Białogard 22.05.2010
Mityng kwalifikacyjny (Zawody Ligowe) [DMP]
60 m K
1 11.06 RYBIŃSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
2 11.36 KOZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- #
3 11.55 RYBIŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
4 11.61 SUCHOCKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 -- #
5 12.11 KOSIOR Michalina STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- #
6 13.39 KRAWCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- B.D. # LDK!
100 m K
1 e 1 12.20 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +1.1 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 e 1 12.56 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.1 II #
3 e 1 12.69 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.1 II #
4 e 1 12.83 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.1 III
5 e 1 12.83 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +1.1 III
6 e 1 13.23 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.1 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
1 e 2 12.85 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.3 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 e 2 12.88 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.3 III B.D. B.D. # BEZ
3 e 2 13.08 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.3 III B.D.
4 e 2 13.34 MIREK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM +0.3 IV
5 e 2 13.38 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +0.3 IV #
6 e 2 13.52 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +0.3 IV
1 e 3 13.46 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP +0.1 IV
2 e 3 13.69 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP +0.1 IV KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
3 e 3 13.84 GÓRALSKA Anna KL Wałcz 96 U16 ZP +0.1 V
4 e 3 13.85 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB +0.1 V B.D. BEZ
5 e 3 13.96 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.1 -- #
6 e 3 14.06 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.1 V #
1 e 4 13.82 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.2 --
2 e 4 13.90 KARCZ Liwia MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.2 V KECLER Szymon 3
3 e 4 14.15 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP +0.2 -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
4 e 4 14.25 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.2 V
5 e 4 14.54 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.2 --
6 e 4 14.58 FRĄCKOWIAK Katarzyna KL Wałcz 96 U16 ZP +0.2 --
7 e 4 15.50 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U14 ZP +0.2 -- DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
1 e 5 13.56 MÓWKA Daria STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP 0.0 IV
2 e 5 13.82 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP 0.0 --
3 e 5 14.93 MUSIAŁ Sylwia LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP 0.0 --
4 e 5 15.10 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP 0.0 --
5 e 5 15.20 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
6 e 5 15.30 SZMAGLIŃSKA Paulina STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP 0.0 --
7 e 5 15.53 KRZYŻANOWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP 0.0 --
1 e 6 14.01 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.2 V #
2 e 6 14.07 LIBIGOCKA Klaudia STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.2 V #
3 e 6 14.54 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.2 --
4 e 6 14.63 SERKIES Klaudia GULKS Barwice 95 U16 ZP +1.2 --
5 e 6 15.50 KOWALIK Mariola UKS Sobieski Szczecinek 94 U18 ZP +1.2 --
6 e 6 16.23 BIELSKA Elżbieta MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +1.2 -- KECLER Szymon SKIBICKI Jarosław # Z/1755/13 2017
1 f 12.30 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.5 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 f 12.53 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.5 II #
3 f 12.72 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.5 II
4 f 12.91 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.5 III B.D. B.D. # BEZ
5 f 13.00 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.5 III B.D.
200 m K
1 s 1 25.69 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +1.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 s 1 25.77 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.2 II #
3 s 1 26.25 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +1.2 II B.D. # 3
4 s 1 26.78 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP +1.2 III
5 s 1 26.86 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +1.2 III
1 s 2 26.32 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP +0.3 III
2 s 2 27.55 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +0.3 IV
3 s 2 28.79 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.3 -- #
4 s 2 28.91 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP +0.3 -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
5 s 2 32.17 REDUTKO Amelia KL Wałcz 95 U16 ZP +0.3 --
1 s 3 27.96 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +1.3 IV #
2 s 3 31.01 DZIUBAŃSKA Kamila UKS Sobieski Szczecinek 92 U20 ZP +1.3 -- B.D.
3 s 3 28.83 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM +1.3 --
4 s 3 28.22 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM +1.3 IV
5 s 3 31.26 RODZIEWICZ Paulina UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP +1.3 --
400 m K
1 s 1 59.82 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM III
2 s 1 60.62 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 s 1 63.47 KONKOL Magdalena SKLA Sopot 93 U18 PM IV
4 s 1 63.76 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM IV
5 s 1 65.68 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP V #
1 s 2 64.02 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM IV
2 s 2 64.21 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP IV
3 s 2 64.78 WYSOCKA Żaneta MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5093/11 2014 BEZ
4 s 2 69.30 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
5 s 2 69.79 PAWŁOWSKA Barbara MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon 5
1 s 3 66.93 KUPIS Monika LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP V
2 s 3 68.44 ORŁOWSKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon B.D. BEZ
3 s 3 68.72 ZAMORA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
4 s 3 70.63 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
5 s 3 74.97 CIPORA Kamila GULKS Barwice 96 U16 ZP --
800 m K
1 s 1 2:16.06 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP II B.D. # 2
2 s 1 2:16.80 ZABOROWSKA Ewa KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II WALCZAK Mariusz Z/0713/11 2013 1
3 s 1 2:17.18 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
4 s 1 2:29.31 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
5 s 1 2:29.42 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP IV
6 s 1 2:31.34 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP IV #
7 s 1 2:31.98 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP IV #
8 s 1 2:36.85 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
1 s 2 2:35.88 JÓZEFÓW Klaudia STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP V #
2 s 2 2:36.90 GORCZYCA Alicja UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
3 s 2 2:44.82 BURCZAK Alicja KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP --
4 s 2 2:44.90 ŁUKASIEWICZ Ewelina LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman ROLBIECKI Janusz , Z/0001/12 ,
5 s 2 2:56.29 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -- #
1500 m K
1 4:53.64 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III
2 4:58.64 PASZKO Jolanta STS Pomerania Szczecinek # 91 U20 ZP IV #
3 5:10.40 KONKEL Katarzyna KS Wejher Wejherowo 94 U18 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0950/11 2013 3
4 5:17.67 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
5 5:20.58 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
6 5:20.86 KULESZA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP -- KECLER Szymon 4
7 5:22.65 MARCINIAK Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
8 5:43.70 OSTROWSKA Aleksandra UKS Jedynka Szczecinek 91 U20 ZP -- B.D. B.D. BEZ
100 m pł MŁ K
1 17.65 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP +0.3 V KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 17.29 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 IV B.D. # BEZ
2 17.78 LEŚNIAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM +0.3 --
3 19.02 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 -- #
Wzwyż K
1 1.53 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP IV KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
2 1.40 MOĆKO Izabela SKLA Słupsk 94 U18 PM --
3 1.40 GRABOWSKA Klaudia MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
4 1.40 BOLECHOWSKA Elżbieta UKS Sobieski Szczecinek 90 U23 ZP -- B.D. 4
4 1.40 JANKOWSKA Agnieszka UKS Sobieski Szczecinek 94 U18 ZP --
6 1.30 GRYGIEL Edyta GULKS Barwice 94 U18 ZP --
7 1.30 ANDRUSIÓW Ewa GULKS Barwice 94 U18 ZP --
W dal K
1 5.30 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.5 III
2 5.17 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.1 III
3 5.11 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.1 III B.D. 3
4 5.08 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.0 IV
5 4.76 KASICA Magdalena UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.7 --
6 4.66 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP +1.2 V KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
7 4.55 LIBIGOCKA Klaudia STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +0.1 V #
8 4.39 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP 0.0 -- #
9 4.22 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP 0.0 -- #
10 4.19 FRĄCKOWIAK Katarzyna KL Wałcz 96 U16 ZP +0.1 --
11 4.11 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.8 -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
12 3.99 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +1.4 --
13 3.74 GÓRALSKA Anna KL Wałcz 96 U16 ZP +0.7 --
14 3.68 BIELSKA Elżbieta MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +1.1 -- KECLER Szymon SKIBICKI Jarosław # Z/1755/13 2017
15 3.57 KRZYŻANOWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.2 --
16 3.46 KARCZ Liwia MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +1.4 -- KECLER Szymon 3
Trójskok K
1 11.23 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.6 III
2 10.88 SZUMIŃSKA Weronika LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.5 III
3 10.81 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.8 III B.D. 3
4 10.73 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.0 IV
5 10.60 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 IV B.D. # BEZ
Kula (3) K
1 8.48 KRENCA Natalia KL Iskra Białogard 96 U16 ZP -- #
2 7.57 ŚCIEBURA Natalia UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
3 6.44 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP --
4 6.12 SZCZĘŚNIAK Karolina UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
Kula (4) K
1 13.02 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów 77 Sen ZP I NOWOTNY Waldemar Z/1338/11 2017 1
2 11.22 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
3 10.40 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III
4 9.95 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV #
5 9.60 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
6 9.71 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
7 8.32 ŚWINIECKA Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
8 7.76 SZWED Hanna KL Iskra Białogard 94 U18 ZP --
Dysk (1) K
1 29.80 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
2 28.80 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP IV
3 27.86 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
4 20.37 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
Oszczep (600) K
1 41.41 KARASIEWICZ Natalia MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP II
2 41.51 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
3 40.26 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 30.21 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM IV
5 27.48 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
6 26.68 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP V #
7 16.89 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP --
60 m M
1 s 1 10.63 SUCHOCKI Jakub STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
2 s 1 10.74 SYMONOWICZ Dominik STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP 0.0 --
3 s 1 10.84 UMIŃSKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/3522/19 2019 LDK!
4 s 1 11.55 JANKUN Kacper STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- #
1 s 2 9.13 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert #
2 s 2 9.16 STOLARCZYK Dominik STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP 0.0 --
3 s 2 9.35 MIKOŁAJCZYK Krzysztof STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP 0.0 -- #
4 s 2 9.74 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP 0.0 -- #
5 s 2 10.56 MYCYK Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP 0.0 --
100 m M
1 e 1 10.86 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.9 I #
2 e 1 11.05 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.9 II
3 e 1 11.36 ZIEJEWSKI Adrian MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.9 III
4 e 1 11.38 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.9 III
5 e 1 11.44 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U23 PM +0.9 III B.D. 3
6 e 1 11.48 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.9 III B.D. # BEZ
7 e 1 11.85 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.9 IV
1 e 2 11.25 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.0 II #
2 e 2 11.48 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.0 III #
3 e 2 11.52 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.0 III #
4 e 2 11.63 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.0 III B.D. BEZ
5 e 2 11.91 KOZIARSKI Grzegorz KU AZS Uniwersytet Gdański 87 Sen PM +1.0 -- B.D. BEZ
6 e 2 12.18 KASIŃSKI Tomasz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +1.0 IV
1 e 3 10.90 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +0.9 I #
2 e 3 11.03 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +0.9 II
3 e 3 11.30 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.9 II #
4 e 3 11.38 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +0.9 III #
5 e 3 11.58 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +0.9 III #
6 e 3 11.67 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM +0.9 III B.D. BEZ
7 e 3 11.90 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.9 IV
8 e 3 12.23 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP +0.9 -- #
1 e 4 11.55 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +0.6 III
2 e 4 11.63 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.6 III KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
3 e 4 11.63 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.6 III
4 e 4 11.65 PRĄDZYŃSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.6 III B.D. B.D. # 2
5 e 4 11.72 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +0.6 III B.D. B.D. B.D. # 3
6 e 4 12.16 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.6 IV
7 e 4 12.92 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.6 -- #
1 e 5 11.48 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.5 III JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
2 e 5 11.56 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP +0.5 III B.D. # BEZ
3 e 5 11.79 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.5 IV
4 e 5 11.81 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.5 IV
5 e 5 11.83 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.5 IV B.D. B.D.
6 e 5 11.83 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.5 IV #
7 e 5 12.29 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.5 -- #
1 e 6 11.88 KUBACKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 IV TOBOŁA Roman # 4
2 e 6 11.92 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP +0.6 IV
3 e 6 12.14 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM +0.6 IV
4 e 6 12.26 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.6 V #
5 e 6 12.29 DOBROWOLSKI Maciej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.6 -- #
6 e 6 12.32 KOBUS Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.6 --
7 e 6 12.64 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM +0.6 --
1 e 7 12.01 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +0.6 IV #
2 e 7 12.16 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM +0.6 IV
3 e 7 12.21 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.6 V B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
4 e 7 12.64 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM +0.6 -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
5 e 7 14.21 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM +0.6 --
1 e 8 12.14 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.6 IV
2 e 8 14.53 TUTUS Bartosz UKS Sobieski Szczecinek 97 U14 ZP +0.6 --
3 e 8 14.75 KOWALSKI Dawid UKS Sobieski Szczecinek 97 U14 ZP +0.6 --
1 f 10.59 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.6 M #
2 f 10.96 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +0.6 II #
3 f 11.11 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.6 II #
4 f 11.14 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +0.6 II
5 f 11.16 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.6 II
6 f 11.30 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +0.6 II #
7 f 11.31 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.6 III
8 f 11.41 ZIEJEWSKI Adrian MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.6 III
200 m M
1 s 1 22.61 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.5 II #
2 s 1 22.62 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.5 II B.D. 3
3 s 1 22.77 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.5 II B.D. # BEZ
1 s 2 23.24 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.5 III
2 s 2 23.35 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM +0.5 III B.D. BEZ
3 s 2 23.36 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.5 III B.D. BEZ
4 s 2 23.38 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.5 III
5 s 2 23.88 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +0.5 IV
1 s 3 23.00 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP +0.7 III B.D. # BEZ
2 s 3 23.55 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.7 III KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
3 s 3 23.98 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.7 IV B.D. B.D.
4 s 3 24.23 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.7 IV
5 s 3 24.45 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.7 --
1 s 4 23.32 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 III #
2 s 4 24.41 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP +0.7 V #
3 s 4 24.83 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.7 V #
4 s 4 25.57 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.7 -- #
1 s 5 23.19 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.5 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 s 5 24.74 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.5 -- #
3 s 5 24.90 GUMIENNY Paweł ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM +0.5 --
4 s 5 24.93 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP +0.5 -- #
5 s 5 26.20 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.5 --
400 m M
1 s 1 49.82 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM II
2 s 1 49.94 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP II
3 s 1 50.25 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM II #
4 s 1 51.43 PRĄDZYŃSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D. B.D. # 2
5 s 1 51.94 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
6 s 1 53.51 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
1 s 2 52.22 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
2 s 2 52.52 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
3 s 2 55.84 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
4 s 2 57.91 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
5 s 2 61.95 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
1 s 3 54.39 GUMIENNY Paweł ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
2 s 3 54.48 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM IV
3 s 3 54.54 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
4 s 3 56.29 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM --
5 s 3 58.77 CZARNECKI Krzysztof MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP --
1 s 4 53.85 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
2 s 4 59.28 BRZOZOWSKI Michał MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP --
3 s 4 59.56 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
800 m M
1 s 1 1:56.88 PAPROCKI Krzysztof GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 86 Sen PM II B.D. NAWROCKI Dariusz , Z/0527/12 , 2012 3
2 s 1 2:00.59 WĄSICKI Sebastian LKB im. Braci Petk Lębork # 88 U23 PM III B.D. B.D. Z/2027/11 2015 3
3 s 1 2:02.78 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U18 PM IV
4 s 1 2:09.90 ŚWITAŁA Marcin UKS Jedynka Szczecinek 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0785/11 2011 5
5 s 1 2:14.89 BIAŁKOWSKI Radosław UKS Jedynka Szczecinek 96 U16 ZP -- TOBOŁA Roman 4
6 s 1 2:17.08 CHYLIŃSKI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0784/11 2011
7 s 1 2:17.48 PYTLAK Michał SKLA Słupsk 91 U20 PM --
8 s 1 2:18.50 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek # 96 U16 ZP -- TOBOŁA Roman # Z/1032/13 2013 BEZ
9 s 1 3:01.43 KIZIELEWICZ Aleksander UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
10 s 1 3:04.26 DACIO Tomasz UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
1 s 2 1:55.20 WOŹNIAK Mariusz UKL Ósemka Police 88 U23 ZP II
2 s 2 1:55.87 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4523/11 2012 3
3 s 2 1:56.90 RUTKOWSKI Tomasz KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
4 s 2 1:59.99 CZAJKOWSKI Tomasz UKL Ósemka Police 83 Sen ZP III
5 s 2 2:02.40 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP IV
6 s 2 2:06.82 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM IV
7 s 2 2:07.32 ISKRA Cezary LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV
8 s 2 2:13.76 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP --
9 s 2 2:14.79 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
10 s 2 2:27.62 PIASECKI Patryk KS Gwardia Piła # 96 U16 WP -- #
11 s 2 2:38.04 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U14 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
1 s 3 1:59.43 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
2 s 3 2:01.69 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
3 s 3 2:04.79 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM IV
4 s 3 2:04.99 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
5 s 3 2:08.83 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
6 s 3 2:21.25 SKIBA Karol UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP --
7 s 3 2:32.16 ANDRUSIÓW Szymon GULKS Barwice 96 U16 ZP -- B.D. BEZ
1500 m M
1 s 1 4:00.17 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U20 PM II B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
2 s 1 4:02.97 PELO Artur LUKS Wieża Postomino # 78 Sen ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1102/12 2012 3
3 s 1 4:10.44 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 s 1 4:11.67 KOPICKI Paweł KS Wejher Wejherowo 91 U20 PM III
5 s 1 4:14.16 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP IV B.D. BEZ
6 s 1 4:16.09 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM IV #
7 s 1 4:31.72 WOŹNY Marcin UKS Jedynka Szczecinek 90 U23 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
8 s 1 4:33.89 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
9 s 1 4:34.63 SUCHOŃSKI Mateusz LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
10 s 1 4:35.93 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
1 s 2 4:36.55 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
2 s 2 4:38.31 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
3 s 2 4:38.65 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U18 ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. # Z/1151/11 2019 2
4 s 2 4:55.06 KACZYŃSKI Aleksander UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP --
5 s 2 5:11.03 MALINOWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP --
6 s 2 5:20.54 MARKIEWICZ Kamil LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- #
3000 m M
1 8:55.40 WIRKUS Łukasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0524/12 2014 BEZ
2 8:56.16 SZELEŻYŃSKI Kamil RKS Rumia 92 U20 PM III B.D. 3
3 8:56.53 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
4 9:05.66 DORSZYŃSKI Grzegorz ULKS Talex Borzytuchom 83 Sen PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0521/12 2012 BEZ
5 9:06.64 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM III
6 9:13.01 BUCZKO Bartosz CMKL Człuchów # 91 U20 PM III
7 9:18.44 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
8 9:59.70 DROZD Mariusz UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP IV TOBOŁA Roman Z/0782/11 2011 BEZ
110 m pł MŁ M
1 19.44 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -0.4 -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
2 20.22 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -0.4 -- #
110 m pł J MŁ M
1 14.59 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.4 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 15.08 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.4 III
3 15.97 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.4 IV #
4 18.33 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.4 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 15.12 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.4 II #
Wzwyż M
1 1.80 JUDYCKI Sławomir GULKS Barwice 92 U20 ZP IV B.D. 3
2 1.70 REKOWSKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM --
3 1.65 TRĄBA Patryk GULKS Barwice 94 U18 ZP --
4 1.65 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #
5 1.60 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP -- #
6 1.50 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
7 1.50 MAZUREK Marcin UKS Sobieski Szczecinek 94 U18 ZP --
8 1.50 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
W dal M
1 7.05 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.2 II DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
2 6.56 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.2 III B.D. BEZ
3 6.32 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek 85 Sen ZP +1.1 III
4 6.06 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +1.1 IV B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
5 5.96 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +0.4 IV
6 5.91 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.7 IV
7 5.79 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.6 -- #
8 5.62 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP +0.5 V
9 5.55 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +1.0 -- #
10 5.46 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP +0.3 -- #
11 5.41 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP 0.0 --
12 5.19 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP +1.3 --
13 4.88 CIOSK Tomasz STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +0.5 -- #
14 4.72 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.5 --
15 4.51 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +0.3 -- B.D. REJEWSKI Robert #
16 3.54 MIKOŁAJCZYK Krzysztof STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +0.8 -- #
17 3.40 SYMONOWICZ Igor STS Pomerania Szczecinek 00 U12 ZP +0.6 -- #
Trójskok M
1 14.76 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM +1.0 II
2 13.41 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.3 III B.D. BEZ
3 13.29 KOZIARSKI Grzegorz KU AZS Uniwersytet Gdański 87 Sen PM +0.9 III B.D. BEZ
4 12.41 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.1 -- #
5 11.77 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +1.4 --
Kula (5) M
1 17.95 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP I B.D. M
2 13.78 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
3 12.73 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
4 11.05 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
5 10.51 JANISZEWSKI Sebastian KL Iskra Białogard 95 U16 ZP V
6 10.37 PIASECZNY Michał STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP --
7 10.25 DZIEDZIC Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP --
8 9.66 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
9 8.12 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/1299/13 2016 2
10 7.38 MARGLARCZYK Patryk SKLA Słupsk 96 U16 PM --
11 6.90 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
Kula (6) M
1 15.05 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
2 5.97 MAMOS Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP --
Kula (7.26) M
1 17.25 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3
2 15.45 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
3 14.68 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
4 14.44 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów 90 U23 ZP II
5 14.37 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
6 13.17 STĘPIEŃ Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 71 Masters ZP III B.D. 2
7 11.01 SKOWYRA Zbigniew KMKL Sztorm Kołobrzeg 68 Masters ZP --
8 9.32 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
9 8.35 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #
10 7.70 KRAWIEC Bartosz MLUKS Mokasyn Płoty 91 U20 ZP --
11 7.45 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Dysk (1) M
1 28.20 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
2 19.52 DROBNIAK Wojciech GULKS Barwice 96 U16 ZP --
Dysk (1.5) M
1 40.17 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
2 37.27 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
3 32.46 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
5 23.04 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
Dysk (1.75) M
1 55.68 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
Dysk (2) M
1 48.94 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
2 45.96 SZPAK Mieczysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 61 Masters ZP II SZPAK Mieczyslaw BEZ
3 40.71 STĘPIEŃ Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 71 Masters ZP II B.D. 2
4 40.64 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 66 Masters ZP II SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 52.03 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 41.56 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP V HULISZ Robert B.D. # Z/1631/13 2018 1
3 36.45 MARGLARCZYK Patryk SKLA Słupsk 96 U16 PM --
4 35.51 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
5 33.66 ZALEWSKI Piotr ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- #
Oszczep (700) M
1 44.11 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
2 33.53 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
3 27.35 DZIEDZIC Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 78.22 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP MM B.D. Z/2180/11 2017 1
2 73.10 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 71.06 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
4 69.97 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 Sen PM I
5 67.65 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
6 63.72 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
7 61.95 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
8 59.71 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Masters PM II B.D. WITEK Mirosław # , Z/1294/19 , 2019 BEZ
9 39.12 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
10 31.22 KRAWIEC Bartosz MLUKS Mokasyn Płoty 91 U20 ZP --
11 18.35 MAMOS Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.9295530319214 sekund