Sosnowiec 15 - 16.05.2010
Mistrzostwa ¦l±ska
100 m K
1 s 1 12.31 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.2 II #
2 s 1 12.56 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.2 II
3 s 1 12.59 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.2 II #
4 s 1 12.96 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.2 III
5 s 1 13.06 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.2 III
6 s 1 13.12 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.2 III
1 s 2 12.67 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL 0.0 II B.D. # BEZ
2 s 2 13.28 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV B.D. B.D. 1
3 s 2 13.65 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 2 13.81 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 --
1 s 3 13.07 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD 0.0 III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 s 3 13.96 SZEWCZYK Angelika MKS-MOS Katowice 94 U18 SL 0.0 --
3 s 3 14.36 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
4 s 3 14.73 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 --
1 f 1 12.34 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.2 II B.D. # 1
2 f 1 12.86 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.2 III B.D. B.D. BEZ
3 f 1 13.01 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.2 III B.D. BEZ
4 f 1 13.06 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL +0.2 III CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
5 f 1 13.31 WALICZEK Agnieszka LKS Pszczyna 92 U20 SL +0.2 IV #
6 f 1 13.97 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +0.2 --
1 f 2 12.23 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.6 II #
2 f 2 12.41 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +1.6 II
3 f 2 12.45 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL +1.6 II B.D. # BEZ
4 f 2 12.56 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +1.6 II #
5 f 2 12.93 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +1.6 III
6 f 2 12.95 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +1.6 III
7 f 2 13.12 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +1.6 III
8 f 2 13.12 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.6 III B.D. B.D. 1
200 m K
1 w 2 27.43 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +2.5 IV # 676
2 w 2 28.41 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL +2.5 IV 599
3 w 2 28.54 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL +2.5 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 589
4 w 2 31.07 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL +2.5 -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ 410
400 m K
1 s 1 55.30 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
2 s 1 57.41 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 s 1 57.59 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
4 s 1 59.18 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
5 s 1 60.67 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
6 s 1 62.79 RYDZ Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 86 Sen SL --
1 s 2 59.95 CZICHY Agnieszka UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
2 s 2 60.41 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
3 s 2 62.32 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL IV
4 s 2 63.29 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
5 s 2 65.20 ZIĘBIŃSKA Olga CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL --
1 s 3 58.85 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL II
2 s 3 59.53 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III
3 s 3 60.03 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
4 s 3 60.10 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. # BEZ
5 s 3 62.06 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
6 s 3 62.78 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL IV
1 s 4 65.32 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL --
2 s 4 65.47 GÓRNY Katarzyna TS AKS Chorzów 93 U18 SL --
3 s 4 65.69 SMOŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL --
4 s 4 66.14 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
5 s 4 67.90 DˇBROWSKA Dorota UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
1 s 5 65.15 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -- #
2 s 5 67.63 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
3 s 5 68.02 DˇBROWSKA Renata UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
4 s 5 69.50 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
800 m K
1 w 1 2:41.06 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- 561
2 w 1 2:46.96 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -- 496
3 w 1 3:24.82 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -- 169
4 w 1 3:24.85 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 169
5 w 1 3:25.78 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir 163
6 w 1 3:26.56 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 158
1500 m K
1 s 1 4:33.86 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP II
2 s 1 4:37.12 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL II
3 s 1 4:38.97 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL II B.D. Z/2341/11 2013 1
4 s 1 4:41.09 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. BEZ
5 s 1 4:45.58 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III #
6 s 1 4:50.46 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
7 s 1 4:52.38 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
8 s 1 5:03.20 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL IV
9 s 1 5:03.21 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA IV B.D. 3
10 s 1 5:04.14 MATACZYŃSKA Anna UKS Olimpia Zabrze # 87 Sen SL -- B.D. 3
11 s 1 5:07.64 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV #
12 s 1 5:09.12 KARA¦ Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
13 s 1 5:09.67 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
14 s 1 5:12.57 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
15 s 1 5:15.63 DZIUK Dagmara KB MOSiR Jastrzębie 87 Sen SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0737/11 2018 2
16 s 1 5:17.07 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
17 s 1 5:21.20 WITOSZYŃSKA Ewa UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL --
18 s 1 5:38.52 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
100 m pł MŁ K
1 w 1 15.38 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 0
2 w 1 16.21 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.5 III 0
3 w 1 17.33 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL +0.5 IV 0
4 w 1 17.67 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.5 V 0
5 w 1 20.53 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 0
6 w 1 21.11 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir 0
100 m pł K
1 w 2 17.39 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.5 IV # 553
2 w 2 17.52 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL +1.5 IV PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 539
3 w 2 19.17 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL +1.5 -- 375
4 w 2 19.66 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL +1.5 -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ 331
400 m pł K K
1 s 1 65.67 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II
2 s 1 66.92 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 1 68.39 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III #
4 s 1 72.27 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
5 s 1 74.28 PARZOCH Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
4x100 m K
1 s 1 50.06 LONCIERZ Magdalena
WĘGLER Marta
HETMAŃCZYK Beata
KALISZ Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93
93
93
93
U18 SLK --
B.D. B.D.

BEZ
2 s 1 53.77 SZEWCZYK Angelika
JAKUBCZYK Marlena
AUGUSTYN Dominika
MORAWIEC Weronika
MKS-MOS Katowice 94
94
94
94
U18 SLK --

B.D.
3
Wzwyż K
1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
2 1.50 MARKIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV
1 w 1 1.39 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- 502
2 w 1 1.39 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 502
3 w 1 1.36 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir 470
4 w 1 1.36 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -- 470
5 w 1 1.24 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 350
6 w 1 1.18 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -- 293
1 w 2 1.33 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 439
2 w 2 1.33 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ 439
3 w 2 1.30 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- 409
4 w 2 1.27 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 379
Tyczka K
1 3.70 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I
2 3.40 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U23 SL I #
1 1 3.80 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS M #
2 1 3.70 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I #
1 2 3.50 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
2 2 3.40 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL I
3 2 2.80 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL III
4 2 2.80 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL III
5 2 2.20 GÓRNIOK Karolina MKS Ustroń 94 U18 SL --
W dal K
1 s 1 5.60 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +0.4 II
2 s 1 5.44 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +1.0 II B.D. 3
3 s 1 5.29 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +1.4 III
4 s 1 5.15 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL +0.3 III B.D. B.D. BEZ
1 s 2 5.48 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.7 II
2 s 2 5.11 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL 0.0 III
3 s 2 4.91 WÓJCIK Paulina MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +1.4 IV
4 s 2 4.30 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL +1.8 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
1 s 3 5.20 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +1.0 III
2 s 3 5.11 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 III #
3 s 3 4.97 ZYCH Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL -0.1 IV
4 s 3 4.68 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL +1.1 -- #
5 s 3 4.67 ZYGUŁA Barbara MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -0.7 --
6 s 3 4.63 KRZANOWSKA Dorota MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +1.1 --
7 s 3 4.60 NAJDROWSKA Paulina MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -1.4 --
8 s 3 4.52 PIETRASZEWSKA Laura MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.8 --
9 s 3 4.49 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL +0.2 -- #
10 s 3 3.13 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +1.6 --
  w 1 4.97 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +1.1 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 551
1 w 1 5.29 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +2.7 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 640
2 w 1 4.79 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.5 V 503
3 w 1 4.32 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.4 -- 384
4 w 1 4.31 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL +1.6 -- 381
5 w 1 4.21 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.9 -- PILAREK Sławomir 357
6 w 1 4.04 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 317
Kula (3) K
1 w 1 8.29 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -- 418
2 w 1 8.01 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 400
3 w 1 7.61 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- 374
4 w 1 7.58 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 372
5 w 1 7.56 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -- 371
6 w 1 6.94 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir 331
Kula (4) K
1 w 2 8.08 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 405
2 w 2 7.85 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- 390
3 w 2 7.11 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ 342
4 w 2 6.90 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 329
Dysk (1) K
1 1 41.60 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
2 1 40.84 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
3 1 32.67 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
4 1 28.64 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
5 1 26.34 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -- #
6 1 25.98 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
1 2 34.27 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
2 2 32.16 GAJEWICZ Karolina MOS D±browa Górnicza 94 U18 SL III
3 2 29.24 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
4 2 26.81 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
5 2 26.70 KU¦MIERCZYK Natalia MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
5-bój K
1 2475 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 2344 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
3 2202 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V
4 2148 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
5 1538 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
6 1485 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
Chód 5 km K
1 26:22.67 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 26:50.59 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U18 SL II #
3 27:35.17 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
4 31:29.03 KOWALIK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV
5 34:34.83 KRETSCHMER Paulina LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -- #
100 m M
1 s 1 10.97 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.1 II #
2 s 1 10.98 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.1 II B.D. B.D. # 3
3 s 1 11.04 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL -0.1 II #
4 s 1 11.23 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.1 II B.D. 1
5 s 1 11.56 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL -0.1 III B.D. BEZ
1 s 2 11.09 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL 0.0 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 s 2 11.09 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 s 2 11.29 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL 0.0 II #
4 s 2 11.48 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 III
5 s 2 11.58 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL 0.0 III #
6 s 2 17.09 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 -- B.D. # 1
1 s 3 11.69 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.5 III
2 s 3 11.71 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.5 III
3 s 3 11.75 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +0.5 III
4 s 3 11.80 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL +0.5 IV
5 s 3 11.85 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
6 s 3 11.95 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.5 IV #
1 s 4 10.98 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.6 II #
2 s 4 11.85 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.6 IV
3 s 4 12.22 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.6 -- #
4 s 4 12.28 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +0.6 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
5 s 4 12.55 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL +0.6 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
1 s 5 12.48 KUCEK Roman MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL 0.0 --
2 s 5 12.61 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 --
3 s 5 12.97 GUGUŁA Benedykt KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 -- #
4 s 5 14.58 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/1147/13 2013 4
5 s 5 15.69 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL 0.0 --
1 f 1 10.80 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL 0.0 I #
2 f 1 10.81 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL 0.0 I
3 f 1 11.12 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL 0.0 II B.D. # 1
4 f 1 11.17 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL 0.0 II
5 f 1 11.26 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 87 Sen SL 0.0 II #
6 f 1 11.35 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 III #
7 f 1 11.78 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 --
1 f 2 11.05 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
2 f 2 11.11 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.5 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
3 f 2 11.12 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 II #
4 f 2 11.28 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.5 II #
5 f 2 11.37 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL +0.5 III #
6 f 2 11.44 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +0.5 III
7 f 2 11.70 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.5 III
8 f 2 11.84 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.5 IV
1 w 12.45 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V B.D. # BEZ 565
2 w 12.57 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V 543
3 w 12.60 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V 538
4 w 12.62 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.1 V 534
5 w 12.84 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 -- 495
400 m M
1 s 1 49.79 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
2 s 1 50.44 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
3 s 1 50.77 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
4 s 1 51.22 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 88 U23 SL III B.D. # 3
5 s 1 51.82 ¦LED¬ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL III
6 s 1 53.10 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
1 s 2 52.42 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 2 53.23 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus # Z/3222/11 2011 BEZ
3 s 2 53.28 KURAS Grzegorz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL --
4 s 2 54.01 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL -- B.D. BEZ
5 s 2 54.74 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
1 s 3 49.50 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # BEZ
2 s 3 50.12 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL II
3 s 3 51.80 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL III #
4 s 3 52.08 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
5 s 3 52.49 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
6 s 3 52.63 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
1 s 4 51.41 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
2 s 4 52.33 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
3 s 4 52.50 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
4 s 4 53.92 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
5 s 4 53.99 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
1 s 5 51.98 LENARTOWICZ Sławomir KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL III
2 s 5 53.58 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL IV
3 s 5 54.81 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
4 s 5 55.04 SZCZOTKA Łukasz UKS Junior Kamesznica 91 U20 SL -- HACZEK Mariusz # Z/1558/12 2012 3
5 s 5 55.06 JANKO Sławomir MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
1 s 6 51.57 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
2 s 6 51.92 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
3 s 6 52.22 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
4 s 6 53.05 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
5 s 6 55.12 ZAJˇC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -- #
1 s 7 53.09 STASIK Marek MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV #
2 s 7 55.46 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
3 s 7 55.81 HELIOSZ Daniel TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -- #
4 s 7 55.90 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
5 s 7 55.93 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
6 s 7 60.97 OSZEK Tobiasz RMKS Rybnik 93 U18 SL --
1 s 8 55.90 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
2 s 8 56.46 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -- BONK Stanisław BEZ
3 s 8 59.68 TALARCZYK Mateusz MOSiR Łaziska Górne 94 U18 SL -- #
4 s 8 60.10 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
1 w 56.28 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V 548
2 w 56.39 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V 544
3 w 58.27 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- 474
4 w 60.58 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- 394
5 w 65.38 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- B.D. # BEZ 249
1500 m M
1 s 1 4:10.45 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
2 s 1 4:11.04 NITKA Maciej RKS ŁódĽ # 93 U18 LD III #
3 s 1 4:11.55 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
4 s 1 4:15.27 DURKALEC Marcin LUKS Zabrzeg 93 U18 SL IV
5 s 1 4:15.66 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
6 s 1 4:27.07 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
7 s 1 4:28.86 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
8 s 1 4:31.11 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
9 s 1 4:31.72 RACZKOWSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
10 s 1 4:33.77 SĘDZIWY Damian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -- B.D. BEZ
11 s 1 4:35.08 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
12 s 1 4:37.95 MACIEJEWSKI Tomasz UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL --
13 s 1 4:38.23 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
14 s 1 4:39.37 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
15 s 1 4:55.47 MACIEJCZYK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
16 s 1 5:00.09 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
17 s 1 5:01.49 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
1 s 2 3:56.86 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
2 s 2 3:59.73 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL II NOWAK Monika # Z/1856/11 2019 2
3 s 2 4:02.53 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL III B.D. 2
4 s 2 4:03.71 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
5 s 2 4:07.57 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
6 s 2 4:08.15 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 90 U23 LD III B.D. # 3
7 s 2 4:09.04 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
8 s 2 4:12.64 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2018 BEZ
9 s 2 4:24.86 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
10 s 2 4:31.84 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
11 s 2 4:35.98 LENCZYK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
12 s 2 4:59.39 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL --
3000 m M
1 s 1 8:33.37 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 s 1 8:47.08 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
3 s 1 8:49.22 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
4 s 1 8:52.72 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
5 s 1 8:57.76 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III B.D. B.D. # BEZ
6 s 1 9:02.45 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
7 s 1 9:02.75 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
8 s 1 9:15.26 SZYMICZEK Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL IV
9 s 1 9:15.82 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL IV #
10 s 1 9:20.82 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP -- B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
11 s 1 9:41.75 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL IV #
12 s 1 10:04.99 SWAT Nataniel GKS Piast Gliwice 94 U18 SL IV
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.49 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL II
5 s 1 58.73 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
400 m pł M
2 s 1 55.36 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II
3 s 1 55.71 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL II B.D. BEZ
4 s 1 56.71 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III
1 s 2 55.74 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II #
2 s 2 55.36 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 s 2 59.74 SIKORSKI Marek UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
4 s 2 60.31 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. # BEZ
4x100 m M
1 s 1 43.42 CICHECKI Mateusz
DYSZLEWSKI Kamil
MYRTA Szymon
¦LED¬ Dominik
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90
87
88
90
Sen SLK --


2 s 1 44.80 KUCEK Roman
WYCZYŃSKI Krzysztof
KUBANEK Przemysław
BRZEZIŃSKI Maciej
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94
93
94
93
U18 SLK --


GIZA Andrzej
Z/0148/11
2019
1
3 s 1 44.96 PRZYBYŁKA Mateusz
JANKO Sławomir
STASZEK Mateusz
MUSIOLIK Martin
MKS-SMS Victoria Racibórz 92
92
92
91
U20 SLK --


4 s 1 46.02 LINCHARD Marcin
WOREK Sebastian
SKOWRONEK Bartłomiej
MITKA Piotr
KS Sprint Bielsko-Biała 93
93
93
94
U18 SLK -- B.D. JUSTYNIAK Joanna


GIZA Andrzej B.D. B.D.
, Z/2593/11
Z/2600/11
, 2018
2019
BEZ
M
5 s 1 46.41 DURKALEC Paweł
JAKUBIEC Łukasz
LONDZIN Marcin
NOCOŃ Konrad
LUKS Zabrzeg 91
92
92
93
U20 SLK --

B.D.
BEZ
Wzwyż M
1 1 2.15 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I #
1 2 2.00 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 2 1.85 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL III
3 2 1.85 KŁOS Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III #
4 2 1.85 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
5 2 1.70 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
1 3 1.70 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
2 3 1.65 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
3 3 1.60 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
Tyczka M
1 4.50 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL I
2 3.80 ¦WIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL III
3 3.50 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL IV
4 3.40 KLYTA Tomasz MKS Ustroń 91 U20 SL IV
5 3.20 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL IV B.D. # BEZ
W dal M
1 1 7.40 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL -0.1 I B.D. Z/2974/11 2019
1 2 5.70 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +1.0 --
  3 5.59 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL +0.4 -- B.D. B.D. # 2
  3 6.36 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL -1.3 III #
  3 6.85 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL +0.7 II #
1 3 6.98 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL +2.9 II #
2 3 6.43 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL +2.4 III #
3 3 6.38 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +1.3 III
4 3 6.24 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +1.0 IV #
5 3 5.97 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL +1.9 IV B.D. # 3
6 3 5.92 JANOTA Maciej MUKS SZS Cieszyn # 94 U18 SL +0.3 IV
7 3 5.83 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +1.8 -- #
8 3 5.81 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.4 -- #
9 3 5.79 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +1.3 -- #
10 3 5.79 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +0.7 --
11 3 5.78 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.5 -- #
12 3 5.69 RÓŻANKOWSKI Kamil MUKS SZS Cieszyn # 94 U18 SL +0.3 --
13 3 5.64 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL +3.2 -- B.D. B.D. # 2
14 3 5.58 BUBEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL -0.2 --
15 3 5.57 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +1.7 --
16 3 5.55 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +0.6 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
17 3 5.49 RADZIWOLSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.3 --
18 3 5.17 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL +0.9 -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
1 w 5.53 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.8 -- 487
2 w 5.09 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.4 -- 400
3 w 5.03 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +1.7 -- 388
4 w 4.92 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.2 -- 367
5 w 4.64 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +2.0 -- B.D. # BEZ 315
Kula (4) M
1 w 10.16 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -- 0
2 w 9.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- 0
3 w 9.22 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- 0
4 w 8.51 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- B.D. # BEZ 0
5 w 7.77 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- 0
Dysk (1.5) M
1 41.94 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL III
2 39.58 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL III
3 39.34 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
4 35.48 ZAKRZEWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL IV
5 34.35 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
6 30.40 MUCHA Rafał MOSM Tychy 94 U18 SL --
7 29.70 PAWLIKOWSKI Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL --
8 27.95 GRZEJDZIAK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 50.21 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL I BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
2 41.87 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
3 38.47 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL III
4 29.38 HALACZEK Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --
Dysk (2) M
1 45.08 KALINKA Radosław AZS-AWF Katowice 85 Sen SL II
2 39.94 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL III BONK Stanisław # 3
3 26.71 GOLF Krystian TS AKS Chorzów 86 Sen SL --
Oszczep (700) M
1 56.48 KULASZEWSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III #
2 45.13 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
3 43.66 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
4 37.89 CZAPLIŃSKI Seweryn MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
5 37.01 GÓRECKI Dawid MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
6 33.79 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
Oszczep (800) M
1 1 47.43 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL III #
2 1 44.84 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL -- BONK Stanisław # 3
3 1 40.78 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
1 2 51.36 PRZYBYŁKA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
2 2 50.08 SKRZYPCZYK Arkadiusz MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL III B.D. BEZ
3 2 47.34 MATYS Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
4 2 39.08 MACHNIK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL IV
5 2 47.12 ¦WINIARSKI Damian MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD III
6 2 55.18 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
Chód 10 km M
1 47:38.30 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL II #
2 48:15.84 RZE¬NIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 93 U18 SL III ¦LEZIONA Katarzyna # Z/1662/11 2018 2
3 50:45.91 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III
4 53:51.47 KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.985063791275 sekund