Warszawa 23.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 13.07 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -0.9 III
2 s 1 13.30 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.9 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
3 s 1 13.50 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ -0.9 IV
4 s 1 13.69 BIERANOWSKA Barbara KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.9 IV
5 s 1 13.72 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -0.9 IV
6 s 1 13.79 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.9 IV
7 s 1 14.28 KUNISIEWICZ Justyna MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.9 --
1 s 2 13.15 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -1.6 III
2 s 2 13.47 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ -1.6 IV
3 s 2 13.70 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ -1.6 IV B.D. # BEZ
4 s 2 13.93 BYCZKOWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.6 --
5 s 2 13.97 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -1.6 --
6 s 2 14.32 KALISZEWSKA Patrycja MUKS Płock 95 U16 MZ -1.6 V
7 s 2 14.53 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -1.6 --
1 s 3 13.13 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.9 III
2 s 3 13.78 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.9 IV #
3 s 3 13.99 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -0.9 V #
4 s 3 14.15 GBURZYŃSKA Justyna MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.9 --
5 s 3 14.27 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.9 V #
6 s 3 14.31 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ -0.9 V
7 s 3 14.43 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ -0.9 -- B.D. # BEZ
200 m K
1 s 1 25.72 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ +0.2 II #
2 s 1 27.14 JANCZEWSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +0.2 III
3 s 1 27.41 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +0.2 IV
4 s 1 27.47 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.2 IV #
5 s 1 27.85 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +0.2 IV
6 s 1 27.97 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.2 IV #
7 s 1 31.12 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan BEZ
1 s 2 26.40 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.2 III #
2 s 2 26.79 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -0.2 III B.D. # 1
3 s 2 27.21 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.2 III
4 s 2 27.57 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -0.2 IV #
5 s 2 27.64 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ -0.2 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
6 s 2 27.88 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.2 IV
7 s 2 29.19 SŁUMIŃSKA Olga MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.2 --
1 s 3 25.99 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.2 II LEWANDOWSKI Jacek
2 s 3 26.15 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.2 II #
3 s 3 27.67 TYMIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok # 94 U18 PD -0.2 IV B.D. 3
4 s 3 27.69 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.2 IV
5 s 3 28.04 GAŁĄZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.2 IV
6 s 3 28.15 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.2 -- #
7 s 3 28.62 ZANIEWSKA Dominika OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.2 -- #
1 s 4 27.51 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ 0.0 -- B.D. # 1
2 s 4 28.09 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN 0.0 IV B.D. BEZ
3 s 4 28.10 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ 0.0 IV
4 s 4 28.90 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN 0.0 --
5 s 4 30.21 NERS Weronika MUKS Płock 93 U18 MZ 0.0 --
6 s 4 30.58 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ 0.0 -- #
7 s 7 30.76 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD 0.0 -- B.D. Z/1806/18 2019 2
400 m K
1 s 1 57.34 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
2 s 1 58.34 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ II
3 s 1 58.44 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
4 s 1 58.64 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # BEZ
5 s 1 61.21 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U23 MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
6 s 1 68.42 WILK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
7 s 1 68.76 RELIGA Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
1 s 2 57.52 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
2 s 2 58.24 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ II B.D. # 2
3 s 2 58.89 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. BEZ
4 s 2 59.75 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ III
5 s 2 62.09 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 s 2 62.31 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. B.D. BEZ
7 s 2 65.88 TKACZUK Justyna WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
1 s 3 61.50 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN III
2 s 3 61.68 WOJTCZAK Marlena LKS Osuchów 94 U18 MZ III #
3 s 3 63.77 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 s 3 63.83 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
5 s 3 66.65 KRYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
6 s 3 67.29 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
7 s 3 67.47 CACKO Monika OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
800 m K
1 s 1 2:12.08 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 1 2:15.47 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
3 s 1 2:15.49 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
4 s 1 2:17.81 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. 3
5 s 1 2:18.51 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
6 s 1 2:18.55 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
7 s 1 2:19.86 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
8 s 1 2:20.53 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
9 s 1 2:20.96 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
1 s 2 2:23.48 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN III #
2 s 2 2:26.66 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
3 s 2 2:30.27 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV #
4 s 2 2:30.37 SZATAN Ines UKS Olimp Kozienice 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
5 s 2 2:30.72 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
6 s 2 2:32.62 KOZAKIEWICZ Aleksandra MUKS Płock 93 U18 MZ --
7 s 2 2:32.84 BUDNICKA Justyna MLKL Płock 95 U16 MZ V
8 s 2 2:35.63 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
9 s 2 2:38.83 LATOSZEK Gabriela AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ --
10 s 2 2:40.42 BYCZKOWSKA Anna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ --
11 s 2 2:51.35 GONTARSKA Klaudia MLKL Płock 96 U16 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:53.09 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz # Z/0216/11 2011
2 s 1 4:53.14 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
3 s 1 4:57.70 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD IV B.D. BEZ
4 s 1 4:59.41 JABŁOŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD IV B.D. BEZ
5 s 1 5:01.64 DYBIKOWSKA Julita LKS Osuchów # 92 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
6 s 1 5:12.48 STROJEK Ewelina LKS Osuchów 93 U18 MZ -- #
7 s 1 5:17.94 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- #
8 s 1 5:53.69 JESIONOWSKA Joanna LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ --
3000 m K
1 s 1 10:04.27 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN II
2 s 1 10:07.18 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD II B.D. BEZ
3 s 1 10:15.44 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN II
4 s 1 10:27.70 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U23 MZ III B.D.
5 s 1 10:29.93 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
6 s 1 10:51.12 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
7 s 1 10:51.61 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
8 s 1 10:56.49 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U23 PD III B.D. # Z/5043/11 2019 1
9 s 1 11:07.58 BURSZTA Matylda MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV
10 s 1 11:15.80 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
11 s 1 11:49.83 BARCIŃSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -- #
12 s 1 11:53.54 KRZEMIŃSKA Roksana MLKS Ostróda 93 U18 WN --
13 s 1 12:00.83 JEDAMSKA Karolina UKS MOSiR Działdowo 93 U18 WN --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.38 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.5 I #
2 s 1 16.13 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.5 III RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
3 s 1 16.85 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -0.5 III
4 s 1 17.99 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -0.5 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
5 s 1 20.26 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -0.5 -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4 s 2 14.89 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
100 m pł K
1 s 2 13.18 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +0.2 MM
2 s 2 14.54 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.2 II DMP BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1 116
3 s 2 14.76 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +0.2 II
5 s 2 15.72 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.2 II #
6 s 2 15.75 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.2 II #
400 m pł K K
1 s 1 63.50 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 s 1 65.19 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ II #
3 s 1 65.93 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ II GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
4 s 1 72.78 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN IV
1 s 2 68.57 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ III #
2 s 2 69.97 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV #
3 s 2 70.76 JASIŃSKA Mariola MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ IV
4x100 m K
1 s 1 48.58 SĘK Marta
GAŁĄZKA Natalia
WOJCIECHOWSKA Karolina
BANACH Joanna
UKS Kusy Warszawa 91
92
92
92
U20 MAZ --
B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/3686/11
2019
BEZ
M
2 s 1 50.23 KRYNICKA Joanna
MĄKOSA Martyna
WOŹNIAK Izabela
KUNZ Natalia
RLTL ZTE Radom 95
93
92
95
U20 MAZ --


3 s 1 52.01 BOJARSKA Zuzanna
WSÓŁ Małgorzata
GRABARCZYK Joanna
JARCZYŃSKA Dagmara
RKS Skra Warszawa 93
92
91
95
U20 MAZ --
B.D.

Z/3710/11
2012
3
4 s 1 52.53 TRZCIŃSKA Kamila
BIERANOWSKA Barbara
KOSSAKOWSKA Natalia
NEŚCIOR Judyta
KS AZS UWM Olsztyn 92
94
92
92
U20 WMZ --

B.D.
BEZ
1 s 2 50.54 BORATYŃSKA Dominika
PISKORZ Katarzyna
MAMCARZ Beata
POKORSKA Milena
WLKS Nowe Iganie 94
92
92
93
U20 MAZ --
B.D.

BEZ
2 s 2 50.67 HRECZUCH Izabela
WIEKIERA Monika
BIELSKA Wioleta
LESZCZYŃSKA Maja
MKS Durasan Płońsk 93
94
93
94
U18 MAZ --
LEWANDOWSKI Jacek


3 s 2 51.23 GAŁĄZKA Alicja
BACŁAWSKA Katarzyna
GRABOWSKA Luiza
OKLA Ostrołęka 94

93
93
brak daty MAZ --

4 s 2 52.69 SADOWSKA Karolina
KALISZEWSKA Patrycja
MIELEWCZYK Katarzyna
CIESIELSKA Karolina
MUKS Płock 95
95
96
96
U16 MAZ --


4x400 m K
1 s 1 3:56.59 KOWALSKA Agata
MIĄSEK Agnieszka
KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Dominika
OKS Start Otwock 92
91
91
91
U20 MAZ -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
3
3
2
BEZ
2 s 1 4:02.95 WERESA Sylwia
CABAJ Iwona
LIPIŃSKA Sylwia
JASIŃSKA Mariola
WLKS Nowe Iganie 91
94
93
93
U20 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/0216/11
Z/0215/11
2011
2011
2


3 s 1 4:10.02 STRUCIŃSKA Martyna
TAPEK Paulina
STRUCIŃSKA Daria
GÓRECKA Marta
KS AZS UWM Olsztyn 95
93
94
91
U20 WMZ --


4 s 1 4:13.53 KUNZ Natalia
SMOLIŃSKA Milena
WÓJCIK Marta
KAIM Justyna
RLTL ZTE Radom 95
93
91
94
U20 MAZ --


5 s 1 4:17.46 JUSIŃSKA Marta
KOSIŃSKA Joanna
PODGÓRSKA Iga
JUSIŃSKA Monika
AKL Ursynów Warszawa 94
94
94
94
U18 MAZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.


Z/2899/11
2017
2
6 s 1 4:26.86 BRZEZIŃSKA Marta
SŁUMIŃSKA Olga
KRYSIAK Aleksandra
GBURZYŃSKA Justyna
MKS Durasan Płońsk 94
93
94
94
U18 MAZ --


1 s 2 4:01.42 FLIS Monika
WIŚNIOWSKA Monika
PUSTOŁA Beata
PARADOWSKA Paulina
WLKS Nowe Iganie 89
84
90
88
Sen MAZ --

MACIEJEWSKI Janusz B.D.
B.D.
Z/5044/11
2011

BEZ
2 s 2 4:13.22 MUSZYŃSKA Agata
KAWECKA Marcelina
KOCHANOWSKA Natalia
MURASZEWSKA Dominika
MUKS Płock 95
93
95
95
U18 MAZ --


WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2277/11
2019
M
3 s 2 4:21.40 SUSKI Magdalena
DOBKOWSKA Klaudia
BIEŃKOWSKA Natalia
GRALA Anna
OKLA Ostrołęka 95
95
96
96
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 1.68 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ II
2 1.65 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ II B.D. # 3
3 1.60 OSOWIECKA Milena UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
4 1.55 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
5 1.55 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
6 1.45 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
7 1.40 CHOROMAŃSKA Marta OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
7 1.40 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
Tyczka K
1 2.80 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU III
2 2.80 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
3 2.40 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
W dal K
1 5.63 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +0.3 II B.D. # BEZ
2 5.35 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.5 III #
3 5.19 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.4 III
4 5.08 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +0.4 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
5 5.02 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.4 IV
6 4.95 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U16 LD +0.5 IV DMP SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1 57
7 4.81 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ 0.0 IV #
8 4.70 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +0.4 -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
9 4.59 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.3 -- #
10 4.58 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +0.5 -- #
11 4.44 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.5 --
12 4.34 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ +0.5 --
13 4.22 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 --
14 3.68 BOGACKA Magdalena MLKL Płock 91 U20 MZ +0.4 --
Trójskok K
1 11.69 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 II
2 10.79 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ 0.0 III #
3 10.24 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.6 IV
4 10.01 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ 0.0 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Kula (4) K
1 15.38 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 141
2 11.86 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
3 10.55 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
4 10.51 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
5 9.83 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
6 9.82 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ IV #
7 9.74 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV #
8 9.60 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
9 9.49 SKOWRONEK Olga OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV #
10 9.33 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ IV
11 9.29 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
12 9.28 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ IV
13 9.18 HAWRYLUK Martyna WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV #
14 8.98 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
15 8.89 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ V
16 7.99 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ --
17 7.93 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
18 7.54 OKRASA Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
19 6.12 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
20 5.86 RADZKA Martyna MLKL Płock 96 U16 MZ --
Dysk (1) K
1 30.88 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
2 29.73 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
3 19.83 OKRASA Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
Młot (3) K
1 37.81 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
2 32.27 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
3 29.85 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V #
4 21.55 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
5 21.09 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
Młot (4) K
1 53.15 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
2 42.85 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
3 41.74 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ III B.D. # 2
4 40.88 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
5 39.18 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ III
Oszczep (600) K
1 40.35 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2796/11 2013 2
2 33.20 KRUPA Aneta WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV
3 32.37 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 32.31 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV
5 31.90 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
6 31.82 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
7 29.59 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
8 29.58 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ V
9 28.45 GOŁASZEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ --
10 26.09 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
11 21.00 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
Chód 5 km K
1 24:59.36 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- #
2 27:43.45 CHOJECKA Marlena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
3 29:07.40 KOPEĆ Emilia WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
4 32:43.10 POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
100 m M
1 s 1 11.63 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.5 III #
2 s 1 11.67 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ -0.5 III B.D. Z/1575/12 2013 2
3 s 1 11.96 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.5 IV #
4 s 1 12.11 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ -0.5 --
5 s 1 12.34 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.5 --
6 s 1 12.37 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.5 -- #
7 s 1 12.66 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ -0.5 --
1 s 2 11.72 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -1.4 III #
2 s 2 11.84 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.4 IV #
3 s 2 11.90 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -1.4 IV
4 s 2 11.98 DOSTATNI Jan MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -1.4 IV #
5 s 2 12.09 ĆWIEK Rafał OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -1.4 IV
6 s 2 12.16 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.4 IV
7 s 2 12.45 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 91 U20 PD -1.4 -- B.D. BEZ
8 s 2 12.66 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -1.4 -- #
1 s 3 11.81 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 91 U20 PD -1.2 IV
2 s 3 11.91 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -1.2 IV B.D. B.D. # 2
3 s 3 11.98 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.2 IV #
4 s 3 12.07 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ -1.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
5 s 3 12.08 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -1.2 IV #
6 s 3 12.21 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.2 --
7 s 3 12.35 ŻEŃCZAK Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -1.2 --
8 s 3 12.90 A A MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ -1.2 --
1 s 4 11.24 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.3 II #
2 s 4 11.39 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.3 III ZGLESZEWSKI Daniel 2
3 s 4 11.63 MĄKINA Arkadiusz KS AZS AWF Poznań # 86 Sen WP +0.3 III
4 s 4 11.75 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +0.3 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
5 s 4 12.18 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +0.3 IV
6 s 4 12.19 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.3 IV
7 s 4 12.19 WIECANOWSKI Adrian AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +0.3 IV
8 s 4 12.22 KICIAK Jakub MUKS Płock 92 U20 MZ +0.3 --
1 s 5 12.14 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -0.3 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
2 s 5 12.22 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.3 -- #
3 s 5 12.61 BLOCH Kamil AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ -0.3 --
4 s 5 12.70 WILCZYŃSKI Dawid MUKS Płock 93 U18 MZ -0.3 --
200 m M
1 s 1 21.96 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.2 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 23.45 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.2 III
3 s 1 23.50 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.2 III #
4 s 1 23.66 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -0.2 IV #
5 s 1 23.86 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ -0.2 --
6 s 1 24.78 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ -0.2 -- #
7 s 1 37.09 DOBIES Jan AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -0.2 --
1 s 2 22.26 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.9 II #
2 s 2 22.59 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.9 II
3 s 2 22.87 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.9 III
4 s 2 24.11 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.9 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
5 s 2 24.48 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.9 --
6 s 2 24.62 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ -0.9 --
7 s 2 25.05 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ -0.9 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
8 s 2 26.53 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.9 --
1 s 3 22.26 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -0.8 II #
2 s 3 22.39 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.8 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
3 s 3 23.33 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.8 III #
4 s 3 23.52 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ -0.8 III
5 s 3 24.55 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ -0.8 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
6 s 3 25.12 KROCZAK Szymon MUKS Płock 95 U16 MZ -0.8 V
7 s 3 25.30 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -0.8 --
8 s 3 27.00 WIERTEL Paweł MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
1 s 4 22.92 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -0.8 III #
2 s 4 23.73 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.8 IV #
3 s 4 23.82 YETSYK Anton OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.8 IV #
4 s 4 23.84 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.8 IV
5 s 4 23.84 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD -0.8 IV B.D. 2
6 s 4 24.69 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -0.8 -- #
7 s 4 25.95 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.8 -- B.D. BEZ
1 s 5 23.45 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ -0.2 III
2 s 5 23.95 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ -0.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
3 s 5 24.47 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -0.2 --
4 s 5 24.49 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.2 --
5 s 5 25.23 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.2 --
6 s 5 25.72 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.2 --
7 s 5 26.28 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.2 --
400 m M
1 s 1 50.06 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 1 50.18 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
3 s 1 50.19 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 1 50.96 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
5 s 1 51.15 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ III #
6 s 1 51.60 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
7 s 1 54.71 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
1 s 2 51.24 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ III
2 s 2 52.02 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ III
3 s 2 53.50 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ IV
4 s 2 53.69 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
5 s 2 53.74 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ --
6 s 2 53.76 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM IV
7 s 2 54.84 CHOTOMSKI Arkadiusz MUKS Płock 94 U18 MZ --
8 s 2 57.11 GONTARSKI Dominik MLKL Płock 94 U18 MZ --
1 s 3 52.57 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
2 s 3 53.70 MACH Jerzy RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV #
3 s 3 54.18 GAWRYCH Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD IV
4 s 3 54.43 GAJEWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ IV
5 s 3 55.14 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
6 s 3 56.52 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
7 s 3 56.88 PANKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ --
8 s 3 58.18 SOBCZAK Kamil MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
1 s 4 53.18 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ IV B.D. 3
2 s 4 53.56 ŁAWRESZUK Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV B.D. B.D. BEZ
3 s 4 53.84 ROGOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD IV #
4 s 4 54.09 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
5 s 4 56.13 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ V
6 s 4 56.47 PERCIŃSKI Mateusz niest. Warszawa # 94 U18 MZ --
1 s 5 54.74 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
2 s 5 55.83 ŁAWECKI Hubert niest. Warszawa # 92 U20 MZ --
3 s 5 55.96 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 90 U23 MZ --
800 m M
1 s 1 1:51.56 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U23 MZ I MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 s 1 1:52.89 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
3 s 1 1:54.78 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
4 s 1 1:56.92 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
5 s 1 1:57.49 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III #
6 s 1 1:57.52 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
7 s 1 1:58.46 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
8 s 1 2:00.30 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN III
1 s 2 1:57.81 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
2 s 2 1:59.19 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
3 s 2 1:59.38 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. # 2
4 s 2 1:59.54 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U18 MZ III
5 s 2 2:00.23 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ III
6 s 2 2:05.85 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
7 s 2 2:06.25 NAJMOWICZ Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
8 s 2 2:06.74 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV
9 s 2 2:07.79 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
1 s 3 2:02.53 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
2 s 3 2:07.05 ZACZEK Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD IV
3 s 3 2:07.78 ROMANIK Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD --
4 s 3 2:07.92 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
5 s 3 2:10.96 MYSERA Cezary MUKS Płock # 93 U18 MZ --
6 s 3 2:11.72 CELIŃSKI Krzysztof OKS Start Otwock 95 U16 MZ V
1500 m M
1 s 1 4:08.23 WIĘCKOWSKI Mateusz MUKS Płock 89 U23 MZ III B.D. 3
2 s 1 4:08.94 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
3 s 1 4:16.75 JAKIMOWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 91 U20 WN IV
4 s 1 4:17.37 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek # 3
5 s 1 4:18.24 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ IV
6 s 1 4:19.55 ZYSKOWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD IV
7 s 1 4:21.15 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
8 s 1 4:21.93 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ IV B.D. B.D. 1
9 s 1 4:27.32 KOŚNIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
10 s 1 4:27.62 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
11 s 1 4:36.42 TRUSZKOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ --
12 s 1 4:38.10 ZASADA Tomasz MLKL Płock 94 U18 MZ --
13 s 1 4:44.02 WASZKIEWICZ Damian MUKS Płock 93 U18 MZ --
14 s 1 4:45.11 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
3000 m M
1 s 1 8:37.92 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
2 s 1 8:46.43 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
3 s 1 8:57.24 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN III #
4 s 1 9:11.12 MARKOWSKI Michał MKS Pogoń Siedlce # 83 Sen MZ III MARKOWSKI Michał # Z/5242/11 2015 2
5 s 1 9:12.58 JURZYK Maciej MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0213/11 2012 3
6 s 1 9:14.71 KOSĘDA Sebastian AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ III
7 s 1 9:15.17 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ IV #
8 s 1 9:21.42 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV
9 s 1 9:22.46 MAKAREWICZ Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD IV
10 s 1 9:23.19 PTAK Sławomir BKS Wataha Warszawa # 86 Sen MZ -- B.D. Z/2128/17 2018
11 s 1 9:26.07 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV
12 s 1 9:26.23 ZAGAWA Łukasz AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ --
13 s 1 9:31.07 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ IV
14 s 1 10:03.08 PĘSZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 94 U18 MZ IV #
15 s 1 10:06.11 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV B.D. BEZ
16 s 1 10:19.79 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -- B.D. # Z/0247/11 2019 II
17 s 1 10:29.66 SANKOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
18 s 1 10:37.78 CHRUSTOWSKI Radosław MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.11 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.2 III
4 s 2 15.90 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -0.2 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.51 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.6 II #
2 s 1 14.83 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.6 II #
3 s 1 15.32 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 92 U20 MZ +0.6 II B.D. Z/2830/11 2011 1
4 s 1 15.32 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.6 II
5 s 1 15.62 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.6 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
6 s 1 16.00 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.6 III #
7 s 1 16.23 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.6 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
110 m pł M
2 s 2 15.54 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -0.2 II
3 s 2 15.67 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN -0.2 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.70 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
2 s 1 55.73 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
3 s 1 56.59 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
4 s 1 57.81 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
5 s 1 58.22 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III B.D. BEZ
400 m pł M
1 s 2 53.85 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I DMP RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ 115
2 s 2 55.00 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 s 2 55.27 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM II #
4 s 2 58.33 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
2000 m prz M
1 s 1 6:38.47 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
2 s 1 7:06.82 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN --
4x100 m M
1 s 1 43.84 ŚWIDEREK Filip
CZAJKOWSKI Bartłomiej
WISZNIEWSKI Rafał
KOWALCZYK Krystian
UKS Kusy Warszawa 91
93
92
92
U20 MAZ --
BŁASIŃSKI Artur

Z/3688/11
2019
M
2 s 1 45.20 TURLEJ Michał
ORZECHOWSKI Mateusz
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
95
93
93
U18 MAZ --


3 s 1 46.40 KOMUDA Artur
KEMPKA Marcin
WŁODARCZYK Patryk
TALACHA Przemysław
WLKS Nowe Iganie 94
95
95
95
U18 MAZ --


MACIEJEWSKI Janusz
Z/0218/11
2014
2
4 s 1 47.99 OKOŃSKI Arkadiusz
WINIAREK Michał
NOWAK Paweł
KROCZAK Szymon
MUKS Płock 95
95
95
95
U16 MAZ --


1 s 2 43.26 OSTAPIUK Mateusz
GROCHECKI Daniel
ZALEWSKI Karol
OZDARSKI Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2
2 s 2 43.63 MIKOŁAJEWSKI Jakub
KOWALSKI Mariusz
BARANOWSKI Szymon
RAJCZAK Kamil
MKS Durasan Płońsk 92
92
93
91
U20 MAZ --


3 s 2 44.11 JAGÓRA Rafał
MOCZYDŁOWSKI Paweł
KOWALCZYK Rafał
JUNIEC Denis
UKS Kusy Warszawa 93
94
93
94
U18 MAZ --
B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D.

B.D.
, Z/3696/11
Z/1575/12
, 2019
2013

2
4 s 2 44.82 BORKOWSKI Piotr
SMOLIŃSKI Jakub
SIUDA Jakub
SZEWCZYK Piotr
RLTL ZTE Radom 93
92
92
94
U20 MAZ --
ZGRZEBNICKI Ireneusz

ZGRZEBNICKI Ireneusz
Z/4683/11
Z/4681/11
2019
2019
M
1
5 s 2 45.04 ŻEBROWSKI Karol
ĆWIEK Rafał
BRONIEK Hubert
BRULIŃSKI Przemysław
OKLA Ostrołęka 92
92
94
94
U20 MAZ --


4x400 m M
1 s 1 3:32.30 DOMŻALSKI Maciej
FLAK Michał
CIARKOWSKI Michał
STRUSIŃSKI Marcin
MUKS Płock 92
92
94
94
U20 MAZ --


2 s 1 3:33.89 PRZYBYSZ Artur
WYSZOMIRSKI Mateusz
WILK Sylwester
ROSŁANIEC Maciej
OKS Start Otwock 94
93
96
92
U20 MAZ --
B.D.

B.D. MYDLARZ Adrian
, Z/4881/11
, 2013
1
BEZ
3 s 1 3:34.58 KOWALCZYK Mateusz
RĄCZKA Mateusz
WYSOKIŃSKI Bartosz
BRZOZA Rafał
WLKS Nowe Iganie 92
94
93
93
U20 MAZ --
JAKUBOWSKI Marek

MACIEJEWSKI Janusz
Z/0214/11
2011
3
BEZ
4 s 1 3:38.81 PIÓRKOWSKI Rafał
SZABLEWSKI Tomasz
ŁAWRESZUK Łukasz
NAJMOWICZ Paweł
KS AZS UWM Olsztyn 92
93
92
93
U20 WMZ --

B.D. B.D.
BEZ
5 s 1 3:38.81 MACH Jerzy
NGUYEN Patryk
ŻYCHOWSKI Robert
TRZEPIZUR Konrad
RKS Skra Warszawa 94
94
94
92
U20 MAZ --


6 s 1 3:43.16 SAWICKI Arkadiusz
KINASZ Jerzy
KROCHMAL Paweł
WIENCŁAW Paweł
AKL Ursynów Warszawa 93
94
93
95
U18 MAZ --
B.D.
B.D.
Z/2902/11
2019
BEZ

7 s 1 3:45.25 SOCHAJ Patryk
KRUPIŃSKI Grzegorz
GAŁĄZKA Karol
GAWKOWSKI Karol
OKLA Ostrołęka 94
94
95
94
U18 MAZ --

RADKE KAROL / GĄSIEWSKI Artur
Z/1541/12
2012
3
Wzwyż M
1 1.90 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ III #
2 1.85 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III
3 1.80 KSIĄŻEK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV
3 1.80 MILEWSKI Artur OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV #
5 1.75 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
5 1.75 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ IV #
7 1.70 PIOTROWSKI Arkadiusz WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
7 1.70 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
9 1.70 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
10 1.70 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
11 1.65 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
12 1.65 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
13 1.55 CIEŚLIK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
Tyczka M
1 4.30 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
2 4.10 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ II #
3 3.90 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
4 3.90 FISZER Hubert AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
5 3.70 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
6 3.30 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV DMP RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 31
7 3.10 GIERYSZEWSKI Albert UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ V GĘBSKI Adam # Z/0070/12 2012 3
W dal M
1 7.28 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +0.4 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
2 7.21 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.6 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
3 6.69 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ 0.0 III
4 6.51 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ -0.3 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
5 6.44 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ -0.4 III
6 6.31 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.2 III
7 6.10 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ -0.5 IV
8 6.06 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 IV B.D. # BEZ
9 5.66 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.5 --
10 5.53 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ 0.0 --
11 5.40 NOWAK Paweł MUKS Płock 95 U16 MZ 0.0 --
12 5.37 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ 0.0 --
13 5.18 PACHOLIK Adam MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ 0.0 -- #
14 5.12 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.3 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
15 5.04 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ 0.0 --
Trójskok M
1 13.15 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.4 IV
2 12.97 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +1.0 IV #
Kula (5) M
1 16.72 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
2 16.25 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 15.78 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
4 15.14 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ II
5 14.98 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
6 14.92 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III
7 14.85 MATYKA Adrian WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
8 14.51 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
9 14.29 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ III #
10 14.07 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
11 13.53 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ III
12 13.33 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2019 MM
13 12.89 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
14 11.37 PAŁYSKA Jakub AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
15 11.26 WILCZEK Michał AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ --
16 11.14 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
17 11.02 SPOSÓB Adrian RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
18 10.57 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Kula (6) M
1 17.77 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
2 15.03 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 14.63 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
4 14.48 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II
5 14.33 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
6 14.22 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
7 12.39 MOSTEK Marcin RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 13.05 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
Dysk (1.5) M
1 48.33 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
2 45.60 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
3 43.14 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
4 42.90 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0184/11 2018 2
5 41.79 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ III #
6 35.41 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
Dysk (1.75) M
1 45.61 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 44.10 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
3 41.47 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ III
4 34.30 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
Dysk (2) M
1 38.06 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
2 32.85 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
3 30.99 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
Młot (5) M
1 63.87 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
2 63.00 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 55.63 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
4 52.99 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
5 44.92 WÓJCIK Stanisław AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ IV
6 42.60 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
7 34.93 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
8 29.14 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -- #
Młot (6) M
1 71.90 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.42 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
3 46.63 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 74.30 KONDRATOWICZ Wojciech RKS Skra Warszawa 80 Sen MZ MM
2 64.58 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U23 LU I
3 61.91 WALCZAK Mariusz AZS-AWF Warszawa # 71 Masters MZ I B.D. B.D. Z/4412/11 2019 1
4 46.83 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 58.52 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II
2 43.29 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 37.92 DUDZIŃSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
4 31.90 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 59.85 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ II
2 55.01 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
3 51.48 DĄBROWSKI Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III #
4 47.07 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
5 46.58 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
6 46.11 ZIELIŃSKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -- #
7 38.65 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
8 38.39 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
Chód 5 km M
1 27:07.87 KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ III
2 29:50.05 CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
3 31:24.00 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U14 MZ V GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
Chód 10 km M
1 44:17.69 GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ I
2 47:04.66 ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
3 49:55.64 SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III #
4 50:13.35 SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
5 50:14.91 DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
6 51:14.54 GOŁAWSKI Adam WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III
7 52:45.33 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
8 53:58.95 KUĆ Jakub WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV
9 54:28.80 PIEŃKOWSKI Wiesław WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV #
10 54:31.15 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
11 57:16.48 LIPKA Mariusz MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.955145835876 sekund