Kraków 30.05.2010
Małopolski Mityng Lekkoatletyczny (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 11.66 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 M
2 e 1 11.82 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM -0.2 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 e 1 11.91 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 I #
4 e 1 11.99 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 I
5 e 1 12.44 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.2 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
6 e 1 12.51 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.2 II
7 e 1 12.52 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -0.2 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
8 e 1 12.87 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.2 III
1 e 2 12.88 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA -1.0 III #
2 e 2 12.93 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -1.0 III
3 e 2 13.05 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -1.0 III
4 e 2 13.08 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.0 III B.D. BEZ
5 e 2 13.13 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK -1.0 III
6 e 2 13.55 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK -1.0 IV #
1 e 3 13.15 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.4 III #
2 e 3 13.20 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK -0.4 III
3 e 3 13.23 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.4 IV B.D. BEZ
4 e 3 13.28 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.4 IV
5 e 3 13.53 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.4 -- #
6 e 3 13.58 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.4 IV
7 e 3 13.71 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -0.4 IV
8 e 3 14.10 MUSZYŃSKA Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.4 --
1 e 4 13.29 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.8 -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
2 e 4 13.67 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 IV
3 e 4 13.83 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 --
4 e 4 13.87 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.8 --
5 e 4 13.89 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.8 --
6 e 4 14.21 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.8 --
7 e 4 14.33 JASZCZYŃSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 -- B.D. BEZ
1 e 5 13.92 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 --
2 e 5 13.97 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 -- #
3 e 5 14.27 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 -- #
4 e 5 14.41 PADŁO Anna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.5 --
5 e 5 14.79 WILGOCKA Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA +0.5 --
6 e 5 15.25 DEDIO Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA +0.5 --
1 e 6 12.82 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +2.0 III B.D. B.D. 2
2 e 6 13.34 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +2.0 IV
3 e 6 13.87 ZAJĄC Katarzyna ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA +2.0 --
4 e 6 13.91 STROJNA Maria ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA +2.0 --
5 e 6 14.12 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +2.0 -- B.D. B.D. 2
1 f 11.53 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.2 M
2 f 11.72 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.2 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 f 11.77 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.2 M #
4 f 11.93 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.2 I
5 f 12.42 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.2 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
6 f 12.66 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.2 II
7 f 12.78 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.2 III B.D. B.D. 2
200 m K
1 s 1 25.12 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL +0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 1 25.21 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.3 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
3 s 1 25.27 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.3 II B.D. # 1
4 s 1 25.86 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.3 II
5 s 1 26.46 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +0.3 III #
6 s 1 26.67 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA +0.3 III #
7 s 1 26.67 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.3 III #
8 s 1 26.82 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.3 III
1 s 2 26.88 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.2 III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
2 s 2 26.89 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.2 III B.D. BEZ
3 s 2 27.26 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.2 III
4 s 2 27.44 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK +0.2 IV #
5 s 2 27.75 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.2 -- #
6 s 2 27.99 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.2 IV #
7 s 2 28.85 ZAJĄC Katarzyna ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA +0.2 --
1 s 3 27.72 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.1 IV
2 s 3 28.14 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.1 IV
3 s 3 28.27 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.1 IV
4 s 3 28.52 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 --
5 s 3 29.28 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 --
6 s 3 30.21 PADŁO Anna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 --
7 s 3 30.35 NOWAK Wioletta LKS Kłos Olkusz # 93 U18 MA -0.1 --
8 s 3 30.52 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 --
1 s 4 29.38 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.1 --
2 s 4 29.56 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.1 --
3 s 4 30.28 JASZCZYŃSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.1 -- B.D. BEZ
4 s 4 30.54 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 -- B.D. B.D. 2
1 s 5 27.24 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.6 III B.D. B.D. 2
2 s 5 27.27 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK -0.6 III
3 s 5 28.03 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -0.6 IV
4 s 5 28.61 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -0.6 --
5 s 5 29.46 STROJNA Maria ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA -0.6 --
400 m K
1 s 1 56.83 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
2 s 1 57.63 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 s 1 57.82 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
4 s 1 59.43 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
5 s 1 60.45 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III
6 s 1 60.53 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
7 s 1 61.06 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK III
8 s 1 67.18 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
1 s 2 61.11 CIEŚLAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL III
2 s 2 62.57 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
3 s 2 63.62 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 1
4 s 2 63.87 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV #
5 s 2 64.14 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
6 s 2 69.13 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
800 m K
1 s 1 2:10.37 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA I #
2 s 1 2:11.74 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
3 s 1 2:16.51 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
4 s 1 2:18.68 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA III
5 s 1 2:25.01 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
6 s 1 2:26.63 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
7 s 1 2:27.98 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL IV
8 s 1 2:28.20 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
9 s 1 2:28.49 HONKISZ Julia KS Sprint Bielsko-Biała 91 U20 SL IV
10 s 1 2:28.59 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
11 s 1 2:29.74 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV #
1500 m K
1 4:13.69 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA M
2 4:16.22 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA M DMP KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M 147
3 4:18.39 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
4 4:21.05 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
5 4:46.19 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
6 4:49.92 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
7 4:54.27 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
8 5:50.79 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
100 m pł J MŁ K
1 15.09 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 II #
3 16.13 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -0.8 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3
4 16.14 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.8 III
100 m pł K
2 15.37 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 II
5 16.45 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 III
6 17.04 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK -0.8 IV
7 20.95 CYGAN Karolina WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 --
3000 m prz K
1 10:15.99 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
2 10:42.05 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 Sen MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
3 11:19.75 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL I
Wzwyż K
1 1.80 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.68 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
3 1.64 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
4 1.45 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 46
5 1.40 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
W dal K
1 5.40 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.1 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 5.44 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.3 II B.D. 3
1 5.52 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +1.1 II
2 4.71 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.4 V ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 5.10 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -1.3 III
2 5.49 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.1 II #
3 5.00 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV #
3 5.11 MAŚLANKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.1 III #
4 4.66 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.1 --
4 4.83 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA +0.2 IV
5 4.45 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.3 --
5 4.55 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.8 -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
6 4.43 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.5 -- #
6 4.52 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.2 --
7 4.42 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.0 --
7 4.48 CYGAN Karolina WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.0 --
Trójskok K
1 12.71 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM 0.0 I
2 12.65 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU -0.9 I #
3 11.77 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA 0.0 II
4 11.10 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.7 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
5 10.62 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.7 IV
6 10.08 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.5 --
7 9.91 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
Kula (4) K
1 9.76 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
Dysk (1) K
1 38.40 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL II #
2 38.28 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
3 34.43 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
4 31.47 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
5 27.12 WACŁAWIK Beata WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
6 22.84 SZEWCZYK Joanna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
Oszczep (600) K
1 32.65 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
2 27.65 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
3 23.58 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
100 m M
1 e 1 10.41 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +0.8 M
2 e 1 10.66 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.8 I
3 e 1 10.70 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +0.8 I
4 e 1 10.72 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.8 I
5 e 1 10.78 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.8 I
6 e 1 10.80 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.8 I
7 e 1 10.89 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.8 I #
8 e 1 11.07 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 90 U23 MA +0.8 II KUCZEK Piotr # Z/1201/12 2019 1
1 e 2 10.63 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.4 M #
2 e 2 11.07 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.4 II
3 e 2 11.09 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.4 II DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 95
4 e 2 11.15 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA +1.4 II
5 e 2 11.17 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.4 II #
6 e 2 11.23 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.4 II
7 e 2 11.42 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.4 III B.D. # 3
1 e 3 11.18 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +2.0 II #
2 e 3 11.37 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.0 III
3 e 3 11.42 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +2.0 III #
4 e 3 11.48 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA +2.0 III
5 e 3 11.55 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +2.0 III B.D. # 1
6 e 3 11.57 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +2.0 III B.D. # BEZ
7 e 3 11.58 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.0 III
8 e 3 11.60 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL +2.0 III DMP WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ 60
2 e 4 11.62 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.0 III
3 e 4 11.70 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA +2.0 III
4 e 4 11.75 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +2.0 III
5 e 4 11.79 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +2.0 IV
6 e 4 11.90 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +2.0 IV #
7 e 4 11.90 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.0 IV
8 e 4 12.03 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +2.0 --
1 e 5 11.61 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.9 III
2 e 5 11.86 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.9 IV B.D. # BEZ
3 e 5 11.88 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.9 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
4 e 5 11.92 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.9 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
5 e 5 12.03 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.9 IV #
6 e 5 12.08 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 IV
7 e 5 12.29 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +0.9 --
8 e 5 12.50 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK +0.9 --
1 e 6 11.92 MALESZKA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.8 IV #
2 e 6 12.01 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.8 IV
3 e 6 12.10 KROTOSZYŃSKI Jan KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.8 IV
4 e 6 12.14 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.8 IV B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
5 e 6 12.19 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U20 MA +0.8 IV
6 e 6 12.20 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.8 IV
7 e 6 12.20 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +0.8 IV #
8 e 6 12.23 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +0.8 -- #
1 e 7 11.69 WIERZCHOWIEC Piotr ZKS Unia Tarnów 90 U23 MA +2.2 III
2 e 7 12.11 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +2.2 IV B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
3 e 7 12.19 HUJDUS Dominik KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +2.2 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
4 e 7 12.68 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +2.2 --
5 e 7 12.74 BERGIEL Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.2 --
6 e 7 14.34 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA +2.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
1 f 10.31 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +0.9 M
2 f 10.48 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +0.9 M #
3 f 10.55 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.9 M
4 f 10.56 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.9 M
5 f 10.68 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +0.9 I
6 f 10.70 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.9 I
7 f 10.85 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.9 I
200 m M
1 s 1 21.67 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.5 I #
2 s 1 21.81 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.5 I #
3 s 1 21.85 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -0.5 I
4 s 1 22.20 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA -0.5 II
5 s 1 22.46 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.5 II B.D. B.D. # 3
6 s 1 22.81 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.5 III #
7 s 1 23.19 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.5 III
1 s 2 22.50 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -1.4 II
2 s 2 23.41 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -1.4 III
3 s 2 23.48 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -1.4 III
4 s 2 23.49 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK -1.4 III
5 s 2 23.66 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.4 IV B.D. # BEZ
6 s 2 24.08 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -1.4 IV
7 s 2 24.28 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.4 IV
1 s 3 23.77 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.5 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 s 3 24.01 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.5 IV #
3 s 3 24.22 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.5 IV
4 s 3 24.53 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U20 MA -0.5 --
5 s 3 24.64 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.5 --
6 s 3 24.74 GUMÓŁKA Łukasz IKS Olkusz 91 U20 MA -0.5 --
7 s 3 25.85 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK -0.5 --
1 s 4 24.25 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -0.4 IV B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
2 s 4 24.30 MALESZKA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.4 IV #
3 s 4 24.64 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.4 --
4 s 4 25.02 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -0.4 -- #
5 s 4 25.32 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.4 --
6 s 4 27.85 NADZIEJKO Jakub KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL -0.4 --
7 s 4 29.49 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA -0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
400 m M
1 s 1 47.14 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 Sen SL M LISOWSKI Józef # 1
2 s 1 48.47 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I
3 s 1 51.27 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
4 s 1 52.26 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III #
5 s 1 52.79 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA IV
6 s 1 52.97 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL IV
7 s 1 53.59 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV
8 s 1 54.23 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
1 s 2 52.38 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK III
2 s 2 53.40 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV #
3 s 2 54.38 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
4 s 2 55.29 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
5 s 2 55.33 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
6 s 2 56.26 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
7 s 2 56.63 ŻACZEK Maciej KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA --
1 s 3 52.35 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
2 s 3 54.31 CYNK Marcin KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA IV #
3 s 3 54.93 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
4 s 3 55.78 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -- #
5 s 3 57.36 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
6 s 3 61.24 KOWALIK Marcin KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
800 m M
1 s 1 1:52.15 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 s 1 1:52.87 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
3 s 1 1:53.14 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
4 s 1 1:53.17 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
5 s 1 1:53.88 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA II OLEKSYK Grzegorz 2
6 s 1 1:55.09 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA II B.D. 2
7 s 1 1:55.64 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II
8 s 1 1:56.43 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK II #
9 s 1 1:56.55 WOŹNIAK Łukasz KKL Kielce # 90 U23 SK II WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/5025/11 2019 BEZ
10 s 1 1:56.76 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL II
11 s 1 1:56.83 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
12 s 1 2:01.96 DUDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 93 U18 MA III #
1 s 2 2:03.98 DADOUCH Mohamed KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA --
2 s 2 2:04.02 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
3 s 2 2:05.27 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
4 s 2 2:06.05 PAJOR Michał ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA IV KUCZEK Piotr # BEZ
5 s 2 2:07.84 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
6 s 2 2:11.09 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA -- #
7 s 2 2:14.65 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
8 s 2 2:16.52 KRAJEWSKI Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA -- #
9 s 2 2:18.45 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
10 s 2 2:18.99 STELMACH Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA --
1500 m M
1 3:59.24 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II B.D. 2
2 4:03.10 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
3 4:07.60 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA III #
4 4:07.98 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA III B.D. # BEZ
5 4:09.40 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
6 4:09.63 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
7 4:09.70 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK III
8 4:10.27 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
9 4:10.40 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA III B.D. BEZ
10 4:11.82 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA III B.D. 3
11 4:14.70 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
12 4:15.99 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK IV #
13 4:16.41 KRAWCZYK Dominik UKS Kusy Bukowno 91 U20 MA IV #
14 4:20.79 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK IV
15 4:32.60 KIJOWSKI Arkadiusz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA --
16 4:33.64 NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
17 4:39.75 TRUCHAN Radosław ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA -- JASICZ Ryszard 4
18 4:40.15 PASICH Wojciech IKS Olkusz 93 U18 MA --
19 4:52.43 STELMACH Przemysław ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
110 m pł J MŁ M
4 16.24 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.5 IV
6 16.86 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK +0.5 --
110 m pł M (99.1) M
3 14.65 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.5 II
5 16.54 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.5 IV
110 m pł M
2 14.39 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.5 I
400 m pł J MŁ M
3 s 1 56.65 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
400 m pł M
1 s 1 55.39 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II
2 s 1 55.43 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
1 s 2 50.64 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA M #
2 s 2 51.47 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
3 s 2 51.47 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM M
4 s 2 51.73 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I
5 s 2 51.89 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
6 s 2 52.39 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB I SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
7 s 2 52.92 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
8 s 2 53.50 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I DMP RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ 120
3000 m prz M
1 8:55.34 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I #
2 8:56.78 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I
3 9:08.53 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
4 9:43.83 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
5 9:47.19 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA III
6 9:59.97 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
7 10:06.27 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK III KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
Wzwyż M
1 2.00 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
3 1.90 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
4 1.75 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
5 1.75 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
6 1.75 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK IV
7 1.70 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
W dal M
1 6.08 NOWAK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.1 IV
1 6.34 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.6 III B.D.
1 7.32 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL -0.9 I B.D. Z/2974/11 2019
2 6.01 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.7 IV #
2 6.16 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL -1.0 IV B.D. # 2
2 7.23 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.2 II
3 5.89 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -1.3 --
3 6.00 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.3 IV B.D. # BEZ
4 5.62 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.8 --
4 5.80 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.3 -- #
4 6.91 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -1.8 II GRABOLUS Marek BEZ
5 5.75 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
5 6.72 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -1.1 III #
6 5.58 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 --
6 6.21 KOPROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.4 -- B.D. 3
7 5.15 PERCHUCKI Konrad SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.3 --
8 4.32 JABŁOŃSKI Kamil SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.8 --
Trójskok M
1 14.85 FUTYMA Michał WKS Wawel Kraków 85 Sen MA -0.9 I
2 13.32 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD -0.7 III B.D.
3 13.10 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL -0.2 IV B.D. # 3
4 12.51 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.7 -- B.D. # 2
5 12.19 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK -0.6 --
6 12.11 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.5 --
Kula (5) M
1 14.03 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 13.97 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
3 13.42 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA IV
4 12.48 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
Kula (6) M
1 13.19 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 3
2 11.11 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
3 10.96 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # BEZ
Kula (7.26) M
1 16.55 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
Dysk (1.5) M
1 43.38 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 35.70 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
3 33.23 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
4 30.49 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 46.93 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
2 43.79 CIEŚLOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
3 40.68 KROKOSZ Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 92 U20 SK III
4 40.01 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL III GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
5 35.82 BIELEC Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
Dysk (2) M
1 49.10 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 42.84 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II #
3 35.95 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
Oszczep (700) M
1 66.58 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U18 MA I B.D. 2
2 49.00 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA IV
3 30.88 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 55.42 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
1 63.08 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA I #
2 42.26 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
2 46.09 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL -- #
3 31.94 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.56611084938 sekund