Wrocław 15 - 16.05.2010
Wrocławska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 s 1 13.75 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.0 IV B.D. # 3
2 s 1 13.96 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.0 V
3 s 1 14.51 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +1.0 --
4 s 1 14.67 AJCHEL Karolina Maria LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +1.0 -- #
5 s 1 14.83 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.0 --
1 s 2 13.57 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.3 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 s 2 13.58 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 IV
3 s 2 13.86 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 V
4 s 2 14.61 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 --
5 s 2 16.01 LEWANDOWSKA Estera MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.3 --
1 s 3 13.41 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.7 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 3 13.82 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V
3 s 3 13.94 POLAK Honorata MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.7 V
4 s 3 14.43 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V #
5 s 3 14.50 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V
6 s 3 15.43 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 -- #
1 s 4 13.88 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.7 V
2 s 4 14.13 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V
3 s 4 14.18 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.7 V
4 s 4 14.75 POSID Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 95 U16 OP -0.7 -- ROSIŃSKI Stanisław #
5 s 4 15.05 KACPERSKA Nikola MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS -0.7 --
1 e 1 12.78 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS -0.7 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 e 1 12.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.7 III B.D. # Z/3660/11 2019 M
3 e 1 14.26 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.7 --
4 e 1 14.30 BAKALARZ Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS -0.7 --
1 e 2 12.74 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
2 e 2 12.96 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.3 III
3 e 2 13.73 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.3 IV
4 e 2 14.10 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.3 --
5 e 2 15.27 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.3 --
1 e 3 12.37 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.2 II
2 e 3 12.43 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.2 II
3 e 3 13.41 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.2 IV
4 e 3 13.63 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 IV
5 e 3 14.34 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.2 --
1 e 4 12.69 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +0.7 II
2 e 4 12.80 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.7 III
3 e 4 12.87 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +0.7 III
4 e 4 13.51 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.7 IV
5 e 4 14.51 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.7 --
1 e 5 12.83 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.3 III
2 e 5 12.88 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.3 III #
3 e 5 13.64 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 IV B.D. # BEZ
4 e 5 13.77 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +0.3 IV B.D.
5 e 5 14.03 WRONA Roksana MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.3 --
6 e 5 15.62 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.3 --
1 e 6 12.81 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 III
2 e 6 13.33 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 --
3 e 6 13.69 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.2 IV #
1 e 7 12.79 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 III
2 e 7 13.51 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -0.2 IV
3 e 7 13.54 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.2 IV
4 e 7 14.34 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 --
1 f 1 12.44 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.6 II
2 f 1 12.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.6 II B.D. # Z/3660/11 2019 M
3 f 1 12.82 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.6 III
4 f 1 13.19 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.6 III #
5 f 1 13.30 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS +0.6 IV
6 f 1 13.58 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS +0.6 IV
200 m K
1 s 1 25.51 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.2 II
2 s 1 26.43 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.2 III
3 s 1 27.42 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP +0.2 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
4 s 1 29.12 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.2 --
5 s 1 29.99 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.2 -- B.D. BEZ
6 s 1 30.17 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.2 V
1 s 2 25.68 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.6 II
2 s 2 28.34 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.6 IV
3 s 2 29.04 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.6 -- #
4 s 2 29.50 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.6 V
5 s 2 29.58 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.6 V
6 s 2 30.02 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.6 V #
1 s 3 27.46 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
2 s 3 28.17 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.3 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 3 29.51 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.3 --
4 s 3 29.60 BAKALARZ Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS +0.3 --
5 s 3 30.28 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 --
6 s 3 30.40 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.3 -- #
7 s 3 31.61 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 -- #
1 s 4 26.31 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.7 III
2 s 4 26.57 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP +0.7 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
3 s 4 26.58 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.7 III #
4 s 4 27.57 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.7 IV
5 s 4 28.13 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.7 IV
6 s 4 29.79 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.7 --
7 s 4 31.26 KACPERSKA Nikola MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS +0.7 --
1 s 5 25.91 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.5 II
2 s 5 27.80 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.5 IV B.D. # BEZ
3 s 5 28.78 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.5 --
4 s 5 29.83 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.5 V
5 s 5 32.58 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.5 --
6 s 5 32.84 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.5 --
1 s 6 25.78 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.2 II #
2 s 6 25.93 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +1.2 II #
3 s 6 26.51 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.2 III
4 s 6 28.79 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.2 V
5 s 6 29.37 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.2 V #
6 s 6 30.31 WRONA Roksana MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +1.2 --
7 s 6 32.33 LENIEC Karolina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +1.2 --
1 s 7 26.21 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.5 II #
2 s 7 27.91 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS +0.5 IV
3 s 7 29.56 KLONOWSKA Pamela LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +0.5 --
4 s 7 29.98 KOZIOŁ Laura LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP +0.5 V
5 s 7 30.42 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.5 --
6 s 7 30.65 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.5 -- #
1 s 8 26.54 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -1.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
2 s 8 27.09 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -1.4 III #
3 s 8 27.43 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -1.4 IV
4 s 8 27.93 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.4 IV B.D. # 3
5 s 8 28.24 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -1.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
6 s 8 30.72 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.4 --
1 s 9 28.43 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS +0.8 IV
2 s 9 29.74 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.8 --
3 s 9 29.77 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.8 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
4 s 9 30.34 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.8 --
400 m K
1 s 1 56.17 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 s 1 57.87 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
3 s 1 58.04 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
4 s 1 59.90 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
5 s 1 60.21 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 2
6 s 1 60.41 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III #
7 s 1 63.43 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U20 DS IV
1 s 2 65.29 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -- SATORA Jan
2 s 2 66.58 KRAWIEC Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
3 s 2 67.30 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
4 s 2 68.91 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
5 s 2 70.54 LITWICKA Karolina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
6 s 2 78.44 PASTUSZCZAK Adrianna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
600 m K
1 s 1 1:45.33 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy # 96 U16 OP IV
2 s 1 1:50.05 STACHERA Joanna UKS-MOS Opole 96 U16 OP -- B.D. # BEZ
3 s 1 1:51.69 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS --
4 s 1 1:53.19 FRANKOWSKA Paulina SSMKS Parasol Wrocław # 98 U14 DS -- #
5 s 1 1:53.71 OLEKSY Kinga LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
6 s 1 1:54.39 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U12 DS -- GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
7 s 1 1:54.49 UCIECHOWSKA Jolanta UKS-MOS Opole 96 U16 OP --
8 s 1 1:55.37 ŚLIWIŃSKA Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
9 s 1 1:58.39 KULIŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
10 s 1 1:59.49 SARAPATA Zuzanna MKS MOS Wrocław # 98 U14 DS --
11 s 1 2:01.33 LECHOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS --
12 s 1 2:02.91 KACZOROWSKA Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U14 DS --
13 s 1 2:03.71 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław # 00 U12 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1609/15 2019 2
14 s 1 2:05.67 OSTROWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 98 U14 DS -- #
15 s 1 2:05.67 WRÓBEL Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS -- #
16 s 1 2:07.37 WISTUBA Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP --
17 s 1 2:09.81 STANISŁAWSKA Karina WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS --
18 s 1 2:12.21 KLEMENTOWSKA Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U14 DS --
19 s 1 2:15.27 MORAWSKA Gabriela SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS --
20 s 1 2:19.39 KAMIŃSKA Alicja SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
21 s 1 2:36.67 GAŹDZICKA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 98 U14 DS --
22 s 1 2:44.71 MATUSZAK Katarzyna SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
23 s 1 2:44.89 GROCHOWSKA Patrycja SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
800 m K
1 s 1 2:14.07 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II
2 s 1 2:15.43 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD II B.D. 3
3 s 1 2:15.57 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
4 s 1 2:24.97 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 3
5 s 1 2:25.73 DROZD Paulina LKS Polkowice 94 U18 DS IV
6 s 1 2:26.63 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV
7 s 1 2:27.17 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
8 s 1 2:31.59 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS IV #
9 s 1 2:32.73 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
10 s 1 2:46.03 KRÓLICZEK Sara GLKS Świdnica 96 U16 DS -- GLINKA Waldemar #
11 s 1 2:47.73 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
1500 m K
1 s 1 4:56.20 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP III
2 s 1 4:57.72 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS IV
3 s 1 5:02.24 UCIECHOWSKA-RUZIK Teresa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP --
4 s 1 5:03.44 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
5 s 1 5:22.48 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
6 s 1 5:29.20 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
7 s 1 6:34.73 KRAUZE Sylwia UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław # 93 U18 DS --
5000 m K
1 s 1 19:20.94 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 91 U20 KP III GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
2 s 1 19:21.06 SCHIEWE Michelle GLKS Świdnica 92 U20 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/1327/11 2011 2
3 s 1 19:21.80 CZARNOTTA Jagoda GLKS Świdnica 92 U20 DS III
4 s 1 19:30.80 WINNICKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # 3
5 s 1 19:32.62 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U20 OP --
6 s 1 21:02.87 MUSZAK Anna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 91 U20 DS --
100 m pł MŁ K
1 e 1 15.19 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +1.4 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 e 1 15.28 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +1.4 II
3 e 1 15.95 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.4 III #
4 e 1 19.32 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.4 --
1 e 2 19.10 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +1.9 --
2 e 2 20.80 NASTALSKA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U14 DS +1.9 --
3 e 2 22.66 BURDYNA Nicola MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS +1.9 -- #
2 f 1 15.08 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.8 II
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.81 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.9 III
2 e 1 15.92 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.9 III #
5 f 1 15.66 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.8 II
6 f 1 15.68 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.8 II #
100 m pł K
1 e 1 14.45 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.6 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 e 1 14.48 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +1.6 I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 e 1 14.67 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.6 II
4 e 1 15.15 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.6 II
5 e 1 15.39 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.6 II #
6 e 1 17.35 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP +1.6 IV
1 e 2 15.27 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -1.7 II
2 e 2 16.53 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP -1.7 III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 e 2 16.63 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -1.7 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
4 e 2 16.90 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.7 III B.D. # BEZ
1 f 1 14.50 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 f 1 15.07 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.8 II
3 f 1 15.27 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II #
4 f 1 15.32 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.8 II
300 m pł K
1 s 1 50.08 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
2 s 1 56.08 PALUCH Karolina LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
3 s 1 63.42 CHMIELEWSKA Manuela LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
400 m pł K K
1 s 1 64.17 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 64.91 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
3 s 1 67.05 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP III
4 s 1 67.48 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
5 s 1 68.78 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
6 s 1 69.34 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS IV
7 s 1 69.68 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP IV
8 s 1 70.04 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
2000 m prz K
1 s 1 7:25.47 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP II ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
2 s 1 7:31.27 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
3 s 1 7:31.59 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS III #
4 s 1 7:39.48 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 f 1 1.65 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS II
3 f 1 1.55 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
4 f 1 1.50 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
5 f 1 1.50 WRÓBEL Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP IV #
6 f 1 1.45 CYBULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
7 f 1 1.45 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
8 f 1 1.45 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
9 f 1 1.40 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
10 f 1 1.25 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
11 f 1 1.20 KLUWAK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
Tyczka K
1 f 1 3.60 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 f 1 3.00 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II
3 f 1 2.60 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV #
4 f 1 2.60 RUTKOWSKA Gabriela MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
5 f 1 2.20 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V B.D. # 3
W dal K
1 f 1 4.79 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
1 f 1 5.83 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS -0.5 I ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 f 1 4.65 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 V
2 f 1 5.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ -0.2 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 f 1 4.51 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.3 V #
3 f 1 5.40 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS -0.6 II #
4 f 1 4.37 CHOŁA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
4 f 1 5.30 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS 0.0 III
5 f 1 4.31 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
5 f 1 5.30 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III
6 f 1 4.27 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.9 -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
6 f 1 5.19 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +1.4 III #
7 f 1 4.23 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
7 f 1 4.72 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +0.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
8 f 1 4.22 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
8 f 1 4.47 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.1 --
9 f 1 4.13 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 -- #
9 f 1 4.36 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 --
10 f 1 4.06 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS 0.0 --
10 f 1 4.18 SZYMAŃSKA Justyna LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP +0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/4375/11 2011 4
11 f 1 3.94 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS 0.0 --
11 f 1 4.05 SZYMAŃCZAK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
12 f 1 3.52 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.1 -- #
12 f 1 4.03 KURCZABA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
13 f 1 3.92 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +0.1 --
14 f 1 3.90 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 --
15 f 1 3.80 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
16 f 1 3.71 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 -- #
17 f 1 3.59 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.2 --
Trójskok K
1 f 1 10.95 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.2 III B.D. 3
2 f 1 10.65 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.1 IV
Kula (3) K
1 f 1 10.36 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
2 f 1 8.40 MROZIK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
3 f 1 7.68 STEFANIAK Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
4 f 1 7.54 BYSIEC Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
5 f 1 7.32 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
6 f 1 6.82 MISZTELA Patrycja MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 13.64 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 f 1 12.72 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP I #
3 f 1 12.70 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
4 f 1 11.50 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS III
5 f 1 11.41 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
6 f 1 10.78 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
7 f 1 9.98 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV B.D. 2
8 f 1 9.79 KULCZYCKA Agnieszka LKS Orzeł Namysłów 92 U20 OP IV
9 f 1 9.25 ŚWITALSKA Paulina MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV
10 f 1 8.81 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
11 f 1 8.71 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
12 f 1 7.98 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
13 f 1 7.58 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
14 f 1 7.42 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
15 f 1 7.42 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 42.12 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
2 f 1 39.82 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 38.88 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
4 f 1 38.65 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
5 f 1 32.77 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
6 f 1 32.29 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III KORBUT Piotr 3
7 f 1 31.93 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
8 f 1 31.17 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP IV #
9 f 1 28.80 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV B.D.
10 f 1 27.57 MAZUR Joanna MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP IV
11 f 1 27.20 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS IV B.D. BEZ
12 f 1 26.43 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
13 f 1 26.38 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
14 f 1 25.45 KULCZYCKA Agnieszka LKS Orzeł Namysłów 92 U20 OP --
15 f 1 23.60 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
16 f 1 22.05 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- B.D. 2
17 f 1 21.26 WIEDRO Natalia MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan 5
18 f 1 18.25 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
Młot (4) K
1 f 1 45.98 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
2 f 1 41.78 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
3 f 1 32.00 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
Oszczep (600) K
1 f 1 40.18 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert B.D. Z/4391/11 2015 3
2 f 1 38.14 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
3 f 1 37.26 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
4 f 1 37.08 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III
5 f 1 35.50 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III #
6 f 1 35.38 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
7 f 1 33.00 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
8 f 1 30.94 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV B.D. 3
9 f 1 30.74 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
10 f 1 30.48 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
11 f 1 30.15 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
12 f 1 29.80 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V #
13 f 1 29.37 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS --
14 f 1 28.57 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
15 f 1 28.00 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
16 f 1 27.26 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
17 f 1 26.90 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
18 f 1 26.88 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
19 f 1 26.73 WILK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
20 f 1 26.34 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
21 f 1 25.90 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
22 f 1 24.98 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
23 f 1 22.12 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
24 f 1 21.74 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
25 f 1 20.73 STEFANIAK Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
26 f 1 19.11 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
27 f 1 18.13 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
100 m M
1 s 1 12.47 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 V
2 s 1 13.08 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.9 --
3 s 1 13.66 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.9 --
4 s 1 13.95 TASAREK Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP -0.9 --
5 s 1 14.68 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 --
6 s 1 14.91 JACKOWSKI Maciej WLKS Wrocław 97 U14 DS -0.9 --
7 s 1 15.07 SANCAKLI Denis MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP -0.9 --
1 s 2 12.07 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.4 IV #
2 s 2 12.58 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.4 V
3 s 2 12.69 MICHALIK Piotr GLKS Świdnica 96 U16 DS -0.4 V
4 s 2 12.92 GÓRSKI Aleksander LKS Orzeł Namysłów 96 U16 OP -0.4 --
5 s 2 12.96 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.4 --
6 s 2 13.19 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS -0.4 --
7 s 2 14.08 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -0.4 --
8 s 2 14.30 ISKRA Patryk MKS Ekonomik Nysa # 97 U14 OP -0.4 -- SATORA Jan BEZ
1 s 3 12.49 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -1.0 V
2 s 3 12.85 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -1.0 --
3 s 3 13.05 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.0 --
4 s 3 13.31 NOGA Daniel MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.0 --
5 s 3 13.39 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U14 OP -1.0 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
6 s 3 13.39 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -1.0 --
7 s 3 14.73 STĘPIEŃ Wojciech LLKS Bielawianka 95 U16 DS -1.0 --
8 s 3 15.09 NOWAK Kamil MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP -1.0 --
1 e 1 11.38 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.1 III STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 e 1 11.54 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.1 III
3 e 1 12.07 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +0.1 --
4 e 1 12.20 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 94 U18 MA +0.1 IV B.D. OSTROWSKA Justyna # , Z/2032/11 , 2019
1 e 2 11.57 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +1.0 III B.D. # BEZ
2 e 2 11.90 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +1.0 IV #
3 e 2 11.92 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.0 IV
4 e 2 12.07 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.0 IV
5 e 2 12.43 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +1.0 -- #
1 e 3 11.49 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.1 III #
2 e 3 11.64 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -1.1 III B.D. B.D. # 2
3 e 3 11.72 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.1 III
4 e 3 12.05 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.1 IV
5 e 3 12.88 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -1.1 --
1 e 4 11.37 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +0.3 III #
2 e 4 11.41 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.3 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 e 4 11.91 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.3 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 e 4 12.30 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS +0.3 --
1 e 5 11.39 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.4 III #
2 e 5 11.51 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -0.4 III
3 e 5 11.69 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 e 5 12.40 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS -0.4 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 e 6 11.22 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP +0.3 II GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
2 e 6 11.54 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.3 III
3 e 6 11.99 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.3 IV #
4 e 6 12.10 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.3 IV B.D. 3
5 e 6 12.30 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS +0.3 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
1 f 1 11.13 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP +0.8 II GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
2 f 1 11.21 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.8 II #
3 f 1 11.23 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
4 f 1 11.27 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.8 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 f 1 11.30 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.8 II #
6 f 1 11.42 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.8 III
7 f 1 11.55 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.8 III
200 m M
1 s 1 22.32 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.2 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
2 s 1 22.55 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.2 II
3 s 1 22.64 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 s 1 22.84 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS +0.2 III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
5 s 1 22.92 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.2 III
6 s 1 22.96 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
7 s 1 24.45 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB +0.2 --
1 s 2 24.35 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.7 IV #
2 s 2 24.36 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.7 IV
3 s 2 24.62 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -0.7 -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
4 s 2 25.29 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -0.7 --
5 s 2 25.29 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V
1 s 3 23.22 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS +0.8 III
2 s 3 25.12 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.8 --
3 s 3 26.21 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +0.8 --
4 s 3 26.93 WOŻNIAKOWSKI Piotr LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.8 --
1 s 4 23.13 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.6 III #
2 s 4 24.70 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 94 U18 MA +0.6 -- B.D. OSTROWSKA Justyna # , Z/2032/11 , 2019
3 s 4 27.02 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS +0.6 --
4 s 4 27.32 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +0.6 --
1 s 5 22.96 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +0.6 III
2 s 5 22.96 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.6 III
3 s 5 25.35 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS +0.6 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 5 25.99 SUJECKI Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS +0.6 --
1 s 6 22.54 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS +0.6 II #
2 s 6 24.18 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.6 IV #
3 s 6 24.52 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +0.6 -- #
4 s 6 24.60 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +0.6 -- #
5 s 6 25.98 MICHALIK Piotr GLKS Świdnica 96 U16 DS +0.6 --
6 s 6 26.13 NOWAK Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 97 U14 DS +0.6 -- #
1 s 7 23.44 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP +0.3 III
2 s 7 23.96 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
3 s 7 24.97 MIERZEJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS +0.3 -- B.D. # BEZ
1 s 8 22.84 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.4 III B.D. B.D. # 2
2 s 8 24.03 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.4 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
3 s 8 24.38 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.4 IV
4 s 8 25.80 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS +0.4 --
5 s 8 26.16 PAŁYS Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +0.4 --
6 s 8 26.19 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.4 --
7 s 8 26.45 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.4 --
400 m M
1 s 1 47.13 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 s 1 48.93 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
3 s 1 49.55 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
4 s 1 50.06 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
5 s 1 50.11 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
6 s 1 50.42 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
7 s 1 50.67 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. BEZ
1 s 2 50.37 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II
2 s 2 51.07 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS III
3 s 2 51.66 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP III B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
4 s 2 52.16 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U23 OP III B.D. 2
5 s 2 52.69 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III #
6 s 2 52.94 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV #
7 s 2 53.69 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
1 s 3 52.87 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV
2 s 3 54.09 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS IV #
3 s 3 54.36 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. BEZ
4 s 3 54.68 BANAT Rafał SSMKS Parasol Wrocław # 94 U18 DS IV #
5 s 3 54.73 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
6 s 3 57.48 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP --
1 s 4 53.33 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
2 s 4 54.22 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS IV
3 s 4 55.27 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 4 55.47 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB --
5 s 4 55.93 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 92 U20 DS --
6 s 4 60.21 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
7 s 4 61.29 PUSZKAR Radosław LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
1 s 5 54.41 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS IV #
2 s 5 55.56 MISTERSKI Grzegorz WLKS Wrocław # 92 U20 DS --
3 s 5 56.20 ŚWIERCZAK Rafał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
4 s 5 59.64 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -- B.D. # BEZ
5 s 5 61.44 PTASZEK Konrad MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
6 s 5 61.70 BODZIONY Szymon WLKS Wrocław 94 U18 DS --
800 m M
1 s 1 1:54.30 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. 3
2 s 1 1:55.52 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS II
3 s 1 1:56.06 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II
4 s 1 1:56.60 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS II
5 s 1 1:56.62 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP II DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
6 s 1 1:56.64 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
7 s 1 1:57.58 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
8 s 1 1:59.38 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
9 s 1 1:59.60 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
10 s 1 2:03.12 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
1 s 2 2:00.58 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB III
2 s 2 2:02.42 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
3 s 2 2:03.00 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV
4 s 2 2:03.52 MIKUŁKO Marek MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV
5 s 2 2:03.78 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
6 s 2 2:04.46 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
7 s 2 2:05.50 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV
8 s 2 2:05.74 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
9 s 2 2:06.23 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
1 s 3 2:06.92 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
2 s 3 2:07.82 NIEZGÓDKA Patryk MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 3 2:10.40 WÓJTOWICZ Adrian MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
4 s 3 2:10.88 FLORCZAK Piotr LKS Orzeł Namysłów 92 U20 OP --
5 s 3 2:27.60 CZAPLIŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
6 s 3 2:28.10 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -- B.D. MARCINÓW Ryszard # , Z/3651/11 , 2019 1
7 s 3 2:37.93 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
1 s 4 2:11.67 BIAŁEK Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 91 U20 DS -- B.D. BEZ
2 s 4 2:12.12 SZARYCZ Łukasz LUKS Podium Kup 94 U18 OP --
3 s 4 2:13.89 SIENKIEWICZ Hubert LKS Polkowice 93 U18 DS -- #
4 s 4 2:14.24 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
5 s 4 2:23.58 STANKIEWICZ Paweł LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
1000 m M
1 s 1 3:07.49 NIEMIEC Daniel MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP --
2 s 1 3:08.45 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
3 s 1 3:11.83 BUŁKA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 95 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz
4 s 1 3:13.59 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
5 s 1 3:26.49 WACHOWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U14 DS --
6 s 1 3:28.35 MISA Kamil LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U14 OP --
7 s 1 3:29.89 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
8 s 1 3:31.03 PASINIEWICZ Adrian LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U14 OP --
9 s 1 3:51.34 SOBUTKA Patryk SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
10 s 1 3:57.00 GALUSIŃSKI Patryk SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
11 s 1 4:00.26 BORKOWSKI Tomasz SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
12 s 1 4:03.94 RAKOWSKI Maciej SP 8 Wrocław 97 U14 DS --
13 s 1 4:09.88 WADAS Paweł SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
14 s 1 4:10.98 KRZAK Piotr SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
15 s 1 4:21.78 DOROCIAK Kamil SP 8 Wrocław 98 U14 DS --
1500 m M
1 s 1 4:05.34 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB III #
2 s 1 4:15.08 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja 90 U23 DS -- B.D. BEZ
3 s 1 4:18.44 PŁATEK Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 89 U23 DS --
4 s 1 4:28.07 JOLIBSKI Jacek MKS Aurum Kobud Złotoryja 91 U20 DS -- B.D. B.D. 4
5 s 1 4:29.82 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 1 4:33.74 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
7 s 1 4:36.18 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
8 s 1 4:37.20 SOCHA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0009/11 2011 4
9 s 1 4:57.40 ROJKOWSKI Łukasz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
5000 m M
1 s 1 15:27.79 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
2 s 1 15:29.51 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP III #
3 s 1 15:31.75 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
4 s 1 15:34.33 SOBCZYK Tomasz MKS Siechnice # 77 Sen DS III B.D. # Z/1218/11 2019 3
5 s 1 15:36.79 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS III #
6 s 1 15:40.47 PTAK Michał LUKS Podium Kup 92 U20 OP III
7 s 1 16:09.27 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
8 s 1 16:30.04 ŚLĘZAK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.82 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 15.93 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +1.5 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
3 s 1 19.72 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS +1.5 --
4 s 1 21.22 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS +1.5 --
1 s 2 16.65 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +1.9 III
2 s 2 17.76 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB +1.9 V
3 s 2 18.28 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB +1.9 V
4 s 2 18.61 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +1.9 -- #
4 f 1 16.27 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.15 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.7 III
2 e 1 15.71 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.7 III
3 e 1 16.04 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.7 IV #
4 e 1 16.31 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.7 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
1 e 2 17.06 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB +1.0 -- #
2 e 2 17.53 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.0 -- #
3 e 2 20.38 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.0 --
1 f 1 15.30 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.3 III
2 f 1 15.61 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.3 III
3 f 1 16.09 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.3 IV #
3 f 1 16.25 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB -1.0 IV #
4 f 1 16.39 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.3 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 f 1 16.48 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -1.0 IV
110 m pł M (99.1) M
1 e 2 14.51 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 e 2 14.65 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.8 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 e 2 15.15 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 II
4 e 2 15.25 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.8 II #
5 e 2 15.26 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.8 II
6 e 2 16.16 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.8 III
1 f 1 14.36 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.3 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 f 1 14.38 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.3 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 f 1 14.77 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +1.3 II #
4 f 1 15.02 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.3 II
110 m pł M
1 e 1 15.51 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.6 II B.D. # BEZ
2 e 1 16.09 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.6 III
3 e 1 16.39 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III
1 f 1 15.44 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.0 II B.D. # BEZ
2 f 1 15.57 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.0 II
300 m pł M
1 s 1 43.00 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 47.45 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
3 s 1 47.97 ŚWIĘTANOWSKI Łukasz MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
4 s 1 49.09 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
1 s 2 44.19 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
2 s 2 48.72 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
3 s 2 50.73 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 s 1 60.51 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV #
2 s 1 60.88 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS IV
3 s 1 61.04 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
4 s 1 61.08 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 53.71 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 s 1 55.02 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
3 s 1 56.45 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D. M
4 s 1 60.08 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
2000 m prz M
1 s 1 5:44.62 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS -- B.D. 1
2 s 1 6:10.38 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB -- #
3 s 1 6:16.40 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 2
4 s 1 6:19.08 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 s 1 6:20.66 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
6 s 1 6:31.55 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
7 s 1 6:40.43 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
8 s 1 6:47.77 BERLIK Piotr UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
9 s 1 6:53.59 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP -- B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II
2 f 1 1.90 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. 3
3 f 1 1.85 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 3
4 f 1 1.80 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV #
5 f 1 1.80 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ
6 f 1 1.75 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP IV
7 f 1 1.75 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS IV #
8 f 1 1.75 KAZUŁA Dawid LKS Orzeł Namysłów 93 U18 OP IV
9 f 1 1.70 POLUCHOWSKI Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # 5
10 f 1 1.70 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS --
11 f 1 1.55 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
12 f 1 1.55 NOWAK Maciej LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
13 f 1 1.35 KUĆ Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
Tyczka M
1 f 1 4.60 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS I
2 f 1 4.40 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 f 1 4.00 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
4 f 1 3.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
5 f 1 3.40 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV
6 f 1 3.20 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ
7 f 1 3.00 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
8 f 1 2.40 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
9 f 1 2.00 KOŁACZ Łukasz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
W dal M
1 f 1 4.87 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS 0.0 --
1 f 1 7.05 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 f 1 4.66 STĘPIEŃ Wojciech LLKS Bielawianka 95 U16 DS +0.6 --
2 f 1 6.79 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS 0.0 III
3 f 1 4.63 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +1.2 --
3 f 1 6.70 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS 0.0 III
4 f 1 4.52 TUMIŃSKI Kamil LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.5 -- #
4 f 1 6.67 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA 0.0 III B.D. 3
5 f 1 4.15 ATAMAŃCZUK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 97 U14 DS 0.0 --
5 f 1 6.55 TUROWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III
6 f 1 3.63 ZIEMBLICKI Jakub WLKS Wrocław 97 U14 DS +0.4 --
6 f 1 6.54 KRZESZEWSKI Paweł niest. Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III
7 f 1 6.43 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB 0.0 III #
8 f 1 6.25 NAPIERAŁA Krzysztof LKS Orzeł Namysłów 91 U20 OP 0.0 IV
9 f 1 5.92 KACZOR Dominik KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 --
10 f 1 5.64 ZIELIŃSKI Paweł LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP 0.0 --
11 f 1 5.28 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS 0.0 --
12 f 1 5.21 POLUCHOWSKI Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP 0.0 -- ROSIŃSKI Stanisław # 5
13 f 1 5.20 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 -- #
Trójskok M
1 f 1 14.72 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -0.1 II
2 f 1 14.02 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.3 III OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
3 f 1 12.99 ZIELIŃSKI Paweł LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP -0.4 IV
Kula (5) M
1 f 1 11.63 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
1 f 1 17.51 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS I
2 f 1 10.90 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
2 f 1 15.95 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 f 1 9.95 GRODZICKI Eryk LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
3 f 1 15.30 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
4 f 1 9.10 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
4 f 1 15.02 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
5 f 1 8.82 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
5 f 1 12.82 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
6 f 1 7.78 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
6 f 1 12.74 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
7 f 1 6.06 JENNEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
7 f 1 12.32 PĘCIAK Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
8 f 1 11.20 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
9 f 1 11.18 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
Kula (6) M
1 f 1 17.19 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 17.03 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 16.72 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U20 OP I
4 f 1 13.90 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III SATORA Jan # Z/0454/11 2
5 f 1 13.62 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
6 f 1 12.65 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP IV SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
7 f 1 10.55 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -- #
8 f 1 10.53 STROMBEK Adrian MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan Z/2937/11 2011 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.27 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 f 1 45.28 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
3 f 1 43.32 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS III
4 f 1 40.06 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
5 f 1 38.41 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
6 f 1 34.42 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
7 f 1 34.38 KACZMARCZYK Sebastian MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP --
8 f 1 32.14 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
9 f 1 30.72 GREIF Grzegorz MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP --
10 f 1 29.86 SCHWIERKOT Adam MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP --
11 f 1 29.20 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
12 f 1 28.63 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
13 f 1 27.20 TOBOROWICZ Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP --
14 f 1 25.80 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
15 f 1 24.62 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
16 f 1 23.60 GRODZICKI Eryk LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.97 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U20 OP II
2 f 1 41.54 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
3 f 1 41.22 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
4 f 1 36.63 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV SATORA Jan # Z/0454/11 2
5 f 1 35.57 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV
Młot (5) M
1 f 1 42.06 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
2 f 1 25.70 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
3 f 1 25.47 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
4 f 1 19.78 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
5 f 1 18.82 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
Oszczep (600) M
1 f 1 45.66 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
2 f 1 43.73 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV #
3 f 1 40.83 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
4 f 1 38.85 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
5 f 1 34.75 ŻOŁĄDKIEWICZ Marcin MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/2932/11 2011 5
6 f 1 32.02 DUDZIC Radomir WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS --
7 f 1 31.62 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
Oszczep (700) M
1 f 1 53.38 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
2 f 1 52.72 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
3 f 1 45.72 TOMCZAK Kacper LKS Polkowice 94 U18 DS IV
4 f 1 44.43 BRONIEK Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
5 f 1 39.51 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
6 f 1 34.75 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 42.93 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ
2 f 1 40.27 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.174996137619 sekund