Warszawa 09.05.2010
Mityng Warszawski
100 m K
1 e 1 12.86 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III #
2 e 1 13.21 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.8 IV
3 e 1 13.50 GAŁĄZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.8 IV
4 e 1 13.59 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.8 -- #
5 e 1 13.69 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 IV
6 e 1 14.30 BACŁAWSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.8 --
7 e 1 14.44 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ +0.8 -- #
1 e 2 12.73 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.1 II #
2 e 2 13.02 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 e 2 13.76 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.1 IV #
4 e 2 13.83 WOŁEK Iwona MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.1 V
5 e 2 13.94 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.1 --
6 e 2 14.05 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.1 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
1 e 3 13.46 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.0 IV #
2 e 3 13.82 WALISZEWSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.0 --
3 e 3 14.21 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ +1.0 V
1 f A 13.04 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.6 III #
2 f A 13.28 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.6 IV
3 f A 13.45 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.6 IV
4 f A 13.52 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.6 IV #
5 f A 13.59 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.6 -- #
6 f A 13.62 GAŁĄZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.6 IV
1 f B 13.78 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.9 IV #
2 f B 13.83 WALISZEWSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +0.9 --
3 f B 14.05 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.9 --
4 f B 14.42 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ +0.9 -- #
200 m K
1 s 1 23.78 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +1.0 M
2 s 1 26.04 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ +1.0 II B.D. B.D. # BEZ
3 s 1 26.34 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ +1.0 III B.D. # 3
4 s 1 27.49 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.0 IV
5 s 1 28.01 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.0 -- #
1 s 2 26.29 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.5 III #
2 s 2 27.83 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +0.5 IV #
3 s 2 28.47 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +0.5 IV #
4 s 2 28.56 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +0.5 V #
5 s 2 29.48 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +0.5 --
6 s 2 29.84 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.5 -- #
300 m K
1 s 1 45.87 WOŁEK Iwona MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
2 s 1 46.41 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
400 m K
1 s 1 60.54 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III LEWANDOWSKI Jacek
2 s 1 63.19 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 93 U18 MZ IV
3 s 1 65.15 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -- #
4 s 1 65.75 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ V
5 s 1 65.93 SŁUMIŃSKA Olga MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
600 m K
1 s 1 1:44.33 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. B.D. BEZ
2 s 1 1:48.54 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
3 s 1 1:51.91 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
800 m K
1 s 1 2:23.61 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
2 s 1 2:24.71 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
3 s 1 2:24.82 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
1000 m K
1 s 1 2:54.64 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD -- B.D. BEZ
2 s 1 2:55.16 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
3 s 1 3:30.15 LATOSZEK Gabriela AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ V
4 s 1 3:38.07 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.48 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.2 I #
3 e 1 15.53 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 e 1 17.25 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.2 IV
1 f 14.66 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.2 II #
2 f 15.67 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.2 II #
4 f 16.69 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.2 III
100 m pł K
2 e 1 14.76 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.2 II
4 e 1 16.29 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.2 III #
3 f 16.02 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.2 III #
Wzwyż K
1 1.60 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ III
2 1.50 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
3 1.45 CHOROMAŃSKA Marta OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV
4 1.40 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
Tyczka K
1 3.00 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
2 2.20 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU --
W dal K
  5.02 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +0.4 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
1 5.56 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +1.9 II
2 5.52 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.9 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
3 5.30 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.7 III
4 5.16 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +3.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
5 4.94 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.2 -- #
6 4.92 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.1 IV #
7 4.81 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.0 IV #
8 4.79 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.1 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
9 4.49 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 93 U18 MZ +0.7 --
10 4.44 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.6 --
11 3.87 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ +1.0 --
12 3.85 MAŁACHOWSKA Katarzyna UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.5 --
13 2.77 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.8 -- #
Trójskok K
1 11.93 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.4 II ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
2 11.45 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ +1.7 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 10.50 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.9 IV
4 10.39 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV
5 10.22 WARDA Monika MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.7 IV
Kula (4) K
1 14.49 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 11.66 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
3 11.24 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ III B.D. # 2
4 10.96 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
5 10.54 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
6 10.06 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ III
7 9.49 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ IV
8 9.37 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
9 9.09 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
10 8.51 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
11 8.30 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ V #
12 8.15 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
13 7.52 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ --
14 7.45 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
15 7.35 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ --
16 7.20 ROGUSKA Aneta AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
17 6.34 RADZKA Martyna MLKL Płock 96 U16 MZ --
18 5.68 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
Dysk (1) K
1 43.74 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 36.35 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
3 34.46 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III #
4 29.90 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ IV
5 27.60 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
6 26.37 MITKOWSKA Justyna MKS Pułtusk 94 U18 MZ -- #
7 23.89 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ V
8 22.70 RADZKA Martyna MLKL Płock 96 U16 MZ --
9 21.47 ROGUSKA Aneta AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
10 18.54 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ -- #
Młot (3) K
1 42.88 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III #
2 39.06 PĘDZIWIATR Kaja AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ IV
3 28.59 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V #
4 21.47 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
Młot (4) K
1 64.36 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M
2 60.11 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ M
3 57.29 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
4 50.69 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
5 44.16 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ II B.D. # 2
6 42.07 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
7 40.67 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
8 34.85 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ IV
Oszczep (600) K
1 52.84 CZENSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ M
2 35.15 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ III
3 33.96 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV
4 31.21 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 30.32 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
6 29.90 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- #
7 28.97 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- #
8 28.68 GOŁASZEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ --
9 28.16 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ V
10 26.96 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
11 26.94 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
12 25.98 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
13 24.78 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
14 24.04 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
100 m M
1 e 1 11.34 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +1.3 III B.D. Z/1575/12 2013 2
1 e 1 11.50 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +1.0 III #
2 e 1 11.51 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +1.0 III
2 e 1 11.56 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.3 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 e 1 11.62 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.0 III #
3 e 1 12.05 KRUPA Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.3 IV
4 e 1 11.67 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ +1.0 III
4 e 1 12.39 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.3 --
5 e 1 11.91 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +1.0 IV
5 e 1 12.54 STYCZYŃSKI Paweł UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.3 --
6 e 1 11.95 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.0 IV #
6 e 1 12.90 SUROWANIEC Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.3 --
7 e 1 12.62 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ +1.0 --
7 e 1 13.49 KAŁUŻNY Michał UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.3 --
1 e 2 11.26 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +1.2 II B.D. 2
1 e 2 11.59 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.3 III #
2 e 2 11.31 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.2 III
2 e 2 11.74 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.3 III
3 e 2 11.34 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +1.2 III
3 e 2 11.92 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV #
4 e 2 11.66 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 e 2 11.96 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV
5 e 2 11.82 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.2 IV #
5 e 2 12.03 GRADOLEWSKI Maciej KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +1.3 IV
6 e 2 11.85 ZAJĄC Mateusz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ +1.2 IV
6 e 2 12.31 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +1.3 -- #
7 e 2 11.91 JABŁONKA Kamil LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ +1.2 IV
7 e 2 12.37 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.3 -- #
8 e 2 13.18 BILIŃSKI Bartłomiej MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +1.3 --
1 e 3 11.17 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.7 II
1 e 3 11.17 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.9 II
2 e 3 11.43 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
2 e 3 11.74 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.7 III
3 e 3 11.44 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +0.9 III
3 e 3 11.76 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.7 IV #
4 e 3 11.78 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.7 IV #
4 e 3 11.83 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
5 e 3 11.85 URBANOWSKI Patryk LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ +0.9 IV ZGLESZEWSKI Daniel 3
5 e 3 12.10 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.7 IV
6 e 3 11.88 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.9 IV #
6 e 3 12.29 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.7 -- #
7 e 3 12.33 GOŁĘBIEWSKI Cezary MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.9 --
7 e 3 12.33 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +0.7 -- #
8 e 3 12.40 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.7 -- #
9 e 3 13.16 SAŁATA Piotr UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +0.7 --
1 f A 11.20 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +1.0 II
2 f A 11.24 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +1.0 II B.D. 2
1 f B 11.57 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +1.3 III
2 f B 11.59 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +1.3 III #
3 f B 11.62 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.3 III #
4 f B 11.67 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +1.3 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
5 f B 11.88 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.3 IV #
1 f C 11.15 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.3 II
2 f C 11.68 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.3 III #
3 f C 11.75 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 III #
4 f C 11.77 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.3 IV
5 f C 12.07 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV
200 m M
1 s 1 22.65 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +0.8 II B.D. # BEZ
2 s 1 22.81 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.8 III #
3 s 1 23.13 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.8 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 1 23.36 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ +0.8 III
5 s 1 23.66 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 IV #
6 s 1 23.76 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ +0.8 --
7 s 1 24.13 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +0.8 IV
8 s 1 25.23 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.8 --
1 s 2 23.19 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +1.2 III B.D. Z/1575/12 2013 2
2 s 2 24.88 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +1.2 -- #
3 s 2 24.91 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.2 --
4 s 2 24.93 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +1.2 --
5 s 2 25.54 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ +1.2 --
6 s 2 25.62 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ +1.2 --
1 s 3 23.46 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
2 s 3 24.22 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.0 IV
3 s 3 24.40 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ +1.0 IV
4 s 3 24.90 WRONA Łukasz WAT Warszawa 86 Sen MZ +1.0 -- KLESZOWSKI Leszek 3
5 s 3 25.10 CENDROWSKI Marcin UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 --
6 s 3 25.81 RAK Bartosz WAT Warszawa 87 Sen MZ +1.0 --
7 s 3 26.27 TUCZYŃSKI Kasper UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.0 --
300 m M
1 s 1 34.86 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ -- ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 1 35.98 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
3 s 1 41.00 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
4 s 1 42.31 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
5 s 1 43.01 SUROWANIEC Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
1 s 2 37.95 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
2 s 2 40.93 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
3 s 2 43.15 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -- #
4 s 2 43.55 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -- #
400 m M
1 s 1 53.64 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ IV
2 s 1 54.10 CHOTOMSKI Arkadiusz MUKS Płock 94 U18 MZ IV
3 s 1 54.79 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
4 s 1 55.74 ŚWIĄTEK Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ --
5 s 1 55.78 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
1 s 2 50.00 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 2 52.62 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ III #
3 s 2 54.66 HAN Albert LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV
4 s 2 55.13 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
5 s 2 59.48 CHRUSTOWSKI Radosław MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
6 s 2 60.88 PĘSZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
600 m M
1 s 1 1:20.49 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ --
2 s 1 1:30.33 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
3 s 1 1:30.79 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ --
4 s 1 1:31.83 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ III
5 s 1 1:33.83 KUNKOWSKI Eryk MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
6 s 1 1:43.79 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
7 s 1 1:48.21 GOCEJNA Michał MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
800 m M
1 s 1 2:03.12 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ IV B.D. B.D. 1
2 s 1 2:04.24 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
3 s 1 2:05.29 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM IV
4 s 1 2:09.20 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
5 s 1 2:12.27 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ --
6 s 1 2:13.93 ZASADA Tomasz MLKL Płock 94 U18 MZ --
7 s 1 2:20.23 GONTARSKI Dominik MLKL Płock 94 U18 MZ --
1000 m M
1 s 1 2:29.70 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 s 1 2:35.13 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -- #
3 s 1 2:37.17 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ --
4 s 1 2:37.53 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ -- B.D. # 1
5 s 1 2:37.90 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
6 s 1 2:38.24 WIĘCKOWSKI Mateusz MUKS Płock 89 U23 MZ -- B.D. 3
7 s 1 2:39.37 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
8 s 1 2:39.39 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ --
9 s 1 2:41.37 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
10 s 1 2:41.88 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ -- B.D. # BEZ
11 s 1 2:42.25 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ --
12 s 1 2:47.22 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
13 s 1 2:50.37 KOŚNIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
14 s 1 2:53.34 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
15 s 1 3:10.19 PACZKOWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
2000 m M
1 s 1 5:30.67 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ --
2 s 1 5:38.56 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ --
3 s 1 5:48.55 KOSĘDA Sebastian AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ --
4 s 1 5:49.24 PTAK Sławomir BKS Wataha Warszawa # 86 Sen MZ -- B.D. Z/2128/17 2018
5 s 1 5:57.06 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ -- #
6 s 1 6:03.93 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
7 s 1 6:05.01 KORNATOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
8 s 1 6:07.59 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -- B.D. # Z/0247/11 2019 II
9 s 1 6:09.09 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
10 s 1 6:23.77 TYSZKA Paweł OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ --
110 m pł J MŁ M
3 e 1 15.63 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.6 III ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
4 e 1 16.08 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ +1.6 IV #
5 e 1 17.00 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.6 -- #
2 f 1 15.72 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.5 III ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
3 f 1 16.34 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ +0.5 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.61 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +1.6 II #
2 e 1 14.96 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.6 II
1 f 1 14.83 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.5 II #
Wzwyż M
1 1.85 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ III #
1 1.90 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ III #
3 1.73 MILEWSKI Artur OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -- #
4 1.73 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ V #
5 1.73 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
6 1.60 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
6 1.60 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
8 1.60 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 87 Sen MZ II
2 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 4.20 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
W dal M
1 7.03 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.5 II
2 6.77 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.1 III #
3 6.55 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ +1.5 III
4 6.49 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.3 III #
5 6.49 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ +1.5 III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
6 5.79 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.2 -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
7 5.76 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ +1.3 --
8 5.46 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.1 -- #
9 5.45 GRADOLEWSKI Maciej KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.7 --
10 5.07 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.9 --
Trójskok M
1 14.85 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.3 I
2 13.51 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.5 III
3 13.45 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.1 III
4 13.02 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.3 IV
5 11.18 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.1 -- #
6 10.98 SAJNOG Adam MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.8 --
Kula (5) M
1 17.00 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
2 15.34 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 14.76 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ III ZGLESZEWSKI Daniel Z/4902/11 2014 1
4 14.62 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
5 14.24 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III
6 13.58 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0184/11 2018 2
7 13.38 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV #
8 13.34 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV #
9 13.19 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. 2
10 12.99 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
11 12.20 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
12 11.83 PAŁYSKA Jakub AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
13 9.50 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -- #
14 8.15 NOWAK Jakub MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
Kula (6) M
1 17.58 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 17.49 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
3 16.17 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ I ZGLESZEWSKI Daniel Z/4903/11 2011 1
4 15.33 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
5 15.09 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
6 13.49 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
7 12.10 GERAS Krystian MLKL Płock 92 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 18.13 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
2 14.67 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
1 58.93 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 49.97 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 44.69 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
4 44.15 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0184/11 2018 2
5 39.98 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
6 37.32 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
Dysk (1.75) M
1 48.77 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 46.50 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
Młot (5) M
1 67.79 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 60.73 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
3 57.64 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
4 53.83 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
5 41.61 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
6 40.40 WÓJCIK Stanisław AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ IV
7 39.41 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
Młot (6) M
1 68.49 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.94 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
3 56.07 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
4 40.72 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
6 28.99 MICHALSKI Paweł KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Młot (7.26) M
1 61.95 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U23 LU I
Oszczep (800) M
1 72.10 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
2 71.40 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
3 63.33 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
4 58.63 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
5 57.47 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
6 55.39 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
7 53.95 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III
8 52.27 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ III
9 48.97 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
10 48.12 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
11 46.79 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
12 46.70 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --
13 44.05 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV #
14 42.13 ŚWINIARSKI Damian MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD IV
15 41.27 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
16 40.28 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5021231174469 sekund