Kozienice 29.05.2010
Olimpijskie Nadzieje Mazowsza (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 13.59 KRYNICKA Joanna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.7 IV
2 s 1 13.81 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.7 V #
3 s 1 14.16 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ +0.7 V
4 s 1 14.44 MOLENDA Kinga UKS Michałów Radom 96 U16 MZ +0.7 V
1 s 2 13.62 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.2 IV #
2 s 2 13.93 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.2 V WARDASZKA Andrzej #
3 s 2 13.94 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.2 V WARDASZKA Andrzej # Z/0422/12 2012 BEZ
4 s 2 14.47 STARZYŃSKA Milena UKS Michałów Radom 95 U16 MZ +1.2 V
5 s 2 14.59 KWIECIEŃ Ola UKS Michałów Radom 95 U16 MZ +1.2 --
6 s 2 14.74 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ +1.2 --
1 s 3 13.85 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ +1.3 V WARDASZKA Andrzej # 4
2 s 3 14.73 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.3 --
3 s 3 15.50 ABLEWSKA Patrycja UKS Starówka Radom 95 U16 MZ +1.3 --
4 s 3 15.90 KRZYŻANOWSKA Marlena UKS Michałów Radom 95 U16 MZ +1.3 --
1 s 4 14.17 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +1.9 V B.D. # BEZ
2 s 4 14.50 HYSKA Jowita UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.9 V
3 s 4 14.71 ŁACH Anna MKS Pułtusk 96 U16 MZ +1.9 --
1 s 5 14.09 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.7 V #
2 s 5 14.66 LETNIOWSKA Agnieszka MKS Pułtusk 96 U16 MZ +2.7 --
3 s 5 14.83 BUBROWIECKA Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +2.7 --
4 s 5 15.18 FREJTAK Angelika UKS Technik Radom # 95 U16 MZ +2.7 -- #
1 s 6 12.58 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.1 II #
2 s 6 13.36 WO¬NIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.1 IV #
3 s 6 13.64 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.1 IV B.D. 4
4 s 6 14.06 WILK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.1 --
1 s 7 13.34 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.8 IV
2 s 7 13.73 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ +1.8 IV #
3 s 7 13.86 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.8 -- B.D.
4 s 7 15.32 ODZIMEK Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.8 --
200 m K
1 s 1 28.45 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.3 IV B.D. 4
300 m K
1 s 1 43.17 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
2 s 1 43.93 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ III WARDASZKA Andrzej # 4
3 s 1 44.31 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III #
4 s 1 44.54 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
5 s 1 44.66 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ III
6 s 1 49.96 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/0635/15 2019 M
1 s 2 46.22 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
2 s 2 46.51 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej #
3 s 2 46.72 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej # Z/0422/12 2012 BEZ
4 s 2 47.58 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V #
5 s 2 50.25 BUBROWIECKA Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ --
6 s 2 51.73 BUŁKA Paulina RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ --
1 s 3 44.13 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ -- #
2 s 3 44.59 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -- #
3 s 3 47.64 WILK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
4 s 3 48.10 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ V
5 s 3 49.21 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom # 99 U12 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. # Z/0633/15 2019
6 s 3 51.59 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/0634/15 2019 MM
7 s 3 60.26 KURKIEWICZ Julia RLTL ZTE Radom 00 U12 MZ --
1 s 4 47.79 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
2 s 4 51.41 ODZIMEK Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
100 m pł MŁ K
1 s 1 18.05 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ +1.8 V
2 s 1 19.41 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.8 -- #
1 s 2 15.39 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.6 II #
2 s 2 19.10 BUŁKA Paulina RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ +0.6 --
3 s 2 19.67 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ +0.6 --
1 s 3 16.16 KRYNICKA Joanna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.9 III
2 s 3 16.29 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +0.9 III #
3 s 3 16.30 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.9 III #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.33 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.8 I #
100 m pł K
2 s 1 15.56 WO¬NIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.8 II #
100 m M
1 s 1 12.33 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.5 V #
2 s 1 12.78 DˇBROWSKI Adam UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.5 -- WARDASZKA Andrzej
3 s 1 14.39 PŁOKITA Wiktor UKS Starówka Radom 97 U14 MZ +1.5 -- WITKOWSKI Henryk Z/1338/13 2014 BEZ
1 s 2 12.96 CZPAK Marcin UKS Michałów Radom # 96 U16 MZ +2.8 --
2 s 2 13.12 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +2.8 -- #
3 s 2 13.14 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.8 -- #
4 s 2 13.37 BABIARZ Przemysław RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +2.8 --
1 s 3 12.33 MARSZAŁEK Michał RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.9 V #
2 s 3 12.73 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.9 V WARDASZKA Andrzej #
3 s 3 13.42 PISAREK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +1.9 --
4 s 3 13.98 KOWALCZYK Tomasz UKS Starówka Radom 96 U16 MZ +1.9 --
1 s 5 11.00 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +1.5 II
2 s 5 11.14 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +1.5 II #
3 s 5 11.80 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.5 IV
4 s 5 12.08 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.5 IV
5 s 5 12.36 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ +1.5 -- #
1 s 6 11.74 IDZIAK Tomasz RLMKS Orlęta Radom 93 U18 MZ +1.5 III
2 s 6 11.74 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ +1.5 III
3 s 6 11.93 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +1.5 IV #
4 s 6 12.32 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ +1.5 --
5 s 6 12.94 JAROSZEK Konrad UMKS Junior Pionki 95 U16 MZ +1.5 -- SZCZECHOWSKI Jacek #
200 m M
1 s 1 22.21 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +1.3 II #
2 s 1 23.96 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ +1.3 IV
3 s 1 24.08 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.3 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
4 s 1 24.10 IDZIAK Tomasz RLMKS Orlęta Radom 93 U18 MZ +1.3 IV
5 s 1 25.71 GOSPODARCZYK Michał UKS Technik Radom 92 U20 MZ +1.3 --
300 m M
1 s 1 37.44 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ II #
2 s 1 41.31 GRADEK Adrian UKS Adamów 95 U16 MZ V
3 s 1 42.18 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej #
1 s 2 41.82 DˇBROWSKI Adam UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej
2 s 2 43.67 JAROSZEK Konrad UMKS Junior Pionki 95 U16 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek #
3 s 2 44.53 WALCZAK Sebastian RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
1 s 3 35.23 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 3 38.10 WITKOWSKI Amadeusz RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ --
3 s 3 38.31 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ -- #
4 s 3 38.45 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- B.D. # 2
5 s 3 40.49 PONETA Mateusz UKS Technik Radom 93 U18 MZ --
6 s 3 45.44 KRAWCZYK Adrian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
400 m M
1 s 1 53.42 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ IV #
2 s 1 54.75 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 91 U20 MZ IV
3 s 1 57.77 ¦MIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
110 m pł MŁ M
1 s 1 21.70 KOWALCZYK Tomasz UKS Starówka Radom 96 U16 MZ +1.7 --
1 s 2 18.84 WOSZTYL Rafał RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +1.7 -- #
2 s 2 19.48 CZAJKA Patryk RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.7 -- #
3 s 2 20.60 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +1.7 -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7117369174957 sekund