Grudziądz 08.05.2010
Mityng Lekkoatletyczny
100 m K
1 e 1 12.67 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -1.0 II
2 e 1 12.70 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.0 II #
3 e 1 12.83 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.0 III B.D. BEZ
4 e 1 13.06 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.0 III #
5 e 1 13.21 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP -1.0 IV MAŃKOWSKI Bogumił 2
6 e 1 13.69 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -1.0 IV ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
7 e 1 14.10 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -1.0 --
8 e 1 14.78 STYBORSKA Żaneta NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -1.0 --
1 e 2 12.92 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -2.5 III
2 e 2 13.19 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -2.5 III B.D. BEZ
3 e 2 13.21 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -2.5 IV #
4 e 2 13.31 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -2.5 IV B.D. BEZ
5 e 2 13.44 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -2.5 IV
6 e 2 13.57 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -2.5 IV #
1 e 3 13.51 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -1.6 IV B.D. 3
2 e 3 13.54 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -1.6 IV
3 e 3 13.70 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.6 IV
4 e 3 13.72 GAWEŁ Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -1.6 IV
5 e 3 14.01 KLUSZCZYŃSKA Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.6 --
6 e 3 14.27 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM -1.6 V #
1 e 4 13.21 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.9 IV
2 e 4 13.34 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -0.9 IV ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
3 e 4 13.59 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.9 IV
4 e 4 13.75 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -0.9 IV
5 e 4 13.75 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.9 IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
6 e 4 13.88 AŁTYN Justyna LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -0.9 V #
7 e 4 13.90 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -0.9 -- B.D.
8 e 4 14.23 SZMERK Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -0.9 V
1 e 5 13.39 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.9 IV #
2 e 5 13.55 SZPEJANKOWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -1.9 IV
3 e 5 13.61 KLEMAN Aleksandra MLKS Tucholanka Tuchola 95 U16 KP -1.9 IV LORBIECKA Anna # Z/1099/12 2014 BEZ
4 e 5 13.76 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -1.9 IV
5 e 5 14.23 BRZEZIŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -1.9 --
6 e 5 14.28 BETAŃSKA Daria LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -1.9 V
7 e 5 14.85 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP -1.9 --
1 e 6 13.06 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -1.6 III NOWAKOWSKI Marian B.D. # , Z/2737/19 , 2019 3
2 e 6 13.33 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP -1.6 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
3 e 6 13.61 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.6 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
4 e 6 13.86 ZAWADZKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.6 V #
5 e 6 15.37 JASIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -1.6 --
1 f A 12.64 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -1.5 II
2 f A 12.73 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.5 II B.D. BEZ
3 f A 13.03 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP -1.5 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
4 f A 13.23 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.5 IV #
5 f A 13.24 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -1.5 IV ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
6 f A 13.27 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP -1.5 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
7 f A 13.30 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.5 IV
8 f A 13.43 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -1.5 IV #
200 m K
1 s 1 25.19 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM -1.8 II
2 s 1 25.88 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.8 II #
3 s 1 25.88 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -1.8 II B.D. # M
4 s 1 26.07 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -1.8 II NOWAKOWSKI Marian B.D. # , Z/2737/19 , 2019 3
5 s 1 26.44 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.8 III #
6 s 1 28.17 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -1.8 IV
7 s 1 28.19 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -1.8 IV #
8 s 1 30.72 BRZYKCY Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.8 --
1 s 2 26.63 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -1.6 III #
2 s 2 27.78 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -1.6 IV
3 s 2 28.29 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.6 IV
4 s 2 28.54 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.6 V
5 s 2 29.09 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM -1.6 --
1 s 3 26.07 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -1.4 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 s 3 27.42 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.4 IV B.D. BEZ
3 s 3 27.60 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.4 IV
4 s 3 27.77 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -1.4 IV #
5 s 3 27.79 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie 93 U18 KP -1.4 IV
6 s 3 27.88 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.4 IV B.D. B.D. BEZ
7 s 3 32.30 JASIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -1.4 --
1 s 4 26.16 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.9 II B.D. BEZ
2 s 4 26.45 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -0.9 III #
3 s 4 26.78 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.9 III
4 s 4 28.17 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.9 IV B.D. # BEZ
5 s 4 28.40 JANKOWSKA Anna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN -0.9 IV
6 s 4 28.45 TEKLIŃSKA Ewa GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.9 IV B.D. B.D. BEZ
7 s 4 28.68 KLUSZCZYŃSKA Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.9 --
300 m K
1 s 1 42.86 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
2 s 1 44.50 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP III #
3 s 1 46.06 LATOS Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
4 s 1 46.60 SOBKA Marta LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
5 s 1 48.15 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V #
1 s 2 41.40 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP -- B.D. BEZ
2 s 2 44.91 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP III
3 s 2 45.42 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
4 s 2 46.34 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP IV #
5 s 2 47.90 STANKIEWICZ Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP V
6 s 2 48.29 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP V
1 s 3 44.55 ZEZULA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III
2 s 3 45.04 FOJ Oliwia MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
3 s 3 46.43 RACZKOWSKA Ilona LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV #
4 s 3 47.12 HOFFMANN Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
5 s 3 47.61 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
1 s 4 45.91 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
2 s 4 46.60 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U16 KP V #
3 s 4 47.24 MILUSZ Malwina GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
4 s 4 47.32 HOFFMANN Barbara KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
5 s 4 51.26 ZIELIŃSKA Paulina PUKS Golub-Dobrzyń # 96 U16 KP -- ŁĘGOWSKI Rafał # 4
400 m K
1 s 1 58.38 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 1 59.85 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U20 KP III B.D. BEZ
3 s 1 59.91 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM III #
4 s 1 61.03 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie 93 U18 KP III
5 s 1 62.36 KLONOWSKA Marta MUKL Brodnica 92 U20 KP IV
6 s 1 67.08 BRZYKCY Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP --
7 s 1 72.77 SZTORC Marlena NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
1 s 2 60.23 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
2 s 2 62.07 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV #
3 s 2 63.51 SZYLAKOWSKA Alina MUKL Brodnica 94 U18 KP IV
4 s 2 63.72 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
5 s 2 66.48 SZPANKIEWICZ Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
6 s 2 67.69 MARKOWSKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
1 s 3 59.31 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
2 s 3 60.02 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. # BEZ
3 s 3 60.65 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III B.D. BEZ
4 s 3 61.72 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III B.D.
5 s 3 62.31 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM IV #
6 s 3 65.98 PSZUK Beata MUKL Brodnica 94 U18 KP --
7 s 3 71.41 OKRASZEWSKA Oliwia KS Jeziorak Iława 95 U16 WN -- #
8 s 3 73.78 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U14 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
600 m K
1 s 1 1:36.81 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP --
2 s 1 1:38.71 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
3 s 1 1:41.16 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
4 s 1 1:43.71 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
5 s 1 1:45.24 KOWALSKA Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
6 s 1 1:52.13 ŻBIKOWSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
1 s 2 1:44.21 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
2 s 2 1:44.56 BOGDANOWICZ Anastazja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
3 s 2 1:45.64 GRZESIKOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0232/12 3
4 s 2 1:46.16 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP V
5 s 2 1:47.10 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP V B.D. BEZ
6 s 2 1:49.66 SMOCZYŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
7 s 2 1:53.26 KŁOBUKOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP --
8 s 2 1:54.91 NOWICKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP -- #
9 s 2 1:55.34 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- #
10 s 2 1:57.33 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
11 s 2 2:00.93 WOŹNIAK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP --
800 m K
1 2:23.14 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP III #
2 2:25.34 WIŚNIEWSKA Katrin GKS Olimpia Grudziądz # 95 U16 KP IV
3 2:29.58 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
4 2:33.18 SZCZYGŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 91 U20 KP --
5 2:34.09 JAWORSKA Karolina MKL Toruń # 96 U16 KP V
6 2:55.50 KLEMAN Martyna MLKS Tucholanka Tuchola 93 U18 KP --
7 2:56.21 WOJTAS Magdalena MLKS Tucholanka Tuchola 97 U14 KP -- WOJTAS Marek # Z/0387/13 2014 BEZ
1500 m K
1 4:55.57 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
2 5:02.63 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP IV
3 5:03.61 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
4 5:04.05 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
5 5:10.01 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
6 5:16.14 MATWIEJCZAK Monika LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP V
7 5:17.75 ZABOROWSKA Sylwia LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- #
8 5:22.09 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
9 5:33.36 KILISZEK Paulina KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM --
10 5:37.95 BOJARSKA Kamila MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.56 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -1.6 II #
2 s 1 15.01 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -1.6 II #
3 s 1 15.70 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -1.6 II RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
100 m pł K
1 s 2 15.36 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -1.6 II #
2 s 2 16.02 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -1.6 III
3 s 2 16.19 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.6 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
4 s 2 16.30 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -1.6 III #
5 s 2 16.62 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.6 III
6 s 2 18.46 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP -1.6 --
400 m pł K K
1 s 67.67 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 s 68.88 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
Wzwyż K
1 1.65 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM II #
2 1.60 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
3 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
4 1.50 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP IV
W dal K
1 5.60 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +2.0 II
2 5.38 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.3 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
3 5.00 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +1.7 IV #
4 4.99 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.8 IV
5 4.99 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +2.1 IV #
6 4.86 KLEMAN Aleksandra MLKS Tucholanka Tuchola 95 U16 KP +1.6 IV LORBIECKA Anna # Z/1099/12 2014 BEZ
7 4.76 RZEŹNIK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.2 --
8 4.69 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP +2.6 --
9 4.60 GRABOWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP +2.0 V
10 4.48 OSSOWSKA Katarzyna LUKS Pomorzanin Serock 94 U18 KP +0.5 -- SCHULZ Stanisław BEZ
11 4.46 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -0.2 -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
12 4.21 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM +2.4 --
13 3.99 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +0.8 --
14 3.83 KŁOS Maria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM +0.9 --
Trójskok K
1 10.69 DOLIŃSKA Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.3 IV
Kula (3) K
1 11.04 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
Kula (4) K
1 12.93 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 11.63 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM III B.D. 1
3 10.75 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
4 10.54 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
5 10.29 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III #
6 9.12 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
7 7.73 MICHALSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
Dysk (0.75) K
1 22.64 JUREK Zuzanna KS Wda Świecie 96 U16 KP --
Dysk (1) K
1 45.62 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM I B.D. 1
2 37.88 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
3 37.22 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
4 37.14 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
5 28.60 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
6 28.10 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
Oszczep (600) K
1 40.95 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
2 40.43 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
3 36.69 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM III
4 35.74 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
5 34.73 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM III
6 33.94 NOWAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV
7 33.80 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
8 31.93 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM IV
9 29.77 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM V RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
10 27.14 KWIATKOWSKA Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP V
11 25.82 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP --
12 22.97 MILLER Klaudia GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
13 22.04 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
14 16.22 ZIELIŃSKA Magda KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
100 m M
1 e 1 10.99 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.9 II B.D. 2
2 e 1 11.21 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP -0.9 II B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
3 e 1 11.37 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -0.9 III B.D. 3
4 e 1 11.76 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -0.9 IV B.D. # 3
5 e 1 12.49 CIECHANOWSKI ... BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -0.9 --
1 e 2 11.21 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -1.7 II #
2 e 2 11.35 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -1.7 III MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
3 e 2 11.44 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -1.7 III B.D. B.D. BEZ
4 e 2 11.79 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -1.7 IV
5 e 2 13.13 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -1.7 --
1 e 3 11.09 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.3 II B.D. # 3
2 e 3 11.71 POLAK Piotr GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -1.3 III
3 e 3 11.73 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.3 III
4 e 3 12.03 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -1.3 IV
5 e 3 12.28 BUDZANOWSKI Marcin LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -1.3 -- WIERZBICKI Dariusz Z/2636/11 3
6 e 3 12.33 BODNAR Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.3 -- #
7 e 3 12.46 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP -1.3 -- #
8 e 3 12.99 ŚLUSARSKI Jakub KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.3 --
1 e 4 11.93 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -1.3 -- #
2 e 4 11.93 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -1.3 IV
3 e 4 12.04 KŁUTKOWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP -1.3 --
4 e 4 12.09 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.3 IV B.D. BEZ
5 e 4 12.13 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.3 IV
6 e 4 12.44 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -1.3 --
7 e 4 12.62 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.3 V
1 e 5 11.34 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -1.8 III
2 e 5 11.51 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP -1.8 III B.D. BEZ
3 e 5 11.90 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.8 IV
4 e 5 11.95 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -1.8 IV
5 e 5 12.02 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP -1.8 IV B.D. 3
6 e 5 12.27 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -1.8 --
1 e 6 12.31 TROJANOWSKI Igor BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.9 --
2 e 6 12.40 WRZEŚNIEWSKI Piotr LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -1.9 V
3 e 6 12.48 SZYSZKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -1.9 --
4 e 6 12.88 LESNER Mariusz KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -1.9 --
5 e 6 12.98 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.9 -- #
1 e 7 11.94 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -1.2 IV B.D. 3
2 e 7 11.99 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -1.2 IV #
3 e 7 12.01 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP -1.2 --
4 e 7 12.51 SZALATY Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.2 --
5 e 7 12.84 DOBBEK Mateusz MLKS Tucholanka Tuchola 94 U18 KP -1.2 --
6 e 7 13.90 WIERTEL Kacper KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM -1.2 --
1 e 8 12.51 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -1.5 V
2 e 8 12.62 KOZŁOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.5 --
3 e 8 12.76 SIEMIEŃSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 92 U20 KP -1.5 -- #
4 e 8 13.26 WYZINA Damian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -1.5 --
5 e 8 14.27 BARTOSIK Michał MLKS Tucholanka Tuchola 96 U16 KP -1.5 -- WOJTAS Marek # Z/0685/12 2012 BEZ
6 e 8 14.28 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM -1.5 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2018 BEZ
1 f 11.11 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP 0.0 II B.D. # 3
2 f 11.21 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
3 f 11.22 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP 0.0 II B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
4 f 11.47 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP 0.0 III
5 f 11.52 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP 0.0 III B.D. BEZ
6 f 11.61 POLAK Piotr GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP 0.0 III
7 f 11.64 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP 0.0 III B.D. B.D. BEZ
200 m M
1 s 1 22.49 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -1.7 II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
2 s 1 22.72 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP -1.7 II
3 s 1 22.73 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP -1.7 II B.D. BEZ
4 s 1 22.76 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -1.7 II #
5 s 1 23.23 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -1.7 III
6 s 1 23.37 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.7 III
7 s 1 24.32 KŁUTKOWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP -1.7 --
8 s 1 24.63 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -1.7 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
1 s 2 22.09 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP -0.8 II OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
2 s 2 25.17 BUDZANOWSKI Marcin LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -0.8 -- WIERZBICKI Dariusz Z/2636/11 3
1 s 3 21.95 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.9 II B.D. 2
2 s 3 23.71 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.9 IV
3 s 3 24.20 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -0.9 -- #
4 s 3 24.51 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP -0.9 -- B.D. 3
5 s 3 25.08 BODNAR Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.9 -- #
6 s 3 25.66 SIEMIEŃSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 92 U20 KP -0.9 -- #
1 s 4 23.27 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.7 III
2 s 4 24.24 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.7 IV
3 s 4 24.76 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.7 --
4 s 4 25.10 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.7 V
5 s 4 25.45 SZALATY Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.7 --
1 s 5 23.47 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP -0.3 III PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
2 s 5 23.90 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.3 IV
3 s 5 25.17 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.3 V
4 s 5 25.54 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.3 --
5 s 5 25.58 KOZŁOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.3 --
300 m M
1 s 1 36.14 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP --
2 s 1 36.79 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
3 s 1 39.02 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
4 s 1 39.04 WASIELEWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP --
5 s 1 40.39 JANKOWSKI Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
6 s 1 42.03 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
1 s 2 38.83 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP III
2 s 2 39.75 LEWANDOWSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 s 2 40.71 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
4 s 2 41.39 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
5 s 2 41.41 ROMANOWSKI Jacek LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
6 s 2 42.80 KORANCKI Bartosz LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP --
7 s 2 46.66 KORTAS Mirosław LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
400 m M
1 s 1 49.16 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 s 1 49.80 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP II
3 s 1 50.15 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. B.D. # 3
4 s 1 51.33 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP III
5 s 1 53.52 NASTAJ Mateusz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN IV
6 s 1 59.11 SZEWCZUK Patryk KS Wda Świecie 92 U20 KP --
1 s 2 51.64 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III #
2 s 2 52.65 KAMIŃSKI Jakub MUKL Brodnica 94 U18 KP III
3 s 2 54.06 BUCHAJCZYK Łukasz KS Gwardia Piła 93 U18 WP IV
4 s 2 54.69 ŻURALSKI Marcin KS Jeziorak Iława 93 U18 WN IV
5 s 2 54.76 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
6 s 2 55.10 KRÓL Marek UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP --
7 s 2 57.04 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM --
8 s 2 57.53 KASTERSKI Marcin KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
1 s 3 52.62 BARCISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III
2 s 3 53.56 JAKUSEWICZ Jan MLKS Tucholanka Tuchola 91 U20 KP IV #
3 s 3 53.85 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP IV #
4 s 3 55.19 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
5 s 3 56.43 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
6 s 3 56.63 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -- B.D. BEZ
7 s 3 57.89 KOZIKOWSKI Bartłomiej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
8 s 3 59.02 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN --
600 m M
1 1:25.62 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP --
2 1:33.07 ZABOROWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV
3 1:33.91 BARAN Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
4 1:34.87 KOMOROWSKI Dariusz LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/3675/11 4
5 1:36.64 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
6 1:38.68 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
7 1:39.41 WROTNIAK Krystian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V #
8 1:40.79 SANGHO Belco GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
9 1:43.03 ROMANOWSKI Dominik KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
10 1:47.99 SOLIŃSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP --
11 1:51.90 BIAŁKOWSKI Marcin niest. Bydgoszcz # 95 U16 KP --
800 m M
1 s 1 1:53.48 FALKOWSKI Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 s 1 1:53.58 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
3 s 1 1:59.06 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 s 1 2:00.08 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
5 s 1 2:00.61 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP III
6 s 1 2:03.67 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP IV STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
7 s 1 2:08.45 JANKOWSKI Paweł NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
1 s 2 2:04.42 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP IV B.D.
2 s 2 2:10.83 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
3 s 2 2:18.63 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
4 s 2 2:27.29 WOJCIECHOWSKI Jakub UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
1 s 3 2:02.44 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP IV
2 s 3 2:02.81 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
3 s 3 2:04.30 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 93 U18 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0692/12 2016 2
4 s 3 2:11.56 KLAYBOR Szymon KS Wda Świecie 94 U18 KP --
5 s 3 2:18.90 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
6 s 3 2:26.92 FRĄCKOWSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 95 U16 KP -- WOJTAS Marek # Z/0686/12 2013 BEZ
1500 m M
1 3:56.97 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM II
2 4:04.72 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP III
3 4:11.53 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
4 4:12.92 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP IV #
5 4:17.34 KOKOCKI Paweł MKL Toruń 90 U23 KP -- B.D. BEZ
6 4:22.99 SEWERYN Mariusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
7 4:23.23 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP -- #
8 4:24.43 GACIOCH Karol NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -- #
9 4:24.64 BARYZA Bartłomiej MUKS Roszak Solec Kujawski 92 U20 KP -- B.D. BEZ
10 4:25.22 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń # 93 U18 KP -- B.D. # Z/4955/15 2019
11 4:30.54 CHYLIŃSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- #
12 4:34.39 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
13 4:45.94 ROGULSKI Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
3000 m M
1 9:12.17 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN III
2 9:14.11 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN III
3 9:16.88 KOWALSKI Mariusz LKS Zantyr Sztum # 89 U23 PM -- B.D. # 3
4 9:33.38 BANASZEWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP IV #
5 9:39.46 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM IV MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2019 3
6 9:40.82 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
7 9:41.24 LEWANDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 92 U20 PM IV
110 m pł J MŁ M
1 13.95 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP -2.6 I #
2 14.39 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -2.6 II
4 15.86 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -2.6 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
110 m pł M (99.1) M
3 15.42 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -2.6 II B.D. # 3
400 m pł J MŁ M
4 60.53 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
400 m pł M
1 55.54 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM II
2 58.48 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP III #
3 59.71 KIRYS Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP IV #
Wzwyż M
1 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
2 1.95 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN II
3 1.90 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
4 1.80 TRZCIŃSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
5 1.80 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
6 1.75 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP IV
7 1.75 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP --
8 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
9 1.70 BIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
10 1.60 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
11 1.60 BUKOWSKI Bartłomiej MLKS Tucholanka Tuchola 94 U18 KP -- B.D. # BEZ
12 1.55 JAKOBY Mateusz LUKS Pomorzanin Serock 94 U18 KP --
W dal M
1 7.14 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.4 II MODELSKI Michał # Z/2170/11 2016 M
2 6.95 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.9 II B.D. # 1
3 6.80 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.9 II #
4 6.79 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +1.4 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
5 6.74 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +2.0 III #
6 6.59 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.5 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
7 6.50 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.1 III B.D. 3
8 6.47 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +1.2 III B.D. # 3
9 6.12 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.6 IV
10 6.09 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.8 IV
11 6.07 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.2 IV
12 5.94 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM +0.5 IV
13 5.27 WYZINA Damian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP +2.3 --
14 5.24 ŚLUSARSKI Jakub KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.9 --
15 5.21 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
16 5.10 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.6 -- B.D. B.D. # BEZ
17 4.95 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP +0.7 --
18 4.32 WIERTEL Kacper KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM +2.4 --
Trójskok M
  14.50 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +1.0 II #
  15.01 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +1.0 I KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
1 15.09 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +2.3 I KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
2 14.91 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.7 I #
3 14.57 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +2.6 II #
4 14.21 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.5 III #
5 13.80 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.4 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
Kula (4) M
1 10.41 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
2 9.24 RUCZEWSKI Kamil UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
3 9.00 KIJEWSKI Patryk KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
Kula (5) M
1 17.82 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP I B.D. M
2 16.52 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
3 11.95 MICHEWICZ Kamil NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
4 11.61 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
5 10.51 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
6 10.34 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ --
7 9.85 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- B.D. B.D. # 1
8 8.78 ZAKRZEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola 94 U18 KP --
Kula (7.26) M
1 14.50 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
2 14.13 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U23 MZ II RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2019
Dysk (1) M
1 35.02 STRUPOWSKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
2 34.57 CZARNOTTA Dawid KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V #
3 29.76 SZATKOWSKI Amadeusz KS Wda Świecie 96 U16 KP --
4 26.32 KOWALSKI Bartosz KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
5 25.31 KWIATKOWSKI Sebastian KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
6 24.74 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
7 24.17 KOWALSKI Kamil KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
Dysk (1.5) M
1 51.09 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
2 46.26 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP II B.D. # 3
3 32.58 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
4 24.80 MICHEWICZ Kamil NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 41.24 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
Dysk (2) M
1 44.28 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM II #
2 36.37 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP III
Oszczep (600) M
1 43.84 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP IV HULISZ Robert B.D. # Z/1631/13 2018 1
2 42.11 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 40.74 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP V
4 39.87 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP V SCHULZ Stanisław BEZ
5 38.80 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
Oszczep (700) M
1 50.24 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
2 47.10 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV B.D. 1
3 43.80 JETTER Łukasz UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/4380/11 2012 3
4 42.21 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
5 38.44 CYRANOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP --
6 38.38 GROMOWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/2157/11 2014 3
7 38.00 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
8 37.03 CHLEBOWSKI Mikołaj UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward 5
Oszczep (800) M
1 66.58 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
2 66.24 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL I #
3 64.97 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
4 62.87 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP I
5 59.92 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 78 Sen KP II
6 53.60 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk # 89 U23 PM III GRECKA Ewa Z/1132/12 2019 3
7 44.89 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP IV
8 44.58 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV #
9 40.60 WEDER Krzysztof SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.3753352165222 sekund