Łódź 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM (Zawody Ligowe) [DMP]
200 m K
1 s 1 25.73 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +1.5 II
2 s 1 26.13 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD +1.5 II GOWORSKI Tomasz 2
3 s 1 26.56 LENARCZYK Aleksandra RKS Łódź 93 U18 LD +1.5 III
4 s 1 27.09 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD +1.5 III
5 s 1 27.26 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +1.5 III
1 s 2 27.24 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD 0.0 III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 s 2 28.20 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 IV
3 s 2 28.73 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD 0.0 -- #
4 s 2 29.22 STASIAK Katarzyna RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 --
800 m K
1 2:19.93 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 2:22.96 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD III
3 2:27.05 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
4 2:28.61 GRODECKA Dominika MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 94 U18 LD IV
5 2:28.87 SOBIERAJ Agata RKS Łódź 94 U18 LD IV #
6 2:32.34 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD --
7 2:37.86 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD --
8 2:40.76 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
9 2:45.16 KRAWCZYK Paulina AZS Łódź 94 U18 LD --
1 w 2:43.07 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 538
2 w 2:43.84 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 530
400 m pł K K
1 65.17 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
2 65.83 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
3 67.43 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
4 75.60 JANKOWSKA Marta KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
5 76.16 HOFMAN Justyna UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
2000 m prz K
1 9:09.77 BARSZCZEWSKA Gabriela SKS Start Łódź 93 U18 LD --
4x400 m K
1 s 1 3:59.24 MOJSIEJ Zuzanna
WILK Martyna
SZYMAŃSKA Karolina
WIERUSZEWSKA Marta
RKS Łódź 93
94
93
94
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz


B.D.
2

2 s 1 4:05.61 JARZĄBEK Sabina
DRYJA Ewelina
STEMPLEWSKA Marta
KOZAK Katarzyna
KKL Kielce 93
93
93
93
U18 SWK -- WOŹNIAK Łukasz B.D.


Z/1585/11
2019
1
Wzwyż K
1 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III #
2 1.50 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
1 w 1.52 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ 644
2 w 1.46 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3 577
Tyczka K
  3.86 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
1 3.20 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
W dal K
1 5.24 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -0.9 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
2 4.96 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD -0.1 IV
3 4.21 BOSIACKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.2 --
4 4.20 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.2 --
5 4.00 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.1 --
1 w 4.49 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +1.4 -- # 426
2 w 4.21 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.8 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 357
3 w 4.35 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -0.7 -- B.D. # BEZ 391
Trójskok K
1 11.24 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +2.0 III
2 10.84 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +1.7 III
3 10.67 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +1.5 IV B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
Kula (4) K
1 9.23 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD IV
1 w 8.73 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 447
2 w 8.48 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 430
3 w 6.92 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 330
Dysk (1) K
1 33.14 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
2 31.58 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV #
3 30.80 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
4 28.88 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV #
Oszczep (600) K
1 34.59 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD III #
2 33.39 LAR Agnieszka SKS Start Łódź 93 U18 LD IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0102/11 2011 3
3 32.82 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD IV
4 31.89 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV #
5 27.16 SAGAŃSKA Karolina AZS Łódź 94 U18 LD -- #
6 27.06 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
1 w 25.85 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 398
2 w 22.95 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 344
3 w 17.81 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 248
7-bój J MŁ K
1 3567 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
2 3501 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
3 1857 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
200 m M
1 s 1 22.50 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +0.5 II
2 s 1 22.72 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 II
3 s 1 22.74 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +0.5 II #
4 s 1 22.78 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD +0.5 II
5 s 1 23.75 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD +0.5 IV B.D. # BEZ
1 s 2 23.89 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +1.2 IV #
2 s 2 25.30 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK +1.2 --
3 s 2 25.35 URBAŃSKI Jan AZS Łódź 94 U18 LD +1.2 --
4 s 2 25.66 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD +1.2 -- #
5 s 2 25.76 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD +1.2 --
1 s 3 24.44 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD -1.1 --
2 s 3 24.70 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.1 -- #
3 s 3 24.94 MAJEWSKI Bartłomiej AZS Łódź 94 U18 LD -1.1 --
4 s 3 25.58 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD -1.1 -- MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
5 s 3 25.80 PIETRZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.1 -- B.D. # BEZ
800 m M
1 2:00.85 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 2:04.63 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
3 2:05.07 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD IV #
4 2:06.51 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
5 2:08.11 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
6 2:09.51 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
7 2:10.73 BUKATO Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- B.D. BEZ
8 2:14.85 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
9 2:15.64 ŚWITAŁA Piotr STS Skarżysko-Kamienna 93 U18 SK --
10 2:16.84 KOSSAKOWSKI Aleksander KKL Kielce 94 U18 SK --
1000 m M
1 w 2:57.80 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- 686
2 w 3:09.63 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 573
3 w 3:18.26 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 496
110 m pł J MŁ M
1 w 14.53 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD +0.1 II 907
2 w 16.84 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 -- 641
3 w 18.33 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +0.1 -- # 493
400 m pł J MŁ M
1 57.47 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
2 58.86 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV #
3 60.30 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD IV
4 62.46 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD --
5 67.77 NOWAKOWSKI Rafał SKS Start Łódź 94 U18 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
6 69.50 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD --
2000 m prz M
1 6:39.85 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK IV #
Wzwyż M
1 1.85 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III B.D. # 3
2 1.85 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
3 1.80 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV
1 w 1.71 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 552
2 w 1.65 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- 504
3 w 1.62 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 480
Tyczka M
1 3.40 JAKUBOWSKI Maciej AZS Łódź 94 U18 LD IV
W dal M
1 6.63 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ +1.1 III
2 6.05 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.3 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 5.77 BEDNAREK Adrian MKLA Łęczyca 93 U18 LD -1.3 --
4 5.67 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +0.5 --
5 5.66 PAWLAK Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD +0.2 --
6 5.58 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.8 --
7 5.29 JANICKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +0.5 --
8 4.21 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.8 --
1 w 6.17 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD +1.7 IV 624
2 w 5.74 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD +1.3 -- 531
3 w 5.25 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -1.6 -- # 431
Trójskok M
1 13.78 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD +1.1 III DMP SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1 71
2 13.23 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +0.3 III B.D. # 3
3 12.77 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.8 IV
4 12.58 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.2 --
5 12.35 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +2.0 --
Kula (5) M
1 17.58 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 16.30 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
3 12.22 BŁASZCZYK Tomasz BKL Bełchatów 93 U18 LD --
4 10.73 CZAJKOWSKI Adam MKLA Łęczyca 93 U18 LD -- #
1 w 11.88 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 599
2 w 10.45 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- 513
3 w 9.17 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 436
Dysk (1.5) M
1 58.06 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 51.94 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
3 51.11 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
4 43.18 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
5 41.93 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GOŹDZIK Beata #
6 38.86 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV #
7 36.92 SIKORSKI Damian UKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV JUDA Jerzy Z/0670/11 2012 4
8 32.78 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
9 29.17 CZAJKOWSKI Adam MKLA Łęczyca 93 U18 LD -- #
10 23.38 STASIAK Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki # 94 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0216/12 4
Oszczep (700) M
1 50.62 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
2 45.62 GOLLA Marek AZS Łódź 94 U18 LD IV
1 w 38.25 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- 417
2 w 35.85 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 382
3 w 35.33 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 375
8-bój J MŁ M
1 5011 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD II
2 4686 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD III
3 3670 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2879881858826 sekund