Poznań 16.05.2010
SAC 2010
100 m K
1 10 e 1 13.88 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.4 V
2 13 e 1 14.17 BOCIAN Dominika UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.4 V
3 18 e 1 14.33 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +0.4 V
4 26 e 1 14.54 MACIEJAK Jagoda MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.4 --
5 27 e 1 14.62 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.4 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
6 29 e 1 14.77 BRZOZOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.4 --
7 31 e 1 15.07 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +0.4 --
1 7 e 2 13.66 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.8 IV
2 8 e 2 13.81 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.8 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
3 14 e 2 14.19 TYLKOWSKA Daria KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.8 V
4 19 e 2 14.36 KONIECZNA Monika UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.8 V
5 20 e 2 14.38 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.8 V
6 24 e 2 14.44 BĄK Natalia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP +0.8 V #
7 28 e 2 14.70 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.8 --
8 30 e 2 14.78 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP +0.8 --
1 6 e 3 13.64 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.1 IV
2 12 e 3 14.09 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -0.1 V #
3 16 e 3 14.24 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.1 V
4 23 e 3 14.43 PARULSKA Beata TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -0.1 V BYTNIEWSKA Magdalena 5
5 25 e 3 14.50 RYCZEK Martyna PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.1 V
6 32 e 3 15.62 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.1 --
1 2 e 4 13.25 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.1 IV
2 5 e 4 13.61 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.1 IV #
3 15 e 4 14.23 STAROSTA Kinga MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.1 V
4 21 e 4 14.41 KULSKA Aneta TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.1 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1648/11 2011 5
5 22 e 4 14.41 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.1 V
1 1 e 5 13.21 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -0.1 IV
2 3 e 5 13.38 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.1 IV
3 4 e 5 13.56 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.1 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
4 9 e 5 13.85 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -0.1 V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
5 11 e 5 13.99 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.1 V
6 17 e 5 14.25 MUSIELAK Kinga MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -0.1 V
1 f 1 13.06 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -0.3 III
2 f 1 13.24 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.3 IV
3 f 1 13.44 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.3 IV
4 f 1 13.62 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.3 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
5 f 1 13.66 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -0.3 IV #
6 f 1 13.69 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.3 IV
7 f 1 13.70 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -0.3 IV
8 f 1 13.84 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -0.3 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
300 m K
1 15 s 1 47.00 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V B.D.
2 17 s 1 47.52 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP V
3 21 s 1 48.26 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
4 22 s 1 48.47 MUSIELAK Kinga MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
5 24 s 1 48.82 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
6 32 s 1 52.17 MACIEJAK Jagoda MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP --
1 28 s 2 50.40 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
2 31 s 2 51.40 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo # 95 U16 WP --
3 33 s 2 52.49 SULGAJSKA Róża UKS Hipolit Mur.Goślina 95 U16 WP --
4 35 s 2 54.33 ROCHOWIAK Ewa UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 13 s 3 46.47 NITSCHKE Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
2 14 s 3 46.56 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
3 16 s 3 47.06 SERWUS Agnieszka KS Gwardia Piła 96 U16 WP V #
4 19 s 3 47.73 NOWAK Marta MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
5 25 s 3 48.84 ŁAKOMY Katarzyna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP --
6 27 s 3 49.80 ZALEWSKA Olga UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
7 29 s 3 50.51 DĄBROWSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
1 7 s 4 44.60 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB III #
2 10 s 4 45.39 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
3 11 s 4 45.79 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV #
4 12 s 4 45.80 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
5 26 s 4 49.03 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP --
6 30 s 4 51.36 PATRYJAS Marta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
7 34 s 4 53.59 PRZEWOŹNIK Eryka niest. Poznań # 95 U16 WP --
1 1 s 5 42.61 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP II B.D.
2 2 s 5 42.79 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
3 3 s 5 43.25 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP III B.D. B.D. 3
4 4 s 5 44.26 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP III
5 5 s 5 44.46 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
6 6 s 5 44.58 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
7 8 s 5 45.28 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV
8 9 s 5 45.33 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
1 18 s 6 47.66 KONIECZNA Adrianna UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP V
2 20 s 6 47.73 KIESTRZYŃSKA Katarzyna MKL Gniezno 95 U16 WP V B.D.
3 23 s 6 48.67 TUBACKA Dominika MKL Gniezno 95 U16 WP -- PINIARSKI Paweł
600 m K
1 23 s 1 1:54.80 ŁABIŃSKA Joanna niest. Poznań # 95 U16 WP -- B.D.
2 26 s 1 1:57.20 DUDA Angelika niest. Poznań # 95 U16 WP -- B.D.
3 30 s 1 1:59.24 ORCHOLSKA Oliwia UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
4 34 s 1 2:09.97 ZAMIAR Monika MKL Gniezno 96 U16 WP -- B.D.
1 12 s 2 1:50.07 BOROWCZYK Dorota KS Krotosz Krotoszyn 95 U16 WP -- B.D. BEZ
2 19 s 2 1:52.10 WELTER Malwina MKL Gniezno 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
3 24 s 2 1:55.09 NOWACKA Karolina MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
4 27 s 2 1:57.72 SERAFINIAK Katarzyna KS Krotosz Krotoszyn 95 U16 WP -- B.D.
5 28 s 2 1:58.49 KACZYŃSKA Michalina UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP -- NOWAK Wiesław BEZ
6 31 s 2 1:59.70 FOTEREK Anna LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
7 32 s 2 2:00.00 TOMCZAK Roksana UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
8 35 s 2 2:17.52 JAKUBIAK Sonia UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 21 s 3 1:52.40 MATELSKA Monika LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
2 22 s 3 1:54.46 LUDWICZAK Kinga UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
3 25 s 3 1:55.27 MAŁECKA Izabela MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
4 29 s 3 1:59.01 PUTO Anna-Maria UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
5 33 s 3 2:01.09 KOWAŃDY Patrycja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
1 7 s 4 1:46.59 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
2 8 s 4 1:47.14 MODRZEJEWSKA Anastazja KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
3 9 s 4 1:49.72 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
4 11 s 4 1:50.00 MARCZAK Sylwia UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
5 13 s 4 1:50.17 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
6 14 s 4 1:50.55 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP --
7 16 s 4 1:51.02 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
8 17 s 4 1:51.29 ŁUKASZYK Joanna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP --
9 20 s 4 1:52.31 KULIŃSKA Jagoda UKS Achilles Leszno 96 U16 WP -- #
1 1 s 5 1:41.08 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III B.D. BEZ
2 2 s 5 1:43.16 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
3 3 s 5 1:43.97 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP IV
4 4 s 5 1:45.49 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV #
5 5 s 5 1:45.94 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
6 6 s 5 1:46.09 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
7 10 s 5 1:49.96 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
8 15 s 5 1:50.63 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
9 18 s 5 1:52.06 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/0333/12 2017 3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.56 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. # 1
2 3 f 1 1.53 SMOLAKÓW Karolina KS Gwardia Piła 96 U16 WP IV #
3 2 f 1 1.53 PURGAŁ Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
4 4 f 1 1.45 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 5 f 1 1.45 LELIS Natalia KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV B.D. 3
6 9 f 1 1.35 BINKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
6 10 f 1 1.35 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
6 8 f 1 1.35 BRZOZOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
9 6 f 1 1.35 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
9 7 f 1 1.35 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
11 11 f 1 1.30 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
W dal K
1 1 f 1 5.28 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 2 f 1 5.20 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.9 III
3 3 f 1 4.99 BOCIAN Dominika UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.5 IV
4 4 f 1 4.94 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +0.7 IV
5 5 f 1 4.71 MATUSZAK Martyna LUKS Orkan Września 95 U16 WP +1.0 V
6 6 f 1 4.69 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.5 V
7 7 f 1 4.46 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +1.8 --
8 8 f 1 4.40 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP +1.2 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
9 9 f 1 4.38 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.2 --
10 10 f 1 4.37 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK +1.5 -- FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
11 11 f 1 4.36 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +2.1 --
12 12 f 1 4.29 ZACHARKO Aleksandra KS Gwardia Piła 96 U16 WP +1.0 --
13 13 f 1 4.12 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo # 95 U16 WP +1.8 --
14 14 f 1 4.04 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP +2.8 --
15 15 f 1 3.98 SULGAJSKA Róża UKS Hipolit Mur.Goślina 95 U16 WP +0.4 --
16 16 f 1 3.75 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -0.7 --
17 17 f 1 3.70 PIECHOCKA Angelika UKS Sprint Przeźmierowo 96 U16 WP +2.1 --
18 18 f 1 3.41 PILARCZYK Marta UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +2.0 -- #
Kula (3) K
1 1 f 1 10.13 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
2 2 f 1 9.85 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
3 3 f 1 9.42 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
4 4 f 1 9.38 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
5 5 f 1 9.05 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 6 f 1 8.63 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
7 7 f 1 8.58 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
8 8 f 1 8.53 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
9 9 f 1 8.20 OSTROWSKA Alicja MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -- #
10 10 f 1 7.57 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
100 m M
1 4 e 1 12.09 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.4 IV
2 5 e 1 12.15 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +0.4 IV
3 7 e 1 12.23 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +0.4 V
4 14 e 1 12.49 PAZERA Szymon UKS AS Czempiń 95 U16 WP +0.4 V DUTKIEWICZ Janusz # Z/4564/11 2012 4
5 16 e 1 12.51 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +0.4 V
6 21 e 1 12.94 SZALCZYK Marek UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.4 --
7 27 e 1 15.10 MACIEJEWSKI Maciej MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +0.4 -- #
1 3 e 2 12.06 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.8 IV KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
2 8 e 2 12.24 PAWŁOWSKI Mikołaj MKS Jarocin 95 U16 WP +0.8 V PAWŁOWSKI Wojciech BEZ
3 9 e 2 12.25 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.8 V
4 19 e 2 12.88 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.8 --
5 23 e 2 13.17 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.8 --
1 6 e 3 12.15 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP +0.8 IV #
2 10 e 3 12.37 DROŻDŻYŃSKI Adrian LUKS Orkan Września 96 U16 WP +0.8 V
3 13 e 3 12.46 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.8 V
4 22 e 3 13.12 ĆWIKLIŃSKI Łukasz TS Olimpia Poznań 96 U16 WP +0.8 -- BYTNIEWSKA Magdalena BEZ
5 26 e 3 13.74 MIELCAREK Hubert MKL Gniezno 96 U16 WP +0.8 -- PINIARSKI Paweł # BEZ
1 12 e 4 12.39 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.5 V
2 15 e 4 12.49 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP +0.5 V
3 24 e 4 13.27 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.5 --
1 1 e 5 11.80 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +0.8 IV #
2 2 e 5 11.92 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.8 IV
3 11 e 5 12.39 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 17 e 5 12.56 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.8 V
5 18 e 5 12.67 KRYSZTOFIAK Mateusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.8 V
6 20 e 5 12.93 CIEŚLIŃSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP +0.8 --
7 25 e 5 13.34 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.8 --
1 f 1 11.67 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +0.9 III #
2 f 1 11.89 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.9 IV
3 f 1 11.96 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.9 IV KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
4 f 1 12.12 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.9 IV
5 f 1 12.15 PAWŁOWSKI Mikołaj MKS Jarocin 95 U16 WP +0.9 IV PAWŁOWSKI Wojciech BEZ
6 f 1 12.19 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP +0.9 IV #
7 f 1 12.22 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +0.9 V
8 f 1 12.30 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +0.9 V
300 m M
1 16 s 1 40.98 HOMA Sebastian KS Krotosz Krotoszyn 95 U16 WP V B.D. 4
2 20 s 1 41.75 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 27 s 1 45.87 KANIWESKI Karol UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
4 28 s 1 46.22 MATYSIK Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
5 29 s 1 51.46 CIESIAK Jędrzej KS Krotosz Krotoszyn 96 U16 WP -- B.D.
1 10 s 2 39.36 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
2 12 s 2 40.01 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP IV #
3 22 s 2 42.89 NIEDZIELA Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
4 23 s 2 42.95 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
5 26 s 2 43.46 RACZKOWIAK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
1 14 s 3 40.46 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP IV
2 17 s 3 41.04 NOWAK Łukasz UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP V
3 18 s 3 41.06 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP V
4 24 s 3 43.06 SZALCZYK Marek UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
5 25 s 3 43.41 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
1 8 s 4 38.94 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP III PINIARSKI Paweł BEZ
2 9 s 4 39.33 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
3 11 s 4 39.40 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
4 13 s 4 40.11 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
5 15 s 4 40.82 KWIECISZEWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP V
6 19 s 4 41.66 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo # 96 U16 WP V PAWŁOWSKI Wojciech 3
7 21 s 4 41.96 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
1 1 s 5 36.32 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 2 s 5 38.06 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP III #
3 3 s 5 38.44 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III
4 4 s 5 38.77 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
5 5 s 5 38.79 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
6 6 s 5 38.82 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
7 7 s 5 38.82 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
1000 m M
1 12 s 1 2:54.87 MANC Szymon MKS Gniezno # 95 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
2 16 s 1 2:57.35 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
3 20 s 1 3:01.53 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
4 21 s 1 3:01.73 FABISIAK Krzysztof KS Krotosz Krotoszyn 95 U16 WP -- B.D.
5 24 s 1 3:04.09 KIEŁKA Maciej MKL Gniezno 96 U16 WP --
6 27 s 1 3:04.74 ŁYSIAK Jakub MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/0937/12 2012 4
7 35 s 1 3:15.36 BARTCZAK Jakub MKL Gniezno 95 U16 WP -- B.D.
1 25 s 2 3:04.53 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
2 28 s 2 3:05.16 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
3 29 s 2 3:07.14 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP -- NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
4 30 s 2 3:08.79 ŁYSKAWKA Bartosz LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
5 34 s 2 3:11.24 TOMCZAK Marcin MKL Gniezno 95 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
6 36 s 2 3:17.73 JURCZAK Marcin LLKS Osowa Sień # 96 U16 LB -- #
7 37 s 2 3:20.42 DYMEK Cezary UKS Hipolit Mur.Goślina 95 U16 WP --
1 8 s 3 2:50.74 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
2 14 s 3 2:56.85 PALACZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
3 17 s 3 2:57.73 ROMANOWSKI Dominik KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
4 18 s 3 2:57.84 KORBUSZEWSKI Arkadiusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP V #
5 19 s 3 2:58.43 PAZOŁA Norbert MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
6 22 s 3 3:03.09 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -- #
7 23 s 3 3:03.60 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
8 26 s 3 3:04.71 MUSIAŁOWSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
9 31 s 3 3:09.11 KRUPA Krzysztof UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
10 32 s 3 3:09.71 ZUBRZYCKI Bartosz LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -- #
11 33 s 3 3:10.05 SOBCZAK Sebastian MKS Jarocin 96 U16 WP -- PAWŁOWSKI Wojciech # 5
1 1 s 4 2:41.60 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III B.D. 3
2 2 s 4 2:43.19 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
3 3 s 4 2:43.21 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
4 4 s 4 2:47.09 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
5 5 s 4 2:49.72 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV #
6 6 s 4 2:49.92 HANKIEWICZ Kamil MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV
7 7 s 4 2:50.33 KACZMAREK Damian UKS Achilles Leszno 95 U16 WP V
8 9 s 4 2:51.34 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
9 10 s 4 2:52.42 OWCZARZ Cyprian niest. Poznań # 95 U16 WP V
10 11 s 4 2:53.52 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V #
11 13 s 4 2:55.99 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
12 15 s 4 2:56.93 BURA Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V
Wzwyż M
1 2 f 1 1.80 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV #
2 1 f 1 1.80 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP IV
3 3 f 1 1.65 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
4 4 f 1 1.45 NOWICKI Jakub UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP --
5 5 f 1 1.40 KACZMAREK Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
W dal M
1 1 f 1 5.92 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.5 IV
2 2 f 1 5.84 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.4 V
3 3 f 1 5.82 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +1.0 V
4 4 f 1 5.70 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.1 V
5 5 f 1 5.69 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -0.3 V KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
6 6 f 1 5.67 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP +0.8 V #
7 7 f 1 5.62 WIELIŃSKI Przemysław UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +1.0 V
8 8 f 1 5.54 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP +0.6 -- #
9 9 f 1 5.40 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek
10 10 f 1 5.38 PAZERA Szymon UKS AS Czempiń 95 U16 WP +1.1 -- DUTKIEWICZ Janusz # Z/4564/11 2012 4
11 11 f 1 5.35 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +0.5 --
12 12 f 1 5.34 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.5 --
13 13 f 1 5.28 BANASZAK Paweł UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP +0.9 -- #
14 14 f 1 4.87 MUSZALSKI Eryk KS Krotosz Krotoszyn 96 U16 WP +0.1 -- B.D.
15 15 f 1 4.60 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +1.3 --
16 16 f 1 4.44 SZCZEPANIAK Daniel MUKS Jedynka Międzychód # 96 U16 WP -0.2 --
17 17 f 1 4.38 MATYSIK Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.3 --
Kula (5) M
1 1 f 1 10.82 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 10.29 KACZMAREK Krystian MKS Gniezno # 95 U16 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
3 3 f 1 10.07 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
4 4 f 1 9.95 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
5 5 f 1 9.85 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
6 6 f 1 9.68 GRZESIAK Rafał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
7 7 f 1 9.67 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
8 8 f 1 9.43 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
9 9 f 1 8.82 MAJDA Dominik UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
10 10 f 1 8.55 BARŁÓG Adrian UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
11 11 f 1 8.29 MAJORCZYK Michał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
12 12 f 1 8.14 BRODOWSKI Paweł MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
13 13 f 1 6.60 PETRAS Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -- #
14 14 f 1 6.38 MAŃKOWSKI Dawid UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
15 15 f 1 6.37 KRAMAREK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5943250656128 sekund