Kraków 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych [DMP]
800 m K
1 s 1 2:13.46 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 s 1 2:13.61 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M 98
3 s 1 2:14.75 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II B.D. 1
4 s 1 2:15.98 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA II
5 s 1 2:18.34 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
6 s 1 2:21.77 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
7 s 1 2:24.61 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK III
8 s 1 2:30.58 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
9 s 1 2:33.13 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
10 s 1 2:35.32 CHRAST Karolina LKS Grodzisko Raciechowice 93 U18 MA --
1 s 2 2:34.86 SUDOŁ Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
2 s 2 2:35.98 TRZCIAŃSKA Justyna KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
3 s 2 2:37.36 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK --
4 s 2 2:40.40 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
5 s 2 2:42.98 KOŻUCH Ewa UKS Budowlani Nowy Sącz 96 U16 MA --
6 s 2 2:43.65 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
7 s 2 2:48.84 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
8 s 2 2:56.30 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
1 w 1 2:46.74 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 498
2 w 1 3:11.91 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 262
1500 m K
1 s 1 4:50.01 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
2 s 1 4:52.36 BULDA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 92 U20 MA III #
3 s 1 5:00.84 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 s 1 5:33.62 CIEŚLIK Aleksandra LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
5 s 1 5:36.08 BAZAN Kinga CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
3000 m K
1 11:15.22 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # 2
2 12:07.05 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
5000 m K
1 s 2 18:55.57 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
2 s 2 19:06.35 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
3 s 2 22:41.02 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
2000 m prz K
1 7:21.03 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA II KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
2 7:37.93 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
3 7:53.57 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA III #
4 8:05.90 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK III #
5 8:36.71 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
4x100 m K
1 s 1 50.56 GAUDYN Weronika
ROJOWSKA Maria
MARCHEWKA Angelika
DUBAJ Justyna
WKS Wawel Kraków 92
92
92
92
U20 MLP --


2 s 1 50.96 WESOŁOWSKA Małgorzata
SOBASZEK Małgorzata
JARZYNA Aleksandra
NYCZ Nina
WKS Wawel Kraków 94
94
94
93
U18 MLP --


3 s 1 51.35 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


4 s 1 52.33 DRAGOSZ Justyna
KWINTA Natalia
KRZYWDA Malwina
KUŹMA Maja
SKS Kusy Kraków 94
94
94
94
U18 MLP --


4x400 m K
1 s 1 4:02.03 SERAFIN Maria
BAK Diana
LIS Katarzyna
JÓŹWIK Joanna
KKS Victoria Stalowa Wola 91
91
91
91
U20 PDK --

B.D.
B.D.
Z/4322/11
2019
BEZ

2 s 1 4:02.30 GĘGA Monika
GAŻEŁ Katarzyna
MIKLER Anna
RYBAK Martyna
KS AZS AWF Kraków 94
93
93
94
U18 MLP --
KOLODZIEJ Roman B.D.

BEZ
3 s 1 4:13.57 KUZIORA Sylwia
CZACHÓR Katarzyna
NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agata
KKS Victoria Stalowa Wola 94
94
93
93
U18 PDK -- KLESZOWSKI Leszek


BEZ
4 s 1 4:20.17 STROJNA Maria
ŁABNO Ewa
NAWROCKA Aneta
ZAJĄC Katarzyna
ZKS Unia Tarnów 94
94
93
93
U18 MLP --
B.D. B.D.

2
5 s 1 4:29.50 PUZIO Anna
SUDOŁ Paulina
KOTUŁA Anna
BARTMAN Agata
MKL Sparta Stalowa Wola 94
94
94
94
U18 PDK --


Wzwyż K
1 1.82 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ M RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.75 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
3 1.75 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
4 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
5 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
6 1.40 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
1 w 1 1.50 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK IV B.D. BEZ 621
2 w 1 1.44 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA V BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 555
W dal K
1 1 5.45 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.1 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 1 5.32 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -0.3 III
3 1 5.32 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.1 III #
4 1 5.22 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -0.8 III
5 1 5.21 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.1 III
6 1 5.07 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.4 IV B.D. BEZ
7 1 4.93 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA -1.1 IV
8 1 4.84 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.4 IV
9 1 4.64 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.4 --
10 1 4.53 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.4 --
11 1 4.48 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -1.9 -- B.D.
12 1 4.44 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -1.2 -- B.D. BEZ
1 2 5.72 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.0 II
2 2 5.59 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.6 II #
3 2 5.56 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.5 II #
4 2 5.39 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.2 III
5 2 5.27 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.4 III #
6 2 5.26 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.2 III
7 2 5.18 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +1.2 III #
8 2 4.99 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +0.8 IV B.D. B.D. BEZ
9 2 4.97 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.5 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
1 w 4.99 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 IV B.D. BEZ 557
2 w 4.93 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.2 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 540
Trójskok K
  1 11.32 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 1 11.65 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +3.2 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 1 10.40 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 IV B.D. BEZ
3 1 10.34 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK 0.0 IV
4 1 9.88 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.5 -- B.D. BEZ
1 2 13.14 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +1.5 I #
2 2 12.94 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.4 I
3 2 12.63 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.0 I
4 2 12.06 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.9 I
5 2 11.89 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 II #
6 2 11.79 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.0 II #
7 2 11.30 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -0.3 III B.D. B.D. 2
8 2 11.06 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.7 III #
9 2 10.31 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK -0.6 IV B.D. B.D. BEZ
Kula (3) K
2 w 1 8.16 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 410
Kula (4) K
1 1 9.96 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 1 7.96 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
3 1 7.03 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
1 2 11.42 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
2 2 10.08 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
3 2 9.58 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
4 2 8.25 TOLARCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
5 2 7.09 WILK Marzena IKS Olkusz 91 U20 MA --
6 2 6.15 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 w 1 8.73 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 447
Dysk (1) K
1 1 35.10 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
2 1 33.60 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
3 1 27.73 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 1 27.25 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA IV B.D. B.D. 2
5 1 27.10 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
6 1 24.14 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
7 1 18.81 SZEWCZYK Joanna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
8 1 14.62 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
1 2 27.87 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
2 2 15.27 WILK Marzena IKS Olkusz 91 U20 MA --
Młot (4) K
1 1 33.19 SZWARNÓG Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA --
2 1 25.12 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
3 1 22.65 POLARCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
Oszczep (600) K
1 1 31.68 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
1 2 29.07 GORAJ Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 90 U23 MA -- B.D. BONK Stanisław BEZ
1 w 27.12 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 422
2 w 12.38 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 149
7-bój J MŁ K
1 3844 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK III B.D. BEZ
2 2829 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
800 m M
1 s 1 1:52.80 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 s 1 1:53.65 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
3 s 1 1:54.10 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
4 s 1 1:56.34 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA II OLEKSYK Grzegorz 2
5 s 1 1:57.51 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
6 s 1 1:58.91 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III #
7 s 1 1:59.97 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
8 s 1 2:00.06 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA III B.D. 2
1 s 2 1:57.86 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
2 s 2 1:59.13 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
3 s 2 1:59.14 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK III
4 s 2 2:01.90 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
5 s 2 2:05.22 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
6 s 2 2:05.52 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
7 s 2 2:05.70 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
8 s 2 2:05.92 NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV
9 s 2 2:07.13 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK IV
1 s 3 2:04.27 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U16 MA IV B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
2 s 3 2:05.63 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK IV
3 s 3 2:07.51 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V
4 s 3 2:11.18 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
5 s 3 2:11.82 WOŁOSZ Tomasz KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 s 3 2:12.91 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK --
7 s 3 2:20.37 KOWALIK Marcin KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
1500 m M
1 4:09.20 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
2 4:11.99 RYGIEL Jakub KU AZS PWSZ w Krośnie # 92 U20 PK III ZATORSKI Andrzej Z/4757/11 2013 3
3 4:12.50 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 4:13.82 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA IV KOLODZIEJ Roman # BEZ
5 4:17.39 KOCOŃ Michał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA --
6 4:18.25 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
7 4:18.40 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
8 4:28.40 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA -- #
9 4:31.35 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
10 4:32.01 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK --
11 4:40.99 SOPEL Piotr CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
12 5:25.35 GURGUL Kamil IKS Olkusz 92 U20 MA --
3000 m M
1 8:53.83 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD III B.D. # Z/2485/11 2019
2 8:58.12 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
3 9:04.71 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA III B.D. # BEZ
4 9:11.96 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
5 9:20.51 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
6 9:22.74 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV B.D. BEZ
7 9:28.93 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
8 9:35.99 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA IV
9 9:35.56 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
10 10:03.94 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK IV
11 13:45.06 PLUTKA Rafał IKS Olkusz 91 U20 MA --
5000 m M
1 14:52.99 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II #
2 15:36.28 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
3 15:40.83 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
4 16:23.01 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA IV B.D. 3
5 16:33.73 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
6 18:22.18 GOŁĘBIOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA --
2000 m prz M
1 5:52.15 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK I
2 6:03.71 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA -- B.D.
3 6:06.15 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA --
4 6:09.76 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK II
5 6:24.71 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK -- KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
6 6:28.27 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA IV #
7 6:36.58 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
8 6:47.55 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. BEZ
9 7:00.23 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
10 7:13.39 PASICH Wojciech IKS Olkusz 93 U18 MA --
11 7:42.85 SADECKI Piotr MKS Stal Nowa Dęba 94 U18 PK --
12 8:36.26 GURGUL Kamil IKS Olkusz 92 U20 MA --
4x100 m M
1 s 1 45.03 IDZINIAK Wojciech
PAWŁOWSKI Tomasz
SZKÓŁKA Damian
GRZYBOWSKI Jacek
MKL Sparta Stalowa Wola 91
92
92
92
U20 PDK -- B.D.


BEZ
2 s 1 47.05 NOWAK Tomasz
SOBOTA Marcin
ZIAJA Piotr
ARCZYŃSKI Grzegorz
SKS Kusy Kraków 95
95
95
95
U16 MLP --


3 s 1 49.38 ZIARNO Bartłomiej
GÓRA Michał
MYSTEK Kamil
MAJCHERKIEWICZ Grzegorz
LKS Kłos Olkusz 91
92
91
91
U20 MLP --


KOLODZIEJ Roman
BEZ
1 s 2 44.05 SARNECKI Paweł
STAWIARZ Dariusz
SZCZUPAK Michał
PIETRYKA Filip
KS AZS AWF Kraków 94
93
94
93
U18 MLP -- B.D.


1
2 s 2 44.51 CZERWIENIEC Bartłomiej
ŻAK Marcin
OLSZOWY Dawid
CHOŁODY Mariusz
MKL Sparta Stalowa Wola 93
93
93
93
U18 PDK --

B.D.
B.D.
1
2
3 s 2 45.32 STRAWIŃSKI Michał
PODHALICZ Lech
POLESKI Rafał
BŁAŻKOWSKI Damian
UKS Tempo 5 Przemyśl 94
94
94
94
U18 PDK --


4x400 m M
1 s 1 3:26.69 WACHTA Bartłomiej
ŻĄDŁO Jacek
SIÓDMIAK Andrzej
GNAT Krystian
LKS Stal Mielec 92
91
92
91
U20 PDK --

B.D.

2 s 1 3:30.37 STYBAK Aleksander
ATAMAN Amadeusz
KUNYSZ Patryk
KALANDYK Hubert
CWKS Resovia Rzeszów 94
94
94
94
U18 PDK --


WIERZBICKI Mirosław B.D.
Z/2748/11
2019
1
3 s 1 3:35.14 HONKOWICZ Marcin
ALIBOŻEK Grzegorz
PIWOWAR Stanisław
GAJDA Marcin
ULKS Technik Trzcinica 93
93
93
93
U18 PDK --

B.D.
BEZ
4 s 1 3:42.69 KASPRZAK Patryk
MASTALSKI Daniel
BIEDA Norbert
BIEDA Robert
UKS Gimpel Nowy Targ 93
93
93
93
U18 MLP --

B.D.
JABŁOŃSKI Piotr B.D.
Z/3757/11
2019
BEZ
BEZ
5 s 1 3:43.75 OLEJARSKI Kamil
SUROWANIEC Robert
GALICIA PEREZ Arnold
FRĄK Patryk
KKS Victoria Stalowa Wola 94
94
93
94
U18 PDK --

BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/4641/11
2017
BEZ
6 s 1 4:10.08 GÓRKIEWICZ Michał
CIEŚLA Przemysław
SMENTEK Marcin
JANUSZEK Artur
LKS Kłos Olkusz 93
94
94
94
U18 MLP -- MENTLEWICZ Janusz B.D.


Z/5177/11
2016
BEZ
Wzwyż M
1 2.06 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK II
2 1.94 ŚNIEĆ Paweł KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 1.90 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III B.D. # 2
4 1.88 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK III
5 1.82 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
6 1.82 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
7 1.82 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK III
8 1.74 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # BEZ
9 1.70 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
W dal M
1 1 6.52 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.8 III
2 1 6.40 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 III
3 1 6.23 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.6 IV #
4 1 6.09 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV
5 1 6.02 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.2 IV
1 2 7.35 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.5 I
2 2 6.81 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -1.1 II
3 2 6.76 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA -0.1 III
4 2 6.58 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.9 III B.D. # 3
5 2 6.50 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK -1.0 III
6 2 6.38 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK -0.8 III B.D. 3
7 2 6.28 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK -0.4 IV
8 2 6.03 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.7 -- B.D. B.D. # BEZ
9 2 5.76 GADZINA Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 92 U20 MA -1.4 --
10 2 5.61 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.1 V
11 2 5.59 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.7 --
12 2 5.44 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.8 --
13 2 5.05 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -2.0 --
14 2 4.95 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.9 --
15 2 4.93 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.6 --
16 2 4.87 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.7 --
Trójskok M
1 1 13.22 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK -0.4 III
2 1 12.99 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.1 IV
3 1 12.70 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.5 IV B.D. # 2
4 1 12.30 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.8 --
5 1 12.04 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.7 --
6 1 11.93 KOCAJ Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.8 --
1 2 15.41 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -0.5 I
2 2 14.42 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +0.1 II #
3 2 13.85 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.2 III
4 2 13.82 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.1 III B.D. B.D. # BEZ
5 2 13.67 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK -1.8 III
6 2 13.08 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.3 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
Kula (5) M
1 13.54 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III #
1 15.86 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
2 10.27 PIWOWAR Michał WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
2 15.22 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA II
3 14.29 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
4 13.15 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK IV WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
5 12.33 TKACZYK Michał UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA --
6 11.00 CZART Bartosz IKS Olkusz 94 U18 MA --
7 9.59 SMENTEK Marcin LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
Kula (6) M
1 15.78 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 15.39 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
3 14.19 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK II
4 13.93 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK III WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
5 13.70 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 3
6 12.77 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
7 11.43 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
8 10.39 PODSIADŁO Wiktor IKS Olkusz 91 U20 MA --
9 9.72 STOLARSKI Kamil IKS Olkusz 91 U20 MA --
10 7.69 WOŹNICZKO Dawid MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 10.13 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Dysk (1.5) M
1 47.58 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 43.66 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
3 37.73 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 35.21 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
5 33.85 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
6 32.14 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
7 29.60 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
Dysk (1.75) M
3 45.22 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
4 38.53 KROKOSZ Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 92 U20 SK III
5 38.42 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
6 36.57 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
7 32.41 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL IV GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
8 30.67 PODSIADŁO Wiktor IKS Olkusz 91 U20 MA --
10 22.17 STOLARSKI Kamil IKS Olkusz 91 U20 MA --
11 16.24 WOŹNICZKO Dawid MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA --
Dysk (2) M
1 49.99 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
2 45.83 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
9 29.57 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Młot (5) M
1 57.95 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK III
2 44.49 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 41.95 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
Młot (6) M
1 1 44.32 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 1 36.64 MICHALIK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
3 1 21.84 HAŁAT Mateusz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
Oszczep (700) M
1 62.26 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U18 MA II B.D. 2
2 52.93 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
3 45.73 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
4 37.25 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
5 25.13 SMENTEK Marcin LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
6 24.04 CZART Bartosz IKS Olkusz 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 60.54 ROKHOV Taras KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. B.D. 2
2 50.58 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
3 48.48 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 38.99 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # BEZ
5 34.10 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.9571461677551 sekund