D. 3
3 f 1 37.71 WACHOWSKI Adam MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV B.D. BEZ
4 f 1 33.15 STUPIEŃKO Krystian LUKS Orneta 94 U18 WN --
5 f 1 31.70 GRÓDEK Bartosz MKS Sambor Tczew 93 U18 PM --
6 f 1 31.50 PIESIK Nikodem UKS I LO Viking Rumia 94 U18 PM -- B.D. Z/4672/11 2011 3
7 f 1 30.52 LEWICKI Damian LUKS Orneta 91 U20 WN --
8 f 1 26.07 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.86 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U20 PM III B.D. BEZ
2 f 1 40.59 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
3 f 1 37.06 BARTCZAK Kamil MKS Sambor Tczew 92 U20 PM IV
Dysk (2) M
1 f 1 47.89 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
2 f 1 38.11 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM III
Oszczep (600) M
1 f 1 49.18 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 f 1 34.73 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
3 f 1 30.16 LIPSKI Oskar SKLA Słupsk 96 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 f 1 67.59 WIELICHOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM I
2 f 1 54.38 MURAWSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
3 f 1 49.15 JANIKOWSKI Grzegorz KUKS Remus Kościerzyna 93 U18 PM IV
4 f 1 46.66 KOSTEWICZ Mateusz UKS I LO Viking Rumia # 94 U18 PM IV B.D. Z/4674/11 2011 2
5 f 1 45.98 PATOK Maciej LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM IV
6 f 1 40.95 BŁASZKOWSKI Jacek UKS Lipusz 94 U18 PM --
7 f 1 39.18 GRZYBOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM --
8 f 1 28.42 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 70.59 JAKIMOWICZ Karol SKLA Sopot # 87 Sen PM I
2 f 1 69.42 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
3 f 1 68.00 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
4 f 1 64.68 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
5 f 1 61.78 PRUSINOWSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM II
6 f 1 61.67 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
7 f 1 60.09 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
8 f 1 59.10 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
9 f 1 52.38 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
10 f 1 51.62 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
11 f 1 49.24 KACA Artur AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
12 f 1 45.24 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM IV B.D.
Chód 5 km M
1 s 1 20:03.09 HALMAN Wojciech KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1229/11 2012 BEZ
2 s 1 20:46.12 ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1230/11 2013 1
Chód 10 km M
1 s 1 52:05.90 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
2 s 1 54:49.80 BRANDT Dawid KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM IV
3 s 1 55:03.10 GOERICK Szymon KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2923381328583 sekund