Szczecin 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Jun i Jun mł. [DMP]
100 m K
1 e 1 12.43 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.7 II #
2 e 1 12.90 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +1.7 III
3 e 1 13.04 JAŚKIEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.7 III
4 e 1 13.48 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +1.7 IV
5 e 1 14.55 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP +1.7 --
6 e 1 14.57 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +1.7 -- #
1 e 2 12.73 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.4 II
2 e 2 12.93 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.4 III B.D. B.D. # BEZ
3 e 2 13.53 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.4 IV
4 e 2 13.88 JANICKA Aleksandra KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.4 --
5 e 2 14.34 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.4 V
1 e 3 12.28 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.7 II B.D. 2
2 e 3 13.15 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.7 III
3 e 3 13.20 MICHALSKA Jagoda KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.7 III
4 e 3 13.80 POCIEJ Aleksandra MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.7 IV
5 e 3 14.73 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.7 -- #
1 f 1 12.26 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +1.6 II B.D. 2
1 f 1 12.60 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.4 II
2 f 1 12.28 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.6 II #
2 f 1 12.72 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.4 II
3 f 1 12.54 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.6 II
3 f 1 12.79 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.4 III #
4 f 1 12.78 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.6 III B.D. B.D. # BEZ
4 f 1 12.93 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.4 III
5 f 1 12.81 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +1.6 III
5 f 1 13.47 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.4 IV
6 f 1 12.94 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.6 III
6 f 1 13.70 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.4 IV
7 f 1 13.11 JAŚKIEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.6 III
200 m K
1 s 1 24.64 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.2 I MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
1 s 1 25.73 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.3 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 s 1 25.04 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.2 II B.D. 2
2 s 1 25.90 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.3 II
3 s 1 25.23 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.2 II #
3 s 1 25.92 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.3 II
4 s 1 26.07 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.3 II B.D. 3
4 s 1 26.58 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.2 III
5 s 1 26.47 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.3 III B.D.
5 s 1 27.31 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP -0.2 IV
1 s 2 26.59 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.6 III
2 s 2 28.05 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.6 IV
6 s 2 27.56 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +1.3 IV
7 s 2 28.43 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP +1.3 IV ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
8 s 2 28.58 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +1.3 -- #
9 s 2 29.83 KAMIŃSKA Karolina MKS Olimp Łobez 94 U18 ZP +1.3 --
10 s 2 29.91 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +1.3 V #
1 w 1 27.41 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 678
2 w 1 29.01 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.7 -- 553
3 w 1 29.28 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.7 -- # 534
4 w 1 29.75 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.7 -- 500
5 w 1 31.04 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.7 -- 412
400 m K
1 s 1 57.23 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP II B.D. 3
2 s 1 64.42 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
3 s 1 65.79 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB --
4 s 1 67.31 KULESZA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP -- KECLER Szymon 4
1 f 1 61.68 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP III
2 f 1 62.43 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP IV
3 f 1 63.14 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
4 f 1 64.48 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
5 f 1 64.96 WYSOCKA Żaneta MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5093/11 2014 BEZ
6 f 1 67.49 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -- #
7 f 1 69.22 ZAMORA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
800 m K
1 s 1 2:11.91 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
1 s 1 2:20.34 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III
2 s 1 2:15.64 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 s 1 2:24.43 GROCHALA Mariola MLKS Sparta Złotów 94 U18 WP III KOWALSKI Dariusz Z/0876/11 2014 2
4 s 1 2:24.95 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
5 s 1 2:30.11 WÓJCIK Maja MKS Szkuner Myślibórz 93 U18 ZP IV B.D. BEZ
6 s 1 2:31.73 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP IV
1 w 1 2:37.06 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 607
2 w 1 2:40.79 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 564
3 w 1 2:42.34 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 546
4 w 1 2:48.55 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 479
5 w 1 2:54.09 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- 422
1500 m K
1 s 1 4:41.74 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP II B.D. B.D. 3
1 s 1 4:46.45 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
2 s 1 4:52.26 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
2 s 1 4:55.26 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP III SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
3 s 1 4:58.78 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
3 s 1 5:10.63 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 s 1 5:02.03 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
4 s 1 5:21.82 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
5 s 1 5:35.28 MARCINIAK Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
3000 m K
1 s 1 10:15.95 ŁUKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP II B.D. BEZ
1 s 1 10:17.68 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
2 s 1 10:31.58 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
2 s 1 10:51.53 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
3 s 1 10:37.33 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III
3 s 1 10:56.87 ŁUKOWSKA Klaudia LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III B.D. BEZ
4 s 1 10:40.08 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III
4 s 1 11:07.64 ZEMLA Monika MKS Szkuner Myślibórz 91 U20 ZP IV
5 s 1 11:08.31 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
6 s 1 11:17.21 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
7 s 1 12:01.97 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.97 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +2.2 II
2 s 1 14.97 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +2.2 II
1 w 1 16.85 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.4 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 614
2 w 1 17.09 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.4 IV 586
3 w 1 17.76 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.4 -- 513
4 w 1 19.22 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.4 -- # 370
5 w 1 20.16 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.4 -- 289
100 m pł K
1 s 1 15.47 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +2.2 II B.D.
400 m pł K K
1 s 1 64.31 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP II
2 s 1 64.68 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP II
3 s 1 66.54 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
4 s 1 69.85 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
5 s 1 73.45 MARKOWSKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
6 s 1 73.96 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
2000 m prz K
1 s 1 7:05.72 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
1 s 1 7:14.33 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 s 1 7:06.57 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II B.D. # 1
2 s 1 7:54.83 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
3 s 1 7:11.50 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II
3 s 1 7:57.10 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III
4 s 1 7:21.64 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
5 s 1 7:33.89 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
6 s 1 7:35.12 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
7 s 1 7:48.89 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III B.D. BEZ
8 s 1 7:52.49 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP III KUFEL Dariusz 3
9 s 1 7:59.29 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP III
4x100 m K
1 s 1 48.01 KOTLICKA Kamila
FABIAŃCZYK Sylwia
KIBATSHI Delfina
SROKA Olga
MKL Szczecin 93
94
94
93
U18 ZPO --


B.D. B.D.
BEZ
2 s 1 49.58 WRÓBEL Joanna
DZIATKOWIAK Anna
JAZDOŃCZYK Anna
NIEMCZAL Karolina
UKS Achilles Leszno 93
93
94
94
U18 WLP --


B.D.
2
3 s 1 52.80 JANICKA Aleksandra
MARKOWSKA Karolina
MICHALSKA Jagoda
GRZELAK Magdalena
KS Gwardia Piła 94
94
94
94
U18 WLP --


4x400 m K
1 s 1 3:59.17 WOŁODKIEWICZ Karolina
KOŁACKA Małgorzata
OBARSKA Katarzyna
WYCISZKIEWICZ Patrycja
TS Olimpia Poznań 94
93
94
94
U18 WLP --
B.D.

MOTYL Edward B.D.
Z/0658/11
2019
1
MM
2 s 1 4:11.67 NOWAK Natalia
SZURGOCIŃSKA Nikolina
POŚNIAK Manuela
WITEK Paulina
MKS Hermes Gryfino 94
93
94
93
U18 ZPO --


3 s 1 4:12.38 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria
LIPIECKA Agnieszka
LIPIECKA Angelika
STEFAŃSKA Angelika
OŚ AZS Poznań 93
93
93
93
U18 WLP --


Wzwyż K
1 s 1 1.50 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP IV FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
2 s 1 1.40 GRABOWSKA Klaudia MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
3 s 1 1.35 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
1 w 1 1.48 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 599
2 w 1 1.45 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV # 566
3 w 1 1.42 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 534
4 w 1 1.36 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 470
5 w 1 1.24 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- 350
W dal K
1 f 1 5.38 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.8 III #
1 f 1 5.41 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP 0.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
2 f 1 5.18 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.3 III
2 f 1 5.37 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +0.6 III
3 f 1 5.08 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP -1.2 IV B.D. 3
3 f 1 5.34 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +1.0 III
4 f 1 5.17 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP 0.0 III
5 f 1 5.15 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP 0.0 III
6 f 1 5.06 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.7 IV
7 f 1 4.70 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +1.0 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
  w 3.86 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -1.8 -- 276
1 w 1 4.80 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 506
2 w 1 4.47 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -1.0 -- 421
3 w 1 4.27 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -1.1 -- # 371
4 w 1 4.16 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -1.0 -- 345
5 w 1 4.09 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +2.4 -- 329
Trójskok K
1 f 1 11.98 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.2 II
1 f 1 12.19 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła 86 Sen WP +0.2 I
2 f 1 11.26 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.4 III
2 f 1 11.74 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
3 f 1 11.05 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP -1.1 III
3 f 1 11.61 MACIEJEWSKA Aleksandra KS Gwardia Piła 92 U20 WP -0.3 II
4 f 1 10.80 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.4 III
4 f 1 11.00 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.5 III
5 f 1 9.86 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +0.3 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
5 f 1 10.88 SZUMIŃSKA Weronika LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.9 III
6 f 1 10.78 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.2 III B.D. 3
Kula (4) K
1 f 1 11.45 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
1 f 1 15.01 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M 136
2 f 1 10.86 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
2 f 1 13.79 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
3 f 1 10.68 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III
3 f 1 13.37 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 f 1 9.86 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV
4 f 1 11.34 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
5 f 1 9.77 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
5 f 1 10.96 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
6 f 1 8.70 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
6 f 1 9.51 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
7 f 1 9.48 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
8 f 1 9.35 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
9 f 1 8.67 BARANOWSKA Marta UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
10 f 1 8.62 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP --
11 f 1 8.58 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
12 f 1 8.15 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
13 f 1 7.27 PIECZYŃSKA Katarzyna UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
1 w 1 9.62 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV 505
2 w 1 8.77 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 449
3 w 1 6.78 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- 321
4 w 1 6.67 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 314
5 w 1 6.13 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 280
Dysk (1) K
1 f 1 34.69 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
1 f 1 41.51 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II #
2 f 1 32.78 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP III
2 f 1 39.46 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II
3 f 1 32.00 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 f 1 37.28 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
4 f 1 31.73 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD IV B.D. # 2
4 f 1 32.78 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
5 f 1 26.44 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
5 f 1 30.73 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
6 f 1 26.44 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP --
6 f 1 29.38 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
7 f 1 28.68 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
8 f 1 27.22 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV
9 f 1 25.67 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
10 f 1 24.37 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
11 f 1 21.43 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 36.55 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
2 f 1 29.57 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP V B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Młot (4) K
1 f 1 39.42 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
1 f 1 56.14 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 f 1 36.65 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
2 f 1 43.08 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 f 1 42.64 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
4 f 1 34.95 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
5 f 1 34.77 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
6 f 1 33.71 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
7 f 1 25.42 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
8 f 1 18.50 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Oszczep (600) K
1 f 1 37.60 KARASIEWICZ Natalia MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP III
1 f 1 43.05 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
2 f 1 33.84 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
2 f 1 40.96 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB II
3 f 1 25.27 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
3 f 1 38.76 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
4 f 1 25.01 BARANOWSKA Marta UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
4 f 1 35.63 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP III
5 f 1 21.97 PIECZYŃSKA Katarzyna UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
5 f 1 34.64 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III B.D. BEZ
6 f 1 31.35 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
1 w 1 25.68 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 395
2 w 1 20.43 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 297
3 w 1 19.98 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 289
4 w 1 17.82 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 249
5 w 1 15.20 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- 200
7-bój J MŁ K
1 1 3787 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
2 1 3495 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
3 1 2968 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
4 1 2635 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
5 1 2572 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
Chód 5 km K
1 s 1 27:33.92 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III B.D. # MM
2 s 1 28:51.20 STRAŚKO Anna KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
3 s 1 29:03.30 STEMPLOWSKA Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP III
4 s 1 29:15.50 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
5 s 1 30:06.00 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
6 s 1 30:10.59 PARECKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
7 s 1 32:31.73 TURCZYŃSKA Gabriela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB IV
1 f 1 25:02.36 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
2 f 1 25:38.50 KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP II
3 f 1 26:04.66 JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II #
4 f 1 27:07.36 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
100 m M
1 e 1 11.37 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.8 III #
2 e 1 11.57 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.8 III B.D. BEZ
3 e 1 11.70 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.8 III
4 e 1 11.73 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.8 III
5 e 1 11.84 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.8 IV
6 e 1 12.51 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.8 --
1 e 2 11.08 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.6 II
2 e 2 11.49 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +2.6 III
3 e 2 11.68 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +2.6 III
4 e 2 12.19 NAMIOTKO Jędrzej LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.6 IV
1 e 3 11.21 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.9 II
2 e 3 11.24 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.9 II
3 e 3 11.44 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 III #
4 e 3 11.65 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.9 III
5 e 3 11.71 CHOJNACKI Mateusz KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.9 III
1 e 4 11.29 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +0.5 II
2 e 4 11.49 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.5 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 e 4 11.57 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.5 III
4 e 4 11.66 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.5 III B.D. 3
5 e 4 11.99 CONDER Szymon LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.5 IV
6 e 4 12.31 PAJĄK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +0.5 --
1 f 1 10.77 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.3 I #
1 f 1 10.93 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.2 II
2 f 1 10.89 MALAK Paweł MKL Szczecin 90 U23 ZP +1.3 I #
2 f 1 11.04 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.2 II
3 f 1 10.91 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.3 II
3 f 1 11.06 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.2 II
4 f 1 11.07 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +2.2 II
4 f 1 11.21 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +1.3 II
5 f 1 11.22 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP +1.3 II
5 f 1 11.24 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +2.2 II #
6 f 1 11.31 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +2.2 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
6 f 1 11.39 ZIEJEWSKI Adrian MKL Szczecin 92 U20 ZP +1.3 III
7 f 1 11.39 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.2 III #
7 f 1 11.81 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.3 -- B.D. # Z/3195/11 2019 BEZ
8 f 1 11.47 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +2.2 III
1 w 1 11.85 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.5 IV 681
2 w 1 11.99 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 653
3 w 1 12.01 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.5 IV 649
4 w 1 12.50 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.5 -- 556
5 w 1 13.06 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.5 -- 458
6 w 1 13.45 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +0.5 -- 394
200 m M
1 s 1 22.09 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.6 II
1 s 1 22.15 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.9 II
2 s 1 22.40 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +1.6 II
2 s 1 22.43 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.9 II B.D. # BEZ
3 s 1 22.66 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.9 II B.D. 3
3 s 1 23.06 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.6 III B.D. BEZ
4 s 1 23.00 ZIEJEWSKI Adrian MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.9 III
4 s 1 23.51 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.6 III #
5 s 1 23.73 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.6 IV
6 s 1 23.81 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.6 IV
1 s 2 22.09 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.7 II B.D.
1 s 2 23.67 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +0.4 IV
2 s 2 23.61 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.7 IV B.D. B.D.
2 s 2 23.73 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.4 IV POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 s 2 23.67 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP +0.7 IV
3 s 2 23.91 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP +0.4 IV
4 s 2 23.91 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.4 IV
5 s 2 24.50 SZOFER Miłosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.4 --
6 s 2 24.69 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.4 --
1 s 3 24.10 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP +0.6 IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
2 s 3 24.72 PAJĄK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +0.6 --
3 s 3 24.76 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Zygmunt 4
4 s 3 25.06 GŁUCHY Mikołaj OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 -- #
5 s 3 25.07 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP +0.6 -- #
6 s 3 25.19 KĄDEJ Przemysław PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.6 --
7 s 3 25.91 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.6 --
1 s 4 22.63 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.4 II
2 s 4 22.85 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.4 III #
3 s 4 23.86 CHOJNACKI Mateusz KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.4 IV
4 s 4 25.90 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.4 --
400 m M
1 s 1 48.66 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D.
1 s 1 51.22 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III #
2 s 1 50.10 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP II B.D. 3
2 s 1 53.12 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP IV
3 s 1 50.49 WOŹNIAK Mariusz UKL Ósemka Police 88 U23 ZP II
3 s 1 53.14 GRABIAS Jakub UKS Jedynka Gostyń 93 U18 WP IV
4 s 1 50.80 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
4 s 1 54.42 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
5 s 1 50.80 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
6 s 1 50.94 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
7 s 1 51.79 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
8 s 1 52.35 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III B.D. 2
1 s 2 51.28 KOPA Maciej MKL Szczecin 92 U20 ZP III
1 s 2 53.15 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
2 s 2 51.35 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
2 s 2 53.78 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP IV
3 s 2 51.48 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
3 s 2 54.24 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB IV
4 s 2 53.38 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
4 s 2 55.07 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
5 s 2 54.00 CZAJKOWSKI Tomasz UKL Ósemka Police 83 Sen ZP --
5 s 2 55.24 DYMALSKI Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
6 s 2 55.92 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
7 s 2 57.46 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
1 s 3 54.64 RODZOCH Tomasz LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
1 s 3 55.73 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
2 s 3 55.51 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
2 s 3 56.11 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
3 s 3 57.42 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WALCZAK Zygmunt 4
4 s 3 57.58 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
5 s 3 60.18 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 s 3 61.30 SIWARSKI Kacper PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
1 w 1 53.72 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV 651
2 w 1 54.23 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 630
3 w 1 54.84 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -- 605
4 w 1 60.87 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 384
5 w 1 61.31 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 370
6 w 1 63.63 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 298
800 m M
1 s 1 1:54.21 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
1 s 1 1:58.09 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
2 s 1 1:54.47 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II #
2 s 1 1:59.67 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
3 s 1 1:54.49 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 2
3 s 1 1:59.81 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III #
4 s 1 1:55.05 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP II
4 s 1 1:59.87 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 s 1 1:55.81 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP II
5 s 1 2:00.28 MIASKOWSKI Rafał OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
6 s 1 2:00.77 KOPA Maciej MKL Szczecin 92 U20 ZP III
6 s 1 2:00.80 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
7 s 1 2:01.63 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP III TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
7 s 1 2:01.90 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
8 s 1 2:07.48 LEWANDOWSKI Miłosz MKS Szkuner Myślibórz 91 U20 ZP IV
8 s 1 2:10.88 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
1 s 2 1:58.16 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
1 s 2 1:58.49 CZYŻ Michał MLKS Sparta Złotów 91 U20 WP III KOWALSKI Dariusz # Z/1946/12 2014 3
2 s 2 1:59.26 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
2 s 2 2:01.88 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
3 s 2 1:59.76 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
3 s 2 2:02.67 WNUK Dominik KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP IV
4 s 2 2:02.93 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
4 s 2 2:03.98 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP IV ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
5 s 2 2:02.95 DAWIDZIAK Bartosz LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP IV
5 s 2 2:08.60 ŁUKASZEWSKI Krzysztof MKS Gniezno # 94 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0941/12 2012 4
6 s 2 2:03.25 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP IV OSTROWSKI Ryszard 3
6 s 2 2:08.90 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
7 s 2 2:10.31 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
7 s 2 2:17.66 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 89 U23 WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2019 BEZ
8 s 2 2:14.14 LASOTA Robert MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
1 s 3 2:08.74 DYMALSKI Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
2 s 3 2:08.92 ŚNIEŻEWSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP --
3 s 3 2:13.73 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
4 s 3 2:15.30 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
5 s 3 2:15.80 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
6 s 3 2:30.61 MARKIEWICZ Kamil LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
1500 m M
1 s 1 4:05.94 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
1 s 1 4:06.93 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
2 s 1 4:12.53 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
3 s 1 4:17.82 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. # BEZ
4 s 1 4:26.33 ISKRA Cezary LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
5 s 1 4:34.11 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
6 s 1 4:35.23 PIOTROWIAK Marcin UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
7 s 1 4:35.87 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
8 s 1 4:39.19 SUCHOŃSKI Mateusz LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
9 s 1 4:42.89 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
10 s 1 4:45.20 OLSZEWSKI Bartłomiej UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0537/11 2013 3
3000 m M
1 s 1 8:50.80 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
1 s 1 9:06.35 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP III #
2 s 1 8:52.89 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
2 s 1 9:14.73 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
3 s 1 8:55.86 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
3 s 1 9:44.23 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP IV
4 s 1 9:04.49 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP III
4 s 1 9:46.18 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
5 s 1 9:21.20 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP IV B.D. BEZ
5 s 1 9:46.18 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
6 s 1 9:59.04 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U18 ZP IV MURAWSKI Zbigniew B.D. # Z/1151/11 2019 2
7 s 1 10:07.05 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.20 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.9 II
2 s 1 15.24 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.9 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 s 1 15.88 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.9 IV
4 s 1 16.18 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.9 IV
5 s 1 16.39 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -0.9 IV #
6 s 1 16.54 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -0.9 --
7 s 1 17.00 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
1 w 1 16.34 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 695
2 w 1 18.13 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -0.3 -- 512
3 w 1 18.45 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -0.3 -- 482
4 w 1 19.78 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -0.3 -- 367
5 w 1 20.80 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.3 -- 289
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.72 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +0.4 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
2 s 1 14.80 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +0.4 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
3 s 1 15.92 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP +0.4 III
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.11 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
2 s 1 56.40 FURMAN Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4553/11 2013 3
3 s 1 56.46 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 s 1 57.18 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
1 s 2 59.44 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
2 s 2 60.91 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
3 s 2 61.24 JAKUBOWSKI Adrian UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
400 m pł M
1 s 1 61.85 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
2 s 1 62.71 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
2000 m prz M
1 s 1 6:11.49 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
1 s 1 6:21.48 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
2 s 1 6:14.92 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
2 s 1 6:24.00 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
3 s 1 6:22.00 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP III
3 s 1 6:30.27 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
4 s 1 6:34.18 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
4 s 1 6:45.02 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
5 s 1 6:35.10 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV B.D. 2
6 s 1 6:35.53 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
7 s 1 6:40.37 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
8 s 1 7:04.11 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
4x100 m M
1 s 1 43.45 KEDWES Paweł
SZYDEL Piotr
WISZNIEWSKI Sebastian
WOŁOSZYK Piotr
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
93
U18 ZPO -- B.D.


3
2 s 1 44.58 BARAŃSKI Patryk
ANDERS Rafał
BOGDANOWICZ Szymon
KOŃKA Michał
KL Bałtyk Koszalin 94
93
93
93
U18 ZPO --


3 s 1 45.08 SKRZYPCZAK Robert
FURMAN Jakub
MIELCAREK Bartosz
SZOFER Miłosz
WMLKS Nadodrze Powodowo 94
93
93
93
U18 WLP -- POLAK Mirosław
POLAK Mirosław

Z/4549/11
Z/4553/11
2019
2013
2
3
4x400 m M
1 s 1 3:22.64 KEDWES Paweł
SZYDEL Piotr
WOŁOSZYK Piotr
WISZNIEWSKI Sebastian
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
93
U18 ZPO -- B.D.


3
2 s 1 3:26.62 GÓRNY Szymon
CIEŚLAWSKI Bartosz
MAĆKOWIAK Igor
ARENZ Arkadiusz
TS Olimpia Poznań 94
93
93
94
U18 WLP --


CIEŚLICKA Elżbieta

3 s 1 3:37.44 GŁUCHY Mikołaj
JABŁOŃSKI Bolesław
DUBIAK Mateusz
WOJTKOWIAK Patryk
OŚ AZS Poznań 94
93
93
94
U18 WLP --


4 s 1 3:38.99 GAŁKOWSKI Damian
KRAJEWSKI Andrzej
BONOWICZ Krystian
SKRZECZKOWSKI Mateusz
UKS Wieża Postomino 94
94
94
94
U18 ZPO -- SZAŁACH Krzysztof

ROLBIECKI Janusz
Z/1047/11
Z/1046/11
2016
2013
BEZ
2
5 s 1 3:39.66 BANASZCZYK Michał
JARMOŁOWICZ Jakub
MIKOŁAJCZAK Sebastian
PIOTROWICZ Patryk
PLKS Gwda Piła 94
93
94
94
U18 WLP --


B.D.
2
6 s 1 3:49.93 CHMIEL Jacek
CZERNIEC Rafał
WAWRZYCKI Adrian
KAMIŃSKI Jakub
UKL Ósemka Police 93
93
93
93
U18 ZPO --


Wzwyż M
1 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
1 f 1 2.03 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
2 f 1 1.80 MILEWSKI Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
2 f 1 2.00 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP II
3 f 1 1.65 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP V
3 f 1 1.95 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP II
4 f 1 1.90 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
5 f 1 1.85 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP III
6 f 1 1.85 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
1 w 1 1.75 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV 585
2 w 1 1.69 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 536
3 w 1 1.63 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 488
4 w 1 1.54 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 419
5 w 1 1.51 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -- 396
6 w 1 1.36 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 290
Tyczka M
1 f 1 3.00 PERZ Mateusz KS Gwardia Piła 92 U20 WP --
1 f 1 3.00 ŚLUSARSKI Jakub KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
W dal M
  f 1 6.40 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +1.1 III
1 f 1 6.56 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +2.3 III
1 f 1 7.42 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin 90 U23 ZP +1.3 I #
2 f 1 6.46 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.3 III B.D. 3
2 f 1 6.94 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -1.0 II
3 f 1 6.43 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +1.4 III
3 f 1 6.51 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +1.4 III B.D. BEZ
4 f 1 6.35 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +1.0 III #
4 f 1 6.39 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.2 III B.D. BEZ
5 f 1 6.10 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.7 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
5 f 1 6.26 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.8 IV
6 f 1 5.93 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP 0.0 IV B.D. B.D. B.D. # 3
7 f 1 5.88 POMIAN Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP 0.0 --
8 f 1 5.35 JARASZKIEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +1.0 -- WALCZAK Zygmunt
9 f 1 5.10 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP +1.8 --
10 f 1 4.95 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +1.6 --
1 w 1 5.56 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 494
2 w 1 5.41 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.7 -- 463
3 w 1 5.16 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.9 -- 413
4 w 1 5.09 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.5 -- 400
5 w 1 5.01 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +1.9 -- 384
6 w 1 4.67 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.4 -- 321
Trójskok M
1 f 1 13.35 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.6 III
1 f 1 13.76 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +2.0 III
2 f 1 12.91 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +1.9 IV
2 f 1 13.73 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +1.6 III B.D. BEZ
3 f 1 12.77 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.4 IV B.D. BEZ
3 f 1 12.86 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.0 IV B.D. 3
4 f 1 12.69 TRUSZYŃSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +1.6 IV SASKA Tomasz BEZ
5 f 1 12.36 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.3 --
Kula (5) M
1 f 1 15.17 WIELOCHOWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 94 U18 WP II
2 f 1 13.56 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III OLSZEWSKI Radosław 3
3 f 1 13.13 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP IV #
4 f 1 12.44 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
5 f 1 12.15 RÓŻAŃSKI Tomasz UKL Ósemka Police 94 U18 ZP --
1 w 1 11.81 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 595
2 w 1 10.96 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -- 543
3 w 1 10.83 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 536
4 w 1 9.51 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 456
5 w 1 9.04 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -- 428
6 w 1 8.19 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 378
Kula (6) M
1 f 1 15.88 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 3
2 f 1 15.39 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
3 f 1 12.64 FLOREK Paweł KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV
4 f 1 11.62 KARWOWSKI Karol UKL Ósemka Police 91 U20 ZP IV
Kula (7.26) M
1 f 1 15.86 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
Dysk (1) M
1 f 1 36.32 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.50 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
2 f 1 42.04 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
3 f 1 41.52 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III #
4 f 1 39.00 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III OLSZEWSKI Radosław 3
5 f 1 27.89 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 f 1 27.48 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
7 f 1 26.94 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.23 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
2 f 1 44.92 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
3 f 1 41.17 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
4 f 1 33.27 FLOREK Paweł KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV
5 f 1 26.90 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
Dysk (2) M
1 f 1 48.01 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
Młot (5) M
1 f 1 59.09 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 f 1 51.79 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
3 f 1 50.61 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP III
4 f 1 43.01 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
5 f 1 38.85 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 f 1 28.19 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Młot (6) M
1 f 1 54.21 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
2 f 1 46.37 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
3 f 1 42.59 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV #
Młot (7.26) M
1 f 1 63.33 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 Sen ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
2 f 1 59.79 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
3 f 1 46.02 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB II
Oszczep (700) M
1 f 1 60.55 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP II #
2 f 1 48.21 RZYMEK Krzysztof MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP IV
3 f 1 48.01 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP IV
4 f 1 46.72 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
5 f 1 45.54 KRÓLIK Bartosz PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV
1 w 1 39.33 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -- 432
2 w 1 33.14 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 344
3 w 1 31.24 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 317
4 w 1 31.06 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -- 314
5 w 1 30.88 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 312
6 w 1 26.25 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 247
Oszczep (800) M
1 f 1 63.43 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
2 f 1 57.05 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
3 f 1 56.32 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB II
4 f 1 54.11 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
5 f 1 43.17 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
8-bój J MŁ M
1 1 4545 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
2 1 4336 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
3 1 4081 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
4 1 3152 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
5 1 3092 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
6 1 3084 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
Chód 10 km M
1 s 1 57:07.68 KANTORSKI Michał LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 s 1 57:22.44 BARABASZ Szymon KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
3 s 1 64:26.35 KULZA Jacek PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
1 f 1 60:39.59 RUSEK Karol KS Gwardia Piła 92 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8543179035187 sekund