Łódź 22.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.66 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +0.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
2 s 1 12.67 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.2 II B.D. # 2
3 s 1 12.89 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +0.2 III
4 s 1 13.17 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +0.2 III
5 s 1 13.38 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.2 IV
6 s 1 13.46 GWIAZDA Aneta UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +0.2 IV
7 s 1 13.68 NIEWĘGŁOWSKA Milena SKS Start Łódź 94 U18 LD +0.2 IV WOJTYNIAK Andrzej 4
1 s 2 12.85 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +0.1 III
2 s 2 13.31 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.1 IV
3 s 2 13.41 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +0.1 IV
4 s 2 13.61 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD +0.1 --
5 s 2 14.37 GAPSA Martyna SKS Start Łódź 94 U18 LD +0.1 -- GĘBARSKI Łukasz 5
1 s 3 13.48 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD 0.0 IV #
2 s 3 13.97 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD 0.0 V
3 s 3 14.06 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 V
4 s 3 14.14 WIĄCZEK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD 0.0 V #
5 s 3 16.11 CZAJA Emilia KKL Kielce 92 U20 SK 0.0 --
200 m K
1 s 1 25.71 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.3 II B.D. 3
2 s 1 26.01 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK +0.3 II
3 s 1 26.18 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD +0.3 II FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
4 s 1 27.20 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD +0.3 III
5 s 1 27.68 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK +0.3 IV
6 s 1 28.16 JAGIEŁA Kinga LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.3 IV
1 s 2 25.54 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD -0.4 II B.D.
2 s 2 26.11 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD -0.4 II GOWORSKI Tomasz 2
3 s 2 27.31 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK -0.4 IV
4 s 2 27.54 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD -0.4 IV
5 s 2 28.09 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -0.4 IV #
1 s 3 26.14 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +0.2 II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 3 27.21 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK +0.2 III
3 s 3 28.50 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD +0.2 IV
4 s 3 30.21 KOWALSKA Izabela UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD +0.2 V
400 m K
1 s 1 61.77 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
2 s 1 62.39 GAWLIK-KOTELNICKA Oliwia SL Salos-Wodna Łódź # 81 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz
3 s 1 63.21 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD IV #
4 s 1 63.61 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
5 s 1 68.15 TOMALA Weronika AZS Łódź 93 U18 LD --
6 s 1 68.86 JANKOWSKA Marta KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
1 s 2 62.64 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD IV
2 s 2 63.35 PAWŁOWSKA Anna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
3 s 2 64.16 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 s 2 65.25 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
5 s 2 65.47 SIBIŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
6 s 2 66.43 ILKIEWICZ Aleksandra niest. Łódź # 89 U23 LD --
800 m K
1 2:20.41 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
2 2:25.55 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK IV OSMAN Artur B.D. Z/4729/11 2012 3
3 2:26.04 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD -- B.D. BEZ
4 2:27.96 KRAWCZYK Paulina AZS Łódź 94 U18 LD IV
5 2:27.96 ADAMCZYK Żaneta LUKS Boguszyce 95 U16 LD IV #
6 2:28.23 SOBIERAJ Agata RKS Łódź 94 U18 LD IV #
7 2:29.35 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK IV #
8 2:30.40 LEŚNIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
9 2:44.84 DREWNIAK Paulina LUKS Boguszyce 95 U16 LD -- #
10 2:55.97 BECZYŃSKA Justyna LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
1500 m K
1 5:33.22 BARSZCZEWSKA Gabriela SKS Start Łódź 93 U18 LD --
3000 m K
1 10:23.69 WIĄZEK Justyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD II
2 10:29.46 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U20 PD III
3 10:40.82 MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III B.D. Z/3527/15 2019 1
4 11:15.70 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK IV
100 m pł MŁ K
3 15.89 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD 0.0 III RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
4 16.00 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 III #
100 m pł J MŁ K
1 14.73 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD 0.0 II
2 15.23 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 II
5 18.18 SADŁECKA Emilia SKS Start Łódź 94 U18 LD 0.0 --
100 m pł K
1 14.64 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +0.1 II
2 15.63 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.1 II
3 15.69 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +0.1 II B.D. BEZ
4 16.55 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD +0.1 III
5 17.68 OWCZAREK Ewelina MKLA Łęczyca 92 U20 LD +0.1 IV
400 m pł K K
1 65.76 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
2 66.40 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
3 67.27 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
4x100 m K
1 s 1 49.59 DZIEWIĄTAK Arletta
MOJSIEJ Zuzanna
RZEPECKA Karolina
WIERUSZEWSKA Marta
RKS Łódź 95
93
93
94
U18 LDZ --
GOWORSKI Tomasz

B.D.
2

2 s 1 51.34 SNOPEK Ilona
ŁĄCZNA Emilia
NOJEK Jagoda
GWIAZDA Aneta
UMLKS Pegaz Opoczno 92
91
95
94
U20 LDZ --
B.D.

3
3 s 1 51.73 BOCZKIEWICZ Paulina
GAWRYSZCZAK Malwina
CIERPICH Dominika
SAGANIAK Justyna
SKS Start Łódź 96
93
93
95
U18 LDZ -- PALISZEWSKI Maciej B.D.

WOJTYNIAK Andrzej
B.D. BLAUSZ Henryka
Z/0249/12
Z/0098/11
, Z/0108/11

2011
, 2019
BEZ
1

4 s 1 52.49 KRAWCZYK Paulina
KRYŁOWICZ Joanna
RZĄDZIŃSKA Julia
GRZYWACZ Aleksandra
AZS Łódź 94
93
92
93
U20 LDZ --

BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
2019
M
5 s 1 53.12 KUBIAK Kinga
STASIAK Paulina
OWCZAREK Ewelina
FRĄTCZAK Martyna
MKLA Łęczyca 94
91
92
92
U20 LDZ --


6 s 1 53.18 WITKOWSKA Patrycja
BEDNAREK Ewelina
MAMZER Agnieszka
KĘPA Karolina
MULKS MOS Sieradz 95
93
95
95
U18 LDZ -- FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
B.D.
Z/4512/11
Z/4504/11
2012
2012
3
3

7 s 1 53.24 HABIB Amalia
OSTROWSKA Kinga
OLEJNICZAK Izabela
FORNAL Karolina
MKS Aleksandrów Łódzki 93
95
94
95
U18 LDZ --


4x400 m K
1 s 1 4:05.84 STEMPLEWSKA Marta
DRYJA Ewelina
STANEK Karolina
KOZAK Katarzyna
KKL Kielce 93
93
92
93
U20 SWK --


2 s 1 4:05.87 WIŚNIK Aleksandra
ŁUCZYWEK Pola
LENART Weronika
PSKIT Agata
SKS Start Łódź 92
96
93
91
U20 LDZ -- SZCZEPAŃSKI Marcin
PALISZEWSKI Maciej B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/0110/11
Z/0262/12
Z/0106/11
2016

2019
M
BEZ
3
3 s 1 4:13.10 SZYMAŃSKA Karolina
SOBIERAJ Agata
WILK Martyna
ZELGA Malwina
RKS Łódź 93
94
94
92
U20 LDZ --


B.D.
BEZ
4 s 1 4:21.14 OLEJNICZAK Aleksandra
GROMEK Dagmara
GLIŃSKA Izabela
PAWŁOWSKA Anna
MKS Aleksandrów Łódzki 95
95
95
94
U18 LDZ --


5 s 1 4:23.13 WUJEK Olga
KUŚMIERSKA Klaudia
LEŚNIEWSKA Alicja
OGÓREK Paulina
UMLKS Pegaz Opoczno 96
95
93
93
U18 LDZ --


6 s 1 4:29.02 WITKOWSKA Patrycja
MAMZER Agnieszka
KĘPA Karolina
SZEWCZYK Weronika
MULKS MOS Sieradz 95
95
95
95
U16 LDZ -- FIRLIT Roman
B.D.

Z/4512/11
2012
3

Wzwyż K
1 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III #
2 1.60 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
3 1.55 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
4 1.50 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK IV
5 1.45 KOBYLARZ Kaja UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD IV
6 1.45 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD IV B.D. BEZ
7 1.40 BIEGAŁA Ewelina UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD V #
8 1.40 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
9 1.30 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
10 1.20 KOWALSKA Izabela UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
11 1.20 ANTCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
Tyczka K
1 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 3.70 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
3 3.50 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
4 3.00 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
5 3.00 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK II
6 2.20 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK V
W dal K
1 5.27 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM 0.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
2 5.21 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD 0.0 III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
3 5.12 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL 0.0 III B.D. 3
4 4.67 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 --
5 4.64 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź # 96 U16 LD 0.0 V PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
6 4.53 NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD 0.0 V
7 4.31 KĘPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
8 4.04 BOSIACKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
9 3.96 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
Trójskok K
1 11.45 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD 0.0 III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
2 11.19 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD 0.0 III
3 10.76 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD 0.0 III
4 10.63 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD 0.0 IV B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
5 9.72 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 --
6 9.67 NOWAK Martyna SKS Start Łódź 94 U18 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz
7 9.59 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź # 96 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
8 9.48 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
Kula (4) K
1 10.56 FRĄTCZAK Magdalena LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
2 10.43 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD III
3 10.16 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. B.D. BEZ
4 9.71 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD IV B.D. BEZ
5 9.31 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
6 8.89 MROCZKOWSKA Karolina RKS Łódź 91 U20 LD --
7 8.88 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
8 8.72 KRASOŃ Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD --
9 8.67 FRĄTCZAK Martyna MKLA Łęczyca 92 U20 LD -- #
10 7.87 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
11 7.87 RUDA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
12 7.54 ORDOWSKA Katarzyna LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
13 7.41 GOŚCINIEWICZ Gabriela SKS Start Łódź 94 U18 LD --
Dysk (1) K
1 43.89 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 39.84 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
3 33.28 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD III #
4 32.87 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
5 32.34 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. B.D. BEZ
6 29.15 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV #
7 24.70 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- B.D. 2
8 22.76 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
9 20.75 LATAŁA Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
10 15.59 ADAMOWICZ Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Oszczep (600) K
1 35.43 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD III #
2 34.77 KUBIŃSKA Marta AZS Łódź 87 Sen LD III
3 34.45 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
4 29.86 LAR Agnieszka SKS Start Łódź 93 U18 LD -- WOJTYNIAK Andrzej Z/0102/11 2011 3
5 29.70 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD --
6 27.52 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- #
7 26.84 DOMAGALSKA Angelika SKS Start Łódź 94 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr 5
8 26.68 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
9 26.48 SAGAŃSKA Karolina AZS Łódź 94 U18 LD -- #
10 25.51 KULIGOWSKA Małgorzata RKS Łódź # 94 U18 LD -- B.D. # BEZ
11 25.07 KOWALCZYK Agnieszka MULKS MOS Sieradz 94 U18 LD --
100 m M
1 s 1 11.38 SOCHACKI Roman AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 III
2 s 1 11.43 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 III B.D. B.D. # BEZ
3 s 1 11.44 JAŚCZAK Artur AZS Łódź 91 U20 LD 0.0 III B.D. 3
4 s 1 11.47 RAJ Bartłomiej SKS Start Łódź 92 U20 LD 0.0 III MĘDRZYCKI Dariusz Z/0111/11 2011 3
5 s 1 11.61 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III B.D. # BEZ
6 s 1 11.80 JUREWICZ Adam MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 IV B.D.
7 s 1 11.96 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce 91 U20 SK 0.0 IV
8 s 1 11.97 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 IV #
1 s 2 11.28 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD +1.0 II #
2 s 2 11.40 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +1.0 III #
3 s 2 11.57 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP +1.0 III
4 s 2 11.80 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD +1.0 IV
5 s 2 11.90 ŻEGODZKI Michał MKLA Łęczyca 92 U20 LD +1.0 IV
6 s 2 11.90 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD +1.0 IV
7 s 2 11.92 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP +1.0 IV
8 s 2 11.96 HADDAD Kamil AZS Łódź 92 U20 LD +1.0 IV
1 s 3 11.41 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD -0.3 III
2 s 3 12.00 KOŁEK Maciej MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -0.3 IV
3 s 3 12.01 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD -0.3 IV B.D. BEZ
4 s 3 12.16 PIETRASIK Artur UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -0.3 IV #
5 s 3 12.61 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD -0.3 --
6 s 3 12.66 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.3 --
7 s 3 13.05 NIJAKOWSKI Adrian MKLA Łęczyca 94 U18 LD -0.3 --
1 s 4 10.84 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -0.3 I
2 s 4 11.45 KOWALSKI Robert MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -0.3 III
3 s 4 11.67 KUŹNIAK Radosław MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD -0.3 III
4 s 4 12.05 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK -0.3 IV #
5 s 4 12.11 SMAK Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -0.3 IV
6 s 4 12.12 PAWLAK Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD -0.3 IV
7 s 4 12.48 BORKOWSKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -0.3 --
8 s 4 13.15 ZIELEWSKI Patryk ŁKS Łódź 93 U18 LD -0.3 --
1 s 5 12.03 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 s 5 12.17 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK -0.1 IV #
3 s 5 12.31 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.1 V #
1 s 6 11.35 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +0.1 III
2 s 6 12.25 MAJEWSKI Jakub AZS Łódź 94 U18 LD +0.1 --
3 s 6 12.62 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 V SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
4 s 6 12.73 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 V #
5 s 6 13.03 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD +0.1 --
200 m M
1 s 1 22.41 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 II
2 s 1 24.36 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD 0.0 IV
3 s 1 24.70 SZYMAŃSKI Michał MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD 0.0 --
4 s 1 24.84 KOTFIN Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD 0.0 --
5 s 1 27.22 FILIPIAK Marcin SKS Start Łódź 94 U18 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz
1 s 2 24.50 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD 0.0 V
2 s 2 25.10 RUDZKI Seweryn LKS Omega Kleszczów 94 U18 LD 0.0 --
3 s 2 25.14 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD 0.0 V SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
4 s 2 25.35 STĘPIEŃ Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD 0.0 -- #
5 s 2 25.72 BRZUZEK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD 0.0 --
1 s 3 21.94 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD +0.1 II
2 s 3 22.65 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +0.1 II
3 s 3 25.15 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +0.1 V
4 s 3 25.38 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 V #
5 s 3 26.25 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD +0.1 --
400 m M
1 s 1 51.18 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
2 s 1 53.23 MIKULSKI Przemysław SKS Start Łódź 93 U18 LD IV MĘDRZYCKI Dariusz 4
3 s 1 53.89 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
4 s 1 54.36 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
5 s 1 56.00 RADWAŃSKI Rafał MULKS MOS Sieradz 94 U18 LD --
6 s 1 61.74 PŁÓCIENNIK Kamil MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD --
1 s 2 50.76 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III #
2 s 2 51.58 PUZANISTA Jacek SKS Start Łódź 90 U23 LD III MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0107/11 2011 3
3 s 2 51.70 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 Sen LD III
4 s 2 53.84 GIELEC Tomasz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV
5 s 2 55.26 BUKATO Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- B.D. BEZ
6 s 2 57.55 JANISZEWSKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
7 s 2 61.02 FIRLIK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD -- #
1 s 3 52.12 KSIĄŻEK Adam LKS Omega Kleszczów 93 U18 LD III B.D. B.D. #
2 s 3 52.51 CHABELSKI Łukasz AZS Łódź 90 U23 LD III
3 s 3 53.91 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD IV #
4 s 3 57.52 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U18 LD -- B.D. 2
5 s 3 58.50 REMBEK Mateusz MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD --
6 s 3 58.62 NIEWIADOMSKI Adrian MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD --
800 m M
1 s 1 1:55.18 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 s 1 1:55.35 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
3 s 1 1:57.35 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
4 s 1 1:57.73 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
5 s 1 1:58.42 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD III #
6 s 1 2:00.53 STASIK Marek MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III #
7 s 1 2:03.41 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD IV
8 s 1 2:05.09 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP IV
9 s 1 2:06.56 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
10 s 1 2:07.06 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof LKS Maraton Turek 91 U20 WP IV
11 s 1 2:07.39 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
1 s 2 1:58.26 PIETRYNIAK Tomasz LKS Omega Kleszczów 87 Sen LD III #
2 s 2 1:59.89 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III
3 s 2 2:04.73 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 Sen LD --
4 s 2 2:08.00 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
5 s 2 2:08.42 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
6 s 2 2:08.90 FLOREK Łukasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD --
7 s 2 2:11.53 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD V #
8 s 2 2:15.75 ŚWITAŁA Piotr STS Skarżysko-Kamienna 93 U18 SK --
9 s 2 2:16.49 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -- #
10 s 2 2:16.94 DOMINIAK Marcin AZS Łódź 94 U18 LD --
1500 m M
1 4:11.68 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK III #
2 4:15.04 WŁODARCZYK Dawid RKS Łódź 92 U20 LD IV
3 4:17.12 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV #
4 4:19.11 BERENCZ Radosław LKS Omega Kleszczów 91 U20 LD IV
5 4:20.08 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
6 4:20.79 BIAŁAS Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV
7 4:22.08 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD --
8 4:22.85 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U18 LD --
9 4:24.24 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK -- #
10 4:24.74 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
11 4:26.78 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
12 4:27.38 OKOŃSKI Radosław LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
13 4:28.81 ŚCIBIORSKI Dawid LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
14 4:35.32 WERNER Piotr LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
15 4:57.03 WITEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD -- #
5000 m M
1 16:03.56 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD III
2 17:31.82 LANGE Mateusz MMLUKS Sprint Zduńska Wola 92 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej 4
3 17:42.77 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
4 19:54.97 KUKUŁA Henryk MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- URBANIAK Jarosław # Z/4262/11 2011 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.83 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD 0.0 II
2 s 1 14.98 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD 0.0 II #
3 s 1 15.17 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD 0.0 III #
4 s 1 16.35 BARTNIAK Mateusz AZS Łódź 93 U18 LD 0.0 IV
5 s 1 16.44 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 IV
6 s 1 16.63 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD 0.0 -- MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
1 s 2 15.59 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -0.2 III B.D. # BEZ
2 s 2 17.25 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD -0.2 --
3 s 2 18.32 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD -0.2 --
110 m pł M (99.1) M
1 14.92 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +0.1 II #
2 15.63 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.1 II
3 16.44 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.1 III
110 m pł M
1 14.99 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +0.1 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 15.81 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.1 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
400 m pł J MŁ M
1 54.80 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD II
2 56.58 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK III
3 58.36 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD III
4 58.56 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD IV
5 60.68 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD IV
6 68.85 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD --
400 m pł M
1 54.80 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
2 56.68 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
3 56.68 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 57.12 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
5 58.06 DOMARAŃCZYK Tomasz RKS Łódź 90 U23 LD III
6 58.80 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD III
2000 m prz M
1 6:16.63 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK III
2 6:29.98 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów # 92 U20 SK IV BARTOSZ Bartłomiej # Z/2430/11 2019
3 8:07.54 KOPACZEWSKI Piotr AZS Łódź 93 U18 LD --
4x100 m M
1 s 1 44.32 HADDAD Kamil
JUSTYŃSKI Mikołaj
LIGAS Daniel
MAJCHRZAK Michał
AZS Łódź 92
92
92
92
U20 LDZ --


2 s 1 45.96 KWIATKOWSKI Marcin
KOWALSKI Damian
SÓJKA Kamil
SZYMAŃSKI Marcin
MKS Aleksandrów Łódzki 95
94
94
95
U18 LDZ --


LIPIŃSKI Leszek B.D.
Z/0319/11
2017
2
3 s 1 46.15 GLAPIŃSKI Sławomir
SZYMAŃSKI Michał
ILSKI Mateusz
KOŁEK Maciej
MULKS MOS Sieradz 94
93
91
93
U20 LDZ -- SADACH Aneta


Z/4506/11
2019
1
4 s 1 51.93 KĘSKI Bartłomiej
SOBOLEWSKI Kacper
WACŁAWIAK Michał
KARLIŃSKI Dawid
MKS Tomaszów Mazowiecki 93
94
92
94
U20 LDZ --
GOŹDZIK Beata


1 s 2 43.51 ANDRYSIAK Tomasz
KURAŚ Emil
RACHUBIŃSKI Piotr
DROŻDŻ Patryk
RKS Łódź 93
93
94
94
U18 LDZ --


2 s 2 44.82 STĘPNIEWSKI Damian
KURZYK Rafał
ZALEGA Paweł
BOROWIK Krzysztof
UMLKS Pegaz Opoczno 92
91
91
91
U20 LDZ -- B.D. B.D.

B.D.
BEZ
2
3 s 2 45.53 KULIG Krzysztof
PRZYBYŁ Sebastian
KULIG Kamil
MATEJA Kamil
LKS Maraton Turek 93
93
93
93
U18 WLP --


4 s 2 45.63 RAJ Bartłomiej
MUŻDŻYŃSKI Krystian
KOŁAKOWSKI Przemysław
SIEDLECKI Marek
SKS Start Łódź 92
94
93
95
U20 LDZ -- MĘDRZYCKI Dariusz

B.D.
OSTOJSKI Piotr
Z/0111/11
Z/0112/11
2011

3
3
3
5 s 2 47.11 KUNDERA Radosław
WRÓBLEWSKI Kamil
MODRZEJEWSKI Piotr
WASIAK Mateusz
KKL Kielce 95
91
94
91
U20 SWK --


4x400 m M
1 s 1 3:25.76 KĘDRACKI Maciej
JARZĄBEK Sebastian
PRZEMYSKI Filip
TIETIERIN Paweł
KKL Kielce 91
92
92
93
U20 SWK --
B.D.

BEZ
2 s 1 3:28.02 WIŚNIEWSKI Łukasz
LAUK Wojciech
MISTYGACZ Adam
SZCZEPANIAK Kamil
AZS Łódź 92
93
91
93
U20 LDZ -- B.D.


BEZ
3 s 1 3:31.63 SKUPIŃSKI Michał
SZCZEPANEK Konrad
KAPES Mateusz
KUCIAPSKI Artur
RKS Łódź 94
94
92
93
U20 LDZ --


WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1899/11
2019
MM
4 s 1 3:35.45 NITKA Maciej
STASIK Marek
RADWAŃSKI Rafał
KIKOWSKI Mariusz
MULKS MOS Sieradz 93
92
94
92
U20 LDZ --


ROSIAK Zbigniew
Z/4263/11
2012
3
5 s 1 3:39.22 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof
KRAWCZYK Robert
ANTOSIK Jakub
SOCHACKI Roman
LKS Maraton Turek 91
91
92
91
U20 WLP --


1 s 2 3:37.52 BRZEZIŃSKI Marcelin
SZYMAŃSKI Marek
GÓRA Sebastian
NIJAKOWSKI Adrian
MKLA Łęczyca 93
91
95
94
U20 LDZ --
ANDRYSIAK Mirosław B.D.

Z/1044/11
2019
2
2 s 2 3:37.66 ADAMCZYK Kacper
OLCZYK Mateusz
GIELEC Tomasz
KOTFIN Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno 93
93
93
91
U20 LDZ --


3 s 2 3:42.48 PIETRZYKOWSKI Szymon
NOWAK Rafał
BUBA Przemysław
WOJTCZAK Radosław
MKS Aleksandrów Łódzki 94
93
94
91
U20 LDZ --


4 s 2 3:59.54 CHOJNACKI Krzysztof
KOLCZYŃSKI Piotr
ŻUBER Marcin
SIEDLECKI Marek
SKS Start Łódź 95
94
94
95
U18 LDZ -- MĘDRZYCKI Dariusz B.D.
MĘDRZYCKI Dariusz

OSTOJSKI Piotr
Z/0097/11
Z/0100/11
Z/0112/11
2012
2012

BEZ
3
3
Wzwyż M
1 1.95 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD II B.D. 2
2 1.90 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III B.D. # 3
3 1.90 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP III
4 1.80 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV
5 1.75 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
6 1.70 PIOTROWSKI Przemysław SKS Start Łódź 94 U18 LD -- GĘBARSKI Łukasz Z/4486/11 2012 4
7 1.70 CIESIELSKI Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
8 1.65 BARANOWSKI Konrad LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
9 1.50 LIPIEC Sebastian UKS Dziewiątka Kutno 93 U18 LD -- #
Tyczka M
1 4.90 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I #
2 2.60 STĘPNIAK Sylwester SKS Start Łódź 94 U18 LD -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
W dal M
1 7.06 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ 0.0 II GRABOLUS Marek BEZ
2 6.93 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 U20 LD -0.1 II B.D. # Z/4261/11 2019 1
3 6.26 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD 0.0 IV
4 6.25 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 IV
5 6.21 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 IV
6 6.21 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD 0.0 -- B.D. # BEZ
7 6.16 JAŚCZAK Artur AZS Łódź 91 U20 LD 0.0 IV B.D. 3
8 6.07 ILSKI Mateusz MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 IV
9 6.07 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP 0.0 IV
10 5.94 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD 0.0 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
11 5.86 NOWAK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD 0.0 --
12 5.82 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD 0.0 -- SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
13 5.46 KOBIELA Bartłomiej MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD 0.0 --
14 5.45 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD 0.0 -- #
15 5.42 SMAK Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD 0.0 --
16 5.23 PRZYSUCHA Jakub MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD 0.0 --
17 4.81 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 --
18 4.45 URIASZ Marcin UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 --
Trójskok M
1 15.13 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD 0.0 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 14.05 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ 0.0 III GRABOLUS Marek BEZ
3 13.94 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
4 13.55 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD 0.0 III B.D.
5 13.53 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD 0.0 III KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
6 13.25 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD 0.0 III DMP SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1 56
7 12.48 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
8 12.14 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
Kula (5) M
1 10.85 KACPRZAK Artur LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
2 10.66 RAFALSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
3 10.58 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD V
Kula (6) M
1 13.33 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
2 11.79 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
3 11.71 CHWAŁA Paweł MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD IV
4 11.12 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD IV
Dysk (1.5) M
1 52.15 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
2 49.80 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
3 44.44 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
4 42.17 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GOŹDZIK Beata #
5 41.08 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
6 40.45 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
7 37.43 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP IV #
8 32.44 CZAJKOWSKI Adam MKLA Łęczyca 93 U18 LD -- #
9 26.38 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
10 25.88 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
11 19.73 STASIAK Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki # 94 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0216/12 4
Dysk (1.75) M
1 45.13 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
2 41.67 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
3 40.14 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD III
4 37.83 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV
5 36.83 SANKOWSKI Igor MKLA Łęczyca 92 U20 LD IV
6 33.71 SROKA Adam MKLA Łęczyca 92 U20 LD IV
Młot (5) M
1 53.03 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
2 40.43 BĄK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK IV
3 29.78 BĄK Kamil KKL Kielce 94 U18 SK --
Młot (6) M
1 59.36 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
2 42.18 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
Oszczep (700) M
1 50.35 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
2 45.80 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
3 43.21 GOLLA Marek AZS Łódź 94 U18 LD --
4 40.00 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
5 30.22 ŻUBER Marcin SKS Start Łódź 94 U18 LD --
Oszczep (800) M
1 57.87 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
2 50.58 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. 3
3 48.61 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III
4 44.76 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK IV
5 44.13 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV
6 32.60 PIETRZAK Tomasz AZS Łódź 92 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2465009689331 sekund