Moskwa (RUS) 21 - 23.05.2010
EYOT
100 m K
3 s 4 12.39 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.1 II #
200 m K
4 s 1 25.40 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.5 II
3 s 3 25.13 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 II #
1000 m K
5 s 2 2:51.21 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
100 m pł J MŁ K
1 s 4 14.21 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU -4.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
3 s 5 14.11 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -3.1 I #
4 f 13.75 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU 0.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
6 f 13.83 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP 0.0 I #
400 m pł K K
3 s 2 61.97 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I
5 s 3 62.05 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD I
2000 m prz K
5 7:03.28 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA II KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
Wzwyż K
4 e A 1.76 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
5 e B 1.73 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP I
7 f 1.74 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
13 f 1.66 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
Tyczka K
  e 0.00 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U18 MZ --
Trójskok K
9 e 1 12.06 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 I B.D. # 1
Kula (4) K
2 e 2 13.95 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 f 14.99 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
Młot (4) K
3 e 1 55.63 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
4 f 57.29 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
Oszczep (600) K
4 e 2 46.30 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
10 f 43.63 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
200 m M
2 s 2 21.78 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.9 I B.D. 2
1 f 21.38 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.2 M B.D. 2
400 m M
3 s 3 48.78 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
5 f 48.39 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP I
1000 m M
2 s 1 2:25.64 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
4 f 2:26.83 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
110 m pł J MŁ M
2 s 1 14.04 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +1.1 I #
5 f 13.80 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +0.4 I #
400 m pł J MŁ M
4 s 2 52.98 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS I
5 f 52.35 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS I
Wzwyż M
1 e B 2.08 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
11 f 1.98 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
W dal M
8 e B 6.86 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD -0.5 II B.D. 3
Trójskok M
6 e 14.82 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.2 I #
6 f 14.88 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ 0.0 I #
Kula (5) M
1 e B 21.16 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
1 f 21.91 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
Dysk (1.5) M
3 e A 53.20 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 e B 56.27 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
1 f 59.02 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
8 f 54.47 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
Młot (5) M
4 e 1 67.71 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
1 f 77.73 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD I B.D. # Z/2831/11 2013 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.91224002838135 sekund