Łowicz 15.05.2010
I Mityng Lekkoatletyczny o Złotego Pelikana (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 13.27 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.4 IV #
2 s 1 13.35 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.4 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
3 s 1 13.58 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.4 IV #
4 s 1 14.69 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U14 LD +0.4 -- #
5 s 1 14.94 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 98 U14 LD +0.4 -- #
1 s 2 13.08 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +0.3 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 2 13.84 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD +0.3 V #
3 s 2 14.21 SIEKIERA Anna UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD +0.3 V
4 s 2 14.30 ANDRZEJCZAK Paulina UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD +0.3 V
5 s 2 14.42 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.3 V #
1 s 3 13.83 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.8 V #
2 s 3 14.50 PARTYKA Alicja RKS Łódź 96 U16 LD +0.8 V #
3 s 3 14.93 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.8 --
4 s 3 15.00 PANEK Karolina UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD +0.8 --
5 s 3 16.45 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U14 LD +0.8 -- B.D. BEZ
1 s 4 13.82 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD -0.5 V KARMELITA Sławomir # BEZ
2 s 4 14.01 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD -0.5 V #
3 s 4 14.39 MICHALAK Martyna SKS Start Łódź 96 U16 LD -0.5 V PALISZEWSKI Maciej BEZ
4 s 4 14.70 MIODUSZEWSKA Izabela RKS Łódź 96 U16 LD -0.5 --
5 s 4 14.87 HYSKA Jowita UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.5 --
1 s 5 13.41 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 IV #
2 s 5 13.83 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -0.1 V
3 s 5 14.03 PAWŁOWSKA Anna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.1 --
4 s 5 14.15 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD -0.1 V #
5 s 5 14.61 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.1 --
6 s 5 14.69 KWIATKOWSKA Jaśmina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 --
1 f 13.08 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.2 III #
1 f 13.83 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD 0.0 V #
2 f 13.23 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 f 13.86 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD 0.0 V #
3 f 13.32 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.2 IV #
3 f 13.90 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD 0.0 V #
4 f 13.55 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 IV #
4 f 13.96 SIEKIERA Anna UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD 0.0 V
5 f 13.61 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD +0.2 IV KARMELITA Sławomir # BEZ
5 f 14.10 PAWŁOWSKA Anna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
6 f 13.77 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD +0.2 IV
6 f 14.25 ANDRZEJCZAK Paulina UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 V
7 f 13.98 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 V #
7 f 14.38 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD 0.0 V #
300 m K
1 s 1 48.21 ŻUK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD V #
2 s 1 49.20 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
3 s 1 49.62 KALIŃSKA Halszka UKS Korabka Łowicz 94 U18 LD --
4 s 1 50.22 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U14 LD -- #
5 s 1 50.43 NIKODEMSKA Roksana MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD --
6 s 1 50.76 MIODUSZEWSKA Izabela RKS Łódź 96 U16 LD --
1 s 2 43.22 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 2 45.82 PAWŁOWSKA Anna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
3 s 2 45.83 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD IV #
4 s 2 46.54 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
5 s 2 54.69 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -- #
6 s 2 55.81 SÓJKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD --
100 m pł MŁ K
1 15.70 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +0.2 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 17.43 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 V #
4 19.09 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 -- #
100 m pł J MŁ K
1 15.70 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +0.2 II B.D. # BEZ
300 m pł K
1 52.57 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź # 96 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
2 59.00 HEBDA Patrycja RKS Łódź 96 U16 LD -- #
100 m M
1 s 1 11.72 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.2 III LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 s 1 11.94 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD +0.2 IV
3 s 1 12.61 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 V #
4 s 1 12.84 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD +0.2 -- #
5 s 1 13.16 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.2 -- #
1 s 2 11.63 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +0.2 III
2 s 2 11.94 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.2 IV #
3 s 2 11.99 KAROLAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD +0.2 IV #
4 s 2 12.27 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD +0.2 -- #
5 s 2 12.41 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD +0.2 --
1 s 3 11.96 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.7 IV #
2 s 3 12.27 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD -1.7 --
3 s 3 13.30 JANIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -1.7 -- #
4 s 3 14.25 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -1.7 -- B.D. B.D. #
1 s 4 13.76 MICHALAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -0.4 --
2 s 4 12.75 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD -0.4 V #
3 s 4 13.37 NOWAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -0.4 --
4 s 4 14.57 OŚKIEWICZ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -0.4 -- #
1 s 5 13.73 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +0.2 -- #
2 s 5 14.09 DYBIEC Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +0.2 --
3 s 5 14.10 ADAMUS Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +0.2 --
4 s 5 14.30 GLIGOROW Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +0.2 --
5 s 5 14.62 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U14 LD +0.2 -- JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
1 f 11.59 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD -0.1 III
1 f 12.29 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD -0.7 --
2 f 11.77 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 f 12.47 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.7 V #
3 f 11.89 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.1 IV #
3 f 12.85 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD -0.7 -- #
4 f 11.94 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD -0.1 IV
4 f 13.18 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.7 -- #
5 f 12.08 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD -0.1 IV
5 f 13.23 NOWAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -0.7 --
6 f 12.15 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 IV #
6 f 14.16 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD -0.7 -- #
7 f 12.20 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD -0.1 IV #
300 m M
1 s 1 38.98 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD III
2 s 1 39.95 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD IV
3 s 1 40.05 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ IV KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
4 s 1 40.28 KAPUSTA Witold UKS Jedynka Łowicz 91 U20 LD --
5 s 1 42.39 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
6 s 1 44.20 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD -- #
1 s 2 38.15 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -- #
2 s 2 38.26 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD -- #
3 s 2 38.36 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
4 s 2 38.98 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD --
5 s 2 42.25 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
6 s 2 43.16 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
110 m pł MŁ M
1 18.32 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD +1.8 V #
110 m pł M (99.1) M
2 19.45 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD +1.8 --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4042408466339 sekund