Chorzów 23.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.30 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP -0.3 II B.D. # 1
2 s 1 12.41 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.3 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
3 s 1 12.54 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -0.3 II NOWAK Marcin 1
4 s 1 13.11 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL -0.3 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 13.13 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.3 III B.D. BEZ
6 s 1 13.30 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.3 IV B.D. B.D. 2
1 s 2 12.48 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -1.8 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 2 12.76 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.8 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 85
3 s 2 13.22 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA -1.8 IV #
4 s 2 13.38 WALICZEK Agnieszka LKS Pszczyna 92 U20 SL -1.8 IV #
5 s 2 13.32 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.8 IV B.D. B.D. ¦WIˇTKOWSKI Bartosz #
6 s 2 13.80 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -1.8 IV
1 s 3 13.18 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.5 III B.D. BEZ
2 s 3 13.20 FICK Ewelina TS AKS Chorzów 86 Sen SL -0.5 III
3 s 3 13.32 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.5 IV
4 s 3 13.52 NEGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -0.5 IV
5 s 3 13.57 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.5 IV
6 s 3 13.68 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.5 IV #
1 s 4 12.60 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.4 II #
2 s 4 13.31 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.4 IV
3 s 4 13.37 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.4 IV B.D. B.D. # M
4 s 4 13.72 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL -1.4 IV #
5 s 4 13.72 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.4 IV
1 s 5 13.60 WÓJCIK Paulina MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.5 IV
2 s 5 13.68 KOCHANA Anna TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.5 IV
3 s 5 13.72 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -0.5 IV #
4 s 5 14.02 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL -0.5 -- DMP ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3 31
5 s 5 14.18 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.5 --
6 s 5 14.65 SZYMANEK Monika KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.5 --
1 s 6 13.76 KOŁOCZEK Aleksandra LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -0.2 IV
2 s 6 13.89 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.2 V
3 s 6 14.07 GÓRNY Katarzyna TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.2 --
4 s 6 14.42 DˇBROWSKA Dorota UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.2 --
5 s 6 14.46 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.2 --
6 s 6 14.50 MUSIOŁ Katarzyna UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.2 --
1 s 7 13.15 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.6 III B.D. M
2 s 7 13.77 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -0.6 IV
3 s 7 14.00 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V B.D. BEZ
4 s 7 14.38 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.6 V
5 s 7 17.17 MYSTEK Aleksandra LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -0.6 --
200 m K
1 s 1 25.26 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -0.9 II NOWAK Marcin 1
2 s 1 25.69 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.9 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
3 s 1 26.38 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.9 III
4 s 1 26.76 CZICHY Agnieszka UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -0.9 III
5 s 1 26.87 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.9 III
1 s 2 25.84 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -1.5 II
2 s 2 26.42 ¦WIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.5 III B.D. B.D. BEZ
3 s 2 27.05 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -1.5 III
4 s 2 27.32 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -1.5 -- #
5 s 2 27.66 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -1.5 IV B.D. B.D. # BEZ
1 s 3 26.56 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.2 III B.D. # 3
2 s 3 26.66 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.2 III #
3 s 3 26.94 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.2 III B.D. B.D. 1
4 s 3 27.28 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.2 III B.D. # 1
5 s 3 28.56 KOSMAN Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -0.2 --
6 s 3 29.50 SMOŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL -0.2 --
1 s 4 27.07 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.2 III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
2 s 4 28.07 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -1.2 IV
3 s 4 28.09 LE¦NIK Katarzyna TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.2 IV
4 s 4 28.13 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -1.2 IV
5 s 4 28.15 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA -1.2 IV B.D. BEZ
6 s 4 29.11 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -1.2 --
1 s 5 26.79 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -2.0 III B.D. BEZ
2 s 5 28.10 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -2.0 IV B.D. BEZ
3 s 5 28.33 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -2.0 IV
4 s 5 28.41 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -2.0 IV #
5 s 5 29.14 POLNIK Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -2.0 --
6 s 5 30.17 POCZEKAJSKA Lidia MUKS Gim 2 Nysa 89 U23 OP -2.0 --
1 s 6 28.48 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA -0.8 IV #
2 s 6 29.29 DRAGOSZ Justyna SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.8 --
3 s 6 29.40 WALECZEK Kamila LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.8 V
4 s 6 29.51 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.8 V
5 s 6 31.66 ¦LEDZIAK Aleksandra MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.8 -- SATORA Jan
6 s 6 32.78 STĘPAK Patrycja GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.8 --
1 s 7 26.80 FICK Ewelina TS AKS Chorzów 86 Sen SL -0.2 III
2 s 7 27.79 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.2 IV B.D. B.D. 2
3 s 7 29.29 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -0.2 -- SATORA Jan
4 s 7 29.80 KAŁA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -0.2 --
5 s 7 31.17 POCZĘSNA Marta LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -0.2 --
6 s 7 31.19 HAŁAT Agnieszka LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA -0.2 --
1 s 8 26.91 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.3 III B.D. M
2 s 8 31.02 BOCHENEK Aneta UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.3 -- B.D. # BEZ
3 s 8 32.39 WINDER Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.3 -- #
4 s 8 33.72 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -0.3 --
5 s 8 35.11 ŻMUDA Justyna LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA -0.3 --
400 m K
1 s 1 57.73 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
2 s 1 58.47 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL II CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
3 s 1 59.55 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
4 s 1 59.57 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III #
5 s 1 60.01 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL III #
6 s 1 60.19 ZAMBOROWSKA Magda MLUKS Tarnów 91 U20 MA III
1 s 2 59.31 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III
2 s 2 59.96 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 2 60.85 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III #
4 s 2 61.61 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
5 s 2 61.90 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
6 s 2 62.55 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA IV #
1 s 3 61.05 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL III #
2 s 3 61.21 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
3 s 3 61.52 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
4 s 3 62.76 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 3 62.91 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV #
6 s 3 64.50 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL IV #
1 s 4 60.56 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
2 s 4 62.49 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL IV #
3 s 4 64.58 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
4 s 4 66.88 CIE¦LIK Aleksandra LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
5 s 4 68.39 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
6 s 4 69.54 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
1 s 5 64.31 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 s 5 66.16 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
3 s 5 67.19 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
4 s 5 67.76 DˇBROWSKA Renata UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
5 s 5 72.93 PIELKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
800 m K
1 s 1 2:09.63 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 s 1 2:14.82 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
3 s 1 2:17.87 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
4 s 1 2:21.07 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
5 s 1 2:23.22 ZYZIK Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL III
6 s 1 2:26.13 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV #
7 s 1 2:29.89 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL IV B.D. 1
1 s 2 2:18.39 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
2 s 2 2:25.64 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
3 s 2 2:26.72 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL IV
4 s 2 2:28.06 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
5 s 2 2:28.77 KUROWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
6 s 2 2:29.73 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL IV
7 s 2 2:30.11 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
8 s 2 2:32.40 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- #
9 s 2 2:35.20 WITOSZYŃSKA Ewa UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL --
1 s 3 2:23.26 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz 87 Sen MA III B.D. B.D. BEZ
2 s 3 2:29.57 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL IV B.D. 3
3 s 3 2:30.51 JANIK Marcela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
4 s 3 2:31.92 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
5 s 3 2:35.24 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
6 s 3 2:38.71 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
7 s 3 2:41.24 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
8 s 3 2:47.99 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
9 s 3 3:01.16 FIDECKA Natalia UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1 s 4 2:29.59 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
2 s 4 2:34.99 LEPAK Marta MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/2931/11 2011 BEZ
3 s 4 2:40.84 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
4 s 4 2:49.82 PAWLIK Aleksandra GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
5 s 4 2:51.58 SZAFARCZYK Kinga LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL -- B.D. BEZ
6 s 4 2:56.72 BARANOWSKA Monika UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1500 m K
1 s 1 4:46.12 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL III B.D. Z/2341/11 2013 1
2 s 1 4:53.66 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III #
3 s 1 4:55.85 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP III
4 s 1 5:01.79 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
5 s 1 5:02.19 WINNICKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV B.D. # 3
6 s 1 5:12.60 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U20 OP --
7 s 1 5:15.65 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
3000 m K
1 s 1 9:42.08 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
2 s 1 9:48.48 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77 Sen SL I B.D. Z/3236/11 2019 M
3 s 1 9:55.48 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP II
4 s 1 10:27.50 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL III
5 s 1 11:01.70 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
6 s 1 11:02.82 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
7 s 1 11:05.86 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne # 92 U20 SL IV BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
8 s 1 11:25.49 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
9 s 1 11:38.99 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL IV
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.44 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.5 I #
2 s 1 14.80 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -1.5 II
3 s 1 15.62 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.5 II
4 s 1 15.73 KU¬MA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.5 II
5 s 1 17.07 KWINTA Natalia SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.5 IV
6 s 1 20.86 PTASZEK Paulina LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA -1.5 --
100 m pł K
1 s 2 14.44 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.1 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 s 2 16.69 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.1 III
3 s 2 18.14 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -0.1 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 68.79 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
2 s 1 75.89 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
3 s 1 76.20 PARZOCH Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
4 s 1 77.78 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- #
1 s 2 65.08 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
2 s 2 65.36 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 s 2 67.98 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 s 2 79.64 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
4x100 m K
1 s 1 50.41 CHOJNOWSKA Magdalena
MARKOWSKA Zuzanna
DEREJCZYK Adrianna
MADEJCZYK Angelika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91
92
91
91
U20 SLK --


2 s 1 51.33 RAKOSZA Wioletta
GASZAK Julianna
SOSNOWSKA Izabela
GMYZ Gabriela
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
92
93
U20 SLK --

CIUK Marek
LAMCH Czesław
Z/1853/11
Z/1862/11
2018
2012
2
3
3 s 1 51.68 NAGENGAST Klaudia
HETMAŃCZYK Beata
KURPAS Agnieszka
KALISZ Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94
93
95
93
U18 SLK --

B.D. B.D.

4 s 1 52.71 DRAGOSZ Justyna
KWINIA Natalia
KRZYWDA Malwina
KU¬MA Maja
SKS Kusy Kraków 94
94
94
94
U18 MLP --


5 s 1 54.81 KULMA Patrycja
DˇBROWSKA Renata
DˇBROWSKA Dorota
BORYCKA Winona
UKS Olimpia Zabrze 93
93
93
95
U18 SLK --


1 s 2 50.13 GAUDYN Weronika
ROJOWSKA Maria
MARCHEWKA Angelika
NYCZ Nina
WKS Wawel Kraków 92
92
92
93
U20 MLP --


2 s 2 51.62 CHMIELEWSKA Katarzyna
OLSZEWSKA Emanuela
ZATOROWSKA Zuzanna
JERZMANOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków 94
91
93
93
U20 MLP -- B.D.


B.D.
1
BEZ
3 s 2 51.77 TARAŃ Kinga
WOLNICKA Izabela
MORTON Marlena
MROZOWSKA Ewelina
SKS Kusy Kraków 95
95
95
96
U16 MLP -- B.D. B.D. ¦WIˇTKOWSKI Bartosz
B.D.
B.D. B.D.

BEZ
M
4 s 2 53.12 JAGODA Emilia
JACKOWSKA Sylwia
KOCHANA Anna
BRANDYK Agata
TS AKS Chorzów 94
94
94
92
U20 SLK -- PILAREK Sławomir B.D.


ZIEMBA Dariusz
Z/0979/11
Z/3238/11
2013
2019
BEZ
3
1 s 3 48.98 GORDZIELIK Natalia
WAL Paulina
KRYSZTOF Anna
SIEWRUK Katarzyna
UKS-MOS Opole 94
91
93
95
U20 OPL -- B.D.
B.D.

KĘDZIORA Robert
Z/3660/11
Z/3654/11
2019
2019
3
M
1
2 s 3 49.79 ŁUKASIK Magdalena
GORZKOWSKA Magdalena
GORZKOWSKA Anna
WÓJCIK Paulina
MKS-MOSM Bytom 93
92
93
92
U20 SLK --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.

Z/1747/11
2018
M
3 s 3 51.84 DYRCZ Justyna
POLNIK Weronika
KOSMAN Magdalena
¦WIĘTY-ERSETIC Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 93
93
93
92
U20 SLK --


MATUSIŃSKI Aleksander
Z/2913/11
2019
MM
4 s 3 59.44 HAŁAT Agnieszka
PTASZEK Paulina
MYSTEK Aleksandra
GÓRKIEWICZ Barbara
LKS Kłos Olkusz 94
94
93
95
U18 MLP --


4x400 m K
1 s 1 4:00.15 STAWIŃSKA Agata
FURMAŃSKA Marta
¦WIECA Katarzyna
WRÓBLEWSKA Wioletta
UKS-MOS Opole 91
92
92
91
U20 OPL -- JASIŃSKI Cyprian

B.D. B.D.
Z/1731/18
2019
M
BEZ
2 s 1 4:02.30 BRANDYK Iwona
KOZOK Aleksandra
ZABOROWSKA Sonia
SKIBIEWSKA Magdalena
TS AKS Chorzów 94
93
94
93
U18 SLK -- ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz
B.D. B.D.
Z/3235/11
Z/3209/11
2017
2013
3
2
1
3 s 1 4:07.11 KURPAS Agnieszka
MOCHNIA Monika
WĘGLER Marta
PUSCHHAUS Martyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
92
93
93
U20 SLK -- B.D. B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. PASZTA Wiesław

2
BEZ
1
4 s 1 4:08.34 GĘGA Monika
GAŻEŁ Katarzyna
MIKLER Anna
RYBAK Martyna
KS AZS AWF Kraków 94
93
93
94
U18 MLP --
KOLODZIEJ Roman B.D.

BEZ
5 s 1 4:13.28 CIE¦LAR Marta
BALIŃSKA Ewelina
KOWALCZYK Natalia
RICHTER Sylwia
MKS-MOSM Bytom 92
95
92
94
U20 SLK --


6 s 1 4:28.38 KUROWSKA Katarzyna
PODSIADŁO Roksana
WESOŁOWSKA Małgorzata
JARZYNA Aleksandra
WKS Wawel Kraków 91
92
94
94
U20 MLP --


1 s 2 4:07.03 LEWKOWICZ Agnieszka
¦LĘZAK Sylwia
GASZAK Julianna
ZYZIK Agnieszka
CKS Budowlani Częstochowa 94
95
95
94
U18 SLK --
CIUK Marek B.D.

Z/1854/11
2019
1
2 s 2 4:11.17 CZICHY Agnieszka
SZCZUREK Alicja
HAŁASA Monika
BORYCKA Winona
UKS Olimpia Zabrze 92
94
92
95
U20 SLK --
B.D.
MATACZYŃSKI Grzegorz B.D.
Z/2441/11
2019
3
1
3 s 2 4:32.43 MSTOWSKA Aleksandra
CIE¦LIK Aleksandra
POCZĘSNA Marta
GÓRKIEWICZ Barbara
LKS Kłos Olkusz 94
93
93
95
U18 MLP --


4 s 2 4:32.99 STĘPAK Patrycja
STĘPAK Sandra
KOTYRBA Paulina
KRAWCZYK Magdalena
GKS Piast Gliwice 93
95
94
92
U20 SLK --


B.D. B.D.
Z/4043/11
2019
1
5 s 2 4:51.67 LEPAK Justyna
¦LEDZIAK Aleksandra
JONIK Patrycja
LEPAK Marta
MKS Ekonomik Nysa 92
93
91
94
U20 OPL -- SATORA Jan
SATORA Jan

SATORA Jan
Z/2931/11
2011


BEZ
Wzwyż K
1 1.65 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów 91 U20 SL II
2 1.55 KUCHARZAK Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów 91 U20 OP III
3 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
4 1.50 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
5 1.50 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 56
6 1.45 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
7 1.45 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
8 1.40 NAJGEBAUER Justyna TS AKS Chorzów 94 U18 SL --
9 1.35 WˇS Joanna SKS Kusy Kraków 94 U18 MA --
Tyczka K
1 3.85 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA M #
2 3.25 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA II
3 2.95 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL III
4 2.65 SOBOLEWSKA Daria UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL IV
5 2.25 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
6 2.25 BYRDY Kinga UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
7 2.05 PASIK Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V B.D. BEZ
W dal K
1 5.14 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.6 III
1 5.19 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL -1.4 III B.D. B.D. BEZ
2 5.08 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.3 IV #
2 5.14 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.4 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 4.68 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -0.4 -- #
3 5.25 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.3 III #
4 4.47 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.6 --
4 4.85 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA -1.5 IV #
5 4.38 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.1 -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
5 4.43 ŁUDCZAK Sandra KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.3 -- #
6 3.56 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U14 SL -0.2 --
6 4.37 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.3 --
7 4.34 HELIOSZ Paulina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.5 --
8 4.19 KRZANOWSKA Dorota MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL -3.6 --
Trójskok K
1 11.15 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.4 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 12.46 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.5 I
2 10.40 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.4 IV B.D. # 3
2 11.34 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -1.2 III
3 11.06 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -0.9 III
4 11.00 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.7 III B.D. 3
5 10.93 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.2 III
6 10.90 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP -3.0 III
7 10.90 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL 0.0 III
8 10.28 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 IV
Kula (4) K
1 12.35 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
2 11.03 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
3 10.80 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
4 10.20 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
5 10.11 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
6 9.90 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
7 9.13 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL IV #
8 9.10 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
9 8.37 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
10 8.06 ŻUREK Klaudia LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
11 5.55 GONGOR Karolina MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -- SATORA Jan
12 5.46 JONIK Patrycja MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP --
Dysk (1) K
1 38.76 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
1 39.41 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
2 25.97 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
2 39.13 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II DMP TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M 93
3 23.80 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP V
3 36.78 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
Młot (4) K
1 59.03 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 47.70 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
3 33.73 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U18 LD IV #
Oszczep (600) K
1 23.63 MAROSZEK Aleksandra MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan BEZ
1 31.54 SZLAGOR Wiktoria LUKS Zabrzeg 94 U18 SL IV #
Chód 5 km K
1 26:27.65 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 27:38.86 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
100 m M
1 s 1 11.11 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.6 II #
2 s 1 11.21 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.6 II B.D. # BEZ
3 s 1 11.27 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 II #
4 s 1 11.41 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.6 III B.D. 1
5 s 1 11.57 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -0.6 III
6 s 1 11.71 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL -0.6 III B.D. BEZ
1 s 2 11.41 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -1.2 III
2 s 2 11.53 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.2 III B.D. # 1
3 s 2 11.57 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -1.2 III #
4 s 2 11.67 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL -1.2 III
5 s 2 11.88 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.2 IV
6 s 2 11.91 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
1 s 3 11.46 KITA Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.3 III
2 s 3 11.56 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -1.3 III B.D. BEZ
3 s 3 11.60 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 III
4 s 3 11.70 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 III #
5 s 3 11.87 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.3 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
6 s 3 11.97 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -1.3 IV
1 s 4 12.12 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.7 IV
2 s 4 12.12 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -0.7 IV
2 s 4 12.12 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.7 IV #
4 s 4 12.21 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA -0.7 -- #
5 s 4 12.31 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.7 --
6 s 4 13.24 GUGUŁA Benedykt KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.7 -- #
1 s 5 11.79 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -1.0 IV
2 s 5 11.83 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.0 IV
3 s 5 12.07 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -1.0 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
4 s 5 12.39 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -1.0 --
5 s 5 12.41 RASZKIEWICZ Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -1.0 --
1 s 6 12.42 KUBIAK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -1.1 --
2 s 6 12.64 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -1.1 --
2 s 6 12.64 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -1.1 -- #
4 s 6 12.65 SĘDZIAK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -1.1 V #
4 s 6 12.65 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.1 V
6 s 6 12.76 LE¦NIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 --
1 s 7 12.38 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V #
2 s 7 12.58 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
3 s 7 12.74 KUSAK Piotr LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA 0.0 --
4 s 7 12.76 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL 0.0 --
5 s 7 12.90 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL 0.0 --
1 s 8 10.95 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA 0.0 II B.D. M
2 s 8 11.85 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 IV
3 s 8 12.08 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 8 12.71 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
5 s 8 13.10 KOCJAN Maciej LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA 0.0 --
6 s 8 13.79 DZIAŁO Mateusz KS Piętka Katowice 89 U23 SL 0.0 --
1 s 9 12.34 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.3 V
2 s 9 12.46 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.3 V
3 s 9 12.52 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 V
4 s 9 13.08 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.3 --
5 s 9 13.16 KAZANECKI Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.3 --
6 s 9 13.44 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.3 --
7 s 9 14.30 MA¦LANKA Filip LUKS Zabrzeg 97 U14 SL -0.3 --
200 m M
1 s 1 22.08 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.9 II
2 s 1 22.27 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.9 II B.D. # BEZ
3 s 1 22.75 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -0.9 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
4 s 1 22.80 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.9 II #
5 s 1 23.03 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL -0.9 III
1 s 2 22.82 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.5 III GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
2 s 2 23.04 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.5 III
3 s 2 23.78 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -0.5 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
4 s 2 23.84 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -0.5 -- #
5 s 2 24.11 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.5 IV
1 s 3 23.26 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.1 III
2 s 3 23.43 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.1 III #
3 s 3 23.51 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL -0.1 III
4 s 3 23.56 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.1 III
5 s 3 23.89 WRÓBEL Patryk WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -0.1 IV
6 s 3 24.15 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.1 IV
1 s 4 23.55 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.0 III #
2 s 4 23.56 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -1.0 III
3 s 4 23.84 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL -1.0 IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
4 s 4 24.06 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL -1.0 -- B.D. BEZ
5 s 4 24.57 HELIOSZ Daniel TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -1.0 -- #
6 s 4 24.64 MALESZKA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -1.0 -- #
1 s 5 23.06 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.6 III #
2 s 5 24.32 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA -1.6 IV #
3 s 5 24.35 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP -1.6 IV
4 s 5 24.60 ZAJˇC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -1.6 -- #
5 s 5 24.61 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -1.6 -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
6 s 5 24.76 FRˇCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -1.6 -- B.D. B.D. ¦WIERZOWSKI Tomasz
1 s 6 25.50 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -1.2 --
2 s 6 25.70 ROGAL Mateusz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA -1.2 --
3 s 6 25.80 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -1.2 --
4 s 6 25.88 SMAL Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -1.2 --
5 s 6 26.80 TOMCZAK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -1.2 --
1 s 7 23.11 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -1.1 III
2 s 7 24.57 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -1.1 -- #
3 s 7 25.04 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL -1.1 V #
4 s 7 25.83 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -1.1 --
1 s 8 24.06 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 8 24.82 MURAS Arkadiusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
3 s 8 26.16 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 --
4 s 8 26.26 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 --
400 m M
1 s 1 48.70 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA II B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 s 1 49.30 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
3 s 1 49.97 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
4 s 1 50.80 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ
5 s 1 51.15 KNAPIK Michał RKS ŁódĽ # 93 U18 LD III
1 s 3 52.33 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III
2 s 3 52.71 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
3 s 3 52.95 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA IV
4 s 3 53.01 LAMCH Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. B.D. Z/1881/11 2014 3
5 s 3 53.07 KURAS Grzegorz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL --
6 s 3 53.49 PATERNAK Maciej AZS-AWF Katowice 94 U18 SL IV
1 s 4 53.00 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV
2 s 4 53.93 KROTOSZYŃSKI Jan KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
3 s 4 55.82 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
4 s 4 56.30 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
5 s 4 56.35 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
6 s 4 56.80 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V B.D. # BEZ
1 s 5 56.24 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
2 s 5 57.47 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
3 s 5 60.69 MAJCHERKIEWICZ Mateusz LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
4 s 5 61.42 DOMAGAŁA Dawid LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
1 e 2 51.35 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
2 e 2 51.84 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
3 e 2 51.86 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
4 e 2 53.15 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL IV
800 m M
1 s 1 1:53.84 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 s 1 1:54.98 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
3 s 1 1:55.11 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
4 s 1 1:55.47 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
5 s 1 1:56.73 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków 86 Sen MA II
6 s 1 1:57.57 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 88 U23 SL III B.D. # 3
7 s 1 1:57.72 JANOTA Jan TS AKS Chorzów 87 Sen SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
8 s 1 1:59.42 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL III B.D. 3
9 s 1 2:00.49 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U20 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2018 BEZ
1 s 2 1:55.07 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA II OLEKSYK Grzegorz 2
2 s 2 1:55.41 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP II B.D. BEZ
3 s 2 2:00.50 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
4 s 2 2:00.52 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
5 s 2 2:01.45 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
6 s 2 2:01.96 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
7 s 2 2:02.20 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV
8 s 2 2:10.85 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V
9 s 2 2:12.95 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
1 s 3 1:56.95 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP II #
2 s 3 1:59.15 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
3 s 3 2:00.92 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL III B.D. # 3
4 s 3 2:01.45 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL III
5 s 3 2:02.00 PRZYBYCIEŃ Radosław UKS Olimpia Zabrze # 89 U23 SL III B.D. BEZ
6 s 3 2:03.57 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
7 s 3 2:03.67 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
8 s 3 2:05.17 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL IV
9 s 3 2:07.10 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL IV #
1 s 4 2:00.46 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
2 s 4 2:02.22 BERLIK Piotr UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
3 s 4 2:04.96 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
4 s 4 2:05.24 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
5 s 4 2:06.01 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL IV WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
6 s 4 2:14.06 KUCHAREK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- B.D. 3
7 s 4 2:15.13 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
8 s 4 2:15.91 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
9 s 4 2:21.33 PILCH Dawid UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1 s 5 2:06.21 DOBRUCKI Jacek UKS-MOS Opole 90 U23 OP --
2 s 5 2:06.44 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP IV B.D. MARCINÓW Ryszard # , Z/3651/11 , 2019 1
3 s 5 2:11.85 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
4 s 5 2:13.92 PUDEŁKO Marcin LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
5 s 5 2:14.55 RACZKOWSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 5 2:14.82 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 97 U14 SL -- #
7 s 5 2:15.74 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
8 s 5 2:18.87 MIKOSZEK Patryk UKS-MOS Opole 94 U18 OP --
9 s 5 2:27.48 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -- #
1 s 6 2:09.07 BUCZEK Paweł MOSM Tychy 92 U20 SL --
2 s 6 2:10.55 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
3 s 6 2:11.20 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
4 s 6 2:12.32 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
5 s 6 2:12.94 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 6 2:13.85 KOTOWSKI Rafał TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -- #
1 s 7 2:09.55 FLIEGERT Mateusz RMKS Rybnik 94 U18 SL --
2 s 7 2:12.11 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
3 s 7 2:13.96 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
4 s 7 2:15.60 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
5 s 7 2:22.47 SALAMAK Hassana UKS-MOS Opole 94 U18 OP --
6 s 7 2:28.84 SANDOMIERSKI Patryk MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
1500 m M
1 s 1 4:00.59 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL II GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
2 s 1 4:00.80 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
3 s 1 4:07.21 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
4 s 1 4:07.36 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
5 s 1 4:09.55 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS III #
6 s 1 4:14.76 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 2
7 s 1 4:15.05 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP IV B.D. # BEZ
8 s 1 4:20.01 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV
9 s 1 4:23.94 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
10 s 1 4:24.87 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
11 s 1 4:25.16 MIĘSOPUST Artur TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3211/11 2011 BEZ
12 s 1 4:33.69 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
1 s 2 4:22.47 GAMŻA Maciej MKS Iskra Pszczyna 94 U18 SL --
2 s 2 4:23.43 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
3 s 2 4:24.44 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V #
4 s 2 4:29.66 CIE¦LAK Miłosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- #
5 s 2 4:30.28 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
6 s 2 4:32.46 SĘDZIWY Damian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -- B.D. BEZ
7 s 2 4:46.28 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
8 s 2 4:57.90 MYSTEK Kamil LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
5000 m M
1 s 1 15:01.83 KULKA Szymon LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 s 1 15:02.80 WO¬NIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II B.D. # 3
3 s 1 15:19.14 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
4 s 1 15:26.86 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
5 s 1 15:40.20 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL III B.D. # Z/1863/11 2019 3
6 s 1 15:40.57 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
7 s 1 15:49.50 DULSKI Daniel WKB Meta Lubliniec # 92 U20 SL III B.D. Z/3420/11 2018 3
8 s 1 15:53.20 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
9 s 1 16:09.41 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III B.D. B.D. # BEZ
10 s 1 16:52.75 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
11 s 1 17:05.19 ZEMBROŃ Mariusz WKB Meta Lubliniec 74 Masters SL --
12 s 1 17:47.50 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
2 s 3 16.64 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 III
3 s 3 17.09 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 IV
4 s 3 17.48 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 IV
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.89 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -0.4 II B.D. # 1
2 s 1 15.03 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.4 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 s 1 16.91 CIE¦LIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemy¶l # 93 U18 PK -0.4 --
4 s 1 16.93 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.4 --
5 s 1 17.74 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -0.4 --
1 s 3 15.59 FRˇCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -0.6 III B.D. B.D. ¦WIERZOWSKI Tomasz
110 m pł M (99.1) M
1 s 2 14.22 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.4 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 s 2 14.74 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.4 II
3 s 2 14.89 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.4 II
4 s 2 16.15 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.4 III
5 s 2 16.62 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.4 IV
400 m pł J MŁ M
4 s 1 60.67 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA IV #
400 m pł M
1 s 1 57.13 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III #
2 s 1 59.13 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
3 s 1 59.13 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U20 MA IV
5 s 1 61.43 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. # BEZ
6 s 1 61.73 SIKORSKI Marek UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
2000 m prz M
1 s 1 5:44.15 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL --
2 s 1 5:44.78 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
3 s 1 5:57.02 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL -- NOWAK Monika # Z/1856/11 2019 2
4 s 1 5:59.85 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL -- B.D. 2
5 s 1 6:08.76 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA -- B.D.
6 s 1 6:09.88 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL II CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
7 s 1 6:13.05 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA --
8 s 1 6:14.32 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
9 s 1 6:16.19 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
10 s 1 6:16.21 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
11 s 1 6:17.16 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA III #
12 s 1 6:22.41 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
13 s 1 6:26.45 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK -- KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
14 s 1 6:51.07 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP --
15 s 1 6:57.62 BRODZIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
16 s 1 7:03.59 DREKSLER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
4x100 m M
1 s 1 44.14 KONIECZNY Dawid
WYCZYŃSKI Krzysztof
KUBANEK Przemysław
BRZEZIŃSKI Maciej
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91
93
94
93
U20 SLK --


GIZA Andrzej
Z/0148/11
2019
1
2 s 1 44.32 JUSZCZYK Michał
MATYJA Piotr
IDZIAK Łukasz
NOWAK Michał
CKS Budowlani Częstochowa 95
92
93
93
U20 SLK --
B.D.

1
3 s 1 44.94 SARNECKI Paweł
ŁOSINIECKI Kamil
SZCZUPAK Michał
SAMBORSKI Mikołaj
KS AZS AWF Kraków 94
92
94
93
U20 MLP -- B.D.


1
4 s 1 46.46 ABRAMOWICZ Jacek
SIKORSKI Marek
KLUSZCZYŃSKI Artur
GERLICH Grzegorz
UKS Olimpia Zabrze 91
92
92
95
U20 SLK -- B.D.

B.D.
BEZ
BEZ
5 s 1 46.52 PAJDZIK Mateusz
PRENCEL Paweł
JONDA Filip
NISZCZUK Patryk
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
93
93
93
U18 SLK --
B.D. B.D.

2
1 s 2 43.20 PRZYBYŁKA Mateusz
MŁYNARCZYK Marcin
SMOLEŃ Rafał
MUSIOLIK Martin
MKS-SMS Victoria Racibórz 92
93
94
91
U20 SLK --
B.D.
STĘPIEŃ Kazimierz
Z/1554/11
2017
1
1
2 s 2 46.51 LINCHARD Marcin
MITKA Piotr
WOREK Sebastian
SKOWRONEK Bartłomiej
KS Sprint Bielsko-Biała 93
94
93
93
U18 SLK -- B.D. JUSTYNIAK Joanna
GIZA Andrzej B.D. B.D.

, Z/2593/11
Z/2600/11
, 2018
2019
BEZ
M
3 s 2 47.38 SERAFIN Aleksander
DUSZYŃSKI Kajetan
MILEWSKI Marek
POLEWKO Dominik
TS AKS Chorzów 95
95
92
93
U20 SLK --
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
ZIEMBA Dariusz B.D.
STAWOWY Andrzej BONK Stanisław
Z/3203/11
Z/3237/11
2019
2014
M
BEZ
BEZ
4 s 2 47.61 ROGAL Mateusz
KUSAK Piotr
CIE¦LA Przemysław
GÓRKIEWICZ Michał
LKS Kłos Olkusz 91
94
94
93
U20 MLP --


MENTLEWICZ Janusz B.D.
Z/5177/11
2016
BEZ
1 s 3 45.65 ZIELIŃSKI Adrian
LE¦KÓW Maciej
MARTYNA Bogusz
FUGAS Tomasz
WKS Wawel Kraków 94
93
94
94
U18 MLP --


2 s 3 47.21 WANKIEWICZ Tomasz
PIOTROWIAK Kamil
FALEJCZYK Mateusz
DOBOSZ Piotr
GKS Piast Gliwice 91
93
94
96
U20 SLK -- CZECH Klaus

CZECH Klaus
Z/3220/11
Z/0984/11
2011
2015
BEZ
BEZ
3 s 3 49.22 SAWCZYN Konrad
NOWAKOWSKI Michał
JUREK Grzegorz
GORCZYCZYŃSKI Wojciech
MKS Ekonomik Nysa 92
91
92
91
U20 OPL -- SATORA Jan
SATORA Jan B.D.
SATORA Jan
SATORA Jan
Z/0452/11
Z/2928/11

2011
4
BEZ
3

4x400 m M
2 s 1 3:30.10 PIERÓG Paweł
MACJON Marcin
PATERAK Mateusz
WRÓBEL Patryk
MULKS Juvenia Głuchołazy 92
92
91
94
U20 OPL -- PIERÓG Paweł


Z/3320/11
2019

3 s 1 3:32.79 HARĘDZA Krzysztof
STELMAŃSKI Sebastian
MIKUS Tomasz
GURTKIEWICZ Łukasz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
93
94
93
U18 SLK --


B.D.
2
4 s 1 3:32.92 BARTOLEWSKI Piotr
KOZIEŁ Michał
LAMCH Jakub
MARSIK Grzegorz
CKS Budowlani Częstochowa 92
92
93
94
U20 SLK --

LAMCH Czesław B.D. B.D.
Z/1881/11
2014
3
5 s 1 3:34.60 PASTERNAK Maciej
KROTOSZYŃSKI Jan
DEREWECKI Mateusz
GAUDYN Jakub
KS AZS AWF Kraków 94
94
95
92
U20 MLP --


6 s 1 3:47.18 MOŻDŻONEK Sebastian
ZAJˇC Jakub
HAJOK Adrian
WĘGLER Kamil
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
94
95
95
U18 SLK --


B.D.
BEZ
1 s 2 3:29.15 HAŁGAS Damian
WOJTAL Tomasz
BIELECKI Adam
JANKOWSKI Marcin
GKS Piast Gliwice 93
93
93
93
U18 SLK -- RAMUS Józef B.D.


Z/4061/11
2019
1
1 s 2 3:34.90 SIEKIERA Sebastian
POPCZYK Jakub
CZUPAŁA Martin
MODRZEJEWSKI Łukasz
UKS Olimpia Zabrze 92
93
94
92
U20 SLK --

B.D.
GAJEWSKI Wojciech
Z/2446/11
2015
2
2
2 s 2 3:40.23 GAJEWSKI Szymon
MICHNIAK Jan
LE¦NIAK Szymon
MACIOŁEK Piotr
WKS Wawel Kraków 93
92
94
94
U20 MLP --


3 s 2 3:47.38 MAJCHERKIEWICZ Mateusz
FRYCZ Radosław
JANUSZEK Artur
MAJCHERKIEWICZ Grzegorz
LKS Kłos Olkusz 94
92
94
91
U20 MLP --


KOLODZIEJ Roman
BEZ
4 s 2 3:47.80 MAKÓWKA Adrian
BEDNARSKI Łukasz
KOMAR Patryk
SZOSTOPAL Dawid
MKS Ekonomik Nysa 95
95
91
93
U20 OPL --
B.D.
OSIEWACZ Stefan
SATORA Jan
Z/0453/11
Z/0455/11
2019
2011
BEZ
1
3
5 s 2 3:50.19 RUSZAŁA Paweł
BERLIK Piotr
SIDOROWICZ Amadeusz
SALAMAK Hassana
UKS-MOS Opole 92
92
92
94
U20 OPL -- B.D. MARCINÓW Ryszard


, Z/3651/11
, 2019
1
6 s 2 3:54.83 WÓJCIK Bartłomiej
RACZKOWSKI Patryk
DEHN Mateusz
KRUPPA Patryk
MKS-MOSM Bytom 94
94
94
94
U18 SLK --


Wzwyż M
  1.85 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP III #
  1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
1 1.95 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
3 1.90 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U18 OP III
4 1.80 KŁOS Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV #
5 1.80 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
6 1.75 CIE¦LIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemy¶l # 93 U18 PK IV
7 1.75 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
8 1.75 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
9 1.70 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # BEZ
10 1.65 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
11 1.60 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
12 1.55 KOZUBEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
Tyczka M
1 4.00 ¦WIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL II
2 3.35 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL IV B.D. # BEZ
3 2.45 STROK Michał UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
4 2.25 KRUPKA Artur UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
5 2.25 KUPKA Kamil UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
6 2.25 ZEMAN Radosław UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
7 2.25 JARCZOK Krzysztof UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
W dal M
1 6.09 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -1.1 IV #
1 6.96 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -0.4 II #
2 6.03 SˇCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.9 IV #
2 6.37 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL -1.8 III #
3 5.77 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 -- #
3 6.26 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -0.2 -- #
4 5.70 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -2.2 --
4 6.07 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL -0.3 IV B.D. # 2
5 5.67 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL -1.7 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
5 5.80 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -1.1 -- #
6 5.21 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.1 --
6 5.62 BUBEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL -0.2 --
7 5.58 SIDOROWICZ Amadeusz UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.1 --
8 5.34 MADEJSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL 0.0 --
9 4.90 SAWCZYN Konrad MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP 0.0 -- SATORA Jan 4
10 4.06 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 --
11 4.00 LE¦KÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA 0.0 --
Trójskok M
1 14.26 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -2.6 III DMP OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 85
1 14.92 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -0.6 I #
2 13.52 LE¦KÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.7 III
2 13.60 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL 0.0 III #
3 12.58 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL -1.4 -- B.D. # 3
3 13.33 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL -0.4 III #
4 12.09 BUBEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL -2.0 --
4 12.60 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -1.8 IV
5 11.48 GORCZYCZYŃSKI Wojciech MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -1.0 -- SATORA Jan
5 11.76 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 --
6 11.67 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL 0.0 -- B.D. B.D. # 2
Kula (5) M
1 15.06 GRABCZYK Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II
2 13.54 LESZCZYŃSKI Piotr GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 12.51 KACZMAREK Remigiusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
4 12.27 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
5 12.13 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
6 11.75 LECH Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
Kula (6) M
1 14.65 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
2 14.53 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 12.25 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
4 10.77 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
5 10.44 STROMBEK Adrian MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan Z/2937/11 2011 BEZ
Kula (7.26) M
1 13.82 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II DMP B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ 90
Dysk (1.5) M
1 49.53 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 48.04 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II
3 40.21 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL III
4 35.71 KRUK Damian KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
5 35.17 ZAKRZEWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL IV
6 26.06 OLECH Szymon MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan
Dysk (1.75) M
1 43.39 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
2 38.41 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL III
3 34.05 BIELEC Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
4 40.35 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
5 27.38 HALACZEK Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --
Młot (5) M
1 63.69 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
2 56.38 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 93 U18 SL III #
3 52.21 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL III #
4 50.37 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
5 40.42 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
6 31.84 KRAMARCZYK Bartosz LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
7 28.05 KWINTA Filip LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
8 23.78 LURANC Rafał LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
Młot (6) M
1 48.71 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
2 48.13 CIESIELSKI Marcin RMKS Rybnik 92 U20 SL III
3 42.02 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
Młot (7.26) M
1 53.58 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1 104
2 51.77 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
Oszczep (700) M
1 51.88 KULASZEWSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III #
2 39.26 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
3 38.26 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
4 37.48 ¦NIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
5 34.50 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
6 33.92 FIGIEL Michał MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan BEZ
Oszczep (800) M
1 49.35 SKRZYPCZYK Arkadiusz MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL III B.D. BEZ
2 48.19 PRZYBYŁKA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
3 45.82 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL -- #
4 45.07 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
5 44.31 MATYS Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL IV
6 43.77 GO¬DZIŃSKI Paweł MKS-MOS Katowice 92 U20 SL IV
7 36.31 CISOWSKI Piotr TS AKS Chorzów 91 U20 SL --
Chód 10 km M
1 50:48.84 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III
2 58:59.82 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.608292102814 sekund