Kielce 15.05.2010
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w LA
100 m K
1 s 1 13.27 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.7 IV
2 s 1 14.21 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.7 V GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
3 s 1 14.98 MICHNOWSKA Aleksandra KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.7 -- #
4 s 1 15.80 GĘBURA Natalia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.7 --
1 s 2 13.15 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK +1.2 III #
2 s 2 13.38 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.2 IV
3 s 2 13.69 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.2 IV
4 s 2 14.70 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +1.2 -- #
1 s 3 13.94 ŁUKAWSKA Aleksandra KKL Kielce 97 U14 SK +2.0 V
2 s 3 13.97 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD +2.0 V #
3 s 3 14.51 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +2.0 -- MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
4 s 3 15.94 LANKOF Paulina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +2.0 --
5 s 3 16.59 CHOJNACKA Ilona KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +2.0 --
200 m K
1 s 1 28.01 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.6 IV
2 s 1 28.64 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.6 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
3 s 1 28.97 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.6 V
4 s 1 29.06 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD +0.6 V #
5 s 1 30.52 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +0.6 -- MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
1 s 2 28.86 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK +0.3 --
2 s 2 30.35 SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK +0.3 -- #
3 s 2 31.02 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.3 -- #
4 s 2 31.66 MICHNOWSKA Aleksandra KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.3 -- #
5 s 2 32.46 GĘBURA Natalia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.3 --
1 s 3 27.57 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +0.2 IV
2 s 3 27.79 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK +0.2 IV #
3 s 3 28.02 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK +0.2 IV
4 s 3 30.64 KARBOWNICZEK Anna ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK +0.2 --
400 m K
1 s 1 66.07 GLIŚCIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
2 s 1 66.41 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK V #
3 s 1 69.89 KUBAT Anna KKL Kielce 94 U18 SK --
4 s 1 71.72 KOCIA Joanna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK --
1 s 2 59.11 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK III
2 s 2 60.89 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK III
3 s 2 64.11 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
4 s 2 71.57 KARBOWNICZEK Anna ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK --
800 m K
1 2:17.75 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U23 SK III #
2 2:20.72 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
3 2:25.89 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK IV
4 2:33.09 WIATROWSKA Agata UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/4339/11 2013 2
5 2:36.22 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec # 96 U16 SK --
6 2:40.83 KUCHARSKA Ewelina KS Słoneczko Busko Zdrój 93 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław B.D. # Z/1576/11 2012 BEZ
7 2:47.86 SOKÓŁ Klaudia ULKS Wzdół Rządowy 96 U16 SK --
8 2:47.86 ĆWIKŁA Sandra KKL Kielce 97 U14 SK -- #
9 2:48.32 KŚCIUK Anna ULKS Wzdół Rządowy 95 U16 SK --
1500 m K
1 5:19.45 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK -- #
2 5:27.62 KOZIEŁ Olga UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1212/11 2013 BEZ
3 5:35.25 KOSMALA Ewelina LKB Rudnik 93 U18 SK --
4 5:36.19 CIEŚLIK Monika ULKS Wzdół Rządowy 94 U18 SK -- WÓJCICKI Cezary B.D. # BEZ
5 5:50.82 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
100 m pł J MŁ K
1 13.91 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU +1.3 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 16.14 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +1.3 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3
2000 m prz K
1 7:58.61 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD III
2 8:11.87 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD --
4x100 m K
1 53.25 TOPOREK Milena
WIŚNIEWSKA Paulina
STANEK Karolina
LIPA Karolina
KKL Kielce 91
95
92
90
U23 SWK --


2 57.11 KUCHARSKA Eliza
JAŁOCHA Klaudia
WÓJCIK Lena
SZTUK Justyna
KS Słoneczko Busko Zdrój 96
95
95
95
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław

PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
Z/0851/12
Z/1591/11
Z/1579/11
2012
2011
2011
4
BEZ
BEZ
3 58.93 RÓG Letycja
TOŚ Barbara
WIATROWSKA Agata
SKORUPSKA Ewelina
UKS Trójka Sandomierz 96
96
94
95
U18 SWK --
MIREK Andrzej B.D.
MIREK Andrzej
Z/1557/13
Z/4339/11
2014
2013
BEZ
2
Wzwyż K
1 1.45 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
2 1.40 SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK V #
3 1.40 BARAN Wiktoria KKL Kielce 97 U14 SK V
4 1.35 PRAŚKIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
5 1.25 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK --
5 1.25 BARAN Aleksandra KKL Kielce 97 U14 SK --
6 1.20 RÓG Letycja UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
Tyczka K
1 3.01 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK II
2 2.63 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK IV
3 2.21 PRAŚKIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK V
4 1.91 SOLNICA Aleksandra KKL Kielce 96 U16 SK --
W dal K
1 4.33 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.8 -- GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 4.11 ŁUKAWSKA Aleksandra KKL Kielce 97 U14 SK +0.4 --
Kula (4) K
1 12.25 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
2 10.37 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
3 9.52 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD IV
4 9.10 GAJDOWSKA Agnieszka ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK IV
5 8.89 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
6 8.48 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
7 8.36 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD -- #
Dysk (0.75) K
1 23.82 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
2 17.84 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
Dysk (1) K
1 43.75 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 37.29 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
3 35.76 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
4 34.21 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
Młot (3) K
1 42.44 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Oszczep (600) K
1 20.75 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
100 m M
1 11.47 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.6 III B.D. # BEZ
2 11.76 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.6 IV #
3 12.26 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +0.6 V #
4 12.39 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +0.6 -- #
5 12.78 KUCHARCZYK Karol UKS Trójka Sandomierz 93 U18 SK +0.6 --
200 m M
1 23.19 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.5 III
2 23.42 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.5 III B.D. # 3
3 23.54 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.5 III B.D. # BEZ
4 23.94 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.5 IV #
5 25.94 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +0.5 -- #
800 m M
1 1:52.09 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 1:53.86 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
3 1:55.44 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK II #
4 1:56.43 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
5 2:05.36 BORKOWSKI Dawid LKB Rudnik 93 U18 SK IV B.D.
6 2:13.01 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
7 2:13.94 KOPEĆ Rafał KS Słoneczko Busko Zdrój 93 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław # Z/1577/11 2012 BEZ
8 2:17.03 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
9 2:22.11 SATOR Marek KS Słoneczko Busko Zdrój 94 U18 SK --
10 2:23.61 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK -- #
11 2:24.85 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK -- #
1500 m M
1 4:09.09 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD III
2 4:12.69 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK IV
3 4:21.47 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK IV DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
4 4:27.76 KWIECIEŃ Marek LKB Rudnik 92 U20 SK -- B.D.
5 4:29.12 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
6 4:29.43 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
7 4:30.89 ADAMSKI Tomasz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 94 U18 SK -- JAROS Kazimierz 5
8 4:49.69 WÓJCICKI Krzysztof ULKS Wzdół Rządowy 93 U18 SK --
9 4:53.41 KOSSAKOWSKI Aleksander KKL Kielce 94 U18 SK --
400 m pł J MŁ M
1 56.97 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK III
400 m pł M
1 56.94 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
2000 m prz M
1 6:22.18 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK III
2 6:50.03 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów # 92 U20 SK -- BARTOSZ Bartłomiej # Z/2430/11 2019
3 7:55.39 WÓJCICKI Arkadiusz ULKS Wzdół Rządowy 91 U20 SK --
4x100 m M
1 46.06 SZEWCZYK Dawid
KĘDRACKI Maciej
JARZĄBEK Sebastian
WASIK Mateusz
KKL Kielce 91
91
92
91
U20 SWK --

B.D.
BEZ
2 47.76 KONDRAT Mariusz
KUCHARCZYK Karol
CZECH Marcin
PETELEWICZ Karol
UKS Trójka Sandomierz 91
93
91
91
U20 SWK --


MIREK Andrzej
Z/4341/11
2013
2
Wzwyż M
1 1.83 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK III KALWAT Marek # 3
2 1.83 CZECH Marcin UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III
3 1.40 MICHALSKI Wiktor UKS WiR Łopuszno # 97 U14 SK -- B.D. BEZ
4 1.35 MICHALSKI Konrad SSR Olimp Strawczyn # 98 U14 SK -- #
Tyczka M
1 2.73 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD --
2 2.11 MICHALSKI Konrad SSR Olimp Strawczyn # 98 U14 SK -- #
3 2.01 MICHALSKI Wiktor UKS WiR Łopuszno # 97 U14 SK -- B.D. BEZ
W dal M
1 6.49 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD +0.6 III
2 6.45 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +0.6 III
3 5.57 CZECH Marcin UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK -1.3 --
4 5.37 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +0.6 -- #
5 5.06 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD +0.9 -- #
6 4.72 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U14 SK +1.3 --
7 4.23 RUTKA Patryk KKL Kielce 99 U12 SK -0.9 --
Kula (5) M
1 13.12 STĄPÓR Arkadiusz UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK IV
2 12.70 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV #
3 11.83 KRZYSIEK Karol KKL Kielce 94 U18 SK --
4 11.17 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK --
5 10.64 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- GOŹDZIK Beata #
6 10.24 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
7 9.24 BĄK Kamil KKL Kielce 94 U18 SK --
8 7.46 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
Kula (6) M
1 14.15 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ II #
2 12.92 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
3 12.68 KROKOSZ Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 92 U20 SK IV
Kula (7.26) M
1 14.82 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK I #
Dysk (1) M
1 27.76 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD -- #
2 26.20 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 41.90 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GOŹDZIK Beata #
2 40.33 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
3 30.46 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
4 29.93 BĄK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK --
5 26.63 ZIELONKA Karol KKL Kielce 94 U18 SK -- KALWAT Marek 3
Dysk (1.75) M
1 44.74 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
2 41.17 KROKOSZ Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 92 U20 SK III
3 37.40 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
4 32.16 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ IV #
Dysk (2) M
  45.55 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK II
Młot (5) M
1 53.03 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
2 40.43 BĄK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK IV
3 29.78 BĄK Kamil KKL Kielce 94 U18 SK --
Młot (6) M
1 59.36 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
2 42.18 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
Oszczep (700) M
1 47.11 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
2 39.06 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
3 35.54 ZIELONKA Karol KKL Kielce 94 U18 SK -- KALWAT Marek 3
4 33.57 KRZYSIEK Karol KKL Kielce 94 U18 SK --
5 26.65 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK V #
Oszczep (800) M
1 44.47 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2323920726776 sekund