Rzeszów 16.05.2010
Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów. II Mityng Kwalifikacyjny (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.82 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +0.8 III
2 s 1 13.08 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.8 III
3 s 1 13.09 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.8 III #
4 s 1 13.14 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.8 III
5 s 1 13.27 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.8 IV #
1 s 2 12.97 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +2.1 III
2 s 2 13.40 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +2.1 IV #
3 s 2 13.66 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +2.1 IV
4 s 2 13.68 PASTERNAK Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +2.1 IV
200 m K
1 s 1 25.85 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.8 II B.D. Z/4322/11 2019
2 s 1 26.21 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.8 II
3 s 1 27.14 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.8 III
4 s 1 27.43 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.8 IV
5 s 1 27.54 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
6 s 1 27.68 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.8 IV SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
1 s 2 27.44 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +3.0 IV
2 s 2 28.17 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +3.0 IV
3 s 2 28.26 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +3.0 IV
4 s 2 28.64 UZAR Klaudia KKB MOSiR Krosno # 95 U16 PK +3.0 V
5 s 2 29.37 BOREK Patrycja KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK +3.0 -- B.D. BEZ
400 m K
1 57.20 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II B.D. Z/4322/11 2019
2 62.29 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV
3 63.92 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV B.D. BEZ
4 64.93 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
5 67.72 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- B.D.
6 77.07 RZĄDZKA Izabela LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- #
100 m pł MŁ K
1 15.37 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +3.4 II #
2 15.71 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +3.4 III
4 17.28 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +3.4 IV
100 m pł K
3 16.06 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +3.4 III
300 m pł K
1 48.43 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III #
2 48.66 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK III
3 51.53 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
4 51.99 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
5 52.10 KOPCZAK Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK V
400 m pł K K
1 70.33 BYCZEK Anna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA --
2 70.37 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
3 79.60 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK -- #
100 m M
1 s 1 10.77 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +3.2 I
2 s 1 10.94 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +3.2 II
3 s 1 11.19 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +3.2 II
4 s 1 11.23 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +3.2 II
5 s 1 11.50 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +3.2 III
6 s 1 11.69 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +3.2 III B.D. 3
1 s 2 11.30 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.9 II #
2 s 2 11.74 PABIAN Wojciech ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.9 III
3 s 2 11.90 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +2.9 IV
4 s 2 12.34 POLESKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +2.9 --
1 s 3 11.83 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +1.6 --
2 s 3 12.69 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK +1.6 V
3 s 3 12.89 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK +1.6 -- LDK!
4 s 3 13.30 ZAPOTOCKI Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.6 --
200 m M
1 s 1 22.35 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.5 II
2 s 1 23.18 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.5 III
3 s 1 23.32 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.5 III
4 s 1 24.10 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.5 IV
5 s 1 24.40 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.5 IV
6 s 1 25.61 CHOMA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +1.5 --
1 s 2 23.63 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 IV #
2 s 2 23.81 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.3 IV
3 s 2 24.41 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.3 --
4 s 2 24.74 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.3 --
5 s 2 25.02 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.3 --
1 s 3 24.65 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +3.4 V
2 s 3 24.68 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +3.4 V
3 s 3 25.07 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU +3.4 V #
4 s 3 25.62 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +3.4 -- RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
5 s 3 25.70 POLESKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +3.4 --
6 s 3 26.14 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +3.4 --
1 s 4 25.28 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 V
2 s 4 25.97 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +2.2 --
3 s 4 26.36 ŚWIĄDER Michał KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 --
4 s 4 26.86 TUR Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 --
400 m M
1 52.86 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
2 53.18 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
3 53.83 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 56.89 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
5 58.95 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 59.55 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK -- LDK!
7 60.68 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
110 m pł MŁ M
1 s 2 18.39 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.4 V
2 s 2 19.94 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK +1.4 -- #
3 s 2 22.45 KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U14 PK +1.4 --
4 s 2 23.73 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK +1.4 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.75 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK +2.2 II
3 s 1 15.56 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +2.2 II
4 s 1 16.83 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK +2.2 IV #
110 m pł M
2 s 1 15.25 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK +2.2 II
300 m pł M
1 47.00 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK --
2 57.47 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK --
400 m pł M
1 57.35 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK III
2 60.45 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
3 66.08 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1002140045166 sekund