Rzeszów 30.05.2010
Mistrz.Dzieci starszych. Liga młodzików. Mit. Kwalifikacyjny (Zawody Ligowe) [DMP]
600 m K
1 s 1 1:48.87 KUKUŁKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 97 U14 PK V
2 s 1 1:51.84 MATUSZEWSKA Aneta KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
3 s 1 1:52.28 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
4 s 1 1:53.13 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
5 s 1 1:54.35 WYWROT Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
6 s 1 1:54.98 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
7 s 1 1:56.13 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK -- #
8 s 1 1:57.16 KIELAR Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
9 s 1 1:58.10 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U14 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
10 s 1 1:58.15 ZEMBROŃ Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK --
11 s 1 1:58.45 PODPORA Sylwia MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
12 s 1 1:59.33 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
13 s 1 2:00.76 SYREK Małgorzata KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- B.D. BEZ
1 s 2 1:37.71 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
2 s 2 1:42.81 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III B.D. 3
3 s 2 1:45.27 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
4 s 2 1:47.23 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
5 s 2 1:49.21 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V
6 s 2 1:49.93 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V #
7 s 2 1:52.76 SOBOŃ Aleksandra GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/1827/12 2013 BEZ
8 s 2 1:53.96 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
9 s 2 1:53.99 GRZEBYK Pamela CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -- #
10 s 2 1:55.23 SZEWCZYK Natalia LUKS Burza Rogi 96 U16 PK --
11 s 2 2:02.25 RZĄDZKA Izabela LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- #
800 m K
1 s 1 2:11.14 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II B.D. Z/4322/11 2019
2 s 1 2:17.75 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA III OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 s 1 2:19.65 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M 70
4 s 1 2:21.95 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA III B.D. 1
5 s 1 2:30.52 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK IV
6 s 1 2:32.84 RUTYNA Agnieszka KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK --
1 s 2 2:34.03 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
2 s 2 2:36.99 BAZAN Kinga CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
3 s 2 2:37.63 TRZCIAŃSKA Justyna KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
4 s 2 2:44.18 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
5 s 2 2:54.65 GAGATKO Agnieszka KS Komunalni Sanok 93 U18 PK --
1000 m K
1 s 1 3:16.32 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK IV #
2 s 1 3:19.95 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
4x100 m K
1 s 1 51.77 HAWRO Kamila
WIŚNIOWSKA Klaudia
KOPCZAK Kamila
FORNAL Ewa
UKS Tempo 5 Przemyśl 96
95
95
95
U16 PDK --


SOBCZYK Tomasz
Z/0576/11
2019

2 s 1 52.77 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


3 s 1 53.69 CHMURA Justyna
DZIAŁO Sabina
KULPA Karlota
JACHER Małgorzata
LKS Stal Mielec 96
96
96
97
U16 PDK --


KULIG Marzena
Z/0835/13
2019
BEZ
4 s 1 57.56 CHMIELOWSKA Klaudia
MAŚLACH Marta
BRZÓSKA Agata
MICHALIK Dominika
KKS Victoria Stalowa Wola 96
95
95
96
U16 PDK --


5 s 1 58.34 HAMERA Magdalena
KARGOL Katarzyna
NIEDZIAŁEK Paulina
GOŁĄBEK Anna
MKL Sparta Stalowa Wola 96
96
95
95
U16 PDK --
KOWAL Piotr B.D.

Z/0701/12
2019
1
Wzwyż K
1 1 1.45 SOKOŁOWSKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK IV
2 1 1.35 POŁEĆ Karolina UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
3 1 1.30 DZIUBAK Ewelina UKS Maraton Sękowa 98 U14 MA --
4 1 1.25 KOSTUBIEC Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
1 2 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
2 2 1.45 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
2 2 1.45 MICHALIK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK IV
4 2 1.35 WOŹNIAK Alicja CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
4 2 1.35 HARTMANIS Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
6 2 1.35 KLUK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
7 2 1.35 ŚMIGIEL Marianna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
1 3 1.65 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ II B.D. # 2
1 3 1.65 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
3 3 1.50 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK IV B.D. BEZ
4 3 1.45 CHOWANIAK Natalia UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA IV
W dal K
1 1 4.67 WOJDYŁO Natalia niest. Rzeszów # 97 U14 PK +0.6 V
2 1 4.40 WARCHAŁOWSKA Karolina KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +0.8 --
3 1 4.37 BYKOWSKA Natalia KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +1.2 --
4 1 4.30 MACHAJ Martyna KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +0.9 --
5 1 4.00 ROSTEK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK +1.1 --
6 1 3.98 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK +0.1 -- #
7 1 3.95 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.6 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
8 1 3.72 BARTMAN Alicja MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK +1.2 --
1 2 4.64 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +0.2 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
2 2 4.62 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.5 V
3 2 4.58 DZIEWIT Monika LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.9 V
4 2 4.54 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.3 V
5 2 4.34 ROŻNIAŁ Izabela LKS Stal Mielec 96 U16 PK +0.7 -- #
6 2 4.34 CZAJKA Kinga ULKS Technik Trzcinica 95 U16 PK +1.3 --
7 2 4.32 KWIETNIEWSKA Beata KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.6 --
8 2 4.31 LELAKOWSKA Joanna LKS Stal Mielec 96 U16 PK +0.5 -- #
9 2 4.10 KRÓL Edyta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +0.5 --
10 2 3.97 GALAS Karolina LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.4 --
11 2 3.95 CHWAŁEK Klaudia LKS Stal Mielec 96 U16 PK +0.4 --
1 3 5.77 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.3 II #
2 3 5.23 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.9 III #
3 3 5.22 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.9 III
4 3 5.18 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +1.2 III B.D. B.D. BEZ
5 3 5.07 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.9 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
6 3 4.93 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 IV B.D. BEZ
7 3 4.92 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.5 IV
8 3 4.73 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.2 --
9 3 4.57 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.7 --
10 3 4.56 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 -- B.D. BEZ
11 3 4.36 CZAJKA Patrycja ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.0 --
12 3 4.22 DZIUBAK Ewelina UKS Maraton Sękowa 98 U14 MA +1.1 --
Trójskok K
1 12.27 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.0 I #
2 11.43 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +1.2 III #
3 11.06 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.4 III
4 10.44 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.3 IV
5 10.44 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.4 IV B.D. BEZ
6 10.04 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.1 --
7 10.02 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.2 -- B.D. BEZ
Kula (3) K
1 12.33 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 10.61 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
3 8.84 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
4 8.13 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
5 7.92 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Kula (4) K
1 11.45 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
2 11.20 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
3 10.01 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
4 8.53 PODOBIŃSKA Agata UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA --
5 8.22 KOZIOŁ Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
6 8.13 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ
7 7.50 KUNIK Ewa KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
8 7.15 GRDEŃ Ewelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK -- B.D. BEZ
9 6.05 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Dysk (0.75) K
1 35.48 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 27.93 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
3 25.73 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
4 25.52 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
5 21.60 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
Dysk (1) K
1 31.71 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
2 30.74 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. 1
3 26.52 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
4 25.51 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Młot (3) K
1 41.09 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
Młot (4) K
1 65.34 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M
2 62.39 KITA Katarzyna KS Agros Zamość 84 Sen LU M
3 43.31 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II
4 24.62 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 1 27.68 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
2 1 24.25 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
3 1 23.69 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
4 1 16.76 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
1 2 31.72 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 2 27.30 CHOWANIAK Natalia UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA --
3 2 25.77 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ
4 2 25.00 DYDO Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
Chód 3 km K
1 15:38.99 KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 15:45.41 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 15:46.51 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
4 15:49.61 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
5 16:24.41 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
6 17:24.61 MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU --
7 19:02.21 GWIAZDA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
8 19:45.21 LACHCIK Anna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V LASSOTA Lesław Z/1828/12 2012 4
9 20:50.83 PIĄTEK Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
10 21:41.42 KAMUDA Patrycja LKS Stal Mielec 98 U14 PK --
11 21:41.81 BELCARZ Wiktoria LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
Chód 5 km K
1 28:23.21 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
2 28:40.92 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK III #
3 30:45.75 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
4 32:05.72 LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
600 m M
1 s 1 1:34.14 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 s 1 1:45.53 KASPERKOWICZ Kamil KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
3 s 1 1:47.59 PIETRUCHA Adam MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
4 s 1 1:47.94 KUSIAK Mateusz KS Agros Zamość 96 U16 LU -- #
5 s 1 1:50.35 SUDOŁ Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK -- #
6 s 1 1:51.00 SZMYD Jan KB Krościenko Wyżne # 98 U14 PK -- B.D.
7 s 1 1:51.21 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
8 s 1 1:51.30 KIELAR Patryk KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
9 s 1 1:54.74 MAJ Piotr KS Agros Zamość 96 U16 LU -- #
10 s 1 1:55.98 PAŹ Adrian MKS Stal Nowa Dęba 97 U14 PK --
11 s 1 1:56.14 MARUT Kamil MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
12 s 1 1:56.84 GRANOWICZ Artur KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
1 s 2 1:32.60 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
2 s 2 1:34.31 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
3 s 2 1:35.05 BIEŃ Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
4 s 2 1:36.76 KUSEK Adrian LKS Stal Mielec 96 U16 PK V
5 s 2 1:38.70 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V #
6 s 2 1:43.63 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
7 s 2 1:47.59 KUBAT Wiktor LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
8 s 2 1:54.57 MICHALCZYK Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
800 m M
1 2:00.78 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
2 2:04.50 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
3 2:05.28 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
4 2:06.48 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
5 2:06.98 SOPEL Piotr CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
6 2:07.37 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK IV
7 2:07.78 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
8 2:08.46 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
9 2:12.26 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
10 2:19.43 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
11 2:21.09 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
12 2:22.48 MARUT Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
1000 m M
1 2:43.47 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
2 2:43.79 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
3 2:51.28 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
4 2:52.22 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
5 3:16.73 ZUBKA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
6 3:17.05 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
7 3:33.16 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
8 3:33.82 SŁOMIANY Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
9 3:39.25 BUTRYN Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
10 3:40.12 GERGONT Bartosz KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
11 3:41.34 BRZÓSKA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
1500 m M
1 4:00.02 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
2 4:00.33 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
3 4:05.16 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica 91 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/0094/11 2019 3
4 4:20.52 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK IV
5 4:28.11 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
6 4:31.52 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- B.D. BEZ
7 4:31.57 CHMURA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 91 U20 PK --
8 4:31.74 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK --
9 4:35.27 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
4x100 m M
1 s 1 44.25 CZERWIENIEC Bartłomiej
OLSZOWY Dawid
ŻAK Marcin
CHOŁODY Mariusz
MKL Sparta Stalowa Wola 93
93
93
93
U18 PDK --
B.D.

B.D.
1
2
2 s 1 45.54 ZAŃCZAK Patryk
KOŚCIÓŁEK Patryk
ATAMAN Amadeusz
KUNYSZ Patryk
CWKS Resovia Rzeszów 93
95
94
94
U18 PDK --


3 s 1 48.58 KASPROWICZ Przemysław
KULIŃSKI Damian
ŚWIĄDER Michał
TUR Mateusz
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
95
95
U16 PDK -- RADKE Karol


Z/4634/11
2014
2
4 s 1 48.98 KANIA Grzegorz
BOČEK Artur
HENDZEL Kamil
FRANUS Kamil
UKS Tempo 5 Przemyśl 95
96
95
96
U16 PDK --


5 s 1 52.21 PARTYKA Krystian
RUP Wiktor
GĄSKA Dawid
WITEK Sebastian
MKL Sparta Stalowa Wola 96
96
96
95
U16 PDK --


6 s 1 53.27 MICIAK Filip
KUKURSKI Piotr
RESZKA Jakub
HAMIELEC Marcin
UKS Tempo 5 Przemyśl 97
97
97
97
U14 PDK --


B.D.
3
Wzwyż M
2 1 1.50 KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
3 1 1.40 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
4 1 1.30 WILK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK -- #
1 2 1.80 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
2 2 1.65 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V #
3 2 1.60 WIDYŃSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK --
4 2 1.55 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
5 2 1.55 KUZNIAR Krzysztof UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
5 2 1.55 KRUPA Krzysztof UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
1 3 2.00 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK II
2 3 1.95 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
3 3 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
4 3 1.75 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
5 3 1.65 BURDZY Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
W dal M
1 1 5.28 INGLOT Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK +1.5 --
2 1 4.96 KOŁODZIEJ Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +1.3 --
4 1 4.81 CHRZANOWSKI Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK +1.4 --
5 1 4.57 ŁAPA Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK +0.6 --
6 1 4.51 BEDNARZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +1.4 --
7 1 4.48 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK +1.2 --
8 1 4.44 TRYKSZA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.6 -- #
9 1 4.39 KULIK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +0.9 --
10 1 4.25 ZAWIŚLAK Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK +0.8 --
11 1 4.25 KORALEWICZ Grzegorz UKS Czwórka Przemyśl # 98 U14 PK +1.1 --
12 1 4.19 BRYTAN Mateusz Ceramika Harasiuki # 97 U14 PK +1.3 --
13 1 4.11 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U12 PK +1.6 --
14 1 3.98 BZDYRA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK +0.8 --
15 1 3.68 MARUT Kamil MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK +1.1 --
16 1 3.67 WILK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK +0.7 -- #
1 2 6.25 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.7 IV
2 2 6.20 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.1 IV
3 2 5.73 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.3 V #
4 2 5.28 JAROSZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +1.6 --
5 2 5.24 RUP Wiktor MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.5 --
6 2 4.07 KUPIEC Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.9 --
1 3 6.94 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.8 II
2 3 6.77 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.5 III
3 3 6.52 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.6 III
4 3 6.45 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.1 III B.D. 3
5 3 6.18 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.6 IV
6 3 5.69 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.9 --
Trójskok M
1 14.10 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.9 III
2 12.78 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.0 IV
3 12.71 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.0 IV
4 12.69 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.8 IV
5 11.93 KOCAJ Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.4 --
Kula (5) M
1 13.35 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
2 13.31 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK IV WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
3 12.52 KOZIOŁ Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
4 12.50 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV #
5 12.14 KIPER Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
6 9.00 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -- #
7 7.22 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
Kula (6) M
1 13.09 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK III
Kula (7.26) M
1 17.12 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
2 13.76 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK II #
3 12.78 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
4 11.92 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
5 10.90 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK -- #
6 8.60 FURMANEK Grzegorz KKL Kielce 66 Masters SK -- #
7 8.38 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK --
Dysk (1) M
1 45.81 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
2 24.17 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
3 20.86 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Dysk (1.5) M
1 46.29 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 25.54 BIAŁEK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 35.62 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
Dysk (2) M
1 44.47 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość 90 U23 LU II B.D. 1
2 43.71 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
3 43.44 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK II
4 43.38 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
5 33.28 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK IV #
6 31.77 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK -- #
7 22.13 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK --
Młot (5) M
1 61.77 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 46.52 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 43.77 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
4 41.27 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
5 39.51 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK --
6 24.51 GUŚCIORA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
7 23.54 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Młot (6) M
1 36.63 MICHALIK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
Młot (7.26) M
1 54.40 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I #
2 50.66 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
3 41.59 FURMANEK Grzegorz KKL Kielce 66 Masters SK III #
4 40.21 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
5 37.50 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
Oszczep (600) M
1 41.57 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
2 38.58 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
3 34.91 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
4 34.20 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 47.58 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
2 35.61 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
3 34.45 CZAICKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
Oszczep (800) M
1 52.54 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
Chód 3 km M
1 19:26.79 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U14 PK -- #
Chód 5 km M
1 23:32.75 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
2 25:00.55 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -- #
3 27:01.59 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
4 27:22.47 MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III #
5 31:16.33 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
6 31:33.06 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 98 U14 PK V
7 35:55.26 CZEMERDA Adrian UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 98 U14 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4456770420074 sekund