Szczecin 15 - 16.05.2010
Mistrzostwa Województwa juniorów i juniorów młodszych
100 m K
1 s 1 12.30 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.8 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 12.88 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.8 III B.D. # 3
3 s 1 13.00 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.8 III
3 s 1 13.72 KOSIBA Agnieszka STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 IV
4 s 1 13.73 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.8 IV
5 s 1 14.50 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP +0.3 --
5 s 1 14.51 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.8 --
1 s 2 13.00 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.3 III
2 s 2 13.72 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +0.3 IV
4 s 2 14.36 KOSIBA Malwina STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.3 --
200 m K
1 s 1 25.21 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +2.0 II
1 s 1 25.40 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +3.2 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 25.99 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +3.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 s 1 26.78 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +2.0 III
3 s 1 26.03 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +3.2 II B.D. # 3
3 s 1 27.65 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +2.0 IV
4 s 1 26.31 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +3.2 III
4 s 1 30.14 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP +2.0 --
5 s 1 28.31 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +3.2 IV
6 s 1 29.68 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +3.2 --
1 w 1 27.66 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.7 IV B.D. BEZ 658
1 w 1 29.32 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.7 -- 531
2 w 1 27.75 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.7 IV 651
2 w 1 29.99 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.7 -- 483
3 w 1 28.90 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP +0.7 -- B.D. BEZ 562
3 w 1 30.37 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.7 -- # 457
4 w 1 30.71 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.7 -- # 434
5 w 1 31.34 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +0.7 -- 393
6 w 1 31.49 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.7 -- 383
400 m K
1 s 1 61.31 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
1 s 1 65.03 ŁUKOWSKA Klaudia LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
2 s 1 61.42 ŁUKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III B.D. BEZ
2 s 1 66.37 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 61.04 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
3 s 1 67.31 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
4 s 1 56.00 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
4 s 1 68.40 KAMIŃSKA Karolina MKS Olimp Łobez 94 U18 ZP --
5 s 1 70.27 ZAMORA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
800 m K
1 s 1 2:21.64 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
1 s 1 2:29.28 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV B.D. B.D. BEZ
2 s 1 2:26.79 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV
2 s 1 2:37.21 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
3 s 1 2:29.21 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
3 s 1 2:44.93 KULESZA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP -- KECLER Szymon 4
4 s 1 2:32.55 WYSOCKA Żaneta MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5093/11 2014 BEZ
5 s 1 2:36.37 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
6 s 1 2:38.19 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -- #
1 w 1 2:32.06 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 667
1 w 1 2:44.57 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 522
2 w 1 2:33.82 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -- 646
2 w 1 2:50.69 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 456
3 w 1 2:52.73 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- # 436
4 w 1 2:55.86 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 405
5 w 1 3:03.24 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 336
6 w 1 3:05.80 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 313
1500 m K
1 s 1 4:55.21 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
1 s 1 5:10.05 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
2 s 1 5:24.57 ŻUROMSKA Agata LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 s 1 5:34.19 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -- #
3000 m K
1 s 1 11:31.85 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
2 s 1 11:43.53 MARCINIAK Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
3 s 1 12:21.90 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
100 m pł MŁ K
3 w 1 18.66 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP 0.0 -- # 0
100 m pł J MŁ K
1 w 1 17.79 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.8 -- 510
2 w 1 18.30 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.8 -- 458
4 w 1 20.33 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.8 -- # 275
5 w 1 20.67 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +0.8 -- 249
6 w 1 20.89 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.8 -- 233
100 m pł K
1 w 1 16.01 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +1.2 III B.D. BEZ 713
2 w 1 16.35 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.2 III 672
3 w 1 17.20 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP +1.2 -- B.D. BEZ 574
400 m pł K K
1 s 1 66.94 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
1 s 1 71.22 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP IV
2 s 1 76.81 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 88.90 TABISZ Justyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
2000 m prz K
1 s 1 7:38.35 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP III KUFEL Dariusz 3
1 s 1 7:44.35 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
2 s 1 7:51.49 PO¦NIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
2 s 1 7:56.65 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III
Wzwyż K
1 s 1 1.35 LESZEK Alicja LKS Olimpic Szczecin 91 U20 ZP --
1 s 1 1.60 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
2 s 1 1.55 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP III B.D. # BEZ
3 s 1 1.45 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
4 s 1 1.40 GRABOWSKA Klaudia MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
1 w 1 1.47 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV # 588
1 w 1 1.53 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP IV 655
2 w 1 1.38 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 491
2 w 1 1.50 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ 621
3 w 1 1.35 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 460
3 w 1 1.41 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 523
4 w 1 1.32 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 429
5 w 1 1.26 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 369
6 w 1 1.26 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 369
W dal K
1 s 1 5.15 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.5 III
1 s 1 5.23 DUDA Alicja STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP 0.0 III
2 s 1 5.10 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP 0.0 III B.D. 3
2 s 1 5.11 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.9 III
3 s 1 4.96 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.1 IV
3 s 1 5.02 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP 0.0 IV
4 s 1 4.81 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.7 IV #
5 s 1 4.58 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +1.2 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
6 s 1 4.52 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.9 -- B.D. # BEZ
1 w 5.05 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP +2.7 -- B.D. BEZ 573
2 w 5.01 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.6 IV B.D. BEZ 562
3 w 4.63 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.0 -- 461
1 w 1 4.42 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.8 -- 408
2 w 1 4.41 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.6 -- 406
3 w 1 4.32 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.9 -- # 384
3 w 1 4.63 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.0 -- 461
4 w 1 4.19 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +2.0 -- # 352
5 w 1 3.50 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +1.8 -- 200
6 w 1 3.25 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +2.0 -- 151
Trójskok K
1 s 1 10.74 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.6 IV
1 s 1 11.36 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.4 III
2 s 1 10.95 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.3 III B.D. 3
2 s 1 10.95 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +2.0 III
Kula (3) K
3 w 1 6.75 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- # 319
Kula (4) K
1 s 1 9.29 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP IV
1 s 1 10.21 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP III B.D. # 2
2 s 1 10.27 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP III #
3 s 1 10.38 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III
4 s 1 10.49 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP III
5 s 1 8.19 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
6 s 1 8.92 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
7 s 1 9.60 MI¦TA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV #
1 w 1 7.76 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 384
1 w 1 9.71 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ 510
2 w 1 7.33 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 356
2 w 1 8.51 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -- 432
3 w 1 8.08 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 405
4 w 1 6.54 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 306
5 w 1 6.05 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 274
6 w 1 4.68 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 188
Dysk (1) K
1 s 1 33.69 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD III B.D. # 2
1 s 1 37.11 SKOTNICKA Agata MKL Szczecin 91 U20 ZP II B.D. BEZ
2 s 1 25.08 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
2 s 1 29.39 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
3 s 1 28.14 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
4 s 1 24.93 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
5 s 1 23.89 MI¦TA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -- #
6 s 1 22.09 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
Młot (4) K
1 s 1 39.19 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
1 s 1 57.02 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 s 1 38.12 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP III MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
3 s 1 30.04 DRˇG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
Oszczep (600) K
1 s 1 33.80 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
1 s 1 48.88 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I B.D. # 1
2 s 1 23.64 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
2 s 1 41.64 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
3 s 1 22.96 DRˇG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 35.35 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III B.D. BEZ
4 s 1 21.85 KLIMCZAK Sara LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
1 w 1 24.53 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 373
1 w 1 29.45 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ 466
2 w 1 23.22 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 349
2 w 1 28.54 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -- 449
3 w 1 20.73 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 302
3 w 1 27.56 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 430
4 w 1 18.24 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 256
5 w 1 15.84 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 212
6 w 1 12.48 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- # 151
7-bój J MŁ K
1 3021 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 2747 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 2703 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- #
4 2581 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
5 2287 BIAŁOWˇS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
6 2035 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
7-bój K
1 3966 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
2 3958 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III B.D. BEZ
3 3306 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
Chód 3 km K
1 s 1 16:56.27 STEMPLOWSKA Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
2 s 1 18:51.81 LIBIGOCKA Klaudia STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP IV #
3 s 1 19:52.35 KASZAK Dominika STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP V
4 s 1 22:04.05 WINIARSKA Sylwia LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
100 m M
1 s 1 11.16 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP +0.3 II
2 s 1 11.23 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.3 II B.D.
3 s 1 11.27 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.3 II B.D. 3
4 s 1 11.78 ¦LED¬ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP +0.3 IV
5 s 1 11.90 BAREJA Mariusz LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.3 IV
8 e 1 11.63 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.3 III B.D. BEZ
9 e 1 11.64 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.3 III
11 e 1 11.86 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.3 IV
14 e 1 12.04 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.3 IV
16 e 1 12.10 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.3 IV
23 e 1 13.06 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.3 -- #
24 e 1 13.21 ¦WIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.3 --
1 e 2 11.25 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +1.2 II
5 e 2 11.47 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +1.2 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
6 e 2 11.50 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.2 III #
7 e 2 11.51 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.2 III
18 e 2 12.24 SPACZYŃSKI Adrian PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP +1.2 -- #
19 e 2 12.27 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.2 -- #
20 e 2 12.36 KASIŃSKI Tomasz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +1.2 --
3 e 3 11.39 STA¦KIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.2 III RˇCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
12 e 3 11.91 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -0.2 IV
21 e 3 12.59 MILEWSKI Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 --
22 e 3 12.59 BELNIK Robert MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -0.2 --
2 e 4 11.35 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.8 III
4 e 4 11.41 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.8 III
10 e 4 11.85 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.8 IV
13 e 4 12.03 NAMIOTKO Jędrzej LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.8 IV
15 e 4 12.08 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.8 IV
17 e 4 12.15 PAJˇK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +0.8 IV
25 e 4 13.24 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +0.8 --
1 f 1 11.22 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP -0.5 II
2 f 1 11.26 STA¦KIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.5 II RˇCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 f 1 11.26 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.5 II
4 f 1 11.52 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -0.5 III
5 f 1 11.53 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.5 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
6 f 1 11.58 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.5 III #
200 m M
1 s 1 22.35 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +3.1 II
1 s 1 22.50 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +3.3 II B.D. 3
2 s 1 22.45 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.1 II
3 s 1 22.58 STA¦KIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +3.1 II RˇCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
4 s 1 22.93 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +3.1 III
5 s 1 23.01 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +3.1 III B.D. BEZ
6 s 1 23.24 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +3.1 III #
7 s 2 23.15 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.8 III
8 s 2 23.52 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +3.8 III
9 s 2 23.81 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +3.8 IV
10 s 2 24.18 NAMIOTKO Jędrzej LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.8 IV
11 s 2 24.36 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +3.8 IV
12 s 3 24.12 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +2.0 IV
13 s 3 24.59 PAJˇK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +2.0 --
14 s 3 25.64 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +2.0 -- #
15 s 3 25.67 ¦LUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +2.0 --
400 m M
1 s 1 51.04 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III
1 s 1 51.49 KOPA Maciej MKL Szczecin 92 U20 ZP III
2 s 1 51.87 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
2 s 1 52.10 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
3 s 1 52.28 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III B.D. 3
3 s 1 52.86 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP IV
4 s 1 52.53 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
4 s 1 55.15 RODZOCH Tomasz LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
5 s 1 53.33 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
5 s 1 55.70 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP -- B.D. B.D.
8 s 1 55.90 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- #
6 s 2 54.06 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP IV
7 s 2 54.88 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
9 s 2 57.47 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
10 s 2 59.01 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP -- #
11 s 2 59.15 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
800 m M
1 s 1 1:58.03 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4523/11 2012 3
1 s 1 2:00.05 GˇCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
2 s 1 2:01.28 BARTOSIŃSKI Wojciech LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
2 s 1 2:01.33 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
3 s 1 2:01.68 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP III
3 s 1 2:02.14 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP --
4 s 1 2:03.23 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
4 s 1 2:06.48 DAWIDZIAK Bartosz LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP IV
5 s 1 2:04.15 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP IV ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
5 s 1 2:08.06 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
6 s 1 2:07.88 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP --
6 s 1 2:12.47 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
7 s 1 2:08.15 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- B.D. # BEZ
8 s 1 2:08.74 ISKRA Cezary LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
9 s 2 2:11.43 ¦NIEŻEWSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP --
10 s 2 2:12.32 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
11 s 2 2:13.49 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
12 s 2 2:15.30 MIREK Rafał MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
13 s 2 2:15.34 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
14 s 2 2:19.05 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
15 s 2 2:26.28 KACZYŃSKI Aleksander UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP --
16 s 2 2:31.64 MARKIEWICZ Kamil LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- #
1500 m M
1 s 1 3:55.68 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM II B.D. Z/1513/11 2018 2
1 s 1 4:20.90 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. # BEZ
2 s 1 4:12.10 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4523/11 2012 3
2 s 1 4:22.18 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
3 s 1 4:15.93 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U23 ZP -- B.D. 2
3 s 1 4:26.09 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 4:26.54 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
4 s 1 4:29.27 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
5 s 1 4:43.19 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
6 s 1 5:00.06 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
7 s 1 5:00.09 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
8 s 1 5:03.93 LIPSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
3000 m M
1 s 1 9:51.92 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
2 s 1 9:54.21 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U18 ZP IV MURAWSKI Zbigniew B.D. # Z/1151/11 2019 2
3 s 1 10:07.65 KRUPCZYŃSKI Michał LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
4 s 1 10:13.79 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
5 s 1 11:08.18 BIEGALSKI Szymon AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.89 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +2.2 II
2 s 1 15.68 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +2.2 III #
3 s 1 19.87 ¦WIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +2.2 --
4 s 1 20.13 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +2.2 --
2000 m prz M
1 s 1 6:31.98 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
2 s 1 6:52.15 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 s 1 6:59.66 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
4 s 1 7:48.65 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
4x100 m M
1 s 1 45.19 BROŻYNA Miłosz
NAMIOTKO Jędrzej
WOŁOSZYK Piotr
TURZYŃSKI Damian
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
94
U18 ZPO --


2 s 1 46.44 BARAŃSKI Patryk
BOGDANOWICZ Szymon
ANDERS Rafał
KOŃKA Michał
KL Bałtyk Koszalin 94
93
93
93
U18 ZPO --


3 s 1 46.50 BABIJ Adrian
WAWRZYCKI Adrian
CHMIEL Jacek
CZERNIEC Rafał
UKL Ósemka Police 93
93
93
93
U18 ZPO --


4 s 1 46.72 SZYMCZAK Karol
POMIAN Sebastian
BELNIK Robert
STACHURA Norbert
MKS Junior Złocieniec 94
94
94
93
U18 ZPO --


Wzwyż M
1 s 1 1.70 MILEWSKI Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
1 s 1 1.90 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP III
2 s 1 1.70 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 s 1 1.85 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
3 s 1 1.60 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP -- #
3 s 1 1.85 WILK Mateusz UKL Ósemka Police 91 U20 ZP III
3 s 1 1.85 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
4 s 1 1.55 ¦WIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
5 s 1 1.35 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
5 s 1 1.80 JUDYCKI Sławomir GULKS Barwice 92 U20 ZP IV B.D. 3
W dal M
1 s 1 6.03 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.8 IV B.D. 3
1 s 1 6.47 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.3 III B.D. BEZ
2 s 1 5.84 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.4 --
2 s 1 6.36 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.7 III
3 s 1 5.76 POMIAN Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +1.6 --
3 s 1 6.32 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.2 III
4 s 1 5.53 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.8 -- #
4 s 1 6.22 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +0.6 --
5 s 1 4.92 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.8 --
5 s 1 6.03 WILK Mateusz UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.8 IV
6 s 1 4.49 ¦WIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +1.8 --
6 s 1 5.81 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP +1.0 --
7 s 1 4.47 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.7 --
Trójskok M
1 s 1 12.70 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.4 IV B.D. 3
1 s 1 13.70 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +3.4 III
2 s 1 12.65 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +2.4 IV
2 s 1 13.52 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +2.7 III B.D. BEZ
Kula (5) M
1 s 1 13.12 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
2 s 1 13.10 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV #
3 s 1 11.89 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
4 s 1 11.48 RÓŻAŃSKI Tomasz UKL Ósemka Police 94 U18 ZP --
5 s 1 11.10 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
6 s 1 10.34 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
7 s 1 9.76 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- #
Kula (6) M
1 s 1 15.10 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
2 s 1 12.52 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV #
3 s 1 12.07 KARWOWSKI Karol UKL Ósemka Police 91 U20 ZP IV
4 s 1 7.19 MAMOS Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP --
Kula (7.26) M
1 s 1 15.29 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
2 s 1 14.66 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów 90 U23 ZP I
3 s 1 10.04 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
4 s 1 8.21 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Dysk (1.5) M
1 s 1 35.61 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
2 s 1 28.90 DYONIZIAK Michał PLMKS Chrobry Gryfice 93 U18 ZP --
3 s 1 27.83 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
4 s 1 26.25 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
5 s 1 23.21 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Dysk (1.75) M
1 s 1 42.40 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
2 s 1 29.20 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
3 s 1 13.46 MAMOS Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP --
Dysk (2) M
1 s 1 47.53 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
2 s 1 40.09 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów 90 U23 ZP II
3 s 1 19.88 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
4 s 1 18.03 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Młot (5) M
1 s 1 39.92 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
2 s 1 30.03 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Młot (6) M
1 s 1 52.37 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
2 s 1 48.53 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
3 s 1 42.45 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV #
Oszczep (700) M
1 s 1 55.74 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III #
2 s 1 44.93 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
3 s 1 42.52 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
4 s 1 36.39 KOWALSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 s 1 68.70 WSZELAKI Artur KMKL Sztorm Kołobrzeg 79 Sen ZP I SZYBOWSKI Mirosław 2
2 s 1 64.94 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
3 s 1 56.80 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
4 s 1 52.22 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
Chód 5 km M
1 s 1 27:11.58 KANTORSKI Michał LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 s 1 27:59.76 PRA¬NIEWSKI Zbigniew LKS Olimpic Szczecin 64 Masters ZP --
3 s 1 28:00.31 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7480130195618 sekund