Szprotawa 08.05.2010
XI Mityng Chrobrego i Ottona III (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.94 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -0.4 III #
2 s 1 13.46 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -0.4 IV #
3 s 1 13.60 SZYLER Kinga MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.4 IV
4 s 1 13.78 JANKOWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.4 IV
5 s 1 13.82 JÓŹWIAK Renata ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -0.4 V
6 s 1 14.45 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.4 V
1 s 2 13.67 SICIŃSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.1 IV
2 s 2 14.47 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.1 V
3 s 2 14.56 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.1 --
4 s 2 14.68 FORST Wiktoria MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.1 --
5 s 2 14.99 SZKUDLAREK Paulina MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.1 --
1 s 3 13.16 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 III
2 s 3 13.44 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.3 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
3 s 3 13.47 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.3 IV #
4 s 3 13.53 MATYLA Jagoda LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.3 IV #
5 s 3 13.88 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V B.D. # 3
6 s 3 14.26 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB +0.3 -- B.D. BEZ
1 s 4 12.91 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.2 III #
2 s 4 13.87 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB +0.2 --
3 s 4 13.90 ZALWERT Kamila MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.2 --
4 s 4 13.94 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.2 -- #
5 s 4 14.29 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.2 -- #
6 s 4 14.85 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.2 -- #
1 s 5 13.28 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.1 IV
2 s 5 13.56 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.1 IV
3 s 5 13.88 MAŁAS Malwina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.1 -- B.D. BEZ
4 s 5 14.23 GAWRON Daria AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.1 --
5 s 5 14.77 WOLSZTYNIAK Olga LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.1 -- #
6 s 5 15.15 GŁUSZYK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB +0.1 --
1 f 12.77 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.5 III
2 f 12.91 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.5 III #
3 f 13.17 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.5 III
4 f 13.45 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -0.5 IV #
5 f 13.48 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.5 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
6 f 13.80 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -0.5 IV #
200 m K
1 26.51 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.1 III
2 28.80 ZALWERT Kamila MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.1 --
3 29.40 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.1 -- #
4 29.92 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.1 -- #
300 m K
1 s 1 46.53 KLAPP Anna MKST Astra Nowa Sól # 95 U16 LB V
2 s 1 47.31 SICIŃSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB V
3 s 1 49.28 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- B.D. # 3
4 s 1 51.98 CZARNOGRODZKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
1 s 2 49.50 ZUTEREK Patrycja MKST Astra Nowa Sól # 95 U16 LB --
2 s 2 50.68 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
3 s 2 51.36 KRZYWICKA Emilia MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
4 s 2 52.12 KUŹNIK Luiza MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
1 s 3 45.76 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB IV #
2 s 3 46.49 SZEWCZUK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB IV
3 s 3 46.57 SADŁOWSKA Ewelina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB V
4 s 3 52.10 BORUCKA Martyna MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
400 m K
1 s 1 64.70 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -- #
2 s 1 64.85 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
3 s 1 66.13 WŁODARCZYK Sandra ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V
4 s 1 66.84 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB --
1 s 2 65.68 MATYLA Jagoda LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- #
2 s 2 68.78 WOLSZTYNIAK Olga LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -- #
3 s 2 71.28 SYGUTOWSKA Krystyna ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
4 s 2 73.01 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB -- B.D. BEZ
100 m M
1 s 1 11.92 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -0.4 IV
2 s 1 12.13 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP -0.4 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
3 s 1 12.37 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.4 V
4 s 1 12.40 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.4 V
5 s 1 12.61 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.4 V
6 s 1 13.04 DZIEMIANOWICZ Adam MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.4 --
7 s 1 13.92 BĄKOWSKI Sebastian MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.4 --
1 s 2 12.45 KULESZA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.2 V
2 s 2 12.48 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -0.2 V
3 s 2 13.13 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.2 -- B.D. 2
4 s 2 13.16 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.2 --
5 s 2 13.35 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.2 --
6 s 2 13.86 WOŻNIAK Marcin ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.2 --
1 s 3 11.89 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -0.3 IV #
2 s 3 11.94 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.3 IV #
3 s 3 12.01 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.3 IV B.D. 3
4 s 3 13.16 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.3 --
5 s 3 13.38 SZYJKOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.3 --
1 s 4 11.97 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.3 IV
2 s 4 12.01 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 IV #
3 s 4 12.43 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB +0.3 --
4 s 4 13.04 DZIEMIANOWICZ Adam MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.3 --
5 s 4 12.99 CHEŁMIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB +0.3 --
1 s 5 11.52 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.9 III
2 s 5 11.56 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ -0.9 III B.D. #
3 s 5 12.47 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB -0.9 --
1 s 6 11.12 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.7 II
2 s 6 11.29 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB -0.7 II #
3 s 6 11.85 BIESZCZAD Daniel MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.7 IV
4 s 6 12.06 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.7 IV #
1 s 7 11.74 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.3 III
2 s 7 12.01 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -0.3 IV B.D. 3
3 s 7 12.18 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.3 IV
4 s 7 12.48 SZOFER Miłosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.3 --
5 s 7 12.54 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.3 -- #
1 f 11.21 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.6 II
2 f 11.42 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.6 III
3 f 11.47 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ -0.6 III B.D. #
4 f 11.65 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.6 III
5 f 11.92 BIESZCZAD Daniel MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.6 IV
200 m M
1 s 1 22.99 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB -0.3 III #
2 s 1 23.14 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.3 III B.D. B.D. # 2
3 s 1 23.27 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.3 III #
1 s 2 24.40 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.1 IV #
2 s 2 24.46 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.1 -- #
3 s 2 24.74 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.1 -- #
300 m M
1 s 1 39.68 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB --
2 s 1 39.95 GALENT Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
3 s 1 40.24 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB IV
4 s 1 40.51 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB V
1 s 2 40.10 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
2 s 2 41.14 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP V STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
3 s 2 42.48 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
4 s 2 44.06 CHEŁMIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
1 s 3 43.41 MALINOWSKI Mikołaj MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
2 s 3 44.97 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
3 s 3 46.58 SZYJKOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
4 s 3 47.23 BĄKOWSKI Sebastian MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
1 s 4 43.11 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- B.D. 2
2 s 4 43.26 DZIEMIANOWICZ Adam MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
3 s 4 43.72 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- #
4 s 4 46.47 WOŻNIAK Marcin ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
400 m M
1 s 1 50.65 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP III B.D. M
2 s 1 50.69 SURŻYKIEWICZ Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB III
3 s 1 50.86 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ III #
4 s 1 50.96 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III
1 s 2 51.93 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
2 s 2 52.71 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
3 s 2 52.82 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB --
4 s 2 56.08 WILMA Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB --
1 s 3 54.71 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV
2 s 3 55.07 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
3 s 3 58.27 ŁYKO Mateusz ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB --
4 s 3 58.72 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9784159660339 sekund